НОВИНИ 2018-2019 н.р

09.10.2019

Протидія булінгу

        Під час тижня, присвяченому протидії булінгу, учні прослухали лекції на дану тематику, розібралися в його прикметних ознаках, адже дане явище стало надзвичайно поширеним в нашому середовищі, воно наздоганяє нас в буденному житті та в соціальних мережах. Під час лекцій діти працювали над оформленням стенду.
        Разом учні обговорювали причини виникнення повсякденного цькування,за словами дітей: «Жертвами зазвичай стають емоційно вразливі люди, вони невпевнені в собі. Вони, неначе кричать на весь світ, що їх можна ображати і вони не будуть цьому протистояти».
        Учні прийшли до висновку: «У першу чергу, щоб протистояти цькуванню, потрібно ростити впевнених у собі особистостей».
        Протягом вересня учні першого курсу пройшли адаптаційні тренінги, під час яких вони мали змогу краще ознайомитися у своїх групах з однокурсниками. Під час тренінгів учні грали в різноманітні ігри, де демонстрували вміння представляти себе в соціумі. По закінченню тренінгів діти написали собі побажання в майбутнє, яке вони закривали у скриньки, а по закінченню навчання прочитають свої дописи під час останньої виховної години.

Я.А.Коробка
Практичний психолог


04.10.2019

День працівників освіти

        Сьогодні, 4 жовтня, в нашому училищі відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. Своїх колег привітав директор училища Дмитрієв Микола Іванович, а також міський голова Дмитрук Людмила Миколаївна привітала усіх зі святом і відзначила подяками та подарунками Вітрик А. В., Степанюка М. А., Зінькевич О.М., Денисюк О. М.
        Учні вітали своїх наставників піснями та веселими сценками.

Голова РУС
Андріюк Оксана


04.10.2019

         До уваги викладачів загальноосвітніх предметів!
         В бібліотеку училища надійшли нові підручники з загальноосвітніх предметів для 11 класу.

Безрук А. А.
Бібліотекар


03.10.2019

         03 жовтня 2019 р. в Рівненському академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості із нагоди Дня працівників освіти, де було запрошено і нашу делегацію із училища.

Дирекція


02.10.2019

«Трагедія Бабиного Яру»

        30 вересня у приміщенні бібліотеки ВПУ №24 м.Корець учнями навчальної групи №4 було проведено виховну годину «Трагедія Бабиного Яру».
        Учні групи разом із майстром виробничого навчання Зінкевичем М.О та класним керівником Степанюком М.А підготували змістовну розповідь про трагедію, яка виходить за межі людського сприйняття… 100 тисяч знищених доль. Бабин Яр став символом Голокосту політики нацистів, а також символом політики замовчування у повоєнні, радянські часи.
        «Пам’ятати завжди про історичне минуле , щоб ніколи не робити жахливих помилок у сьогоденні та майбутньому», - закликали роздуми учнів та наставників.

Голова методичної комісії
Шкльода С.Ф.


25.09.2019

День партизанської слави

         З нагоди державного свята, Дня партизанської слави, учні Вищого професійного училища № 24 поклали квіти до підніжжя пам'ятника невідомому солдату у міському парку нашого міста.
         В читальному залі бібліотеки училища організовано тематичну виставку про партизансько-підпільний рух на Україні у часи Другої світової війни 1939-1945 років і вагомий внесок партизан у визволення України та здобуття Перемоги.

33

Безрук А. А.
Бібліотекар


25.09.2019

Вебінар

         24 вересня відбувся інструктивний вебінар для викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми „Нові освітні орієнтири та засоби підвищення професійної майстерності педагога в організації освітнього процесу з української мови та літератури”.

Навчальна частина


24.09.2019

«КРОКУЄМО ДО УСПІХУ»

         24 вересня відбулось онлайн-засідання обласної методичної секції педагогів напряму «Громадське харчування» з теми «КРОКУЄМО ДО УСПІХУ».

Навчальна частина


23.09.2019

Настановча нарада фізичного виховання закладів ПТНЗ Рівненської області

         17 вересня 2019 року на базі Здолбунівського ВПУ залізничого транспорту відбулася настановча нарада фізичного виховання закладів ПТНЗ Рівненської області в якому прийнала участь викладач фізичного виховання ВПУ-24 м. Корець Стахнюк Н.Ю.
         На нараді розглянули такі питання: проходження медично огляду учнями ПТНЗ та допуск учнів до уроків фізичного виховання, календарний план змагань спартакіади серед учнів ПТНЗ Рівненської області у 2019-2020 н.р. та підведення підсумків за минулий 2018-2019 н.р., де наше училище зайняло 8 залікове місце.

Спорткомітет


23.09.2019

«В гостях у Осені»

         В нашому училищі діє тематична інсталяція «В гостях у Осені». Працівники та учні училища протягом тижня робили яскраві фотографії.

НВР


18.09.2019

Всеукраїнський Олімпійський тиждень

         З 10 по 18 вересня 2019 року Вищому професійному училищі №24 проходив Всеукраїнський Олімпійський тиждень.
         Тижневик розпочався 10 вересня з Олімпійського уроку для груп першого курсу який провела викладач Стахнюк Наталя Юріївна та Степанюк Микола Анатолійович. Учням було надзвичайно цікаво ознайомитися з корисною інформацією завдяки використанню інноваційних технологій та мультимедійної дошки.
        Наступний день розпочався з флешмобу ранкової ритмічної зарядки на подвір’ї ВПУ №24 для всіх бажаючих учнів училища. У ранкові гімнастиці брали участь викладачі та учні, які проживають у гуртожитку. Діти отримали заряд енергії та бадьорості на весь день.
         12 вересня на спортивному майданчику під керівництвом вчителів фізкультури Степанюк М.А. та Стахнюк Н.Ю. відбулися змагання « Веселі старти» для груп першого курсу: № 1, №11,№ 3, №15, №16. Змагання пройшли з метою виховати любов до фізкультури та спорту, розвивати фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров’я, виховувати почуття дружби, колективізму. Команди змагалися у різних цікавих естафетах. Всі команди показали справжню спритність , командну єдність та спортивну підготовку.
        Перемогу здобули учні групи №11 за професією «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів», ІІ місце поділили між собою групи № 1 «Тракторист - машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів» та група №3 «Муляр, штукатур, лицювальник - плиточник» , ІІІ місце здобула збірна «Кухарів, кондитерів» групи №15 та №16.Учасники були нагороджені грамотами та призами. Нагородження забезпечила учнівська профспілка.
         18 вересня у спортивному залі відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів училища. Протягом змагань учні виборювали призові місця, проявили волю перемоги. Кращих гравців було відзначено та нагороджено почесними грамотами та призами. Призери змагань будуть захищати честь нашого училища в обласній спартакіаді ПТНЗ.

Спорткомітет


17.09.2019

Шановні колеги!

         Видавництво «Патерик» пропонує літературу видавництв України для навчального процесу.
Прайс-лист на навчальну літературу
Прайс-лист на технічну охорону праці
        Для замовлення необхідного видання із каталогів, відсилається лист на електронну пошту pateric@ukr.net, або за номерами телефонів 067-503-86-05, 050-153-49-19.

Безрук А. А.
Бібліотекар


12.09.2019

Тематична година «Нема поета без народу»

         З нагоди відзначення 250-річчя від дня народження українського письменника, драматурга, основоположника сучасної української літератури І. Котляревського в читальному залі бібліотеки училища була проведена тематична година «Нема поета без народу».
        Учні навчального закладу переглянули відеофільм «Іван Котляревський», який познайомив присутніх із життєвим та творчим шляхом великого письменника, допоміг глибше пізнати особистість та творчість митця.

Безрук А. А.
Бібліотекар


11.09.2019

Вебінар

        10 вересня 2019 року відбувся інструктивно-методичний вебінар для викладачів математики та фізики закладів професійної (професійно-технічної) освіти "Рекомендації щодо організації освітнього процесу з математики та фізики 2019-2020 навчальному році".
        Прийняли участь у вебінарі викладач математики Шкльода С.Ф. та викладач фізики Галицька О.В.

Навчальна частина


10.09.2019

Презентація літературного портрету

         9 вересня 2019 року учні Вищого професійного училища № 24 взяли участь у презентації літературного портрету «Велич і трагізм яскравої долі», (до 125-річчя від дня народження Олександра Довженка), яка відбулася в Корецькій центральній районній бібліотеці.
        Присутні ознайомились із літературною, художньою та кінематографічною спадщиною видатного українського кінорежисера і письменника О. Довженка, переглянули фільм про його життєвий і творчий шлях.

Безрук А. А.
Бібліотекар


06.09.2019

        У навчально-практичному центрі за професією кухар проводяться опоряджувальні та будівельні роботи, а саме: штукатурні роботи, лицювання плиткою, прокладання електрокабелів.

Старший майстер


02.09.2019

День знань

         Святковою лінійкою розпочався 2019-2020 навчальний рік у Вищому професійному училищі №24 м. Корець.
        З щирими словами привітання до всіх присутніх звернувся директор училища М.І Дмитрієв.
        Від імені першокурсників Біла Юлія вручила керівнику закладу символ достатку і життя – коровай.
        Переможцю в регіональному турі Всеукаїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» серед учнів НВЗ ПТО було вручено грамоту Кашперу Павлу головним державним інспектором праці Управління Держпраці О.М.Біловолом.
        Щиро бажаємо всім Вам міцного здоров’я, щастя, любові, упевненості у собі, у своїх силах та Божого благословення на весь навчальний рік!

НВЧ, РУС, Бібліотекар А.А.Безрук


19.08.2019

        В училищі проводяться електромонтажні роботи для підключення обладнання навчально практичного центру з професії «Кухар».

Старший майстер


16.08.2019

        Отримано обладнання для навчально практичного центру з професії «Кухар».

Старший майстер


14.08.2019

        У ВПУ №24 м.Корець проводяться будівельні роботи по створенню навчально практичного центру з професії «Кухар».

Старший майстер


26.07.2019

Зустріч з абітурієнтами

         25 липня 2019 року у ВПУ №24 м.Корець відбулась зустріч приймальної комісії з абітурієнтами.
         За підсумками співбесіди та конкурсу свідоцтв про здобуття загальної середньої освіти зараховано з 02 вересня 2019 року на навчання 132 чол., що складає 63% від регіонального замовлення.
         Найбільша кількість абітурієнтів бажає навчатись на професії:
- «Тракторист машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» - 27 учні;
- «Муляр, штукатур, лицювальник – плиточник» - 23 учні;
- «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів (категорія «С1») » - 20 учні;
- «Кухар, кондитер» - 42 учні.
         Набір триває. Наступна співбесіда – 23.08.2019р.

Приймальна комісія


02.07.2019

ВСТУПНА КОМПАНІЯ 2019


Навчальна частина


28.06.2019

Випускний 2019

         27 червня у ВПУ № 24 м. Корець відбувся випускний вечір. Цьогоріч отримали диплом кваліфікованого робітника 114 учнів за такими спеціальностями: кухар–кондитер, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій категорії С, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, тракторист–машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту устаткування та с/г машин, водій автотранспортних засобів категорії С, кравець.
         Випускників училища привітали перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, голова райдержадміністрації Черній Сергій Олександрович, голова районної ради Хоменчук Ігор Федорович та Корецький міський голова Дмитрук Людмила Миколаївна.
Під час привітань головами райдержадміністрації та районної ради було вручено відзнаку «За заслуги перед Кореччиною» директору училища Миколі Івановичу Дмитрієву.
        Веселі та щасливі випускники отримали омріяні документи про закінчення навчання у Вищому професійному училищі №24.
        Свято випускного вечора було наповнене атмосферою тепла людських стосунків та позитивних емоцій.

НВЧ


26.06.2019

День Конституції України

         З нагоди відзначення Дня Конституції України у Вищому професійному училищі №24 було проведено ряд заходів: тематична година «Ми маємо право…», урок-лекція «Конституція Пилипа Орлика – перша конституція світу», організовано книжкову виставку «Чи знаєте ви Конституцію України?».

Бібліотекар


25.06.2019

Педагогічна рада

         25 червня відбулось засідання педагогічної ради за порядком денним:
1. Про результати закінчення 2018-2019 н.р. та завдання на 2019-2020 н.р. Доп. Кириченко В.П.
2. Про замовлення дипломів з відзнакою. Інф. Кириченко В.П.
3. Вступна компанія 2019-2020 н.р. до ВПУ №24 Інф. Силін Р.В.
4. Підготовка гуртожитку до 2019-2020 н.р. Інф. Шумейко В.М.
5. Попередній розподіл педнавантаження на наступний навчальний рік. Інф. Силін Р.В.

Методичний кабінет


11.06.2019

Всесвітній день охорони праці

         До Всесвітнього дня охорони праці 10 червня 2019 року з учнями групи №8 був проведений відкритий урок-диспут "Безпечне та здорове майбутнє праці".

Інженер з охорони праці


27.05.2019

Виставка-ярмарка робітничих професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2019р.

         26 травня 2019 року в Рівному відбулося традиційне свято майтрів народної творчості - Музейні гостини.
         В рамках даного заходу відбулася щорічна виставка-ярмарка робітничих професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
         Вище професійне училище №24 м. Корець також гідно представляли працівники закладу.

Витовщик О.П.


27.05.2019

Звіт директора за 2018-2019 навчальний рік.

         22 травня 2019 відповідно до Положення про професійно-технічний навчальний заклад, Статуту училища щорічно директор училища Дмитрієв Микола Іванович звітує перед трудовим колективом закладу про виконану роботу за 2018-2019 навчальний рік.
         Зміст звіту включав кількість учнів, які отримали професійну підготовку і тих, які були відраховані з певних причин; успішність учнів та пропуски занять.
         Микола Іванович охопив усі підрозділи навчального закладу, а саме: навчально-методичну діяльність (майстер класи, відкриті уроки, конкурси фахової майстерності, участь у обласних методичних секціях, олімпіадах тощо, атестація та підвищення кваліфікації педпрацівників); навчально-виробничу діяльність ( виробнича практика, дипломні роботи, виготовлення товарів, надання послуг населенню); виховну роботу (спортивно-масові заходи, гуртки художньої самодіяльності, відкриті виховні та позакласні заходи, екскурсії, різноманітні акції, функціонування учнівського гуртожитку, робота бібліотеки); фінансово-господарську та виробничу діяльність; відділ з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки усіх учасників освітнього процесу.
         Увагу було звернено на створення навчально практичного центру з професії «кухар» на базі кухарської майстерні училища.
         Акцентував на виконанні ремонтних роботах у навчальних корпусах та на території, забезпечення майстерень і лабораторій відповідним інструментом та інвентарем, обладнання навчальних кабінетів комп’ютерною технікою.

Методичний


24.05.2019

Депортація кримськотатарського народу

         18 травня в Україні та світі згадували жертв депортації кримськотатарського народу з Криму в 1944 році.
         З метою вшанування пам’яті жертв депортації у ВПУ №24 було проведено ряд заходів: лекція «Депортація кримських татар», тематична година «Довга дорога на Схід», перегляд фільму «1944».
         Віримо, що наша Україна була і залишиться вільною, незалежною і демократичною країною, в якій будуть у мирі і злагоді проживати усі національності у своїх рідних домівках.

Безрук А.А.Бібліотекар


24.05.2019

         До Всесвітнього дня охорони праці проведено заняття з учнями училища «Про надання першої медичної допомоги при отриманні різних травм».

         Вихователями проведено бесіду інструктаж «Правила та норми поведінки при проживанні в гуртожитку».

ВПУ №24 м.Корець


22.05.2019

День Європи в Україні

         Кожного року у травні місяці відзначається День Європи в Україні. Не залишаються осторонь цього величного свята й учні ВПУ №24.
         Так, в училищі було проведено усний журнал «Ми – діти твоєї Європи»,відбувся перегляд відеофільму «День Європи – 2019», в читальному залі бібліотеки діє книжкова виставка «Історія Європейських держав».

Безрук А.А.Бібліотекар


16.05.2019

         Флешмоб закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини до Дня вишиванки "З Україною в серці"

ВПУ №24 м.Корець


16.05.2019

Спортивні змагання

         15 травня в училищі відбулися спортивні змагання, приурочені до Всесвітнього дня охорони праці, в яких прийняли участь учні груп №20, 19, 17 та 8.
         Змагання розпочалися турніром з настільного тенісу, де учні змогли позмагатися у техніці та спритності.
         Продовжились змагання із ЗФП (загальної фізичної підготовки), а саме підніманням тулуба в сід за 1 хв.
         Завершились змагання марафонською пробіжкою відстанню 5 км.
         Учасники та призери змагань були нагороджені грамотами та отримали масу задоволення.

Спорткомітет14.05.2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

         Проведено тиждень безпеки дорожнього руху у ВПУ №24 м. Корець.
1. Провели конкурс плакатів на тему «Як я виконую правила дорожнього руху»
2. Провели тематичні години на тему «Виконання правил дорожнього руху – запорука збереження здоров’я та життя»
3. Демонстрували відеофільми з профілактики ДТП
4. Провели тестування на знання правил дорожнього руху

ВПУ №24 м.Корець


08.05.2019

День пам'яті та примирення в честь жертв Другої світової війти

         В Україні та в усьому світі 8 травня відзначають День пам'яті та примирення в честь жертв Другої світової війти.
         З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів та жертв війни з нагоди Дня Перемоги, Дня пам’яті та примирення у Вищому професійному училищі № 24 пройшли заходи:
- урок-пам'ять «Пам'ять вічно жива»;
- виховна година «Мужність і відвага крізь роки»;
- тематична година «День пам'яті та надії»;
- перегляд документального фільму «Війна: український рахунок»
         У читальному залі бібліотеки розміщена книжкова виставка «Ті дні у пам'яті народній».


02.05.2019

Підготовка до Великодня

         Члени учнівського самоврядування училища долучилися до прикрашання центральної вулиці Корця з нагоди Великодніх свят.
         Учні змайстрували плетені кошелі, наповнили їх сіном, виготовили і розмалювали зайців та пасхальні яйця. Все це встановили на відведеній ділянці. Декорації гармонійно вписалися в загальну інсталяцію центру міста.

Керівник гуртка
Витовщик О.П.


25.04.2019


25.04.2019

«Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс»

         24 квітня в читальному залі бібліотеки ВПУ №24 була проведена тематична година «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс», приурочена 33-тій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Присутні вшанували тих, хто віддав своє життя, захищаючи нашу голубу планету від страшного атомного лиха. Учасники заходу переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Заповідна зона».

Безрук А. А. Бібліотекар


22.04.2019

«Міс профтехосвітяночка - 2019»

         17 квітня у Рівному відбувся традиційний конкурс краси «Міс профтехосвітяночка - 2019». Чарівні і талановиті учасниці з 19-ти професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини з’їхались аби позмагатись за титул першості.
         Вище професійне училище №24 м. Корець представляла учениця групи №8 за професією «Кухар. Кондитер» Вероніка Гусак. Тендітна білявка своєю щирою посмішкою та чаруючим вогником в очах змогла здобути прихильність членів журі. Окрім природної краси та шарму продемонструвала свій талант, проявила свої акторські здібності та харизму. Вероніка повернулася з Рівного до рідного навчального закладу з короною та почесним титулом «Перша віце-міс» і, звичайно, з цінними подарунками.
         А підготувили до обласного конкурсу дівчину майстер в/н Мисюра Ольга Іванівна, класний керівник Тарасович Віта Віталіївна, керівники гуртків Витовщик Орина Павлівна та Васильчук Валерій Васильович.
         Дирекція училища та учнівський колектив вітають красуню з перемогою, бажають натхнення на наступні звершення.

Витовщик О.П.


18.04.2019

Правова допомога для учнів

         18 квітня у Вищому професійному училищі №24 м.Корець відбувся семінар для учнів з участю головного спеціаліста Корецького бюро правової допомоги Кречмаровської Оксани Олександрівни на тему: «Трудовий договір: порядок укладання, зміни і припинення».

Шумейко В.М., заступник з ВР


17.04.2019

Екскурсія

         Відповідно до Плану заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності у ВПУ №24 майстрами виробничого навчання Дідиком В.А. та Войтовичем О.Р. з учнями груп №14 та 12 проведено екскурсію в Корецьку пожежно-рятувальну частину.

Інженер з охорони праці


16.04.2019

         Учні 23 групи, нашого училища долучилися до міжнародного сміттєвого челенджу #зробичисто#.
         Молодь прибрала ділянку, яка розташована поруч річки, по дорозі до училища.
         Наступними долучаться до челенджу учні групи 14.

РУС


11.04.2019

Зустріч з роботодавцем

         09 квітня 2019 Акціонарне товариство виробничо – комерційної фірми «ЛЕСЯ» м. Новоград-Волинський запросили дирекцію училища для обговорення питань про співпрацю, а саме: працевлаштування учнів, проходження виробничої практики та навчання по дуальній системі з професії «Кравець».

Навчальна частина


11.04.2019

Міжнародна зустріч

         8 і 9 квітня м. Корець з дружнім візитом відвідала делегація з міста Валч Валецького повіту Західно-Поморського воєводства Республіки Польща на чолі з бурмістром Мачеєм Жебровскі.
         Крім того, що делегація відвідала Корецькі визначні місця, ще зустрілася із членами Дитячої дорадчої ради при міському голові, куди входять також учні училища. На цій зустрічі делегація презентувала своє рідне місто.
         На завершення міський голова Людмила Дмитрук і бурмістр м. Валч Мачей Жебровскі підписали угоду про дружбу і співробітництво міст. У рамках зустрічі було обговорено та накреслено шляхи культурного обміну між громадами.

