НОВИНИ




21.09.2017р.

Вебінар для членів обласної творчої групи викладачів фізики та математики


     20 вересня 2017 року о 10 годині відбувся навчальний вебінар для членів обласної творчої групи викладачів фізики та математики „ІТ-компетентність як складова професійної педагогічної майстерності сучасного вчителя”.
     Під час вебінару учасники ознайомилися з новими освітніми онлайн-ресурсами, розглянули способи організації навчальних матеріалів у сервісі Blendspace. а також ознайомилися з можливостями використання сервісу LearningApps для створення інтерактивних навчальних додатків.
     Участь у вебінарі прийняли наші викладачі Вознюк М.В. та Галицька О.В., викладачі математики та фізики вищого професійного училища №24 м. Корець.

Навчальна частина


19.09.2017р.

Конкурс «50 слів»


     Всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток» оголошує 41 міжнародний конкурс «50 слів», який триватиме з 20 вересня по 20 жовтня 2017 року.
     На сайті quest.in.ua за адресою: http://quest.in.ua/uk-50sliv.osin2017, а також на блозі vmk-garmonia.biogspot.com розміщені умови участі в різнотемному інтелектуальному міжнародному конкурсі «50 слів», а 20 вересня там будуть вивішені запитання першого та другого турів цього конкурсу.

Навчальна частина


18.09.2017р.

Конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»


     «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан» за підтримки Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» оголошують з 15 вересня 2017 року по 15 березня 2018 року про проведення Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».
     До участі в конкурсі, що проводитиметься з нагоди святкування Дня матері, запрошуються учні професійно-технічні навчальні заклади. Переможцям буде вручено нагороди й подарунки.
     Умови оформлення конкурсних робіт додаються. Умови конкурсу

Навчальна частина


15.09.2017р.

Спортивне свято з нагоди Дня Фізкультури і спорту.


     12 вересня на спортивному майданчику пройшло спортивне свято з нагоди Дня фізкультури і спорту.
    В програмі змагань були: легкоатлетичний крос і ЗФП (юнаки – підтягування на перекладені, дівчата - піднімання тклуба за 1 хв.). В змаганнях приймали участь всі навчальні групи.
Переможцями в змаганнях із ЗФП стали:
ДІВЧАТА:
І. Аношина Аліна – гр. №21
ІІ. Люльчик Аліна – гр. №23
ІІІ. Андріюк Оксана – гр. №23
     ЮНАКИ:
     І. Шкіренко Євген – гр. №10
     ІІ. Ревко Андрій – гр. №7
     ІІІ. Шупиковський Андрій – гр. №10
     ІІІ. Фомін Віталій – гр.№18
     А з легкоатлетичного кросу переможцями стали:
І курс ДІВЧАТА (500 м.)
І. Андріюк Оксана – гр. №23
ІІ. Ковальковська Вікторія – гр. №9
ІІІ. Люльчик Аліна – гр. №23
ЮНАКИ (1000 м.)
І. Косянчук Сергій - гр. №6
ІІ. Пришва Радіон – гр. №12
ІІІ. Ягода Віталій – гр. №9

     ІІ – ІІІ курс
ДІВЧАТА (500 м.)
І. Герасимчук Леся - гр. №20
ІІ. Корж Ірина – гр. №16
ІІІ. Кирильчук Юлія - гр. №20
ЮНАКИ (1000 м.)
І. Максимчук Микола – гр. №18
ІІ. Должанський Максим - гр. №18
ІІІ. Самольов Василь - гр. №3
ІІІ. Бончук Михайло - гр. №14


Всі переможці і призери були нагороджені дипломами і грамотами дирекцією на лінійці.




Оргкомітет


11.09.2017р.

Дні польської культури в Корці


     9-10 вересня 2017 року у Корці відбувалися Дні польської культури. В місті проходило ряд заходів культурно-просвітницького, спортивного і розважального напрямків. Зокрема, на фестивалі фольклорних виступів, де відбувалася дегустація Польської національної кухні, учні Корецького Вищого професійного училища №24, за професією «Кухар-кондитер» мали змогу пройти одноденну виробничу практику і прийняли участь в приготуванні дегустаційних страв (грохувка, бігос, вареники) польськими кухарами.