Витовщик О.П.


08.04.2019

«Міс училища – 2019»

         5 квітня в нашому училищі відбувся І етап обласного конкурсу «Міс профтехосвітяночка – 2019».
         Почесний титул «Міс училища – 2019» виборола учениця групи №8 Гусак Вероніка.
Віце-міс -2019 стала Андріюк Оксана, учениця групи №23
Міс Посмішка – Ковальчук Діана, група № 20
Міс Ніжність – Порочкіна Тетяна, група №19
Міс Талант – Медведюк Ганна, група №21
Міс Глядацьких симпатій глядачі обрали Гусак Вероніку.

         Всі учасниці отримали подарунки, які для них організували члени учнівської спілки та спонсори: Корецька Міська рада, редакція районної газети «Вісник Кореччини» та пп Волохов Микола Вікторович.
Дирекція училища вітає всіх учасниць конкурсу.

Голова учнівської спілки
Витовщик О. П.


05.04.2019

День відкритих дверей

         02.04.2019 у Вищому професійному училищі №24 м. Корець відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ та творчий звіт гуртків художньої самодіяльності. В нашому закладі для школярів була відкрита виставка учнівських виробів, що виготовлялися під час виробничого навчання та під час занять гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

        Гості училища дізналися про професії, які тут здобувають, а також відбувся концерт, на якому вони мали змогу познайомитися з талантами училища, а саме: з народним аматорським хором Вищого професійного училища №24 м. Корець, ансамблем народної пісні «Кружало», вокальним ансамблем дівчат, керівником яких є Васильчук Валерій Васильович, з головою учнівського самоврядування Андріюк Оксаною.

         Опісля концерту для абітурієнтів були проведені майстрами виробничого навчання майстер-класи, де учнів зацікавили знаннями з різних професій. Майстер-класи провели: Гузь Ірина Петрівна, Силіна Раїса Андріївна, Бараболя Оксана Анатоліївна, Цимбаліст Світлана Миколаївна, Зінкевич Олександр Миколайович.

Дирекція


22.03.2019

Призери армспорту

         21.03.2019 року на базі ДПТНЗ м.Рівне відбулася спартакіада серед закладів ПТНЗ з армспорту в якій прийняла участь команда ВПУ №24 м. Корець. Наші учні завоювали два призових місця: ІІ місце у ваговій категорії 80 кг. – Косянчук Сергій(група №6) та ІІІ місце у ваговій категорії 50 кг. – Люльчик Аліна (група №23).
         Також хочемо відзначити всіх учасників команди: Перець Андрій (група №1), Українець Едуард (група №22), Джус Тетяна (група №19), Онищук Наталія (група №20).
         Дирекція училища висловлює подяку призерам та учасникам змагань.

Спорткомітет


21.03.2019

Вебінар

         21 березня 2019 р. відбувся вебінар з рекомендацій щодо проведення обласного веб-квесту «Кондитер-юніор 2019» серед учнів, які здобувають професію «Кондитер» 3 розряду.
         Вебінар проводила Рожкова Олена Євгеніївна – методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській обл.

Навчальна частина


20.03.2019

«Кращий по професії»

         19.03.2019р. відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів Корецького ВПУ №24 «Кращий по професії» з професії «Кухар IV розряду».
         В конкурсі приймали участь учні груп: №9 Бражчук Аліна (майстер в/н Бараболя О.А.), №15 Грабовський Іван (майстер в/н Цимбаліст С.М.), №16 Романчук Світлана (майстер в/н Силіна Р.А.).
         Всі учасники конкурсу показали високий рівень знань та майстерності приготування страв: «Філе фаршироване куряче» і «Яблука смажені в тісті».

В.М.Краля голова методкомісії


18.03.2019

Атестація педагогічних працівників

         14 березня 2019 в училищі відбулось засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників. Атестувались 19 педпрацівників.
         Атестаційна комісія вирішила порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації про атестацію 16 педагогічних працівників на підтвердження та присвоєння звань та категорій.

Методичний кабінет


18.03.2019

Майстер-клас

         12 березня 2019 р. майстер виробничого навчання групи №23 з професії «Кухар, кондитер» Грема В.М. провела майстер-клас на тему «Оформлення фірмового пирога з елементами українських традицій». Асистентом майстра була учениця групи Андріюк Оксана.

Навчальна частина


15.03.2019

Екологічна акція "Подаруй місту підсніжники"

         Рада учнівського самоврядування училища активно співпрацює з дорадчою радою при міському голові м. Корця.
         14 березня в місті проходила акція «Подаруй місту підсніжник», до якої долучилися наші учні та висадили весняні квіти на центральних клумбах міста.

Голова РУС
Андріюк Оксана


15.03.2019

Конкурс дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей – 2019”

         В управлінні держпраці назвали переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей – 2019”. У третій віковій групі – автори робіт віком від 15 до 18 років ІІІ місце здобув учень групи №2 Павло Кашпер – «Безпека праці в твоїх руках».
                 
Вітаємо Павла!

Навчальна частина


12.03.2019

Шевченківські читання

         12 березня в читальному залі бібліотеки відбулися Шевченківські читання з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Учні ІІІ курсу під час заходу зачитували вірші: «Тополя», «Думка», «Заповіт», «Сон», «І мертвим, і живим, і ненародженим…», поему «Катерина» та інше.

Безрук А. А.
Бібліотекар


12.03.2019

Обласна методична секція

        6 березня 2019 року відбулося засідання обласної методичної секції викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за темою STЕM-навчання як інноваційний підхід до розвитку математичної освіти.
        Від нашого училища прийняла участь в секції викладач математики Кравчук Л.М.

Навчальна частина


12.03.2019

Cтажування майстрів виробничого навчання

        У період з 25.02 по 01.03.2019 в навчально-практичному центрі на базі ДНЗ «Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» відбулося стажування майстрів виробничого навчання Рівненської області за професією “Кондитер”.
        У період стажування були відпрацьовані навики по приготуванню: десерту “Павлова”, французького безе, сучасних тістечок, покритих дзеркальною глазур’ю, чізкейків, мусових тортів з різними наповнювачами. Від нашого училища стажування проходила майстер виробничого навчання Силіна Р.А.
        За результатами стажування слухачам було видано довідку визначеного зразка.

Навчальна частина


12.03.2019

Засідання педагогічної ради

         11 березня відбулось засідання педагогічної ради за порядком денним:
         1. Умови та вимоги до проходження чергової атестації педпрацівниками
         2. Звіти педпрацівників, що атестуються в 2018-2019році
         Заслухавши та обговоривши питання педради
         Вирішили:
1. Вважати, що підготовка атестації педагогічних працівників у 2018/2019 н.р. проходить на належному рівні, відповідно до плану роботи атестаційної комісії.
2. Продовжити вивчати досвід вчителів, які атестуються.
3. Творчі звіти педпрацівників прийняти до уваги, врахувавши зауваження і рекомендації, використовувати в подальшій роботі педколективу.

Методкабінет


11.03.2019

«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

         Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок « Кобзаря» Тараса Шевченка. Твори, написані Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать наші душі. «Заповіт» великого Кобзаря став заповітом для нас – зберегти мову народу, його звичаї, його пісні і пронести через віки у майбуття. У сучасному світі переосмислюється потреба в Тарасові Шевченку – національному Пророкові, Кобзареві, поетові, художникові, людині.
         Для мене було великою честю брати участь у щорічному обласному конкурсі читців – декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській», адже цього ріку у конкурсі взяли участь 74 учасники із 14 районів області, 21 об’єднаної територіальної громади, міст Рівного, Дубно, Вараша, Острога. Слово Кобзаря звучало зі сцени, а глядачі слухали , затамувавши подих. Переповнює почуття гордості, коли слухаєш яскраві виступи юних декламаторів та юних поетів. Відчула, що ми – талановиті, самобутні, дружелюбні молоді люди, які з великою любов’ю будуть творити нову історію, гордо будемо іти вперед, дивитися у Єропейське майбутнє. Бо світить нам крізь віки пророцтво Тарасове: «Не вмирає душа наша, не вмирає воля!»

Андріюк Оксана


11.03.2019

Свято жінки - свято весни.

         7 березня в актовій залі училища відбувся святковий вітальний концерт, присвячений Міжнародному дню жінок. Учні мали можливість привітати своїх наставників щирими словами та піснями. Директор училища звернувся з вітальним, теплим словом до своїх колег та учнів - жінок. Побажав натхнення, весняного сонечка на душі та світлої радості на серці!

РУС, НВР


06.03.2019

Армспорт

         З 28 лютого по 5 березня у Вищому професійному училищі №24 м. Корець відбулися спортивні змагання з армспорту, серед юнаків та дівчат, у різних вагових категоріях . По підсумках змагань серед дівчат , у категорії 55-60кг.
I місце – Онищук Н.- 20 група
II місце – Медведюк А.- 21 група
III місце – Ятлук Д.-20 група
         У категорії 70-75 кг
I місце – Джус Т. -19 група
II місце – Вознюк В.- 19 група
III місце – Грема М. -19 група.
         Серед юнаків у категорії 55кг.
I місце – Собко О. - 4група
II місце – Гулич І.- 14 група
III місце – Полунець І.- 4 група
         У категорії 60 кг
I місце – Українець Е. - 22 група
II місце – Погрішаєв І.- 22 група
III місце – Сергеєв Д. - 23група
         У категорії 65- 70 кг
I місце – Перець А.- 1 група
II місце – Гутель В.- 20 група
III місце – Кізяк Д. - 4група
         У категорії 75 - 80 кг
I місце – Косянчук С.- 6 група
II місце – Ступницький В.- 6 група
III місце – Конюков О.- 6 група
         Учасники та переможці змагань з армспорту були нагороджені почесними грамотами.

Спорткомітет


04.03.2019

         Надійний спосіб зміцнення здоров’я та збільшення довголіття людини – це спорт. Спорт також є запорукою розумового та духовного розвитку. Саме тому молодий колектив викладачів фізичної культури нашого училища наполегливо працює над тим, щоб спортивне життя наших вихованців було цікавим і багатогранним, насиченим різноманітними успіхами і перемогами.
        Щоб максимально підвищити функціональні можливості наших спортсменів, для чоловічої та жіночої команди було пошито зручні спортивні форми. У виборі матеріалів, емблем, пошитті спортивного одягу допомагала майстриня кравецької справи Ірина Петрівна Гузь. Тепер наші команди мають змогу гідно захищати спортивну честь нашого училища.

Навчальна частина


01.03.2019

         1 березня в групі №14 за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С»» відбулися батьківські збори.

Класний керівник Н.В.Чекальська


20.02.2019

         20 лютого 2019 р. викладачі ВПУ №24 м.Корець відвідали школи Новоград-Волинського р-ну, провели профорієнтацію та запросили учнів до училища на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який відбудеться 28 березня 2019 р.

Методичний


20.02.2019

         День пам'яті "Небесної Сотні"
                  Пам'ятаємо!
                  Слава Україні!

РУС


19.02.2019

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

        
         Викладачі та учні брали участь у міському мітингу біля меморіального комплексу землякам, загиблим в Афганістані.
         Проведено тематичний захід «Про випускника училища Мамая Миколу Івановича».

Виховна частина, РУС


15.02.2019

День закоханих

        Напередодні 14 лютого учні училища, члени гуртка декоративно-прикладного мистецтва виготовляли вітальні листівки - валентинки.
         В день закоханих, з ініціативи Дитячої дорадчої ради при міському голові м. Корець проходила акція "Подаруй радість!". До неї долучилися і наші учні.
         В актовій залі училища відбувся відкритий виховний захід "Як святкують день закоханих в різних країнах світу".

Голова РУС
Андріюк Оксана


14.02.2019

Інстуктивно – методична нарада

         13 лютого 2019 року на базі Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» відбулася iнстуктивно – методична нарада «Нова професійна освіта на компетентнісних засадах» для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
        Участь в нараді взяли заступник з НР Р.В.Силін та методист Н.В.Михальчук.

Навчальна частина


14.02.2019

«Охорона праці очима дітей»

         В нашому училищі з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2019 році проведено І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».
        Журі училища визначило переможців І етапу конкурсу дитячого малюнку і направило малюнки переможців для участі в ІІ етапі конкурсу в територіальний орган Держпраці.

Переможцями І етапу Всесвітнього конкурсу малюнка в училищі визначені:
І місце – Кашпер Павло (група № 2) ІІ місце – Соколов Артур (група №20) ІІІ місце – Польова Марта (група №5)

Інженер з охорони праці
В.І.Шевчук


12.02.2019

«Подорож у світ європейської сучасної молодіжної музики»

         12 лютого в групах № 14, 15 була проведена відкрита виховна година на тему «Подорож у світ європейської сучасної молодіжної музики».
         Учні ознайомились з відомими зарубіжними виконавцями Крістофером Комстоком, відомий, як «Маршмелло» та Самюе́лем Фредері́ком «Сем» Сміт англійським співаком.
         Учні з цікавістю продивились кліпи з піснями цих виконавців.
         Особливоo сподобався учням кліп «Вогонь у вогні». Було прочитано декілька варіантів перекладу цієї пісні.

Викладач Н.В.Чекальська


11.02.2019

Спортивні змагання з ЗФП

         31 січня та 07 лютого в училищі відбулися спортивні змагання з загальної фізичної підготовки серед юнаків та дівчат. Юнаки змагалися з підтягування на перекладині, а дівчата з піднімання тулуба в сід за 1 хв.
        За підсумками змагань серед дівчат:
І місце ( 57 разів) - Андріюк Оксана (група №23)
ІІ місце (54 разів) – Аношина Марина (група №21)
ІІІ місце (50 разів) – Ятлук Діана (група №20)
        Також було відзначено командні місця:
І місце ( 133 разів) - група №20
ІІ місце ( 131 разів) - група №21
ІІІ місце ( 129 разів) - група №23
        Юнаки училища позмагавшись з підтягування на перекладені здобули:
І місце ( 16 разів) - Гулич Іван (група №14)
ІІ місце ( 15 разів) - Ковальчук Валентин (група №22)
ІІІ місце ( 14 разів) - Черняк Василь (група №10)
        За командні місця серед юнаків відзначено:
І місце ( 36 разів) - група №10
ІІ місце ( 31 разів) - група №18 / 22
ІІІ місце ( 30 разів) - група №1
        Команди та призери змагань з ЗФП були нагороджені почесними грамотами, медалями, кубками та отримали масу задоволення від змагань.

Спорткомітет


08.02.2019

Вебінар для викладачів математики

         07 лютого 2019 року відбувся навчально-методичний вебінар для викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Он-лайн школа сучасного педагога. Використання програмного середовища динамічної математики GeoGebra».
         Від нашого училища прийняли участь викладачі математики С.Ф.Шкльода та Л.М.Кравчук.

Навчальна частина


05.02.2019

Практичний семінар викладачів фізичної культури

         28 січня 2019 року в м. Рівне на базі ДПТНЗ «Рівненський цент професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» відбувся практичний семінар на тему «Зонний захист та напад в баскетболі». До проведення заходу були залучені фахівці обласної федерації баскетболу та гравці баскетбольного клубу «Рівне».
         В даному семінарі прийняла участь наш викладач фізичної культури Стахнюк Наталія Юріївна. Продовж семінару вдалося ознайомитися з досвідом роботи керівника фізичної культури РПЛ Б Дубнюка А. та суді національної категорії Бовсунюка Д.

Спорткомітет


04.02.2019

Державна кваліфікаційна атестація

         01.02.2019 року в навчальному закладі в групах №19/а – 20/а проходила державна кваліфікаційна атестація за професією «Кухар V розряду, кондитер ІІІ розряду».
         Під час атестації учні демонстрували здобуті вміння та навики на високому професійному рівні з творчим підходом.

Навчальна частина


01.02.2019

Подяка

         Адміністрація Вищого професійного училища №24 м. Корець висловлює щиру подяку вчителям фізичної культури та учню групи №1 Перцю Андрію і його батькові Перцю Миколі Петровичу за надану допомогу у виготовленні столу для армрестлінгу. Ваша допомога – неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, дружній крок у співпраці батьків, вчителів та учнів.
         Добрі справи не залишаються непоміченими, а Ваш приклад показовий для інших, адже великодушність, професійна діяльність і співпраця роблять наше життя кращим.
         Бажаємо Вам успіхів у всіх починаннях!
         Сподіваємося на продовження дружніх відносин і посильну допомогу, співпрацю між батьками, вчителями та нашими вихованцями.

Дирекція


31.01.2019

Вебінар для викладачів хімії та біології

         31 січня 2019 року відбувся навчально-методичний вебінар для викладачів хімії та біології закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Он-лайн школа сучасного педагога. Сервіс Google Classroom як засіб дистанційного навчання».
        Під час он-лайн заняття були розглянуті питання впровадження технологій дистанційного навчання, собливості розробки дистанційних курсів за допомогою сервісу Google Клас: практичні інструкції створення курсу, додавання завдань, теоретичних матеріалів, налагодження інтерфейсу та інших його засобів.
        Від нашого училища прийняли участь у вебінарі С.М.Маркевич, І.А.Шкльода та О.В.Романюк.

Навчальна частина


29.01.2019

29 січня День пам'яті Героїв Крут

         29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.
         В нашому училищі відбувся загальноучилищний виховний захід, присвячений Дню пам'яті героїв Крут. Учні переглянули фільм «Україна. Забута історія. Молода кров», в якому йшлося про події бою біля станції Крути 29 січня 1918 року.
         Захід підготував викладач історії Іванчук В. І.

НВЧ


28.01.2019

Підготовка до ЗНО 2019

    З Дніпропетровського РЦОЯО записали відеоролик щодо підготовки до ЗНО з української мови та літератури «Нюанси виконання завдань різних типів на ЗНО з української мови і літератури».

Навчальна частина


28.01.2019

«Методичний вісник» 2019

    Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській області інформує, що відповідно до плану роботи НМЦ ПТО на 2019 рік підготовлено черговий випуск інформаційно-методичного збірника «Методичний вісник» №1/2019, у якому розміщено інструктивні та інформаційні матеріали; методичні розробки і рекомендації, статті, присвячені актуальним питанням системи професійної (професійно-технічної) освіти, матеріали з досвіду роботи педагогічних колективів та педпрацівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області а також методичні розробки уроків.
    Електронний варіант інформаційно-методичного збірника «Методичний вісник» №1/2019 розміщено на сайті НМЦ ПТО у Рівненській області у розділі ДІЯЛЬНІСТЬ НМЦ ПТО/Інформаційно-видавнича діяльність (https://wp.nmc-pto.rv.ua/ ).

Навчальна частина


23.01.2019

З Днем Соборності, Україно!

         День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західної Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. Йому передувало підписання 22 січня 1918 року Четвертого універсалу Центральної Ради, який Українську Народну Республіку проголосив суверенною і незалежною державою.
         У понеділок, 21 січня, класними керівниками було проведено ряд тематичних годин, приурочених цим подіям: «День Соборності України. Історія свята», «Суверенна моя Україна».
         22 січня колектив та учні училища разом з мешканцями міста були присутні на спільній молитві за мир і злагоду в Україні, а також прийняли участь у акції «живий ланцюг Соборності», символізуючи об'єднання Сходу та Заходу.
         З Днем Соборності, рідна Україно! Добробуту тобі, миру і процвітання!

НВЧ
РУС


21.01.2019

До уваги викладачів загальноосвітніх предметів!

    В бібліотеку училища надійшли нові підручники з загальноосвітніх предметів для 10 класу.

А.А.Безрук
Бібліотекар


18.01.2019

Засідання педагогічної ради

        17 січня 2019 року відбулось засідання педагогічної ради за порядком денним:
        1. Про підсумки навчально-виховної роботи за І півріччя 2018-2019 н.р. та завдання на ІІ семестр 2018-2019 н.р.
Доповідав заступник директора по НВР Кириченко В.П.
        2. Про результаті набору учнів у 2019 році.
Інформував заступник директора по НВР Кириченко В.П.
        3. Про підсумки проведення директорських контрольних робіт. Моніторинг навчальних досягнень за І семестр 2018-2019 н.р.
        Особливості ЗНО в 2019 році.
Інформував заступник директора по НР Силін Р.В.

Методичний


17.01.2019

Навчання з охорони праці

        В училищі з 14.01 по 16.01.2019 року проводилося чергове навчання та перевірка знань всього колективу з охорони праці.
        Навчання проводилося по таких темах:
        По темі «Законодавство України. Основні положення закону про охорону праці». Навчання проводив викладач з предмету «Охорона праці» Сугерей О.М.

        По темі «Законодавство про працю». Навчання проводив викладач з предмету «Основи правознавства» Кириченко А.В.

        По темі «Порядок розслідування нещасних випадків. Страхування від нещасних випадків». Навчання проводила керуючий продажами Рівненської філії ЦП Корець Кропивницька Л.М.

        По темі «Гігієна праці та виробнича санітарія. Медичні огляди». Навчання проводила сімейний лікар Гопка А.М.

        По темі «Надання першої медичної допомоги потерпілим при травмах, переломах, забоях». Навчання проводив лікар-травматолог Іванюк С.В.

        Проводився майстер-клас по наданню першої медичної допомоги потерпілим при серцево-судинних травмах, переломах, забоях. Майстер-клас проводила представник благодійної організації Червоного Хреста Белікова М.М.

        По темі «Електробезпека». Навчання проводив викладач з предмету «Електроустаткування» Кречмаровський А.В.

        По темі «Пожежна безпека». Навчання проводив провідний інспектор Корецького районного сектору ГУДСНС у Рівненській області Бондарук Р.А.

        По темі «Дії при виникненні надзвичайних ситуацій. Вибухонебезпека та вибухозахист». Навчання проводив викладач предмету «Захист Вітчизни» Романик Р.Ф.

        По темі «Порядок проведення інструктажів з охорони праці в ПТНЗ». Навчання проводив інженер з охорони праці Шевчук В.І.

        Перевірка знань працівників комісією училища.


Інженер з охорони праці


11.01.2019

Педагогічний брифінг

        10 січня 2019 року у ВПУ №24 м.Корець відбувся педагогічний брифінг як форма колективно - групової роботи, що передбачає ознайомлення з досвідом педагогічної діяльності групи педагогів, які мають спільне тематичне спрямування, оскільки тема брифінгу: «Традиційне та інноваційне у формуванні компетентностей учнів».
        Матеріали були представлені у вигляді презентацій та стендових доповідей. Гарно підготували виступи: Бондар Г., Дащук Л., Коробка О., Краля В., Кречмаровський А., Маркевич С., Романик С., Силіна Р., Стасюк О., Чекальська Н.
        Підсумки педагогічного брифінгу підвела методист училища Бригоцька М.

Методкабінет21.12.2018

ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ

        З 17 по 20 грудня в училищі проходив предметний тиждень з учнями групи №11, №12, №14, які навчаються за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" приурочений Дню енергетика. Учні підготували тематичні стінгазети, проведено відкриті заняття з предмету "Електротехнологія", а також, відкриту виховну годину "Моя професія", на якій учні ознайомилися з енергетичною базою нашої країни, звернули увагу на те, що професія користується попитом на ринку праці, а також пов'язана з великою відповідальністю та дисциплінованістю.
        Проводив предметний тиждень викладач спецдисциплін А. В. Кречмаровський.

А.В. Кречмаровський


21.12.2018

Відкритий урок

        20 грудня було проведено відкрите заняття на тему «Використання в проектній діяльності засобів Інтернету. Заключний етап. Захист проектів» з предмету технології в групі №23 за професійним спрямуванням «Кондитери», який провела викладач Бондар Г.Г..
        Під час заняття учні захищали проекти на тему «Різдво крокує по Європі». Ключовим питанням даного проекту -«Особливості різдвяних десертів різних країн світу».
        Урок пройшов цікаво та змістовно.

Навчальна частина


20.12.2018

НІ Булінгу!

        В училищі проходили заняття з психологом, присвячені булінгу. На занятті учні училища розглядали такі поняття як:
- булінг, його компоненти;
- види булінгу: психологічний, фізичний, кібербулінг;
- що робити, коли ти став жертвою або свідком булінгу;
- плата за булінг.

        Під час заняття молодь малювала плакати та листи побажання.

Практичний психолог
Коробка Я.А.


17.12.2018

ДПА в кондитерів

    14 грудня в групі №9 (майстер виробничого навчання Бараболя О.А.) відбулася державна поетапна атестація за професією «Кондитер» ІІІ розряду. З теоретичного навчання учні здавали тестові завдання, а з практичного – кожен учень представляв приготовлені кондитерські вироби і розповідав їх технологію приготування. ДПА пройшла успішно. Учні показали високий рівень знань, як з теоретичного навчання так і з практичного.

Навчальна частина


14.12.2018

Андріївські вечорниці

    Наш український народ має багаті традиції, які сповнені різними святкуваннями, звичаями та обрядами. Особливо багатою в цьому відношенні є зима. Cаме в цей час 13 грудня в українських селах відбувались Андріївські вечорниці.
    13 грудня вихователі Савчук Л. П. та Фешук В. І, разом з учнями, членами ради гуртожитку провели такий захід і в гуртожитку Вищого професійного училища № 24 м. Корець.
    На вечорницях учні співали, ворожили, жартували, кусали калиту, частували варениками та смаколиками всіх присутніх у залі.
    Міцний наш рід, жива у ньому пам'ять про минуле.

Вихователь гуртожитку
Савчук Л. П.


13.12.2018

Міжнародна науково-практична Internet-конференція

    12 грудня викладач Дащук Любов Миколаївна та майстри швейної справи Денисюк О.М. і Гузь І.П. взяли участь в Міжнародній науково-практичній Internet-конференції «Інноваційні технології при підготовці фахівців для швейної промисловості».
    Впродовж конференції вдалося ознайомитись з досвідом роботи Королівства Норвегії, Республіки Білорусь та областей України.

Методкабінет


07.12.2018

«Учимося перемагати!»

    У День Збройних сил України в актовій залі нашого училища відбувся урок мужності на тему «Учимося перемагати!».

НВЧ


05.12.2018

Навчально-бойова тривога

    05 грудня 2018 року з 900 до 1500 год. у Вищому професійному училищі №24 м. Корець була проведена навчально-бойова тривога.
    Всі учні і працівники провели цей час у захисній споруді, яка знаходиться на території училища.
    Під час навчальної тривоги з учнями та працівниками училища працювали психолог Коробка Ярослава Анатоліївна та відповідальні працівники з цивільного захисту населення директор навчального закладу Дмитрієв Микола Іванович та старший майстер Романик Роман Федорович, які провели тренування та лекції по питаннях організації цивільного захисту у ВПУ №24 м.Корець.
    Практичний психолог Коробка Я.А. училища провела лекцію по питаннях психологічної допомоги учням та працівникам під час довготривалого перебування колективу в укритті навчального закладу.
    Романик Р.Ф. провів лекцію на тему «Це повинен знати кожен», де зупинився на питаннях захисту під час радіаційної загрози.
    Директор училища Дмитрієв Микола Іванович розповів про всі організаційні питання та дії під час надзвичайних ситуацій. Він висловив впевненість, що всі працівники і учні отримали необхідні знання, вміння, навички та будуть правильно поводитись у випадку виникнення загроз їхньому життю та здоров’ю.

Дирекція


03.12.2018

Вітаємо з призовим місцем!

     01 грудня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 178 учасників: 142 учні закладів загальної середньої освіти, 16 учнів професійно-технічних закладів та 20 студентів вищих закладів освіти усіх рівнів акредитації. Наше училище представляла учениця групи №23 «Кухар, кондитер» Андріюк Оксана Віталіївна. Оксана продемонструвала глибокі та змістовні знання та здобула почесне третє місце.
     А також вітаємо викладача Коробку Олену Віталіївну за вагомий внесок у підготовці до конкурсу.

Навчальна частина


30.11.2018

До уваги викладачів загальноосвітніх предметів!

    В бібліотеку училища надійшли нові підручники з загальноосвітніх предметів для 10 класу.

А.А.Безрук
Бібліотекар


30.11.2018

Олімпіада з математики

    Результати олімпіади з математики, яка була проведена в училищі 22 листопада 2018 року:
                    І курс
1 місце – Осейчук Світлана (гр. №19)
2 місце – Натяжко Ганна (гр. №20)
                    ІІ курс
1 місце – Андріюк Оксана (гр. №23)
2 місце – Люльчук Аліна (гр. №23)
                    ІІІ курс
1 місце –Романчук Світлана (гр. 16)
2 місце – Польова Марта (гр. №5)
    Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів у навчанні!

Кравчук Л.М.
Bчитель мaтематики


30.11.2018

Обласна методична секція викладачів зарубіжної літератури

    29 листопада в Навчально – методичному центрі професійно-технічної освіти у Рівненській області відбулося засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури у форматі методико – педагогічного осіннього колажу на тему «Нові формати освіти. Педагогічні форми роботи – новий підхід».
    Від нашого училища прийняла участь в секції С.М.Маркевич, вчитель зарубіжної літератури.

Навчальна частина


28.11.2018

Голодомор 1932-1933

    27 листопада в актовій залі нашого училища відбувся урок до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

НВЧ


27.11.2018

Міжнародний мовно-літературний конкурс

    Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що проходить щороку, з метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її інтелектуального потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні в училищі відбувся І-й етап. В конкурсі взяло участь більше 30 учнів 1-3 курсів.
    Перше місце здобула учениця групи № 23 «Кухар, кондитер» Андріюк Оксана Віталіївна. Саме вона буде представляти училище в наступному етапі конкурсу, який буде проходити 01 грудня в м.Рівне.
    Тож, побажаємо успіху нашій учениці у цьому конкурсі!

Навчальна частина


24.11.2018

Методичної секції викладачів іноземних мов

    21 листопада 2018 року відбулося засідання методичної секції викладачів іноземних мов закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області у форматі методико-педагогічного осіннього колажу на тему «Нова формація освіти. Педагогічні форми роботи – новий підхід». В роботі секції брала участь викладач Чекальська Н.В.

Навчальна частина


23.11.2018

«Цінуй хліб, бо він життя»

    22.11.2018 група №23 на чолі майстра в/н Греми В.М. та кл. керівника Данилюк Н.В. провели відкритий виховний захід «Цінуй хліб, бо він життя». Діти завзято готувалися та показали свою майстерність. Оригінальністю заходу був уривок із твору Івана Нечуя—Левицького «Кайдашева сім'я» у виконанні: Чернієнко Олександри, Андріюк Оксани та Тончука Мирослава.

В.М.Грема
Майстер в/н


23.11.2018

Обласна спартакіада

    22.11.2018р. у Рівному проходила обласна спартакіада з настільного тенісу та шахів, в якій приймала участь команда ВПУ №24.
    Наші юнаки зайняли 3 призове місце по настільному тенісу (Орлов Назарій група №1, Кузьмін Ігор група № 4), а дівчата - 6 місце (Юхимчук Надія група №8, Іванова Зоя група №19).
    З шахів - зайняли 10 місце (Должанський Максим група №18, Курієнко Олександр група №20).
    Усі молодці, так тримати!

Спорткомітет


22.11.2018

Олімпіада з математики

    22 листопада в училищі відбулася щорічна олімпіада з математики серед учнів І – ІІІ курсів нашого училища. Підготувала та провела олімпіаду вчитель вищої категорії Кравчук Людмила Миколаївна.
    Результати буде оголошено пізніше на сайті.

Кравчук Л.М.
Bчитель мaтематики


22.11.2018

Регіональне замовлення

     18 листопада заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Коржевський П.М. проводив нараду щодо погодження обсягів регіонального замовлення на професійну підготовку робітничих кадрів у 2019 році.
    Наше училище згідно діючих ліцензій та за напрямками економічної діяльності в 2019 році буде здійснювати набір учнів на навчання за наступними професіями:
на базі 9 кл.
-Тракторист - машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)
- Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)
- Муляр, штукатур, лицювальник - плиточник
- Кравець
- Кухар, кондитeр
на базі 11 кл.
- Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)
- Кухар, кондитeр
    Також нагадуємо, що на базі училища діють курси: тракторист- машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, електрогазозварник.

Навчальна частина


21.11.2018

День Гідності та Свободи

     21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. Нині ми віддаємо шану патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
     З нагоди Дня Гідності та Свободи у Вищому професійному училищі № 24 м. Корець відбувся виховний захід «Молюсь за тебе, Україно!». Класні керівники по групах провели годину спілкування «Україна гідна свободи» та «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки». У читальному залі бібліотеки училища розміщена тематична виставка, приурочена подіям на Майдані.
     Вічна слава героям, що полягли за свободу рідної землі!

НВЧ
РУС


20.11.2018

    Сьогодні 20 листопада в спортивній залі училища відбулися практичні заняття з надання першої домедичної допомоги, які проводили волонтери. Захід відбувся з ініціативи Корецького районного комітету товориства червоного хреста України.

НВЧ


20.11.2018

ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР «ПОШУК ЕФЕКТИВНИХ ФОРМ, МЕТОДІВ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПРОЦЕСУ, РОЗРОБКА, МОДЕЛЮВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ»

     12 листопада 2018 року проведено Інтернет-семінар на тему: „Пошук ефективних форм, методів організації навчально-виробничого процесу, розробка, моделювання та реалізація освітніх технологій”. Метою проведення інтернет-семінару є обмін думками та досвідом роботи щодо основних підходів до організації діяльності педагогічних колективів навчальних закладів з позицій формування життєвих та професійних компетентностей учнів, зміни підходів до підготовки і проведення уроку, розширення діапазону організаційних форм і методів навчання, що сприяють формуванню всебічно розвиненої особистості, здатної гнучко реагувати на вимоги сьогодення.
Для обговорення запропоновано наступні тематичні питання:
1. Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів.
2. Сучасні освітні та виробничі технології у професійній підготовці.
3. Формування успішного освітнього середовища закладу професійної освіти.
4. Шляхи оновлення змісту та форм методичної роботи в умовах реформування освітньої галузі.
5. Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу.
6. Виховне середовище сучасного закладу професійної освіти.
У семінарі взяли участь педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області, зацікавлені проблемами та перспективами впровадження ефективних форм та методів організації освітнього процесу.
Ознайомитись з матеріалами, поданими на інтернет-семінар можна за посиланнями нижче.
МАТЕРІАЛИ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ:
ІННОВАЦІЙНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ДНЗ «РІВНЕНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ І ТОРГІВЛІ»:НОВІ ВИКЛИКИ ТА СУЧАСНІ РІШЕННЯ. Скрипник І.М., методист ДНЗ «Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі»
ШЛЯХИ ОНОВЛЕННЯ ЗМІСТУ ТА ФОРМ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ. Боярчук І.С., методист ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»
ПРАКТИЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРИНЦИПУ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖЕННЯ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ. Шукалюк Г.П., викладач Рівненського професійного ліцею
ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ ВИКЛАДАННІ ПРЕДМЕТУ «ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ОДЯГУ». Самчук І.І., викладач ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище»
ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ МУЛЬТИМЕДІА У ПРОФЕСІЙНО-ТЕОРЕТИЧНІЙ ПІДГОТОВЦІ. Марчук Т.М., викладач ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей»
ТЕХНОЛОГІЯ РОЗВИТКУ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ПРИ ВИКЛАДАННІ СПЕЦДИСЦИПЛІН (МЕТОД “ФІШБОУН”- СКЕЛЕТ РИБИ). Марчук Т.М., викладач ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей»
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ ШЛЯХОМ РОЗВИТКУ ЇХ ОСОБИСТІСНОЇ АКТИВНОСТІ. Савчук Н.І., майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей»
ЗАСТОСУВАННЯ ПРОБЛЕМНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ У ПРОФЕСІЙНО-ПРАКТИЧНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ КУХАРІВ. Яницька Н.С., Ковтун І.М., майстри виробничого навчання викладач ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей»
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ НА ОСНОВІ СИСТЕМИ MOODLE. Чиж Д.В., майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»
МАЙСТЕР-КЛАС ПО ПРИГОТУВАННЯ СТРАВ МОЛЕКУЛЯРНОЇ КУХНІ. Кошельник Л.О., Табінська Н.Й. , майстри виробничого навчання, Залужна В.В. лаборант спецдисциплін Радивилівського професійного ліцею
ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ВИКЛАДАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Бондар Н.В., викладач Квасилівського професійного ліцею
МЕТОД КАЛЛАНА ЯК МОЖЛИВІСТЬ ПІДВИЩЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАКЛАДІВ ПРИ ВИВЧЕННІ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Харкевич Б.Ю., викладач Клеванського професійного ліцею
ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ПРИ ВИКЛАДАННІ ФІЗИКИ. Сікора М.О., викладач ДНЗ «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище»
КВЕСТ ЯК ЕФЕКТИВНА ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ. Козіцька М.М., викладач Радивилівського професійного ліцею ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ВИКЛАДАННЯ МАТЕМАТИКИ. Каюн В.С., викладач вищого професійного училища №29 смт Володимирець
Жулавнік С.Ю., викладач Квасилівського професійного ліцею
РОЛЬ ЕКСКУРСІЇ У ВИВЧЕННІ ФІЗИКИ. Худолєєва С.Ф., викладач ДНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну”
ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ. Пігаль. А.В., викладач вищого професійного училища №22 м. Сарни
НЕСТАНДАРТНІ УРОКИ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ. Грушовець В.В., викладач вищого професійного училища №22 м. Сарни

Навчальна частина


16.11.2018

Школярам показали переваги виробничих професій

    16 листопада в училище завітали учні 10 класу Корецької загальноосвітньої школи №3. Їм провели екскурсію по навчальних класах, виробничих майстернях та лабораторіях.
    Показали майстер-клас по випічці булки-плетінки (майстер в/н Вербицька Н.В.) та пошиття верхнього одягу (майстер в/н Гузь І.П.). Школярі були вражені асортиментом виготовлених виробів та з цікавістю спостерігали за роботою учнів навчального закладу.

Навчальна частина


14.11.2018

Профілактика шкідливих звичок

    Корецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Службою у справах дітей РДА на базі нашого училища 15.11.2018 здійснено профілактику негативних явищ серед студентів І курсу. Прочитано лекції на теми: "Профілактика шкідливих звичок" та ,,Профілактика правопорушень“. На лекцію запросили учнів першого курсу. Розповсюджено 60 буклетів щодо профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі та рекламна продукція центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Кислюк О. П.


14.11.2018

День студента в нашому училищі

    День студента - це міжнародне свято всіх студентів, яке відзначається 17 листопада.
    Студентські роки - це один з найкращих періодів у житті, адже це пора мрій та сподівань.
    Цей день відмітили і у нашому училищі. Учні підготували святковий концерт "Обираємо професію - обираємо долю". Свої таланти продемонстрували учні різних груп, а саме: Чернявська Вікторія, Ковальчук Діана, Яшкіна Юлія, Майструк Тетяна, Загиней Іванна.

Вихователь гуртожитку
Савчук Л.П.


14.11.2018

Анкета здобувача професійної освіти

     Шановні учні! Запрошуємо Вас взяти участь в анкетуванні.
    Яка мета анкетування?
    Ми хочемо познайомитись з кожним, хто обрав для себе шлях здобуття професійно-технічної освіти.
    Нам важливо, що спонукало Вас здійснити цей вибір, як Ви плануєте втілити свої знання та навички у майбутньому.
    Дослідження проводиться у формі онлайн-анкетування за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbq8C-A2z59tkc_rSE8Z3m6MltgCV7WGm2By0q7QTTFJJk3A/viewform
    Анкетування є анонімним та конфіденційним!

Навчальна частина


13.11.2018

Профорієнтаційна робота

    Протягом трьох днів працівники училища проводили профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Новокорецької загальноосвітньої школи.
    На даному віковому етапі основними завданнями профорієнтації є перевірка учнями власних сил в конкретному виді професійної діяльності, подальше формування професійних інтересів та нахилів учнів. Майстри виробничого навчання проводили професійну діагностику та надавали професійну консультацію учням.
    Важливе значення для визначення змісту профорієнтаційної роботи має рівень професійної спрямованості учнів. Для його визначення було проведено анкетування.
    Саме ці анкетні дані буде опрацьовувать аналітична група з профорієнтаційної роботи, яка створена при Навчальній частині.

Навчальна частина


13.11.2018

Директорські контрольні роботи

    Відповідно до „Положення про навчально-виробничий процес у ПТНЗ України”, з метою вивчення рівня знань учнів та якості викладання предметів з 15.11.18р по 15.12.18р будуть проводитись директорські контрольні роботи в усіх навчальних групах із загальноосвітніх дисциплін, спец предметів та виробничого навчання.
    Головам методичних комісій Павловському С.П., Вознюку М.В., Коробці О.В., Дащук Л.М., Кречмаровському А.В., Кралі В.М., Романику Р.Ф. доручено підготувати та затвердити графіки та питання для проведення директорських контрольних робіт.

Навчальна частина


12.11.2018

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

    9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го.. Цього дня, це вже стало традицією, стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Щорічна кількість учасників конкурсу – понад 5 мільйонів із багатьох країн світу.
    В училищі буде відбуватись 1-ий етап конкурсу, в якому можуть взяти участь учні, які виявлять бажання проявити свої знання з української мови.

Навчальна частина


09.11.2018

Відкритий бінарний урок

    8 листопада пройшов бінарний урок з біології та екології на тему «Віруси – неклітинні форми життя», який провели викладачі Маркевич Світлана Миколаївна та Шкльода Інна Анатоліївна.
    Під час уроку діти виступали з доповідями, провели гру «Суд на вірусами». Також були використані різна форми закріплення знань у вигляді гри «Так – ні», опрацювання тестів та складання слів з поданих літер.
    Урок розкрив творчий потенціал учнів до вивчення теми, показав їх вміння користуватися додатковими джерелами інформації та аналізувати її.
    Заняття пройшло цікаво, насичено, учні показали високі знання.

Методкабінет


09.11.2018

День писемності і мови

Народе мій, дитино ясночола,
Живи й орудуй мовами всіма,
Бо кожна мова – твого духу школа,
Твоєї правди – золота сурма.
Вклякни перед зорею світовою,
Що пломеніє, наче сонця креш,
Та не молися мовою чужою,
Бо, на колінах стоячи, умреш.
                       (Д.Павличко)
     9 листопада – День української писемності та мови. Всіх українців запрошено написати традиційний диктант національної єдності.
     Учні та працівники Вищого професійного училища №24 м. Корець також долучилися до Всеукраїнського диктанту.
     Зібравшись в читальному залі училищної бібліотеки, всі присутні на чолі з вчителем української мови Коробкою О.В. привітали один одного із святковим днем та побажали вдалого написання диктатнту. Об 11.30 розпочали писати диктант.

Витовщик О.П.


08.11.2018

Участь наших учнів у районному заході

    На урочистому концерті з нагоди Дня працівників культури учні нашого училища за професією «кравець» під керівництвом майстрів виробничого навчання Денисюк О.М. та Гузь І.П. продемонстрували колекцію сценічного одягу.
    Керівники району, міста та сільських будинків культури були приємно вражені роботами наших учнів. Організатори показу отримали пропозиції щодо виготовлення такого одягу на замовлення.
    Наше училище завжди відкриває двері для випускників шкіл – майбутніх професіоналів своєї справи.