Навчально-виховна частина


08.09.2017р.

Поселення в гуртожиток

     Закінчилося поселення в учнівський гуртожиток. Заселено майже 200 учнів.
     7 вересня 2017 відбулися організаційні збори жителів гуртожитку, на яких керівництвом закладу було ознайомлено учнів з правилами внутрішнього розпорядку, відбулося знайомство з першокурсниками.


Навчально-виховна частина


07.09.2017р.

Освітня платформа «Критичне мислення»


     Освітня платформа «Критичне мислення» проводить серії тренінгів для професійного розвитку педагогічних працівників професійно – технічних навчальних закладів з інноваційних методик навчання: інтерактивної технології й технологій розвитку критичного мислення учнів.
     На тренінгах впродовж 2017-2018 навчального року, які будуть проводитися в регіонах педагоги познайомляться з особливостями навчання критичному мисленню, структурою і методикою уроку з розвитку критичного мислення, з типами, видами і методикою застосування запитань як інструментом розвитку критичного мислення, методами критичного опрацювання інформації навчальних текстів та сформують у себе необхідні уміння і навички.
     Для участі у тренінгах необхідно зареєструватись на платформі «Критичне мислення» за посиланням https:goo.gl/BLn467.

Навчальна частина


01.09.2017р.

Свято Першого дзвоника


День знань

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Це день – Перше вересня. І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна до учнів нашого училища.
     Цього року, вкотре, наша училищна сім'я поповнилась першокурсниками. І ми стали ще більш великою родиною. Саме в цей прекрасний день народжуються нові надії та справджуються мрії.
День знань
      З Днем знань щиро та сердечно прийшли привітати всіх присутніх Олена Остапчук, секретар виконавчого комітету Корецької міської ради та отець Іван, настоятель Свято-Воскресенського храму. Прозвучали побажання успіхів, жаги до знань, миру та злагоди, невпиного руху вперед.
      На лінійці, приуроченій Дню знань, звучали виступи першокурсників, теплі побажання батьків та пісні про Україну.

     Це свято – ніби вранішня зоря,
    Яка вогнем засяє променистим,
    Бо знань зерном живе уся Земля!
    Тож в добру путь! Із вірою в майбутнє!




Безрук А. А. Бібліотекар


21.08.2017р.

ВПУ-24 готове до нового навчального року


     З метою забезпечення організованого початку нового 2017-2018 навчального року в училищі було здійснено ряд заходів:
     - до 8 серпня надано відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки обласної державної адміністрації закладу інформаційно-презентаційні матеріали щодо підготовки нашого навчального закладу до нового навчального року (ВІДЕО-ФІЛЬМ)
     Даний відео-фільм підготувала методист училища Бригоцька М.В.
     - 18 та 19 серпня училище інспектували фахівець територіального управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та спеціалісти Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, які підтвердили акт готовності училища до початку нового навчального року.

Навчальна частина


10.08.2017р.

Розроблено нові навчальні плани


     Із метою оновлення змісту професійної освіти Міністерством освіти і науки організована робота педагогічних колективів професійно-технічних навчальних закладів, навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) України з розробки проектів Державних стандартів професійно-технічної освіти з конкретних професій на основі компетентнісного підходу.
     Заступником директора з навчально-виробничої роботи Кириченком В.П. були розроблені нові навчальні плани з усіх робітничих професій відповідно до запитів регіональних ринків праці та роботодавців.
     У вересні всі першокурсники будуть навчатися за новими навчальними планами.

Навчальна частина


03.08.2017р.

ЖНИВА НА СТАРТІ!


     В училищі розпочалася найгарячіша пора – стартували жнива ранніх зернових! Автомобілі та комбайни виїхали в поля, щоб зібрати їх перші дари. Привівши до ладу склади, техніку, та всі виробничі потужності, ми беремося до цієї важливої справи, надіючись на сприятливу погоду й Божу ласку!