Виховна частина


08.11.2018

Відкритий урок з предмету технологія приготування їжі

    8 листопада 2018 року, викладач Краля В.М. провела відкритий урок з предмету технологія приготування їжі на тему: Застосування методу рольових ігор при вивченні теми «Страви з смаженого м’яса порційними шматочками. Страви регіону» в формі урок гра. Три бригади кухарів ресторану «Діброва», ресторану «Рікос» і ресторану «Фламінго» презентували свій заклад і представляли головну м’ясну страву свого закладу.
    Для закріплення теми учням було дано завдання з набору сировини визначити назву страви і технологію її приготування.
    Було проведено дидактична гра «Третій зайвий», яка спрямована на активацію пізнавальної діяльності на уроці. Учням пропонувалися варіанти правильних відповідей серед яких третє зайве.
    Урок пройшов цікаво та змістовно.

Методкабінет


07.11.2018

МАЙСТЕР-КЛАС

     07 листопада 2018 року Дащук Любов Миколаївна, викладач спецдисциплін швейного напрямку, поділились власним досвідом провівши майстер-клас на тему “Регіональна техніка виконання лічильних вишивальних швів при оздоблені швейних виробів” Викладач використала комплекс методичних прийомів, розповіла про види вишивальних швів. Пояснила їх використання та переваги над вишивкою косим хрестиком.

     У заході взяли участь працівники училища, під час майстер-класу вони цікавились особливостями виконання регіональних технік та отримали практичні навички виконання лічильних вишивальних швів. На усі запитання викладач давала повні та вичерпні відповіді і допомогла кожному під час виконання практичних завдань. Присутні відзначили: дії викладача на майстер класі були взаємопов'язані між собою, оригінальні і забезпечили ефективне вирішення поставлених завдань та професійне спрямування даного заходу.

Методкабінет


07.11.2018

Майстер-клас з німецької мови.

    07 листопада 2018 року своїм досвідом поділилась з колегами та провела майстер клас на тему: «Адаптація учнів до інтуїтивного сприйняття професійно спрямованої лексики за допомогою асоціацій на уроках німецької мови» викладач німецької мови Чекальська Наталія Вікторівна.
    На всі запитання викладач давала повні та вичерпні відповіді і допомогла кожному під час виконання практичних завдань.
    Викладач продемонструвала нові можливості вивчення німецької мови, розкрила свій творчий потенціал, як педагога і його учасників.
    Використала такі форми взаємодії як співробітництво, співтворчість, спільний пошук.

Методкабінет


06.11.2018

І знову гості.

    06 листопада 2018 в училище завітали гості з Мирогощанського аграрного коледжу. Представники розповіли про свій навчальний заклад, ознайомили учнів з професіями, за якими навчають в коледжі. Учні відповіли на тести в опитувальнику з диференційно - діагностичних інтересів. Також ознайомили з методами пошуку роботи через центр зайнятості та відповіли на ряд запитань.

Методкабінет


01.11.2018

Педагогічна Рада

    30 жовтня 2018р відбулось засідання педагогічної ради, на якій заслухали та обговорили доповідь «Аналіз психолого - педагогічного стану учнів нового набору на основі анкетування та вхідного діагностування.» Доповідач Коробка Я.А.
    Про виконання регіонального замовлення за професіями у 2018 році та завдання щодо замовлення і виконання регіонального замовлення у 2019 році. Інф. Кириченко В.П.
    Особливості ЗНО 2019 та графік проведення ЗНО 2019 року. Інф. Силін Р.В.
     Про підготовку до атестації педпрацівників у березні 2019р. Інф. Михальчук Н.В.

Методкабінет


01.11.2018

До уваги викладачів та учнів училища!

     Видавничий дім «Кондор» пропонує посібники для підготовки до незалежного оцінювання.
    ЗНО 2019. Українська мова та література. Довідник, завдання в текстовій формі.  частина.
О. М. Авраменко – 120.00 грн.
ЗНО 2019. Українська мова та література. Збірник завдань у текстовій формі.  частина.
О. М. Авраменко – 70.00 грн.
ЗНО 2019. Українська мова та література. Хрестоматія. частина. О. М. Авраменко – 100.00 грн.
Практикум з правопису і граматики української мови. Ющук І. П. – 60.00грн

     Можливий безготівковий та готівковий розрахунок. Є посібники для підготовки з усіх предметів.
Моб. Тел.:
+38(097) 210-47-82
+38(099) 146-49-14(Viber)
    Веб-сайт: www.condor-books.com.ua

Безрук А. А. Бібліотекар


29.10.2018

Відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів

    26 жовтня 2018 на базі училища проведено нараду директорів професійно - технічних навчальних закладів Рівненської області.
    В ході засідання було розглянуто ряд питань про діяльність професійно-технічної освіти Рівненщини:
    - Виконання обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних та інших навчальних закладах Рівненської області у 2018 році.
    - Про результати ІІ етапу огляду-конкурсу на кращий студентський та кращий учнівський гуртожиток професійно-технічного навчального закладу у 2018 році.
    - Про підсумки державної підсумкової атестації з української мови за 2018 рік, організація підготовки до ДПА у формі ЗНО У 2019 році.
    - Про проекти моделей закладів ПТО.
    - Про підсумки державної підсумкової атестації з української мови за 2018 рік, організація підготовки до ДПА у формі ЗНО У 2019 році.
     У нараді взяли участь: заступник начальника управління - начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Коржевський П.М., заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Полюхович О.В., головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Ярмолюк О.П., директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Рівненської області Бондарчук В.М., директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнівської молоді професійно-технічної освіти Рівненської області Климюк В.М.
    Відповідно до плану проведення учасники наради відвідали факультативні заняття з української мови та літератури, історії України, математики «Підготовка до ДПА у формі ЗНО».
    За підсумками наради керівникам професійно-технічних навчальних закладів було дано відповідні протокольні доручення

Навчальна частина


25.10.2018

Завітали гості в училище

    В училище завітали гості з Корецького районного центру зайнятості.
    Представники провели профорієнтаційний семінар для учнівської молоді. Ознайомили з потребами ринку праці в робітничих професіях. Учнів відповіли на тести в опитувальнику з диференційно - діагностичних інтересів. Також ознайомили з методами пошуку роботи через центру зайнятості та відповіли на ряд запитань.

Методичний кабінет


24.10.2018

Вебінари

    24 жовтня 2018 року о 15 годині відбувся Інтернет - знайомство лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області.

Голова РУС
Андріюк Оксана


     24 жовтня 2018 року відбувся навчально-методичний вебінар для викладачів хімії та біології закладів професійної (професійно-технічної) освіти „Впровадження елементів STEM-освіти на уроках природничих дисциплін”.
    Під час он-лайн заняття були розглянуті питання актуальності STEM-освіти та необхідності популяризації STEM-дисциплін серед учнів.

Навчальна частина


22.10.2018

Навчальний семінар

     На базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 23.10.2018 та 24.10.2018 пройде навчальний семінар, який буде проведений працівниками Львівського РЦОЯО з української мови та літератури, історії України для вчителів, викладачів, які у ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а. здійснюють загальноосвітню підготовку учнів, студентів.
     Від нашого училища відвідають навчальний семінар викладач історії України Кириченко А.В. і викладач української мови та літератури Стасюк О.Р.

Навчальна частина


19.10.2018

Інформує атестаційна комісія

     18 жовтня відбулось засідання атестаційної комісії, на якій розглянули заяви і затвердили списки педагогічних працівників на атестацію. В цьому навчальному році атестуються 20 педпрацівників, з них 3 - керівника на відповідність займаній посаді, 9 - педпрацівників на підтвердження раніше присвоєної категорії та педзвання, 8 – присвоїти кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

Методичний


19.10.2018

Огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники».

     18 жовтня 2018 року в актовій залі Вищого професійного училища № 1 м. Рівне відбувся традиційний щорічний огляд-конкурс читців гумористів «Поліські пересмішники».
    Цьогоріч участь у конкурсі взяли учні нашого училища Оксана Андріюк гр.№23 та Максим Дідух гр.№10, які на сцені продемонстрували уривок із твору Остапа Вишні «Зенітка». Наші конкурсанти виступили гідно, за що від членів журі отримали в подарунок книгу та грамоту від обласного товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка.

Безрук А.А.
Бібліотекар


18.10.2018

Курси

     17 жовтня 12 педагогічних працівників нашого училища в приміщенні ВПУ №1 м.Рівне розпочали І етап курсів підвищення кваліфікації при Львівському навчально - науковому центрі професійної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова. З них: 1 – керівник навчального закладу, 6 викладачів та 5 майстрів в/н.

Методичний


16.10.2018

« Подаруй посмішку»

     В перший тиждень жовтня на базі Вищого професійного училища №24 було проведено квест « Подаруй посмішку». Адже найкращий спосіб провести день посмішки – це посміхатися досхочу.
     Діти робили фото з різноманітними табличками ( губами, бровами, вусами ) та передавали естафету своїм друзям. У квесті приймали участь і вчителі.
     Фото вийшли теплими та щирими. Пізніше діти власноруч зробили стенд зі зроблених фото.

Я.А.Коробка
Практичний психолог


12.10.2018

"Пам'ятайте про героїв"

     11 жовтня 2018 року у нашому училищі розпочато тиждень патріотичного виховання, присвяченому Дню захисника України.
    Протягом цього часу відбуватимуться різноманітні заходи.
    11 жовтня вібувся загальноучилищний урок мужності "Пам'ятайте про героїв" в актовій залі училища.

Голова РУС
Андріюк Оксана


12.10.2018

День українського козацтва та День захисника України

    14 жовтня Україна відзначає триєдине свято - свято Покрови, День українського козацтва і День захисника України.
    Напередодні свята в читальному залі бібліотеки ВПУ № 24 представлено розгорнуті книжкові виставки «Козацькому роду-нема переводу» та «За Віру! За Правду! За Україну!», які присвячено Дню українського козацтва та Дню захисника України і за допомогою яких відвідувачі мають змогу зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомитись з героями сьогодення – які нині боронять державу.

Безрук А. А.
Бібліотека


11.10.2018

Міні - футбол

    10 жовтня у ВПУ №24 м. Корець відбувся турнір з міні-футболу присвячений Дню захисника України.
    Участь у змаганнях прийняло 12 команд де змагання по олімпійській системі. Турнір проходив на спортивному майданчику училища. Кожна команда продемонструвала свої вміння, яскраві ігри та волю до перемоги. Глядачі та вболівальники які зібралися теж отримали масу задоволень від ігор. Тож, переможцями турніру стали:
    І місце – група №18 (Слюсар з ремонту автомобілів)
    ІІ місце – група №10 (Слюсар з ремонту автомобілів)
    ІІІ місце – група №22 (Муляр, штукатур, лицювальник – плиточник)

    Учасників та призерів змагань буде нагороджено грамотами та солодкими призами на урочистій лінійці.

Спорткомітет


10.10.2018

Вебінар з математики

    10 жовтня 2018р. відбувся інструктивно-методичний вебінар для викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Розвиток навчально-пізнавальної компетентності на уроках математики шляхом застосування програмного забезпечення Advanced Grapfer».
    Під час вебінару були розглянуті такі питання:
    o використання прикладного програмного забезпечення Advanced Grapfer на уроках математики.
    o Питання підготовки до ЗНО в 2019 з предмету математики
    o Рекомендації щодо проведення факультативних занять з математики
     Участь у вебінарі взяли викладачі Шкльода С.Ф. та Кравчук Л.М.

Методичний


10.10.2018

    Сьогодні в училище до наших учнів випускних груп завітали представники із Новоград-Волинського міського центру зайнятості разом із роботодавцем.

Навчальна частина


09.10.2018

Турнір настільного тенісу

    З 19 по 27 вересня у спортивному залі відбувся турнір з настільного тенісу серед учнів та працівників училища. Протягом змагань спортсмени виборювали призові місця, проявили волю до перемоги та показали яскраві ігри. Кращих гравців було відзначено та нагороджено. Всього у змаганнях взяло участь 55 учасників серед яких 15 дівчат, 30 юнаків та 10 працівників.
    На завершення тижня фізичної культури і спорту було проведено змагання з шахів.
    І місце серед дівчат посіла учениця 19 групи – Іванова Зоя, ІІ місце – Гнесь Анна учениця 19 групи та ІІІ місце – Карпюк Жанна група №22 і Юхимчук Надія – група №8.
    Серед юнаків І місце – Кузьмін Ігор учень 4 група, ІІ місце - Орлов Назар учень 1 групи, ІІІ місце Свинарський Іван учень 15 групи. Переможців нагороджено та відзначено грамотами.

Спорткомітет


08.10.2018

День працівників освіти

    На передодні Дня освітянина, 5 жовтня в нашому училищі відбувся святковий вітальний концерт. За багаторічну сумлінну працю і з нагоди свята працівників освіти, директором училища грамотами було відзначено ряд працівників. Учні вітали своїх наставників приємними побажаннями, піснями, танцями. У фойє головного корпусу вивішено привітальні плакати, в яких учні художньо бажали добра і натхнення всім, хто трудиться на ниві навчання.

Голова РУС
Андріюк Оксана


28.09.2018

Трагедія Бабиного Яру

     В останні дні вересня до бібліотеки училища були запрошені користувачі, щоб познайомити їх з однією із найтрагічніших сторінок в історії нашої Батьківщини – вересневими подіями 1941 року у Бабиному Яру.
     Нині, коли наша країна знаходиться в стані війни, вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру стає особливо важливим.
     У читальному залі була представлена інформаційна виставка «У Бабинім Яру палають сотні свіч…», де учні познайомилися з літературою про всесвітньо відоме місце трагедії, що стало символом Голокосту, найбільшим інтернаціональним цвинтарем в Україні.
    Про цей день в історії нашої країни розповів відеопоказ «Трагедія Бабиного Яру – трагедія українського народу».

Безрук А. А. Бібліотекар


27.09.2018

Огляд гуртожитку 2018

     26 вересня 2018 року відбувся щорічний обласний олгяд-конкурс на кращий учнівський гуртожиток професійно-технічногіх закладів.
    Мета огляду – створення належних умов проживання в гуртожитку, покращення роботи учнівського самоврядування. Гуртожиток училища підготовлений до проживання в новому навчальному році. Покращено організацію самопідготовки, дозвілля учнів, поліпшено житлово-побутові умови.
    Підготовлено та обладнано зразкову житлову кімнату. Закуплено нові меблі в кімнати для занять, зроблено поточний ремонт гуртожитку, проводиться капітальний ремонт даху. Рекомендації оглядової комісії будуть враховані в роботі.

Голова учнівської ради гуртожитку
Андріюк Оксана


24.09.2018

День партизанської слави

     З нагоди відзначення дня партизанської слави у бібліотеці ВПУ №24 була проведена тематична година «Партизанський рух в Україні». На заході учні ознайомились про партизанський рух, як на території Рівненщини, так і в Україні цілому, про підпільні організації на окупованих територіях та про дітей-героїв.
    У читальному залі була розміщена книжкова виставка «Ваш подвиг не вмре, не загине», де всі бажаючі мали змогу ознайомитись з інформацією по даній темі.

Безрук А. А. Бібліотекар


24.09.2018

Обласна секція методистів

     21 вересня 2018 року відбулася панельна дискусія з методистами системи професійної (професійно-технічної) освіти області у рамках засідання обласної методичної секції. Де взяли участь методисти нашого училища Бригоцька М.В. та Михальчук Н.В.
    Учасники дискусії обговорили питання щодо оновлення змісту методичної роботи «Методична діяльність: виклики, тенденції, акценти» та намітили шляхи переходу методичного центру на надання сервісних, консалтингових, експертних та аналітичних послуг.

Методичний


21.09.2018

«Чим багата наша земля»

     Ось і настала пора, коли ми можемо радіти і тішитись врожаю нашої багатої української землі. 20 вересня 2018 року в нашому училищі відбулося свято «Осінь шукає таланти» та виставка учнівських композицій з квітів, плодів та овочів «Чим багата наша земля».
     Цьогоріч училище поповнилося багатьма талановитими учнями. Саме вони представляли свої здібності на сцені та були відзначені дипломами. Учениці гр № 5 – Польова Марта та Козубзька Ірина (майстер в/н Гузь І. П., кл. керівник Дащук Л. М.); учениці гр № 20 – Ковальчук Діана та Чернявська Вікторія (майстер в/н Вербицька Н. В., кл. керівник Іванчук В. І.); учениці гр № 8 – Гусак Вероніка та Остапчук Христина (майстер в/н Місюра О. І., кл. керівник Тарасович В. В.); учениця гр № 21 – Медведюк Ганна (майстер в/н Вознюк В. В., кл. керівник Романюк О.В.); учень гр № 9 Іванюк Назар (майстер в/н Бараболя О.А., кл. керівник Шкльода С. Ф.); учениці гр №23 – Андріюк Оксана, Майструк Тетяна, Яшкіна Юлія, Кирилюк Альона, Михайлюк Галина, Поплавська Вікторія, Примаковська Вікторія, Степанюк Софія (майстер в/н Грема В. М., кл. керівник Данилюк Н.В.); учениці гр № 19 – Порочкіна Тетяна та Юдіна Яна (майстер в/н Царук Н. В., кл. керівник Маркевич С. М.).
    Осінні композиції «Чим багата наша земля» також були оглянуті комісією та було визначено призові місця. А саме:
    І місце – гр №17
    ІІ місце – гр № 2 та гр № 21
    ІІІ місце – гр № 4 та гр № 20

НВЧ, РУС


14.09.2018

"Веселі старти"

     13 вересня у ВПУ №24 м. Корець відбулося спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту під назвою «Веселі старти». Програма свята розпочалася з самого ранку відкриттям – ранковою ритмічною гімнастикою, а у другій половині дня відбулися спортивні змагання «Веселі старти».
     Участь прийняли групи першого курсу: група №2, №4, №14 та №20. Команди представившись, продемонстрували свою силу, швидкість, спритність, винахідливість долаючи різні перешкоди, завдання та спортивні конкурси. Тож І місце посіла команда групи №4 під назвою «Носороги», ІІ місце група №14 «Леви», ІІІ місце група №2 «Непереможні» та IV група №20 «Комета».
     Учасники були нагороджені солодкими призами та грамотами, а всі присутні отримали задоволення, веселий настрій від свята.

Спорткомітет


13.09.2018

Памятка


Навчальна частина


13.09.2018

Турнір юних правознавців

     З 18-19 жовтня 2018 року відбудеться обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців. Пропонуємо усім бажаючим долучитися до участі в обласному етапі турніру.
    Завдання

Навчальна частина


13.09.2018

Вебінар

     12 вересня 2018р. відбувся інструктивно-методичний вебінар для викладачів хімії, біології та основ екології закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Рекомендації щодо організації освітнього процесу з хімії, біології і екології у 2018-2019 навчальному році».
    Під час вебінару були розглянуті питання оновленого змісту навчальних програм з хімії, біології і екології у старшій школі та особливості їх реалізації у новому навчальному році на засадах компетентісного підходу.
    Участь у вебінарі взяли викладачі Романюк О.В., Шкльода І.А. та Маркевич С.М.

Голова методичної комісії


12.09.2018

Вебінар

     11 вересня 2018р. відбувся інструктивно-методичний вебінар для викладачів математики та фізики закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Рекомендації щодо організації освітнього процесу з математики та фізики у 2018-2019 навчальному році».
    Під час вебінару були розглянуті питання оновленого змісту навчальних програм з фізики та математики у старшій школі та особливості їх реалізації у новому навчальному році на засадах компетентісного підходу.

Голова методичної комісії


05.09.2018

Вебінар

     05 вересня 2018 р. відбувся навчальний вебінар з теми «НАССР: Міжнародні правила харчової безпеки в закладах ресторанного господарства», який проводив навчально –методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській обл..
Були присутні голова методичної комісії, викладачі спец предметів, майстри виробничого навчання.

Голова методичної комісії


03.09.2018

Перший дзвоник

     Перший дзвоник – традиційне свято учнів, які розпочинають навчання. Перший дзвоник – велике загальноучилищне свято, яке адресоване першокурсникам, випускникам, педагогічним працівникам та батькам.
     Сьогодні цей день видався урочистим і надзвичайно хвилюючим. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
     Урочисту лінійку відкрив директор училища Дмитрієв М. І., який привітав учнів і весь педагогічний колектив з радісним та світлим святом початку нового навчального року. Під час виступу Микола Іванович вручив почесні грамоти педагогічним працівникам від обласного управління освіти та науки та від сільського голови с. Новий Корець, який відзначив учнів за участь у святі «Зелене Купало в літо упало».
     Гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочато. Тож нехай він відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, педагогічний колектив надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!


Безрук А. А. Бібліотекар


29.08.2018

Засідання педагогічної ради

     28 СЕРПНЯ 2018 року в училищі, відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним:
1.Робота педагогічного колективу у 2017-2018 навчальному році та завдання педагогічного колективу на 2018-2019 навчальний рік.
2. План роботи педагогічного колективу на 2018-2019 навчальний рік.
3.Закріплення майстрів в/н та класних керівників (закріплених викладачів) за навчальними групами.
4.Закріплення кабінетів та майстерень за педагогічними працівниками.
5.Тарифікацію педагогічного навантаження викладачів на 2018-2019 н.р.
6. Різне.

Методичний кабінет


НОВИНИ 2017-2018 н.р

27.06.2018

ВИПУСК - 201825.06.2018

     25 червня в училищі в групі № 20 відбулась державна кваліфікаційна атестація учнів за професією Кухар 4 розряду та Кондитер 3 розряду та поетапна атестація за професією Кухар 4 розряду. Всі учні успішно здали кваліфікаційну атестацію.


Вербицька Н.В., майстер в/н


15.06.2018

Секція викладачів економічних дисциплін

     14 червня в приміщенні НМЦ ПТО у Рівненській області пройшло засідання обласної секції викладачів економічних дисциплін з теми «Традиційні та інноваційні підходи у створенні креативної інтелектуальної особистості на уроках економічних дисциплін».
     В ньому прийняла участь наш викладач Данилюк Н.В.
     Після ознайомлення з планом роботи методичної секції, Рожкова О. Є., методист НМЦ ПТО у Рівненській області зробила аналіз компетентностей та схильностей на фоні економічної реальності, наголосила, що креативність є невід’ємним компонентом інтелектуального розвитку творчої особистості у процесі навчання, навела приклади корисних вправ, спрямованих на розвиток креативності та творчого мислення.

Методичний кабінет


07.06.2018

Вебінар

     06 червня Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області було проведено інструктивно-методичний навчальний вебінар на тему: «Розробка робочих навчальних планів для впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу».
     Учасником вебінару став заступник директора НВР Кириченко Валерій Павлович
     Учасники вебінару розглянули структуру робочого навчального плану, опрацювали рекомендації щодо впровадження у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та отримали зразки розроблених робочих навчальних планів з професій, стандарти яких розроблені на основі компетентнісного підходу..

Методичний кабінет


06.06.2018

Інтерактивна конференція

     05 червня методисти нашого училища Бригоцька М.В. та Михальчук Н.В. прийняли участь в I Обласній інтерактивній конференції особистісного зростання «Аксіологічний світогляд людини», яка відбулася в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Дану конференцію презентував Центр акмеологічної освіти, що при Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Рівненській області.
     Нестандартну та креативну атмосферу конференції створювали:
     Жуковський А.П. – голова правління громадської організації «Інститут української національної ідеї»
    Грицюта О.Ф. практичний психолог, керівник громадської організації «Носителі миру»
     Папуш В.В. – старший викладач РОІППО


Методичний кабінет


30.05.2018

«Поліський краю дорогий»

     29 травня в с. Горбаків Гощанського району відбувся щорічний фестиваль-конкурс «Поліський краю дорогий». Народний хоровий колектив нашого училища прийняв участь у фестивалі, виконавши два творчі номери та фінальну пісню «Волинь моя». Керівники колективів отримали грамоти та цінні подарунки.


НВЧ


21.05.2018

Обласна виставка-ярмарок робітничих професій

     19 травня 2018 року наше училище прийняло участь у виставці - ярмарці робітничих професій. На ярмарці були представлені учнівські вироби по різних напрямках виробничої діяльності і вироби учасників гуртка «Декоративно-прикладне та ужиткове мистецтво». Також у святковому концерті виступив з привітальними піснями ансамбль учнів училища «Дивограй».


Дирекція училища


17.05.2018

17 травня - День вишиванки

     Колектив училища долучився до всеукраїнського флешмобу, зробивши фото у вишиванках.16.05.2018

Навчальний вебінар для викладачів природничих дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти

     16 травня 2018 року відбувся навчальний вебінар для викладачів природничих дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти „Особливості використання Інтернет ресурсів для підготовки та проведення уроків”.
    Під час вебінару учасники ознайомились з можливостями сучасного Інтернет-інструменту для створення інтерактивних робочих аркушів, які можна використовувати при дистанційному навчанні, для домашніх робіт, для роботи в навчальному кабінеті на інтерактивній дошці.


Навчальна частина


15.05.2018

Міжнародний день сім'ї

     У ці травневі дні, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли легкий вітерець колише квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя - Свято Матері, а ще святкуємо й дуже важливе споріднене свято – День сім’ї.
     Родина для людини — найміцніша фортеця, у якій завжди можна знайти захист. Саме в сім’ї люди вчаться робити добро, тут формуються принципи взаєморозуміння і поваги, виховуються почуття любові до ближнього.
     У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з нього проростають здобутки кожного нового покоління.
     З нагоди цих днів:
     - вихователі гуртожитку провели тематичну виховну годину «Материнська хата»;
     - класний керівник Іванчук В. І. та майстер виробничого навчання Вербицька Н.В, - відкриту виховну годину «Її величність - жінка»;
     - бібліотекар Безрук А.А. – тематичну виховну годину «Корінь мого народу»;
     - практичний психолог Коробка Я.А. – лекцію «Сім’я – це простір без насильства».


Заступник директора з НВР Шумейко В. М.
Бібліотекар Безрук А. А.


10.05.2018

«Всесвітній день охорони праці»

     В нашому училищі проводилося ряд заходів приурочених до «Всесвітнього дня охорони праці», який проходив під девізом «Захищене та здорове покоління».
     Колективом училища були проведені:
     26.04.2018 проведено бесіду з учнями училища на тему «Ставлення учнів до особистої безпеки пов’язаної з виробництвом».

     27.04.2018р. у нашому училищі психологом було проведено тренінг-виступ для учнів груп на тему: «Профілактика та подолання стресових станів на робочому місці».
     Метою даного заходу було :
• поінформувати про методи профілактики та боротьби зі стресом майбутніх фахівців;
• сформувати вміння самоаналізу, контролю над негативними емоційними проявами;
• сприяти формуванню практичних прийомів релаксації.

     25 квітня в училищі відбулися спортивні естафети та рухливі ігри приурочені до Всесвітнього дня охорони праці. Спортивні естафети та рухливі ігри проходили на спортивному майданчику де учні продемонстрували свої вміння, силу, витривалість, спритність, швидко долати перешкоди в естафетах та рухливих іграх. Учасники та призери змагань були нагороджені та отримали масу задоволення.

     Учнями груп було випущено малюнки «Охорона праці очима учнів».

     Найкращий малюнок підготувала група №3, яка була нагороджена цінним подарунком.
     Медична сестра провела бесіду – заняття «Надання першої медичної допомоги при отриманні різних травм».

     Протягом тижня в гуртожитку проходив Тиждень знань охорони праці та безпеки життєдіяльності.
    Завданням цього тижня було поглибити поінформованість на знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки.

     26.04.2018р. учні груп №12 та №14 відвідали Корецьку пожежно-рятувальну частину, де їм провели екскурсію, показали пожежні машини, пожежне оснащення та розповіли про правила поведінки та дії при виникненні пожеж.

     На протязі тижня майстрами виробничого навчання в своїх групах проводились інструктажі – тренінги «Навчився вимогам безпеки – тоді починай роботу», під час яких вони розповідали та показали при яких умовах можна допускати працівника до роботи, а при яких неможна.


Шевчук В.І. Інженер з охорони праці


04.05.2018

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Кравець».

     03-04 травня 2018 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Кравець» на базі ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище».
    Наша учениця Сад Ірина зайняла почесне ІІІ місце.
    Конкурс складався із теоретичного та практичного турів.
    Практичне завдання було пошиття дитячого сарафана.
    Роботу учнів оцінювало професійне журі з роботодавців.
    Підготували ученицю до конкурсу майстер в/н І.П.Гузь та викладач спецдисциплін Л.М.Дащук.


Майстер в/н Гузь І.П.


04.05.2018

День пам'яті та примирення.

     4 травня, на передодні відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом, в нашому училищі відбулася лінійка, присвячена пам'ятним дням.
     Зі словом виступив викладач історії Іванчук Василь Іванович. Учням було демонстровано відеo з хроніками минулих часів.
     1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

НВЧ


26.04.2018

Засідання педагогічної ради

     26 квітня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради.
    На ньому були розглянуті наступні питання:
     1. Про виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-79 від 06.02.2018 року «Про вибір підручників для 10 класу». Інф: Безрук А.А.
     3. Організація належного стану проходження учнями виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах. Інф. Романик Р.Ф.
     4. Вступна компанія 2018-2019 н.р. до ВПУ №24 Особливості ЗНО та графік проведення ЗНО 2018 року. Інф. Силін Р.В.
     5. Про замовлення дипломів з відзнакою Інф. Кириченко В.П.
     6. Різне


Методист


26.04.2018

«Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс»

     32 роки тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.
     У зв'язку із 32 –ми роковинами Чорнобильської катастрофи в бібліотеці навчального закладу була проведена тематична виховна година «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс», на якій учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх тих, хто уже увійшов у вічність, переглянули документальний відеофільм «Чорнобиль. Заповідна зона», ознайомились із книжковою виставкою «Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин, як тяжко, як тужно моєму народу болить!»
     Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.


Бібліотекар Безрук А. А.


26.04.2018

Конкурсний відбір підручників для 10 класу

     26.04.2018 року відбувся вебінар на тему «Конкурсний відбір підручників для 5 та 10 класу».
     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №176 від 21 лютого 2018 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти» та листа №1/9-222 від 11 квітня 2018 року «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України №176 від 21 лютого 2018 року» з 16 квітня 2018 року на базі ІСУО та КУРС: «Школа» розпочалося впровадження системи конкурсного вибору підручників.
     З результатами вибору електронної версії оригінал-макетів для 10 класу бажаючі можуть ознайомитись на нашому сайті у розділі ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ.

Бібліотекар Безрук А. А.


25.04.2018

Всеукраїнський вебінар «Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек»

     25 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський вебінар „Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек”.
     Захід проводили Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського спільно з ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти” за сприяння Microsoft.
     У програмі вебінару розглядалися такі питання:
     – Науково-методичне забезпечення упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек;
     – Загальна та спеціальна методика систематизування за УДК – особливості застосування в освітянських бібліотеках;
     – Організація фондів і систематичних каталогів освітянських бібліотек за таблицями УДК ;
     – Досвід роботи бібліотек закладів освіти з упровадження УДК.

Бібліотекар Безрук А. А.


24.04.2018

100 річчя революції 1917 - 1921 років

    До 100 річчя революції 1917 - 1921 років учні відвідали музей.
    З метою ознайомлення з фактами історії про події та етапи Української революції 1917-1921 років та різними аспектами створення Української державності 1917-1921 років учні та педагогічні працівники училища з 11.04 по 22.04 2018 року відвідали районний історичний музей, де експонувалась виставка Національного інституту пам'яті до 100-річчя революції.


НВЧ


12.04.2018

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

     Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня за ініціативою ООН.
     11 квітня 1945 в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.
     У читальному залі бібліотеки ВПУ №24 була проведена тематична година «Трагедія Бабиного Яру», під час якої учні поринули у жахливі далекі події, де люди зазнали тяжких знущань. Крім того, в бібліотеці була представлена книжково-ілюстративна виставка «Ті дні у пам'яті народній».
     Розум не сприймає статистики і втрат серед мирного населення. Але душа кожного українця болить за непрожите життя, нездійснені мрії тих, хто загинув в жорстокому коловороті війни.

Бібліотекар
04.04.2018

МІНІ-ФУТБОЛ у ВПУ №24 м.Корець

        3 квітня на базі ВПУ-24 пройшов традиційний турнір з міні-футбoлу пам’яті воїна-афганця Миколи Мамая під егідою районної спілки ветеранів афганістану та міської ради. В змаганнях прийняли участь команди навчальних закладів міста (ЗОШ №1, школа-ліцей, ДЮСШ, ВПУ №24).
        Змагання проходили по круговій системі. В безкомпромісній боротьбі при рівній кількості набраних очків, але маючи перевагу в особистій грі перше місце посіла команда ДЮСШ, друге місце – ВПУ №24, третє – ЗОШ №1, четверте місце – школа-ліцей. Всі учасники змагань нагороджені грамотами та солодкими призами, а переможець команди ДЮСШ – перехідним кубком і м’ячем. Хотілося подякувати за організацію турніра – голові спілки ветеранів афганістану Маркевичу І.Р., міському голові Дмитрук Л.М. і директору ВПУ №24 – Дмитрієву М.І.


Керівник фізичного виховання Столяр А.В.


02.04.2018

Змагання із загальної фізичної підготовки

    29 березня згідно календаря змагань у м.Рівному проходили змагання з загальної фізичної підготовки, де і наша команда прийняла участь. До складу команди ввійшли юнаки, які підтягувалися на перекладині та дівчата, які виконували піднімання тулуба в сід за 1 хв. кількість разів.
    В змаганнях прийняли учні таких груп: Кислюк Денис (2 група), Шкіренко Євгеній (10 група), Оксенюк Денис (14 група), Андріюк Оксана (23 група), Люльчик Аліна (23 група) та Аношина Марина (21 група).
    По результатам змагань команда дівчат набравши в сумі 124 бали отримали ІІІ призове місце по підніманню тулуба в сід за 1 хв. Призери були нагороджені грамотами та отримали масу задоволення.


Кафедра фізичної культури


30.03.2018

Всеукраїнський вебінар

     29 березня 2018 року пройшов Всеукраїнський вебінар «ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНИНА, ПАТРІОТА, ПРОФЕСІОНАЛА В УМОВАХ СУЧАСНОГО ПТНЗ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ».
     Організатори Криворізький кабінет НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та НМЦ ПТО у Волинській області провели цікавий та змістовний вебінар.
     Від нашого навчального закладу часть у вебінарі прийняла бібліотекар Безрук А.А.

Навчально-виховна частина


30.03.2018

Знай і люби свій рідний край у ВПУ № 24

    29 березня 2018 року в училищі відбувся І-й етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край». Участь у конкурсі прийняли 10 навчальних груп (учні третьої вікової категорії -16-18 років). Це такі групи як: гр № 6, гр № 8, гр № 9, гр № 15, гр № 16, гр № 17, гр № 19, гр № 20, гр № 21, гр № 23. Члени журі відзначили роботи з різних номінацій.

Художня вишивка –
І місце – гр №19
ІІ місце – гр № 9
ІІІ місце – гр № 21
Бісероплетіння –
І місце – гр №16
ІІ місце – гр № 9
ІІІ місце – гр № 19
Канзаші –
І місце – гр № 17
ІІ місце – гр № 8
Різьблення –
І місце – гр № 23
ІІ місце – гр № 15
Живопис –
І місце – гр № 5
    У творчих учнівських роботах з декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва прослідковується і професійний напрям, що є зокрема корисним для здобуття майбутньої професії кожного учня, який навчається в нашому закладі. В учнів формується розуміння прекрасного в навколишньому середовищі. Під час створення композицій в учнівської молоді відбувається пробудження любові до рідної країни та поваги до національної та культурної спадщини.
    Кращі роботи члени журі відібрали для участі в ІІ-му етапі обласного конкурсу «Знай і люби свій рідний край».


Навчально-виховна частина


27.03.2018

Лінійка-реквієм,
присвячена вшануванню пам’яті загиблим в АТО

Здається, ніби недавно в історії Кореччини
був чорний день скорботи та жалю за нашим земляком,
pколишнім учнем училища Мосійчуком Сергієм.
Але вже минув рік, як перестало битися
серце нашого молодого ангела.
В цьому році йому було б 21…
            26 березня 2017 року під час виконання бойового завдання трагічно обірвалася доля захисника у промзоні Авдіївки Донецької області. Смерть настала в результаті розриву міни. Сергій служив у Збройних Силах України з січня 2016 року. Брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.
            Сьогодні 26 березня 2018 року, в день річниці загибелі Сергія Мосійчука, в училищі відбулася лінійка – реквієм, присвячена вшануванню пам’яті загиблим в АТО.
            Активісти РУС у своєму виступі розповіли учням училища про того, хто так само декілька років тому здобував професію в цих самих стінах. Серед третьокурсників багато друзів загиблого воїна, учні першого курсу вже не знають особисто молодого юнака.
            То ж такими заходами ми згадуємо та продовжуємо пам'ятати, молитись за всіх тих, які загинули на війні..


Навчально-виховна частина / Бібліотека


24.03.2018

Призове місце по армспорту ПТНЗ

    23 березня 2018р. у м. Рівне відбулися змагання з армспорту серед юнаків та дівчат ПТНЗ. Команда нашого училища також прийняла участь у змаганнях. До с кладу команди увійшли такі учні: Перець Андрій - група №4, Кайданович Артем - група №4, Блащук Максим - група №14, Іллюк Іванна – група №20 та Горецька Діана - група №19. Учасники змагалися у різних вагових категоріях.
    Призером обласних змагань стала Іллюк Іванна учениця 20 групи, яка боролася у ваговій категорії 50 кг. і здобула почесне призове ІІІ місце, з чим ми її вітаємо.


Кафедра фізичної культури


23.03.2018

Брейн – ринг визначив переможця

    Нещодавно в читальній залі бібліотеки ВПУ №24 м.Корець відбувся підсумковий урок з предмету «Будова і експлуатація автомобілів» за темою «Електрообладнання» у формі гри «брейн-ринг» який провів викладач Кириченко В.П. Змагались випускні групи №2 (майстер в/н Сугерей О.М.) та група №10 (майстер в/н Зінькевич О.М.).
    Після розминки та основної гри була зафіксована нічия.
    А після «домашнього завдання» та «битви капітанів» визначився переможець з рахунком 22:18. Це навчальна група №2, яка заслужено перемогла.
    Найактивнішими були учні Дячук Роман, Приймачок Віталій та Ємець Олександр.
    Готували команди викладачі Кириченко В.П., Павловський С.П., Вознюк М.В. та Коробка В.С.


Навчальна частина


22.03.2018

"Її величність - жінка"

    "Її величність - жінка" такою була тема і водночас назва відкритої виховної години підготовленої учнями групи №20. Організатори дійства присвятили його український жінці бо вона заслуговує найвищої шани, поваги та любові повсякчас, а не лише в день відомого жіночого свята. На жінці тримається рід наш і все суще на цій святій і праведній землі. Так вже повелось що її образ найчастіше асоціюється з весною - часом пробудження всього живого в природі, часом, коли ми найчастіше звертаємось до жінки - жінки матері, жінки трудівниці, коханої, славимо її і бажаємо добра та щастя.
    Багато гарних поетичних слів, присвячених українській жінці, було сказано ведучими заходу Юлією Кирильчук та Іриною Корнійчук. Звучали чудові ліричні та жартівливі пісні у виконанні Діани Лотоцької, Яни Круцько, Світлани Сікорацької та Андрія Гапончука. В програмі заходу були і тріо, і дуети, і сольні пісенні номери, іскрометний гумор у виконанні Оксани Андріюк.
    Вкотре свої режисерські здібності продемонстрували глядачу майстер групи №20 Вербицька Н. В. та художній керівник училища Васильчук В.В. Окремі слова вдячності за вдало проведений захід слід висловити викладачу української мови Коробці О.В. Її сценічні костюми сприяли створенню атмосфери справжнього свята. Про те, що дійство справді вдалось свідчили гарячі оплески та дружнє «Дякуємо!», яке зала на чолі з директором училища Дмитрієвим М.І. скандували стоячи.


В.І.Іванчук, класний керівник групи №20


21.03.2018

Відкритий урок з історії України

    «Дисидентський рух: течії, форми та методи боротьби» такою була тема відкритого уроку з історії України проведеного викладачем Іванчуком В.І. 20 березня 2018 року. Майбутні будівельники, учні групи №7 не тільки схарактеризували основні течії дисидентського руху, форми та методи боротьби але й визначили його роль та значення в контексті боротьби за незалежність нашої держави зазначивши, що шлях до волі був важким, тернистим та жертовним.


В.І.Іванчук, викладач


21.03.2018

„Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів закладів професійно-технічної освіти з фізики“

    20 березня 2018 року на базі НМЦ ПТО у Рівненській області відбулося засідання обласної методичної секції викладачів фізики на тему „Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів закладів професійно-технічної освіти з фізики“.
     В роботі секції взяла участь директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Бондарчук Валентина Миколаївна, яка висвітлила питання реалізації Закону України „Про освіту” в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, акцентувала увагу на основних положеннях статті 42 Закону України „Про освіту“, що регламентує питання дотримання академічної доброчесності.
    До уваги присутніх було представлено огляд можливостей сучасних освітніх Інтернет-технологій, які дозволяють забезпечити більш ефективне подання та засвоєння знань з предметів, здійснювати електронний супровід уроку, розробляти мультимедійні дидактичні вправи.
    По завершенню роботи секції учасники отримали методичні та мультимедійні матеріали.
    Від нашого училища присутньою на засіданні була викладач Галицька Ольга Валеріївна.

Навчальна частина


20.03.2018

Армспорт - 2018

    20 березня у спортивному залі училища відбулися змагання з армспорту (боротьби на руку) серед дівчат та юнаків.
            Результати змагань з армспорту серед юнаків:
            вагова категорії 65 кг.:
І місце – Кайданович Артем – 4 група
ІІ місце – Свинарський Іван - 15 група
ІІІ місце – Семенюк Артур – 21 група.
вагова категорії 70 - 75 кг.:
І місце – Матвійчук Віталій – 19 група
     Максимчук Володимир – 18 група
ІІ місце – Конюков Олексій – 6 група
ІІІ місце – Ступницький Владислав – 6 група
        вагова категорії 70 - 75 кг.:
І місце – Блащук Максим – 14 група
ІІ місце – Дячук Роман – 2 група
ІІІ місце – Семенюк Вадим – 2 група
        Результати змагань з армспорту серед дівчат:
        вагова категорії 50-55 кг.:
І місце – Іллюк Іванна – 20 група
ІІ місце – Люльчик Аліна – 23 група
ІІІ місце – Андріюк Оксана – 23 група
        вагова категорії 55 -60 кг.:
І місце – Балаушко Іванна – 21 група
ІІ місце – Сад Анна – 17 група
ІІІ місце – Мельник Діна – 21 група
        вагова категорії 65 кг.:
І місце – Коротка Людмила – 21 група
ІІ місце – Яловиця Тетяна – 20 група
ІІІ місце – Дащук Інна – 17 група


Кафедра фізичної культури


19.03.2018

«Освіта протягом життя, як чинник людського розвитку».