Навчальна частина


28.07.2017р.

На часі підготовка до жнив...


     На старті початок жнив. Для цього напередодні проходить ретельна перевірка стану зернозбиральної та зерноочисної техніки, зерноскладів та протипожежних засобів. Вивчається питання транспортування великогабаритної техніки під час проведення жнив
     Уся площа зернових буде зібрана власними комбайнами. Для забезпечення збиральних робіт училищем придбано достатньо дизпалива та бензину.
     Однією із складових жнив є доведення зібраного урожаю до кондиційних норм та якісне його зберігання. Тому в училищі завершуються роботи з підготовки до належного стану токового господарства. Дана робота буде завершена до початку жнив.

Навчальна частина


25.07.2017р.

Вступні випробування – І етап


     25 липня в училищі відбувся перший етап вступної компанії. Більше сотні дівчат та юнаків стали учнями ВПУ-24.
     Наступний етап відбудеться 25 серпня.

Навчальна частина


01.07.2017р.

Педагогічна рада


     30 червня відбулося засідання педагогічної ради. На ньому було розглянуто наступні питання:
     1. Про результати закінчення 2016-2017 н.р. та завдання на 2017-2018 н.р. Доп. Кириченко В.П.
     2. Про замовлення дипломів з відзнакою. Інф. Кириченко В.П.
     3. Вступна компанія 2017-2018 н.р. до ВПУ №24 Інф. Безрук А.А.
     4. Соціальна захист учнів училища Інф. Шумейко В.М.
     5. Попередній розподіл педнавантаження на наступний навчальний рік, згідно змін в навчальних планах. Інф. Силін Р.В.


Методичний кабінет


30.06.2017р.

Випускні екзамени і поетапна атестація


     З 26 по 29 червня в училищі відбулися випускні екзамени та поетапна атестація на робітничі професії Учні тримали іспит на професійну готовність виконували творчі, пробні роботи за фахом. Оцінку знанням молоді давали досвідчені викладачі училища, представники роботодавців. Незважаючи на ґрунтовну, якісну підготовку під час навчання, учням важко було приховати внутрішнє хвилювання. Але бажання продемонструвати членам комісії гідний рівень професійної підготовки сприяли учням у демонстрації екзаменаторам знань і навичок зі свого фаху.
     Варто відзначити, що наші вихованці упевнено дивляться у своє майбутнє.
     Бажаємо гідної оплати праці на своєму першому робочому місці та щасливої життєвої дороги Вам, випускники ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА №24


Методичний кабінет


18.06.2017р.

Ділова зустріч


     Нещодавно відбулась зустріч з інспектором відділу кадрів І.О.Петрук з швейної фабрики «Fapomed» в смт. Гоща Гощанського району. Ірина Олексіївна розповіла про підприємство, умови роботи, заробітну плату працівників та запросила на роботу практикантів та випускників училища. Учні з професії «Кравець»з цікавістю прослухали інформацію І.О.Петрук. Вона відповіла на запитання дівчат та залишила контактні дані для подальшої співпраці.


Викладач предметів швейної справи Дащук Л.М.


15.06.2017р.

Ззасідання обласної методичної секції


     14 червня на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області відбулося засідання обласної методичної секції методистів професійно-технічних навчальних закладів області на тему „Методичний супровід організації навчально-виховного процесу ПТНЗ в умовах запровадження компетентнісного підходу”. Представниками від нашого училища стали методисти Михальчук Н.В. та Бригоцька М.В..
     Учасникам секції було надано рекомендації щодо покращення організації методичної роботи у навчальних закладах з урахуванням сучасних тенденцій розвитку професійно-технічної освіти, а також матеріали для використання у роботі відповідно розглянутих питань.

Методичний кабінет


01.06.2017р.

Виставка–ярмарок робітних професій


     28 травня в м. Рівному у Парку Молоді з метою популяризації робітничих професій відбулась виставка – ярмарок робітних професій. Наш навчальний заклад гідно представив свої роботи. Майстрами та учнями училища були виготовлені кондитерські вироби, сільськогосподарські знаряддя, вишиті сукні, декоративні прикраси.
     Одночасно проводились майстер - класи: Розпис тканини технікою «Батік» майстер виробничого навчання з професії «Кравець» Гузь І. П. та «Виготовлення іграшки - підвіски» керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Кислюк О. П.


Методичний кабінет


21.05.2017р.

Ділова зустріч


     17 травня Заступник директора з навчально-виробничої роботи Кириченком В.П. постійно проводить заходи, направлені на співпрацю з навчальними закладами регіону.
     Так, 17 травня відбулася ділова зустріч представників Млинівського державного технолого-економічного коледжу з заступником директора з навчально-виробничої роботи Кириченком В.П Під час зустрічі заступниками навчальних закладів Кириченком В.П. та Петруком П.А були обговорені питання взаємодії між навчальними закладами у освітній діяльності, наукових заходах. А в керівників фізичного виховання Столяра А.В. та Солов′я Д.С. зародилася ідея проведення спільного спортивно свята – Кубка Дружби.
     Окрім того за результатом ділової зустрічі визначені подальші напрямки співпраці. Зокрема з випускниками училища за про професією «Кухар, кондитер»
     Від Млинівського державного технолого-економічного коледжу було презентовано профорієнтаційну роботу з випускниками училища.

Навчальна частина


20.05.2017р.

ТИЖДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ


     В училищі пройшов Тиждень цивільного захистуна тему ««Запобігати! Уникати! Діяти!»
     На відкриття тижня знань з цивільного захисту на тему «Запобігати! Уникати! Діяти!» були запрошені (залучалися) керівний, педагогічний склад, технічний та медичний персонал, а також учні ВПУ 24 м. Корець.
     Основною метою та завданнями тижня цивільного захисту були:
-практична перевірка здатності (готовності) учасників навчально-виховного процесу ВПУ 24 чітко та грамотно діяти щодо захисту свого здоров'я та життя в умовній надзвичайній ситуації, виконання дій за командою «Гази» під час пожежі у приміщенні, використання засобів індивідуального захисту;
-формування в учнів впевненості в ефективності заходів, які проводилися з цивільного захисту;
-формування та розвиток високих моральних якостей: відваги, витримки, спритності, ініціативності, відповідальності під час виконання завдань спортивних естафет з ЦЗ.
     Протягом тижня цивільного захисту з постійним складом та учнями було відпрацьовано:
- дії за сигналом «Гази!»;
- порядок користування засобами колективного та індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;
-дії у разі виникнення пожежі
-видача засобів індивідуального захисту;
- евакуаційні заходи;
- здача нормативів з цивільного захисту (крос 1 км, метання гранати на влучність та дальність) у межах співпраці з військовою частиною А2076 м. Новоград Волинський;
- відпрацювання практичних дій при гасінні пожежі у межах співпраці з пожежно-рятувальною частиною м. Корець.
     Таким чином, по ходу проведення тижня знань з цивільного захисту на тему «Запобігати! Уникати! Діяти!» педагогічний колектив ВПУ 24 м. Корець із поставленими завданнями впорався на відмінно. Всі учасники відповідально виконували поставлені перед ними завдання та свої функціональні обов'язки у складі формувань ЦЗ. Учні продемонстрували чітку зваженість та організованість і дисциплінованість, високу свідому активність і зацікавленість щодо участі у заходах з ЦЗ.
     Переможці були нагороджені похвальними грамотами.


Романик С.Р.


18.05.2017р.

Всесвітній день охорони праці


     З 26 квітня по 12 травняу нашому училищі проводились заходи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.
     Навчальні групи випустили малюнки «Охорона праці очима учнів». В конкурсі малюнків I місце зайняла група №7, II місце група №20, III місце група №23 і група №5
     Медичною сестрою Михайленко Валентиною Андріївною проведено заняття з учнями про «Надання першої медичної допомоги».
     Викладач охорони праці Сугерей Олександр Михайлович провів з учнями бесіду «Ставлення учнів до особистої безпеки пов′язаної з виробництвом»
     Вихователями гуртожитку ВПУ №24 м. Корець проведено бесіду-інструктаж з "Правил поведінки при користуванні електроприладами".
     Також в училищі відбулися змагання з легкоатлетичного кросу під девізом «Біг – це здоров′я». Учні училища прийняли активну участь в спортивному змаганні. Переможці були відзначенні грамотами та призами.