    19 березня 2018 відбулось засідання методичної комісії загальноосвітніх предметів гуманітарного циклу.
    В ході засідання методист НМЦ ПТО в Рівненський обл. Голубош С.В. провела вебінар на тему: «Освіта протягом життя , як чинник людського розвитку».
    Також були розглянуті наступні питання:
    1. Про екзаменаційні завдання з предметів гуманітарного циклу та підготовку учнів до складання ЗНО.
    2. Про особливості проведення ЗНО в 2018р.
    3. Про підготовку та проведення відкритого уроку з історії викладача Іванчука В.І.


Методист


16.03.2018

Атестації педагогічних працівників

    16 березня 2018 в училищі відбулось засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників.
     Атестувались 18 педпрацівників.З них: 11 викладачів
    1. Бобровська Валентина Федорівна
    2. Данилюк Наталія В’ячеславівна
    3. Дмитрієв Микола Іванович
    4. Іванчук Василь Іванович
    5. Кириченко Валерій Павлович
    6. Кравчук Людмила Миколаївна
    7. Михальчук Надія Володимирівна
    8. Романик Роман Федорович
    9. Сугерей Олександр Михайлович
    10. Тимощук Володимир Володимирович
    11. Шкльода Світлана Федорівна
    12. Шумейко Валентина Миколаївна
    5 майстрів виробничого навчання:
    1. Войтович Олександр Романович
    2. Гузь Ірина Петрівна
    3. Денисюк Ольга Миколаївна
    4. Дідик Віталій Анатолійович
    5. Мисюра Ольга Іванівна
    1 керівник гуртка
     Кислюк Орина Павлівна
     За результатами атестації з них 13 - атестуються Рівненською обласною атестаційною комісією.


Методист


15.03.2018

Kваліфікаційна атестація

     15 березня 2018 року в училищі відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії "Кухар" ІІІ розряду в групі №9.
     Учні тримали іспит на професійну готовність виконали кваліфікаційні роботи. Оцінку знань давали викладач Краля В.М., директор училища Дмитрієв М.І., заступник директора з НВР Кириченко В.П., ст., майстер Шевчук В.І., майстер в/н Бараболя О.А.
     Учні продемонстрували членам комісії гідний рівень професійної підготовки.


Навчальна частина


14.03.2018

День відкритих дверей.

     14.03.18 в училищі відбувся День відкритих дверей.
     Дирекція, викладачі та майстри в/н училища підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи. Майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитися з навчальним закладом, його історією, традиціями, сучасною матеріально-технічною базою, умовами прийому та навчання у ВПУ №24. Також отримали інформацію щодо широкого спектру сучасних перспективних робітничих професій, за якими здійснюється підготовка в професійно-технічному навчальному закладі.
    До уваги учнів були запропоновані такі заходи:
     • екскурсії навчально-виробничими майстернями, навчальними кабінетами, спортзалами;
     • цікаву відео-хроніку різноманітних заходів і подій, які традиційно у нас відбуваються.
     • майстер-класи, які націлювали учнів на вибір майбутньої професії: «Мурування колон» майстри в/н Біла Г.А., Ляшук О.А., «Оздоблення виробів із мастики» - Бараболя О.А., Цимбаліст С.М., «Прикраси з масляного крему» - Мисюра О.І., «Прокладання електропроводки у будівлях та спорудах» - Дідик В.А., Войтович О.Р., «Ознайомлення з органами керування та запуску основного двигуна» - Сугерей О.М., Ляшук О.М., Дулевич В.І., Воят А.В., Коробка В.С.
     • «Обробка верхнього зрізу чоловічих штанів пришивним поясом із шльовками» - Денисюк О.М.
     • ознайомлення з умовами проживання в гуртожитку
     • концертна програма презентації професій.

     Гостями училища були не лише учні Корецького району, але й сусідньої Хмельнийької області.
     Під час зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання, тому можна з впевненістю сказати, що з’явилося ще більше охочих вступити нашого училища.
    Тож, дорогі абітурієнти, ласкаво просимо до ВПУ №24 м.Корець. Таємниці наук чекають на вас!

Методист


07.03.201807.03.2018

З посвятою Кобзареві

     Обласний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, який 5 березня нинішнього року проходив на базі ВПУ №1 міста Рівного, традиційно зібрав значну кількість учасників. Юні дарування змагалися в номінаціях: юні поети, інсценізації, читці-декламатори. Учениця групи №20 Вищого професійного училища №24 м. Корець, Яна Круцько вже вдруге представляла заклад на цьому заході, що традиційно проходить в березневі шевченківські дні. Торік вона стала дипломантом, посівши третю сходинку п’єдесталу. Цьогоріч - доля була прихильнішою. Дівчина так проникливо та виразно читала безсмертне Кобзареве «Мені, здається, я не знаю…», що вразила не тільки глядачів, а й прискіпливе професійне журі, яке оцінило її виступ як один з кращих в номінації читців-декламаторів.
    Серед представників 19 ПТНЗ області Яна набрала найбільшу кількість балів. До цього успіху вона йшла разом із своїм педагогом-наставником, вчителем української мови і літератури Коробкою О.В. Плідна спільна праця учениці та педагога принесла такий приємний і бажаний, а головне очікуваний результат, якому можна тільки щиро порадіти та привітати юну шанувальницю Шевченкового слова з перемогою. Хочеться сподіватись, що любов до Кобзаревого слова вона збереже в своєму серці на багато літ.

В.Іванчук, викладач


01.03.2018

Відбулася обласна олімпіада з предмету "Охорона праці"

     27 лютого 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області відбулася обласна олімпіада з предмета „Охорона праці”.
    Метою проведення є виявлення рівня знань учнів та підвищення навчальних досягнень, що є запорукою збереження їх життя і здоров’я в процесі подальшої професійної діяльності.
     В олімпіаді взяли участь переможці І (училищного) етапу 17 закладів професійно (професійно-технічної) освіти області. Учні виконували теоретичні завдання 4-х рівнів складності.
    Наша учениця із групи № 23 Андріюк Оксана посіла призове ІІІ місце (педагог – керівник О.М.Сугерей).
    Щиро вітаємо! Бажаємо успіхів і перемог у наступних олімпіадах!

Навчальна частина


01.03.2018

Математичний турнір

     2 березня було проведено відкритий захід «Математичний турнір» який провів викладач математики Шкльода Світлана Федорівна.
     Турнір проходив між групами №5 та №11 по темі «Многогранники та тіла обертання, площі їх поверхонь».
     Виграла команда групи №5.

Навчальна частина


01.03.2018

Відкритий урок виробничого навчання по професії "Кравець"

         28 лютого в групі №17 по професії Кравець майстер виробничого навчання Денисюк Ольга Миколаївна провела відкритий урок по темі «Обробка кишень з відрізним бочком на передніх половинках жіночих штанів».
    На уроці було розглянуто технологічну послідовність обробки кишені. Учні ознайомились із зразками готового виробу, по вузловою обробкою. Для кращого засвоєння матеріалу було проглянуто відео фрагменти обробки даного вузла, використаними матеріалами, різновидом конструкцій.
    Учні активно працювали на уроці, про що свідчить якісне виконання практичних робіт.

Навчальна частина


01.03.2018

До уваги викладачів та майстрів в/н!

    В бібліотеку училища надійшов каталог видань видавництва «Кондор» 2018 року. Переглянувши його, Ви зможете ознайомитися з останніми надходженнями та новинками книжкового ринку України.
    В каталозі представлена література за новою шкільною програмою для 9-11 класів( підручники, посібники, методичні матеріали, ДПА, ЗНО тощо).
    Разом з тим, Ви зможете знайти літературу за розділами:
    - іноземні мови;
    - історія;
    - педагогіка, освіта, етика та естетика, мовознавство;
    - інформатика;
    - охорона праці та сільське господарство;
    - техніка, будівництво та дизайн;
    - природничі науки;
    - харчова та переробна промисловість;
    - література для підготовки ЗНО-2018

Бібліотекар


27.02.2018

Відкритий урок виробничого навчання

    27 лютого було проведено відкритий урок виробничого навчання у вигляді урок – ігра «Ревізор» на тему «Заправляння птиці, підготовка птиці до варіння, смаження, приготування котлетної маси з птиці та напівфабрикатів з неї», який провела майстер виробничого навчання О.І.Мисюра.
    Метою уроку було практично підібрати інструмент, інвентар, посуд, організувати робоче місце, самостійно сформувати та закріпити вміння та навички по приготуванню напівфабрикатів з птиці, дотримуючись правил санітарії та гігієни, а також технологічного процесу.

    Майстер продемонстрував учням заправляння птиці – в одну нитку, дві нитки, заправляння птиці в кишеньку, заправляння птиці без проколювання, приготування котлети «Дніпрянка» із натуральної січеної маси та приготування котлети «Пожарської» із котлетної маси.
    Учні були поділені на 3 бригади, у вигляді бригад із ресторанів «Діброва», «Рікос» та «Квадрат».
    Ці три бригади учнів змагалися під час виробничого навчання виборюючи винагороду табличку «Ревізор рекомендує».
     Під час виробничого навчання діти показали свої знання теоретичні та практичні, готували котлетну масу із птиці. Заправляли курку в одну, дві нитки, кишеньку, без проколювання.
    Перемогу здобула бригада №3, якій була вручена табличка «Ревізор рекомендує».


О.І.Мисюра, майстер в/н


27.02.2018

Відкритий урок

    26 лютого 2018 р. відбувся відкритий урок з англійської мови на тему «Сучасні методи комунікації. Інтернет», який провів викладач Тимощук Володимир Володимирович з учнями третього курсу групи №7 за професією «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник».
    Урок був проведений в формі відео уроку. Викладач продемонстрував можливості сучасних засобів комунікації, які можуть бути використаними в процесі навчання.
    Під час уроку використовувались відео 360о з ефектом тривимірного зображення, зокрема учні мали можливість віртуально відвідати Лондон та Нью-Йорк.

В.В.Тимощук, викладач


23.02.2018

Засідання обласної методичної секції викладачів хімії, біології та екології

    20 лютого 2018 року на базі НМЦ ПТО у Рівненській області відбулось засідання обласної методичної секції викладачів хімії, біології та екології на тему „Специфіка діяльності викладача при комплексному використанні нових педагогічних та інформаційних технологій”.
    У ході засідання секції були розглянуті питання щодо реалізації Закону України „Про освіту” в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, акцентовано увагу на основних положеннях статті 42 Закону України „Про освіту, що регламентує питання дотримання академічної доброчесності. Також учасники секції обговорили нові навчальні програми загальноосвітніх предметів для учнів старшої школи, що запроваджуються з 1 вересня 2018 року.      Методист Мосійчук Л.М. розкрила питання формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках природничих дисциплін, висвітлила особливості і вимоги сучасного компетентнісно-орієнтованого уроку, акцентувала увагу на етапах проектування такого уроку та особливості діяльності вчителя при комплексному використанні нових педагогічних та інформаційних технологій. В ході обговорення даного питання учасники секції поділились власними досягненнями.
    Від нашого навчального закладу прийняла участь в засіданні секції викладач біології Шкльода Інна Анатоліївна.

Навчальна частина


23.02.2018

Засідання методичної комісії по професії «Кухар, кондитер».

    22 лютого відбулось засідання методичної комісії по професії «Кухар, кондитер», темою якого було обговорення відкритого уроку викладача спецпредметів Бобровської Валентини Федорівни «Приготування бісквітного тіста та виробів з нього» та підготовка до відкритого уроку майстра виробничого навчання Мисюри Ольги Іванівни «Заправляння птиці. Приготування напівфабрикатів з птиці».


В.М.Краля, голова метод комісії


23.02.2018

Випускний екзамен

    22 лютого 2018 року в училищі відбувся випускний екзамен з професії "Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія «С») "ІV розряду.
    Випусники тримали іспит на професійну готовність. Оцінку знанням молоді давали викладачі спецдисциплін Вознюк М.В., Павловський С.П., майстер в/н Должанський М.В.
    Учні продемонстрували членам комісії гідний рівень професійної підготовки, це сприяло хорошій демонстрації екзаменаторам знань і навичок зі свого фаху.
    Варто відзначити, що наші вихованці упевнено дивляться у своє майбутнє.


Навчальна частина


21.02.2018

    З нагоди Міжнародного дня рідної мови до викладачів української мови приєдналась і бібліотека училища. В читальному залі бібліотеки ВПУ №24 було проведено бесіду «Роль мови в житті людини». Учні училища довідалися про історію відзначення свята та його значення. На заході лунали поезії відомих українських поетів, обговорювались та піднімались питання про збереження та розвиток державної мови.
     До уваги читачів бібліотеки представлена книжкова виставка де учні мали змогу переглянути літературу класиків і сучасних українських і сучасних українських письменників.


Бібліотека


21.02.2018

«Мово рідна, слово рідне»

    Кожного року 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.
    Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кілька тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова функціонує і розвивається тільки в людському суспільстві. Це найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.
    В нашому училищі також відзначили цей день. Викладач української мови Стасюк Оксана Ростиславівна разом із учнями групи №17 Тхорук І., Дащук І., Гопанчук А., та групи №8 Гнесь Н. підготували виховну годину «Мово рідна, слово рідне».
    Учні читали вірші українських поетів М.Рильського, Т.Шевченка, В.Стуса та підготували літературні акродиктанти, кросворди та ребуси.


О.Р.Стасюк, викладач


20.02.2018

Герої не вмирають

    20 лютого 2018 року в бібліотеці училища відбувся захід присвячений вшануванню пам’яті загиблих учасників революції гідності. Чотири роки минуло відтоді та біль від трагічних подій, коли за наказом злочинної влади біли розстріляні десятки протестувальників, згодом названих «Небесною сотнею» і досі живе в серцях мільйонів українців.
    Пролита кров майданівців застерігає нас бути пильними у виборі своїх провідників та в необхідності постійного народного контролю над владою й відповідальності останньої за свої дії. До цього часу не постали перед судом організатори та безпосередні виконавці злочинів проти власного народу, скоєних на майдані саме в ці трагічні лютневі дні. Багато хто з них сховався за кодонами сусідньої держави, сподіваючись що їм удасться пересидіти, уникнути покарання. Та як би вони не ховалися їм не уникнути суду Божого. Рани чи пізно за скоєне доведеться відповісти. Герої майдану остаточно утвердили цивілізаційний вибір українського народу. Саме їх готовність до самопожертви задля відстоювання цього вибору суттєво змінила українське суспільство. На цьому акцентував увагу викладач історії училища Іванчук В.І., який вступним словом відкрив захід. Учні та педагоги вшанували пам'ять героїв «Небесної сотні» хвилиною мовчання та переглянули документальний фільм про події революції гідності.


В.І.Іванчук, викладач


15.02.2018

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

    З метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав в училищі проведено тематичну виховну годину «Ми будем довго пам’ятати і вам забути не дамо…».
    Вшанували пам’ять загиблого воїна – афганця Мамая Миколу Івановича, випускника нашого училища, 1979р. хвилиною мовчання.
    Переглянули відеофільм «Виведення військ з території Афганістан».
    Тематичну годину підготували класний керівник Романик С.Р. та майстер в/н Дідик В.А.


НВЧ


15.02.2018

«Освіта протягом життя як чинник людського фактору»

    13 лютого відбулось засідання методичної комісії викладачів методичної комісії природниче – математичних предметів та комп’ютерного напрямку, у вигляді вебінару в он-лайн режимі, разом із Навчально – методичним центром ПТО в Рівненській області за темами: «Освіта протягом життя як чинник людського фактору». «Педагогічна акмеологія як галузь акмеологічних знань».
    Під час засідання методичної комісії викладачів були розглянуті наступні питаня:
    1.Форми і методи творчої активності на уроках. Інтегровані методи навчання.
    2.Розгляд матеріалів методичної розробки викладачів, які проходять атестацію по предметам (Шкльоди Світлани Федорівної, Данилюк Наталії В’ячеславівної).
    Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Рівненській області на 2017 рік та згідно наказу від 16.02.2017 №3 тривала робота творчих груп викладачів. Викладач математики Шкльода Світлана Федорівна приймала активну участь у роботі обласної творчої групи, та працювала над проблемною темою: «Проектування уроків математики, які базуються на компетентнісному та діяльнісному підходах». Презентувала власні методичні та дидактичні напрацювання та творчі ідеї.

    Навчально – методичний центр ПТО в Рівненській області оголосив подяку викладачу математики Шкльоді С.Ф. за активну участь у роботі обласної творчої групи, за авторський підхід та якісну підготовку матеріалів власного досвіду роботи.
    Багаторічна плідна праця викладача педагога принесла такий приємний і бажаний результат, якому можна тільки щиро привітати з успіхами у роботі.

М.В.Вознюк, голова метод комісії


15.02.2018

Любов багатогранна квітка

    У День закоханих, 14 лютого, коли всі закохані освідчуються у коханні, в актовій залі нашого училища відбулося свято Любові.
    Метою заходу було донести глядачам, що день зако¬ханих – не лише свято для юних, а й для дорослих, зрілих громадян. Це свято – привід освідчитися у почуттях та зробити наступний крок до створення сім’ї; привід ще раз нагада¬ти про свої почуття (у подарунках, особливій увазі, піклуванні про коханих); завжди пам’ятати, що є на світі важлива, дорога для вас людина, яку необхідно берегти. Адже, міцні стосунки – запорука міцної сім’ї. Міцна сім’я – запорука міцної держави. А для України зараз це дуже важливо.
    Участь у святі приймали учні першого курсу, члени учнівського самоврядування.


РУС, НВЧ


15.02.2018

"В ім'я кохання"

    14 лютого вихователі гуртожитку Савчук Л.П. та Фещук В.І. організували проведення вечору «В ім’я кохання». Активну участь взяли учні, члени ради гуртожитку Гнесь Надія, Семенюк Вадим, Гурєєва Людмила, Савицький Володимир, Кирилюк А., Балюк Віталій, Михайлюк Галина, Гопанчук Андрій.


Вихователі гуртожитку


15.02.2018

Відкритий урок

    14 лютого 2018 р. відбувся відкритий урок з предмету: «Технологія приготування кодитерських виробів» на тему «Технологія приготування бісквітного тіст та виробів», який провела викладач Бобровська Валентина Федорівна з учнями другого курсу групи №16 за професією «Кухар, кондитер».
    Урок був проведений в формі урок ток-шоу в динамічному режимі, з активною взаємодією учнів та викладача, застосовуючи ігровий, пошуковий методи навчання та презентації на яких були підготовлені учнями.
    Також викладач показав учням фото - зразки виробів із бесквітного тіста (торти, рулети, кекси, короваї), які виготовляють в нашому регіоні.
    Під час уроку використовувались різне матеріально - технічне забепечення.
    Присутні відзначили професійне спрямування даного уроку.


Методкабінет


08.02.2018

“Євровікторинa”

    12 січня 2018 року розпочалася четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого.
    Пройти Євровікторину можна на сайті www.euroquiz.org.ua.
    Вікторина проходитиме в п’ять етапів з січня по квітень 2018 року. Найуспішніші учасники зможуть обміняти свої бали на численні сувеніри від Представництва ЄС, а 100 найкращих гравців у кожній категорії отримають спеціальні подарунки.
    Організатори підготували дві категорії запитань: для учасників до 14 років та старших за цей вік. Щоб завершити вікторину потрібно відповісти за 5 раундів принаймні на 75 запитань для учасників до 14 років та на 100 питань для тих, хто старший 14 років.
    Усі без виключення учасники, які пройдуть 5 раундів вікторини, зможуть отримати електронний сертифікат про участь у Євровікторині і дізнатися нові вражаючі факти про ЄС.     Детальніша інформація та реєстрація учасників на сайті www.euroquiz.org.ua.

Навчальна частина


07.02.2018

“Талановита Україна”

    Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області оголошує обласний заочний огляд-конкурс драматичних та лялькових колективів “Талановита Україна” серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.
    Заочна форма конкурсу зумовлює необхідність електронного запису конкурсних програм. Таким чином конкурсна програма записана на цифровий носій (CD або DVD диск) у форматі MP4, Avi, чи в іншому повинна бути надіслана на адресу Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів до 6 березня 2018 року.

Навчальна частина


31.01.2018

День пам'яті героїв Крут

І знов, у котрий це вже раз,
Зійшлися ми в одній родині,
Щоб пом'януть той славний час,
Коли в офіру Батьківщині
Себе принесли кращі з нас.
Нема любові понад ту,
Що окропила кров'ю Крути,
І ту гарячу кров святу
Повік Вкраїні не забути.
    Саме цими словами розпочався виховних захід у читальному залі бібліотеки нашого училища, приурочений Дню пам'яті героїв Крут.
    100 років тому (1918 р.) відбувся бій біля залізничної станції Крути, який став важливим моментом для всіх тих, що боролися за українську державність.
     Тематичні години, проведені класними керівниками груп, та перегляд відеофільму «Крути: молода кров» дали змогу учням училища заглибитись в ті трагічні сторінки історії, побачити криваві моменти бою під Крутами та почути спогади учасників цих подій.
     Саме сьогодні нам необхідно пам'ятати про подвиг героїв Крут. Хай він буде уроком любові до України, утвердженням національної свідомості.

НВЧ, Бібліотека


29.01.2018

Засідання методичної комісії загальноосвітніх предметів гуманітарного напрямку.