Шевчук В.І.


18.05.2017р.

Алкоголь та наркотики ворог здоров’я


     З метою пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді, в кінці квітні практичним психологом серед учнів проводилась бесіда на тему: «Алкоголь та наркотики ворог здоров’я» та їх вплив на молодий організм людини


Психологічна служба


12.05.2017р.

Ділова зустріч


     11 травня в нашому училищі відбулася зустріч з представниками Рівненського економіко-технологічного коледжу. Саме в даному навчальному закладі продовжили навчання наші три випускниці 2016 р. (гр №5 «Кравець»)
     Заступником директора з НВР Кириченком В.П. було обговорено подальшу тісну співпрацю між навчальними закладами в розрізі споріднених професій. Так наші випускники не лише професії «Кравець» можуть продовжувати навчання в РЕТК, а й «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». Адже, на базі Рівненського економіко-технологічного коледжу навчають за спеціалізацією«Обслуговування та ремонт електропобутової техніки».
     Також було обговорено навчальні програми та Державні стандарти професійно-технічної освіти

Навчальна частина


11.05.2017р.

І травень знову нагадає історію жахливих днів


     10 травня в читальному залі бібліотеки відбулася відкрита виховна година приурочена Дню пам’яті та примирення «І травень знову нагадає історію жахливих днів».
     Провели захід учні групи №7, які навчаються за професією “Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник” (класний керівник Кравчук Л.М., майстер в/н Українець Ж.В.).


Група № 7


10.05.2017р.

Навчальний семінар


     З 25 по 27 квітня на базах ВПУ-1 м. Рівне та Сарненського аграрного професійного ліцею в рамках проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону” відбувся навчальний семінар для майстрів в/н Рівненської та Волинської областей. Участь у навчальному семінарі приймав майстер виробничого навчання Дудинський М.П.
     Теорія та обговорення результатів дослідження ринку праці та удосконалення кваліфікації персоналу, матеріально-технічного забезпечення, маркетингу та інше було проведено на базі ВПУ-1 м. Рівне.
     Майстер клас для майстрів в/н було проведено в ДПТНЗ “Сарненський професійний аграрний ліцей”.

Навчальна частина


05.05.2017р.

«Миру бути!»


     4 травня в рамках заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в училищі провели урочисту лінійку «Миру бути!», відкриту виховну годину «І травень знову нагадає історію жахливих днів».
     Організовано книжкову виставку в бібліотеці «Ті дні у пам’яті народній».
     Для проведення цих заходів використали інформаційний матеріал Українського інституту національної пам’яті.


РУС


01.05.2017р.

Просимо не стояти осторонь і відгукнутися на чужу біду



     В учениці І курсу ВПУ №24 м. Корець Галі Рудяк два тижні тому Галині підтвердили страшний діагноз - лімфома Ходжкіна. Дівчині почали курс лікування у Рівненській обласній дитячій лікарні у відділенні онкогематології. Хвороба спровокувала прояв такого захворювання як туберкульоз.
     У дівчини є шанс на одужання. Саме тому ми звертаємося до Вас, наші колеги, щоб кожен міг допомогти вірою, молитвою та фінансовою підтримкою. Це ще додаткові великі витрати. Галю виховує одинока мама- інвалід. Сім"я проживає у Корецькому районі з прибутком у сумі пенсії мами, та стипендії самої Галі. Ми віримо в небайдужість українців ... навіть сама не значна сума буде підтримкою для неї. Поступай з іншими так, як хотів би що б поступили з тобою.
     Карта Приват банку 5168 7573 1156 1593 - Рудяк Олена Михайлівна - мама Галі. № тел. мами: 068-241-72-53

Навчальна частина


28.04.2017р.