    29 січня 2018 року в методичному кабінеті ВПУ №24 відбулося засідання методичної комісії загальноосвітніх предметів гуманітарного напрямку.
    Під час засідання викладачі обговорили умови проходження ЗНО 2018 році з української мови та літератури.     Голова методичної комісії звернулася з роз’ясненням щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017-2018 навчальному році та про організацію освітнього процесу за оновленими навчальними програмами, акцентуючи увагу на виокремлені чотири інтегровані змістові лінії.
     Викладачі Маркевич С.М. та Тимощук В.В. поділились досвідом та враженнями від участі в секції викладачів іноземних мов та зарубіжної літератури на тему: «Упровадження педагогіки успіху в освітній простір» - з педагогічною технологією «Ситуація успіху».
     Заслухали викладача Тимощука В.В. про підготовку до проведення відкритого уроку з англійської мови та надали конструктивну допомогу в організації.


Голова методичної комісії Н.В.Чекальська


26.01.2018

Засідання методичної комісії

     26 січня 2018 року відбулося засідання методичної комісії будівельного та електротехнічного напрямку. Обговорення нового закону "Про освіту", виступів на педагогічних читаннях.
Було розглянуто питання з підготовки та проведення І етапу всеукраїнського конкурсу за професією "Штукатур", про перенесення виробничого навчання на виробницві по професії "Лицювальник - плиточник", в зимовий період проводити в майстерні училища в зв'язку з відсутністю на будівельних підприєствах умов для проведення лицювальних робіт. Зміни в робочих планах на наступний навчальний рік по професії "Муляр, штукатур".


Голова методичної комісії Кречмаровський А.В.


26.01.2018

Підготовка до реєстрації ЗНО-2018

     25.01.2018р. на базі Рівненського ОІППО пройшла нарада «Відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання» на якій розглядалися питання формату та особливості реєстрації зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року та підготовки до процедур пробного ЗНО-2018.
    Від нашого училища приймав участь у нараді Силін Р.В.

Навчальна частина


24.01.2018

Засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов та зарубіжної літератури

    24 січня 2018р. на базі НМЦ ПТО відбулось засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов та зарубіжної літератури за темою: «Упровадження педагогіки успіху в освітній простір».
    Під час роботи секції в контексті інформації по даній темі, були використані тренінгові технології «Створення ситуації успіху»., та було презентовано творчий доробок «Як зробити урок зарубіжної літератури смачним та колоритним».
    Участь в занятті прийняли викладачі С.М.Маркевич та В.В.Тимощук.

Навчальна частина


23.01.2018

Секція будівельного напрямку

    23 січня 2018 року в актовій залі НМЦ ПТО відбулося засідання обласної методичної секції викладачів спецпредметів та майстрів виробничого навчання з ПТНЗ області за професіями «Муляр, пічник, штукатур». Темою секції було «Впровадження інноваційних технологій навчання за професіями «Муляр, пічник, штукатур».
     Під час роботи секції, її учасники мали можливість обмінятися досвідом, вдосконалити знання, розвивати фаховий потенціал.
    Від нашого училища в секції прийняв участь майстер виробничого навчання А.В.Вітрик.

Навчальна частина


22.01.2018

День Соборності України

    День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західної Української Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. Йому передувало підписання 22 січня 1918 року Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою.

    День У понеділок, 22 січня, педколектив та учні нашого училища прийняли активну участь в урочистому заході, який був приурочений Акту Злуки і проходив на площі міста. Крім того, у ВПУ № 24 відбулася виховна година «День Соборності України. Історія свята», яку провели в навчальних групах класні керівники.
    У читальному залі бібліотеки представлена тематична виставка «Суверенна моя Україна», на якій знаходяться історичні та документальні матеріали про тяжку та тривалу боротьбу за національне визволення та утвердження власної державності.


НВЧ, Бібліотека


19.01.2018

Випускний екзамен

    18 січня 2018 року в училищі відбувся випускний екзамен з професії "Кухар, кондитер" V та ІІІ розрядів відповідно.
Девять учнів з них претенденти на дипломи з відзнакою. Випусники тримали іспит на професійну готовність виконали творчі роботи.     Оцінку знанням молоді давали викладач спецдисциплін Краля В.М., заступник директора з НВР Кириченко В.П., майстри в/н Вознюк В.В. та Грема В.М., методист училища Михальчук Н.В..
     Учні продемонстрували членам комісії гідний рівень професійної підготовки, це сприяло хорошій демонстрації екзаменаторам знань і навичок зі свого фаху.
     Варто відзначити, що наші вихованці упевнено дивляться у своє майбутнє.


Методкабінет


18.01.2018

Засідання педагогічної ради

    18 січня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради.
    На ньому були розглянуті наступні питання:
    1. Про підсумки навчально-виховної роботи за І півріччя 2017-2018 н.р. та завдання на ІІ семестр 2017-2018 н.р. Доп. Кириченко В.П.
    2. Про підсумки проведення директорських контрольних робіт. Моніторинг навчальних досягнень за І семестр 2017-2018н.р. Особливості ЗНО в 2018 році. Інф. Силін Р.В.
    3. Про підготовку професійно - орієнтаційної роботи інженерно-педагогічного колективу училища. Підготовка до проведення дня відкритих дверей. Розробка роздаткового матеріалу. Інф. Шумейко В.М.
    За результатами засідання педагогічної ради роботу педагогічного колективу оцінено задовільно та прийняті рішення стосовно обговорених питань.


Методкабінет


15.01.2018

Педагогічні читання

    15 січня 2018 року відбулися педагогічні читання на тему: «Інноваційний потенціал компетентнісного підходу в освітньому процесі».
    Зі своїми надбаннями поділилися викладачі та майстри в/н, які за результатами участі в семінарах та секціях з предметів та професій, учасники проекту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону», а також матеріалами з власного досвіду.
1. Бобровська Валентина Федорівна
2. Гузь Ірина Петрівна
3. Данилюк Наталія В’ячеславівна
4. Денисюк Ольга Миколаївна
5. Дідик Віталій Анатолійович
6. Іванчук Василь Іванович
7. Кравчук Людмила Миколаївна
8. Мисюра Ольга Іванівна
9. Михальчук Надія Володимирівна
10. Сугерей Олександр Михайлович
11. Тимощук Володимир Володимирович
12. Шкльода Світлана Федорівна
    Методист Михальчук Н.В. ознайомила присутніх з особливостями реалізації положень Закону України «Про освіту» у закладах професійної (професійно-технічної) освіти


Методкабінет


29.12.2017

Святкування Нового року.

    Традиційно у ці передсвяткові дні по всій Україні проводяться відкриття новорічної красуні-ялинки.
    Не стоїть осторонь і Вище професійне училище № 24. Цьогоріч ряд новорічних заходів відкрила вихователь гуртожитку Ільїна Н. П., яка провела святкове дійство з учнями, проживаючими в гуртожитку.

    З привітальним словом до працівників та учнів училища зі сцени актової зали звернувся директор Дмитрієв М. І., який побажав присутнім здоров'я, благополуччя, миру та злагоди. На святковому концерті, який підготувала Кислюк О.П., лунали пісні та колядки, а Святий Миколай зі своїми казковими персонажами подарував хороший настрій та приємні враження.

     Ряд новорічних свят закінчився дитячим ранком для нашої малечі, на якому діти в своїх новорічних костюмах біля красуні-ялинки розкривали свої таланти.
    Тож нехай ці найсвітліші зимові свята подарують нам та нашим родинам щастя, добро й радість, здоров'я та наснагу, нові звершення та віру в краще майбутнє.


Навчально-виховна частина, РУС


22.12.2017

Відкритий урок з математики

    21 грудня 2017року відбувся відкритий урок з предмету: «Математика» на тему «Найпростіші тригонометричні рівняння sin t= a, cost=а».
     Урок провела викладач Кравчук Людмила Миколаївна з учнями першого курсу групи №23 за професією «Кухар, кондитер».
     Урок був проведений в динамічному режимі, з активною взаємодією учнів та викладача, застосовуючи ігровий, пошуковий методи навчання та презентація підготовлена учнем.
    Присутні відзначили професійне спрямування даного уроку.


Навчальна частина


21.12.2017

"Славетні українці"

    21грудня 2017 року відбувся відкритий виховний захід "Славетні українці" де учні групи №9 за професією"Кухар, кондитер" ознайомили з видатними особистостями, які звеличували український народ.
    Розповідь про них супроводжувалась презентацією було пояснено, що прослявляти Україну можна не лише своїм талантом, розумом але й самовідданою працею, своєю відважністю, готовністю на самопожертву.


Кл. керівник гр.№9


19.12.2017

ЗНО-2018

     На базі Рівненського ОІППО Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти було проведено інструктивно-методичну нараду для викладачів української мови та літератури. Адже у 2018 році учні ПТНЗ будуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.
     В методичній нараді брала участь викладачів української мови та літератури Стасюк О.Р.. Було розглянуто формат та особливості процедур ЗНО-2018, підготовка до ЗНО-2018, пробне тестування.

Навчальна частина


18.12.2017

Курултай кримськотатарського народу

     15 грудня в читальному залі бібліотеки Вищого професійного училища відбулося засідання круглого столу на тему: «Курултай кримськотатарського народу: витоки і скликання національного з'їзду», приурочений 100-річчю першого Курултаю кримськотатарського народу.
     В ході засідання були розглянуті питання прийняття Конституції Кримської Народної Республіки, затвердження символіки та Депортації кримських татар.


Бібліотекар Безрук А. А.


15.12.2017

Андріївські вечорниці

    Україна з давніх – давен має свої обряди і традиції. Кожен, хто не черствіє душею, береже своє минуле, свою українську спадщину свята і обряди, прийшли на Андріївські вечорниці 13 грудня.
Вечорниці відбулися в гуртожитку. В ролі господині - вихователь Савчук Л.П.
    Активну участь брали такі учні: Федорчук Ольга – 15гр., Сікорацька Світлана – 20 гр., Герасимчук Олена – 20 гр., Загиней Іванна – 21 гр., Чернієнко Олександра – 23 гр., Гуреєва Людмила – 23 гр., Андріюк Оксана – 23 гр., Михайлюк Галина – 23 гр., Якимчук Олексій – 1 гр., Свинарський Іван – 15 гр., Ковальчук Валентина – 22 гр.


Навчально - виховна частина


14.12.2017

Не будь байдужим!!! Крик допомоги!!!

    Сиротюк Олександр Юрійович
    Народився 23 квітня 2002 року в с. Велика Клецька Корецького району, Рівненської області.
    В перших числах грудня встановили діагноз – гострий монацитарний лейкоз (рак крові).
    Необхідна пересадка спинного мозку. Також потрібні кошти на плазму крові, так як батьки не можуть бути донорами.
    На даний час Олександр знаходиться у Києві в реанімації. Стан тяжкий, ходити не може, ліки, які вводять хворому не поліпшують фізичного стану.
    Операцію з пересадки мають робити за кордоном. Необхідна велика сума коштів на лікування.
    Номер картки приват банку 5168 7556 3384 6775
    Отримувач – Сиротюк Іван Юрійович – рідний брат хворого.
Детальнішу інформацію можна дізнатися за № телефону +30977218709

Навчальна частина


12.12.2017

Всеукраїнський вебінар

    12 грудня 2017 р. пройшов Всеукраїнський вебінар "Роль книги героїко-патріотичного спрямування у вихованні майбутнього громадянина-патріота України" для методистів з бібліотечних фондів обласних департаментів освіти і науки, фахівців інститутів післядипломної освіти, методистів науково-методичних центрів, бібліотекарів.
Від нашого навчального закладу часть у вебінарі прийняв бібліотекар Безрук А.А.

Навчальна частина


09.12.2017

Всеукраїнський тиждень права

    На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.09.2017 р. № 1320 «Про затвердження Плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» та Обласного плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права в училищі з 4 по 8 грудня проведено Всеукраїнський тиждень права.
    Зокрема, такі заходи:
1. перегляд науково-популярного фільму «Конвенція про права дитини»
2. урок у навчальних группах «Права людини»
3. конкурс на кращий малюнок на тему «Права дитини в малюнках»
4. літературний твір, на тему «Права очима дітей»
5. години спілкування, бесіди на правову тематику
6. юридична гра «Юридичний футбол»
7. розгадування кросвордів, ребусів, на правову тематику
8. тренінг «Підлітки мають знати свої права»


Викладач Кириченко А.В.


08.12.2017

    07 грудня на базі Рівненського ОІППО Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти було проведено інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
     В методичній нараді брав участь заступник директора з НР Силін Р.В. Було розглянуто короткі підсумки ЗНО-2017, формат та особливості процедур ЗНО-2018, опис функціоналу веб-сервісу «Кабінет керівника закладу освіти», підготовка до ЗНО-2018, пробне тестування.

Навчальноа частина


08.12.2017

    З 5 по 7 грудня 2017 Пройшов навчальний семінар для методистів ПТНЗ області на виконання заходу проекту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону. Участь в ньому прийняла наш методист Бригоцька Майя Василівна.
В програмі семінару було розглянуто актуальні зміни в законодавстві та методології розвитку професійно-технічної освіти в Україні, практичні заняття: "Інтерактивна педагогічна рада", "Академія стратегування професійно-технічнічній освіті ", "Визначення плану дій для кожного учасника по удосконаленню навчальних програм та матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів" та інше. Учасники семінару відзначили високий рівень підготовки проведення та були вдячні організаторам.


Методист


08.12.2017

Обласне методичне засідання

    07 грудня 2017 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області проведено заняття обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання сільськогосподарських професій на тему „Дистанційне навчання – технологія роботи учня з інформацією”.
Участь в секції від нашого училища приймав майстер в/н Сугерей Олександр Михайлович.

Навчальна частина


06.12.2017

Відкритий урок з галузевої економіки

    5 грудня 2017року відбувся відкритий урок з предмету: «Основи галузевої економіки та підприємництва» на тему «Реклама та її види». На уроці діти дізналися про основні поняття та види реклами, закріпили набуті знання на практиці, прорекламувавши свої фірми та їх товар, використовуючи різні форми реклами.
    Урок провела викладач Данилюк Наталія В’ячеславівна в групі №20 за професією «Кухар, кондитер» ІІІ курсу.


Методист


01.12.2017

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

    В усьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а зараз вже і ХХI століття, загрожує існуванню людства.
    Сьогодні в актовій залі нашого училища до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведено виховний захід з учнями з переглядом відеофільмів: «СНІД», «Тест на СІНД»


Навчально-виховна частина, РУС


29.11.2017

Вебінар фахівців електроенергетичних дисциплін

    28 листопада 2017 відбувся вебінар в рамках засідання методичної секції фахівців електроенергетичного профілю на тему „Впровадження інтерактивних методів навчання – шлях до вдосконалення уроків професійної підготовки”, участь взяли педпрацівники даного напрямку.
    Під час вебінару досвідом своєї роботи ділилися Кречмаровський Анатолій Васильович та Дідик Віталій Анатолійович.
     Якість підготовки кваліфікованого робітника починається з питання розвитку матеріальної бази. За допомогою он-лайн презентації учасників вебінару ознайомили із матеріально-технічною базою майстерні та комплексно -методичним забезпеченням із професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» нашого училища. Майстер виробничого навчання Дідик Віталій Анатолійович поділився досвідом роботи по монтажу точкових світильників на поверхні з гіпсокартону.


Методист


27.11.2017

    У зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933р.р. в Україні у нашому училищі організовано тематичну виставку в бібліотеці «Ці трагічні тридцять чорні…», проведено з учнями навчальних груп бесіди про голодомор 1932 – 1933р.р. – який був геноцидом українського народу, організованим комуністичною владою з метою його підкорення.
    25 листопада працівники та учні долучилися до жалобного заходу, який проводився біля пам’ятного знака жертвам голодомору 1932 – 1933р.р. та вшанували пам'ять жертв геноциду Українського народу – 1932 -1933р.р., голодоморів 1921 – 1922р.р., 1946 – 1947 років, прийняли участь у Загальноукраїнській акції «Засвіти свічку».

Навчально - виховна частина


23.11.2017

«Піст від диявола»

    23 листопада групою №17 було проведено відкриту виховну годину до дня пам’яті жертв голодомору на тему «Піст від диявола».
    З вступним словом виступила майстер в/н О.М.Денисюк. Учні розповідали про жахливі події 32-33 років, показали фільм «Свічка пам’яті». В залі з хвилюванням слухали спогади очевидців лихоліть голодомору.


Керівники гр. №17


21.11.2017

Благодійна акція Для бійців АТО

    З метою підтримки чергової ініціативи волонтерського руху щодо сприяння допомоги бійцям у зоні АТО та виготовлення сухих пайків, колектив та учні училища приєдналися до благодійної акції району по збору продукції, яка відбувалася 10-18 листопада цього року. Було зібрано такі продукти харчування:
     Крупи – пшоно, вівсянка, рис, гречка, вермішель; овочі – капуста, червоний буряк, картопля, морква, цибуля, часник; сухі гриби, ягоди, сухофрукти, мед; консервації і т.п.
    Продукція була передана в Гощанський район для формування сухих пайків.

Дирекція / РУС


21.11.2017

21 листопада
День Гідності та Свободи!

    З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та захисників України у протистоянні російській агресії, зокрема увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників російсько-українського збройного конфлікту і з нагоди Дня Гідності і Свободи в нашому училищі відбулися ряд виховних заходів. А саме:
    - В бібліотеці училища організовано виставку «Події, що змінили Україну»
    - Проведено лінійку-реквієм «Україна гідна свободи»
    - Цикл уроків мужності «Героям – слава!», «Герої не вмирають!»
    - Відкриту виховну година «Своїх синів пам’ятає Україна»


Навчально - виховна частина


20.11.2017

Визначено переможців із настільного тенісу та шахів...

    З 01 жовтня по 20 листопада у Вищому професійному училищі №24 м.Корець були проведені змагання з настільного тенісу та шахів. Змагання пройшли на високому рівні, учні училища прийняли активну участь.
Переможцями змагань з настільного тенісу серед юнаків стали: І місце отримав Заїка Дмитро, учень гр. №18, ІІ місце Орлов Назар, учень гр. №1 та ІІІ місце отримав Потіха Дмитро учень гр. №2.
    У змаганнях з настільного тенісу серед дівчат: І місце посіла учениця 22 групи – Карпюк Жанна, ІІ місце – Кирилюк Олена, учениця гр. №23 та ІІІ місце отримали учениці 9 групи – Редька Юлія та Дукс Олена.
    Серед учасників змагань з шахів, кращими стали: Зозулевич Віктор учень гр.№14, Дячук Роман, учень гр.№2 та Кирявець Дмитро, учень гр. №22. Переможці були нагороджені грамотами та призами.


Кафедра фізичної культури


20.11.2017

Урочистості з нагоди Дня сільського господарства

    17 листопада у Вищому професійному училищі №24 відбувалися урочистості, присвячені Дню сільського господарства. На свято були запрошені керівники міста та району, місцеві аграрії. Головою району було розділено коровай з врожайного зерна. Подарунком для всіх було виконання пісень училищного хорового колективу та запрошення духового оркестру, який дарував чудові музичні номери.


Навчально - виховна частина


16.11.2017

Міжнародний день студента

    16 листопада в нашому училищі відбувся вітальний концерт, присвячений Міжнародному дню студента. Учні навчальних груп представили вітальні творчі номери. Членами РУС було підготовлено та продемонстровано відео фільм «Наше життя в училищі», де кожен мав можливість побачити себе і різних сферах навчального процесу.


РУС


16.11.2017

Вітаємо!

Секція

    У День працівників сільського господарства України ми вітаємо усіх, хто трудиться на землі.
    Вашy працю цінують і в кожній родині, і на рівні цілої держави. Завдяки Вашій роботі розвивається економіка нашої країни.
    У професійне свято хочеться побажати ситого життя та доброго врожаю, щастя в сім’ї і успіхів у роботі.

Навчальна частина


15.11.2017

    14 листопада в училищі відбулись батьківські збори за порядком денним:
    1. Ознайомлення батьків зі змістом та методикою навчально-виховного процесу в училищі.
    2. Спільна з батьками робота над вихованням дітей
    3. Бесіди батьків з майстрами та класними керівниками
    4. Обрання батьківського комітету

НВЧ


13.11.2017

Відео-презентація

    Незабаром має відбутися вебінар викладачів та майстрів електротехнічних дисциплін. Кречмаровський А.В. та Дідик В.А. підготували відео-презентацію кабінету та майстерні училища, де здійснюється підготовка учнів з професії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування» та методичний посібник на тему: Монтаж точкових світильників на поверхні з гіпсокартону.
    За даним посиланням можна переглянути відео-презентацію https://youtu.be/DTVNKqaTkH0

Навчальна частина


13.11.2017

Нові покупки

    Училище придбало три нові комп’ютери, які будуть використовуватись в навчальних цілях.

Навчальна частина


09.11.2017р.

Засідання педагогічної ради

     9 листопада 2017 року відбулося засідання педагогічної ради
     На ньому були розглянуті наступні питання:
     1. Організація належного стану проходження учнями виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах. Доп. Романик Р.Ф.
     2. Аналіз психолого - педагогічного стану учнів нового набору на основі анкетування та вхідного діагностування. Інф. Булан П.В.
     3. Про підготовку до атестації педагогічних працівників училища в 2017-2018 навчальному році. Інф. Бригоцька М.В.
     4. Про учнів – випускників, які претендують на отримання дипломів з відзнакою. Інф. Кириченко В.П.
     5. Про дотримання санітарно-гігієнічних норм на території училища. Інф. Сайчук А.О.


Методист


09.11.2017р.

День української писемності та мови

     Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови.
     Традиційно у цей день відбувається акція «Радіодиктант національної єдності», до якого цьогоріч долучилися учні нашого училища.
     У читальному залі бібліотеки навчального закладу була представлена тематична виставка « Я на сторожі… поставлю слово», де всі бажаючі мали змогу ознайомитись із творами класиків та сучасними авторами української літератури, різноманітними словниками, українським діловим мовленням та історією розвитку рідної мови.
     Класні керівники в навчальних групах провели тематичні години «Як парость витноградної лози, плекайте мову…»

Секція

Безрук А.А.


НВЧ


    День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила и Мефодія.
    9 листопада в училищі традиційно відбулася низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови. В читальній залі бібліотеки підготовлена книжкова виставка «Українська мова – мова барвінкова».
Викладач української мови Коробка О.В. провела 1-й етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика серед учнів училища. Переможницею стала учениця 20 гр «Кухар, кондитер» Баранчук Оксана. Саме вона буде представляти наше училище на ІІІ-му етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика в Рівному 9-го грудня.

Навчальна частина


    9 листопада відбувся в режимі он-лайн засідання членів обласної творчої групи викладачів математики та фізики, що працюють над темою „Проектування уроків математики, які базуються на компетентнісному та діяльнісному підходах”.
    Під час вебінару члени творчої групи розглянули матеріали з методики організації навчальної діяльності учнів, заснованої на компетентнісному та діяльнісному підходах, обговорили критерії узагальнення та систематизації наявних розробок з метою внесення коректив і пропозицій щодо підготовки електронного варіанту методичного посібника за результатами роботи творчої групи.

Навчальна частина


06.11.2017р.

    Нещодавно відбувся І-ий етап Міжнародного мовно -літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка серед учнів нашого училища.
    Перемогу здобула учениця 20 гр «Кухар, кондитер» Кирильчук Юлія Володимирівна. Саме вона буде представляти наше училище на ІІІ-му етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Рівному 2-го грудня.

Навчальна частина


02.11.2017р.

Семінар бібліотечних працівників ПТНЗ

     02 листопада 2017 року на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області за темою «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек професійно-технічних навчальних закладів області».
     З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Володимир Миколайович Климюк.
     Зі змінами у нормативно-правових актах щодо забезпечення учнів професійно-технічних навчальних закладів навчальною літературою ознайомила присутніх директор навчально-методичного центру професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Валентина Миколаївна Бондарчук. Про створення та використання електронних підручників у освітньому процесі професійно-технічних навчальних закладів розповіла головний бібліотекар Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Раїса Миколаївна Щербан.
     Під час проведення круглого столу та обміну думками учасники семінару висловили задоволення отриманою інформацією та спілкуванням.

Секція

Безрук А.А.

Безрук А.А.


Безрук А. А. Бібліотекар


02.11.2017р.

     02.11.2017 року була проведена державна підсумкова кваліфікаційна атестація в групі №17 за професією «Кравець» на кваліфікацію 5 розряду.
     Учні підготували вироби згідно розряду: курточки з утеплюючою підкладкою, кардигани, корсетні вироби та сорочки –вишиванки.

екзамен


О.М.Денисюк майстер в/н


01.11.2017р.

Увага! Оголошено відбір учасників на участь у Першому всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць

    З 27 по 29 листопада у Харкові відбудеться перший всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць.
    Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики, Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.
    Програмою форуму передбачено:
- презентація кращих практик молодіжної роботи в Україні (за результатами Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017);
- презентація європейського досвіду молодіжної роботи;
- презентація та обговорення Дорожньої карти реформування молодіжної політики в Україні;
- обговорення форм співпраці та мережування серед молодіжних працівників та працівниць;
- обговорення результатів реалізації та майбутнього бачення Програми “Молодіжний працівник”.
    До участі у семінарі запрошуються фахівці, які працюють з молоддю, а саме:
pмолодіжні працівники та працівниці організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форми власності;
випускники та випускниці Програми “Молодіжний працівник”;
фахівці та фахівчині, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях;
дослідники та дослідниці молодіжного середовища.
    Для участі у заході необхідно заповнити аплікаційну форму до 10 листопада 2017 року за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1aqtvRidDrLmRE_CvrRVVH64IEhiu7t9LnBwB1n0-ol4/edit
    Відібрані учасники та учасниці будуть повідомлені 14 листопада2017 року.

Навчальна частина


27.10.2017р.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –
Дня автомобіліста


     Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту.
               Шановні автомобілісти училища !
     Щиро вітаємо з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, інженерно-педагогічних працівників, учнів.
    Бажаємо Вам і Вашим родинам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах !
     А окремо хочемо згадати наших працівників які, починали свій трудовий шлях водієм – це Силін Володимир Сергійович, та які продовжують на протязі 40 років навчати цій нелегкий справі:

Воята Анатолія Васильовича Тишковця Івана Євтуховича Воята Василя Ростиславовича

Дулевича Валентина Івановича Миколайчука Ростислава Олексійовича Гринчука Івана Пантелеймоновича
     Серед керівництва училища також є водії–аси це Дмитрієв Микола Іванович, Кириченко Валерій Павлович, Романик Роман Федорович.
     Щиро бажаємо нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя і ніколи не ставайте учасниками дорожньо-транспортних пригод!

Колектив училища


27.10.2017р.

Заняття обласної методичної секції педагогічних працівників комп'ютерних дисциплін.

    26 жовтня 2017 року на базі навчально-методичного центру профтехосвіти у Рівненській області відбулися заняття обласної методичної секції педагогічних працівників комп'ютерних дисциплін на тему „Компетентнісний підхід при підготовці кваліфікованих робітників у профтехзакладі“.
    На секції було представлено досвід роботи Квасилівського професійного ліцею з провадження інформаційно – комунікативних технологій у навчальний процес та розробка і впровадження власних електронних засобів навчального призначення, як засіб підвищення ефективності навчального процесу та активізації навчальної діяльності учнів.
    Також було розглянуто компетентнісний підхід при підготовці кваліфікованих робітників у профтехзакладі та методика підготовки компетентнісно орієнтованих завдань.
    Участь в секції від нашого училища приймала викладач Ковальчук Лариса Іванівна.

Навчальна частина


25.10.2017р.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ

    24 жовтня 2017 року відбулося в режимі он-лайн засідання обласної методичної секції викладачів фізики професійно-технічних навчальних закладів за темою „Формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках фізики”.
     Під час вебінару учасниками секції були проаналізовані внесені зміни до навчальних програмах з фізики основної школи та розглянуті питання організації роботи з підготовки до викладання фізики за оновленими програмами старшої школи у 2018-2019 навчальному році.
     У вебінарі взяли участь наші викладачі фізики Вознюк М.В. та Галицька О.А.

Навчальна частина


23.10.2017р.

Вітаємо наших методистів з 50-річчям методичної служби України!

    Методисти – це наставники вчителів, які супроводжують кожного педагога на шляху його творчого впевненого поступу. Це люди, захоплені власною професією, люди, які мають невичерпну енергію, ініціативу, впевнені у своїх починаннях і діях, наполегливо крокують до здобутків шляхом наукових та освітніх інновацій, реалізуючи творчі проекти та задуми.
    Складовими успіху методичної служби сьогодні є високий професіоналізм, вірність покликанню, вміння оперативно реагувати на новації в освіті, педагогічний такт, працелюбність, відповідальність, принциповість.
    Бути методистом – це мистецтво, яке опановуєш постійно.
    Зичимо нашим училищним методистам Бригоцькій М.В. та Михальчук Н.В. міцного здоров’я, родинного добробуту, оптимізму, радості, щедрої долі.
    Бажаємо вам завжди відчувати повагу й підтримку колег, любов і тепло близьких вам людей. Нехай все зроблене вами з душею та натхненням повертається до вас сторицею.

Бригоцька М.В.

Михальчук Н.В.


Навчальна частина


20.10.2017р.

ЗАНЯТТЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ВОДІЇВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА СЛЮСАРІВ З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ


     19 жовтня 2017 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області проведено заняття обласної методичної секції викладачів та майстрів в/н, які здійснюють підготовку водіїв т/з та слюсарів з ремонту автомобілів на тему: „Педагогічний підхід до формування професійної мобільності кваліфікованого робітника”.
     На секції було розкрито зміст поняття „професійна мобільність”, озвучено критерії професійної мобільності, зазначено компоненти професійної мобільності та педагогічні умови підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності як частини професійної мобільності педагога.
     Від нашого училища приймав участь у секції викладач Павловський Сергій Петрович.

Навчальна частина


20.10.2017р.


     19 жовтня на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася нарада з працівниками, які визначені відповідальними за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у закладах професійно-технічної освіти та ВНЗ І-ІІ р.а.
     Участь у нараді брав заступник директора з НР Силін Р.В. Працівники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти розповіли про особливості проведення процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2018 році.

НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА


19.10.2017р.

Інформує атестаційна комісія


     19 жовтня відбулось засідання атестаційної комісії, на якій розглянули заяви і затвердили списки педагогічних працівників на атестацію. В цьому навчальному році атестуються 19 педпрацівників, з них 14 – підлягають обласній атестації.

Методичний кабінет


18.10.2017р.

Kонкурс есе «Я – європеєць»


     З вересня 2017 року по березень 2018 року Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Міністерством культури України та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» проводиться V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць». Умови конкурсу

НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА


17.10.2017р.

Вшанування...


     З метою вшанування подвигу вояків УПА, утвердження патріотизму та національної гідності в бібліотеці училища проведено тематичну виховну годину «Нескорений командир» (про головнокомандувача УПА Романа Шухевича) та організовано тематичну виставку літератури «Історія УПА».

Навчально-виховна частина


13.10.2017р.

Відповідь нескореного народу


     З 9 по 13 жовтня в училищі проходив тиждень патріотичного виховання під гаслом «Відповідь нескореного народу», приурочений Дню Захисника України.

     Урок мужності «Відповідь нескореного народу».

     Відкрита виховна година «Ми є, були, і будем…».
     Учні групи №5 під керівництвом майстра в/н І.П. Гузь провели виховну годину на тему «Ми є, були, і будем ми…».
    Сьогодення наповнене різноманітними подіями, тому учні підготували розмову – роздум про Україну, про її духовне та політичне життя, про її визначні події та роки, про місце і роль України в світі.


     Фестиваль патріотичної пісні «Поліська Січ». І-й етап обласного фестивалю-конкурсу «Поліська Січ».
     Напередодні Дня захисника України в нашому училищі відбулося свято, присвячене цьому знаменному дню. Та воно носило характер не лише вітального концерту, а й характер фестивалю української патріотичної пісні Поліська Січ.
    Учні всіх навчальних груп мали змогу демонструвати талант співу, передачі через пісню повноти та багатства української душі патріота. Кращі учні вже готуються до щорічного обласного фестивалю-конкурсу Поліська Січ, який відбудеться невдовзі в Рівному.


     Спортивні змагання, естафета «Козацькому роду нема переводу».
     11 жовтня в спортивному залі училища відбувся спортивно-розважальний турнір «Козацькому роду нема переводу». Участь в змаганнях приймали не лише юнаки, а й дівчата училища, де демонстрували свої вміння, силу, мужність та креативність.
    Командам турніру організатори підготували десять випробувань, які вони вміло та вправно долали, не зважаючи на труднощі та перешкоди.
    Перемогу здобула команда «Отамани» групи № 23 та команда «Форсаж» групи №9, які набрали однакову кількість балів. Команда «Червоні перці» групи №21 – посіла друге почесне місце.
    Команди були нагороджені дипломами та солодкими призами.
    Учасники команд та глядачі в залі отримали масу задоволень та вражень.

Спортивна кафедра Ляшук Л.П.Навчально-виховна частина


12.10.2017р.

Державні екзамени по професіях «Тракторист- машиніст с/г виробництва категорії «А1, А2, В1, В2»»


     12 жовтня 2017 р. відбулися Державні кваліфікаційні іспити по професіях «Тракторист- машиніст с/г виробництва категорії «А1, А2, В1, В2»», в навчальній групі №6 та Госпрозрахунковій навчальній групі №27 для отримання посвідчення «Tракторист – машиніст с/г виробництва».
    Теоретичний іспит проводився в навчальних кабінетах №21, 16. Практичний на навчальному полігоні (трактор МТЗ-80, Т-150 К, Дон -1500).
    Іспити проводили інспектори з Головного управління Держпродспожив служби місто Рівне.
     Активну участь у проведенні приймали дирекція, викладачі та майстри в/н училища (Коробка В.С., Павловський С.П., Вознюк М.В., Воят В.Р., Дудинський М.П.).

М.В.Вознюк, викладач


11.10.2017р.

Обласний конкурс «Поліські пересмішники»


     10 жовтня 2017 року в актовій залі Вищого професійного училища № 1 м. Рівне відбувся обласний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники».
     Учасниками цього конкурсу стали і учні нашого училища, Круцько Яна гр. №20 та Андріюк Оксана гр. №23, які прочитали гумореску Павла Глазового «Мова і язик».

Безрук А. А. Бібліотекар


03.10.2017р.

Мій край – моя гордість


     На початку жовтня 2017 року учнівською радою самоврядування нашого училища організовано виставку плакатів на тему «Мій край – моя гордість». Учні навчальних груп мали змогу висвітлити знаменні місця, події, людей, та інше, чим ми можемо гордитися за своє історичне місто Корець.
     Кращі роботи відзначені дипломами та цінними призами.РУС


02.10.2017р.

Всеукраїнський вебінар для відповідальних осіб ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ.


     Департамент професійної освіти Міністерства освіти і науки України спільно із Державним підприємством «Інфоресурс» 29 вересня 2017 року провів Всеукраїнський вебінар для відповідальних осіб ПРОФЕСІЙНО – ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ з питань внесення до ЄДЕБО інформації щодо зарахування учнів на навчання «Кваліфікованого робітника».
    Було розглянуто всі питання, які виникають у процесі зарахування учнів на навчання до професійних закладів, а також презентація щодо зарахування учнів до ПТНЗ. Від нашого училища прийняв участь у вебінарі заступник по НР Силін Р.В.

Навчальна частина


29.09.2017р.

«День профтехосвіти – це наше професійне свято»


День працівника освіти

Майбутнє училище. Яким тобі бути?
Ввібравши все цінне, віками набуте,
Воно стане місцем крилатої мрії,
Де зріють професії, міцніють надії,
Де кожен найменший ваш успіх помітний,
Як вогник бажання в очицях привітних!
Навчальне, практичне приладдя - найкраще у світі, -
Все буде прекрасне в майбутній профтехосвіті!
День працівника освіти
      Напередодні Дня працівників освіти та Дня працівників профтехосвіти 28 вересня 2017 року у нашому училищі учнями та керівниками гуртків було організовано і проведено святковий вітальний концерт. На урочистий захід завітала секретар міської ради Ясковець Олена Василівна з вітальними словами для колективу та відзначила грамотами і грошовою винагородою декількох працівників закладу за внесок у розвиток училища та міста.

Директор училища привітав усіх своїх колег. Від імені трудового колективу, за підсумками минулого навчального 2016-2017 року грамотами відзначив викладачів та майстрів виробничого навчання. Також зачитав офіційне вітання колективу від Голови верховної ради Андрія Парубія.
      Приємно бачити як розвивається наш навчальний заклад, знати, що працю профтехосвітян цінують не лише на міському, обласному, а й на державному рівнях.

     Дай Вам, Боже, днів щасливих,
     Дай добра, здоров’я, сили.
     Дай любові, згоди, втіхи,
     Змоги дай – життю радіти.
     І ділитись словом щирим,
    Теплим, радісним, правдивим.
     А сьогодні на це свято
     Щастя зичим Вам багато.
     Хай вас Бог благословляє
    Многих літ Вам побажає.
О.П.Кислюк


27.09.2017р.

Трагедія Бабиного Яру


     Бабин Яр — одне з найвідоміших пам'ятних місць, пов'язаних із людською трагедією. Це було місце масових страт і поховань, яке стало величезною братською могилою. Тут, починаючи з 29 вересня 1941 р. і до жовтня 1943 р., гітлерівські окупаційні власті знищили понад 100 тис. осіб.
    27 вересня в читальному залі бібліотеки Вищого професійного училища №24 був переглянутий документальний фільм «Трагедія Бабиного Яру», в якому були представлені спогади очевидців, праведників, в'язнів концтаборів, також хронометражні кадри тих жахливих подій.
    Коли ми живемо в стані війни, пам'ять про Бабин Яр особливо актуальна. Уроки жахливої київської трагедії 40-х років ХХ сторіччя - це нагадування всьому світові про те, яка небезпечна війна, як необхідно цінувати мир.


Безрук А. А. Біблотекар


25.09.2017р.

Співпраця з навчальним закладом


     22 вересня відбулася робоча зустріч завуча з НР Силіна Романа Володимировича та викладачів училища із директором Дубенської філії вищого навчального закладу «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Музикою Володимиром Павловичем.
    У ході зустрічі сторонни обговорили можливості співпраці та формування основи для створення навчально – виховного комплексу на базі ВПУ №24 м.Корець.

Навчальна частина


25.09.2017р.

До уваги випускників!


     Повідомляємо, що всю необхідну інформацію з питань організації та проведення у 2017-2018 навчальному році на Рівненщині зовнішнього незалежного оцінювання, експертизи якості освіти, моніторингу якості освіти працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО будуть оперативно розміщувати на порталі «Освіта Рівненщини у розділі «Загальний форум» http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/, зокрема у темі «ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2018 році: ДПА у формі ЗНО у ЗНЗ, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а.

Навчальна частина


21.09.2017р.

Вебінар для членів обласної творчої групи викладачів фізики та математики


     20 вересня 2017 року о 10 годині відбувся навчальний вебінар для членів обласної творчої групи викладачів фізики та математики „ІТ-компетентність як складова професійної педагогічної майстерності сучасного вчителя”.
     Під час вебінару учасники ознайомилися з новими освітніми онлайн-ресурсами, розглянули способи організації навчальних матеріалів у сервісі Blendspace. а також ознайомилися з можливостями використання сервісу LearningApps для створення інтерактивних навчальних додатків.
     Участь у вебінарі прийняли наші викладачі Вознюк М.В. та Галицька О.В., викладачі математики та фізики вищого професійного училища №24 м. Корець.

Навчальна частина


19.09.2017р.

Конкурс «50 слів»


     Всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток» оголошує 41 міжнародний конкурс «50 слів», який триватиме з 20 вересня по 20 жовтня 2017 року.
     На сайті quest.in.ua за адресою: http://quest.in.ua/uk-50sliv.osin2017, а також на блозі vmk-garmonia.biogspot.com розміщені умови участі в різнотемному інтелектуальному міжнародному конкурсі «50 слів», а 20 вересня там будуть вивішені запитання першого та другого турів цього конкурсу.

Навчальна частина


18.09.2017р.

Конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»


     «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан» за підтримки Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» оголошують з 15 вересня 2017 року по 15 березня 2018 року про проведення Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».
     До участі в конкурсі, що проводитиметься з нагоди святкування Дня матері, запрошуються учні професійно-технічні навчальні заклади. Переможцям буде вручено нагороди й подарунки.
     Умови оформлення конкурсних робіт додаються. Умови конкурсу

Навчальна частина


15.09.2017р.

Спортивне свято з нагоди Дня Фізкультури і спорту.


     12 вересня на спортивному майданчику пройшло спортивне свято з нагоди Дня фізкультури і спорту.
    В програмі змагань були: легкоатлетичний крос і ЗФП (юнаки – підтягування на перекладені, дівчата - піднімання тклуба за 1 хв.). В змаганнях приймали участь всі навчальні групи.
Переможцями в змаганнях із ЗФП стали:
ДІВЧАТА:
І. Аношина Аліна – гр. №21
ІІ. Люльчик Аліна – гр. №23
ІІІ. Андріюк Оксана – гр. №23
     ЮНАКИ:
     І. Шкіренко Євген – гр. №10
     ІІ. Ревко Андрій – гр. №7
     ІІІ. Шупиковський Андрій – гр. №10
     ІІІ. Фомін Віталій – гр.№18
     А з легкоатлетичного кросу переможцями стали:
І курс ДІВЧАТА (500 м.)
І. Андріюк Оксана – гр. №23
ІІ. Ковальковська Вікторія – гр. №9
ІІІ. Люльчик Аліна – гр. №23
ЮНАКИ (1000 м.)
І. Косянчук Сергій - гр. №6
ІІ. Пришва Радіон – гр. №12
ІІІ. Ягода Віталій – гр. №9

     ІІ – ІІІ курс
ДІВЧАТА (500 м.)
І. Герасимчук Леся - гр. №20
ІІ. Корж Ірина – гр. №16
ІІІ. Кирильчук Юлія - гр. №20
ЮНАКИ (1000 м.)
І. Максимчук Микола – гр. №18
ІІ. Должанський Максим - гр. №18
ІІІ. Самольов Василь - гр. №3
ІІІ. Бончук Михайло - гр. №14


Всі переможці і призери були нагороджені дипломами і грамотами дирекцією на лінійці.
Оргкомітет


11.09.2017р.

Дні польської культури в Корці


     9-10 вересня 2017 року у Корці відбувалися Дні польської культури. В місті проходило ряд заходів культурно-просвітницького, спортивного і розважального напрямків. Зокрема, на фестивалі фольклорних виступів, де відбувалася дегустація Польської національної кухні, учні Корецького Вищого професійного училища №24, за професією «Кухар-кондитер» мали змогу пройти одноденну виробничу практику і прийняли участь в приготуванні дегустаційних страв (грохувка, бігос, вареники) польськими кухарами.
Навчально-виховна частина


08