Акція «За чисте довкілля»


     Учні училища в передсвяткові весняні дні прибирали закріплені території міста та училища, упорядкували квітники, посіяли та висадили квіти, дерева, кущі.

РУС


27.04.2017р.

Внутрішній екзамен


     27 квітня в училищі відбулася поетапна атестація з ПДР в групі №12 за професією «Електромонтер, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)», яку проводив викладач Коробка В.С.


Методичний кабінет


27.04.2017р.

Навчальний вебінар


     Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області на 2017 рік 26 квітня 2017 року об 11 годині відбувся навчальний вебінар для членів обласної творчої групи викладачів фізики та математики „ІТ-компетентність як складова професійної педагогічної майстерності сучасного вчителя”.
     Під час вебінару учасники ознайомились з новими освітніми онлайн-ресурсами, розглянули можливості створення динамічних презентацій засобами Інтернет-сервісу Prezi, а також ознайомились з можливостями сервісу інтерактивного мобільного тестування Plickers.
     До участі у вебінарі запрошені члени обласної творчої групи (згідно наказу НМЦ ПТО у Рівненській області від 16.02.2017 №3)
     Участь в роботі приймали Галицька О.В., Вознюк М.В.- викладачі математики та фізики вищого професійного училища №24 м. Корець

Навчальна частина


27.04.2017р.

Пам’ятаємо ті дні!


     26 квітня у зв’язку з роковинами Чорнобильської катастрофи в училищі відбулася лінійка-реквієм «Дзвони Чорнобиля», в бібліотеці організовано виставку «Пам’ятай Чорнобиль!» та проведено тематичну виховну годину «Чорнобиль-казка калинова».

Заступник директора училища з навчально-виховної роботи Шумейко В. М.


26.04.2017р.

Випускні екзамени


     В середині квітня в училищі відбулася Державна кваліфікаційна атестація у групі № 17 "КРАВЕЦЬ" та групі № 24 "Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник". Випускники отримали дипломи з 4 розрядом відповідних професій.

Навчальна частина


31.03.2017р.

Захисти своє життя


     30 березня року в нашому училищі відбулася зустріч учнів першого курсу з представником Міжнародного благодійного фонду МІСІЯ В УКРАЇНУ, волонтером Лукашевою Тамарою Андріївною. Учням була викладена програма для підлітків та молоді з метою профілактики ризикованих типів поведінки.
     Цілі програми:
     - проінформувати учнів про негативні наслідки дошлюбних статевих стосунків та представити утримання як безпечний та здоровий спосіб поведінки;
     - забезпечити учнів інформацією, яка допоможе їм у формуванні вмінь та навичок протистояння тискам, що штовхають до ризикованої поведінки;
     - виховання у підлітків християнських норм моралі у ставленні до протилежної статі;
     - виховання поваги до єдиного моногамного шлюбу як установленого Богом інституту з метою захисту суспільства від небезпечних типів поведінки.
     Учні в захваті слухали лектора, заповнювали анкети. Мали змогу поставити "незручні" питання. Волонтер за допомогою наочного матеріалу доступно донесла до молоді болючі питання соціуму.


НВихР


28.03.2017р.

Герої не вмирають....


     27 березня став знову "Чорним днем" для українського війська та всієї України. В зоні АТО, поблизу Авдіївки Донецької області, в наслідок вибуху загинуло троє молодих українців. Серед них - житель міста Корець та випускник Вищого професійного училища № 24, 19-ти річний Сергій Мосійчук.
     В місті оголошено триденний траур. Всі жителі Кореччини сумують, плачуть разом з рідними та батьками Сергія.
     Колектив та учні ВПУ № 24 зустрічали воїна з усім містом, стоячи на колінах, віддаючи шану і честь загиблому.
     На похорон прибули представники всіх рівнів керівництва міста, району, області, навчальних та комунальних закладів. Ніхто не лишився осторонь трагедії.
     Училище всім складом (працівники, учні) прибули з квітами, щоб провести свого учня, товариша, сусіда, захисника, Героя України і, просто хорошу людину в "Останню путь".
     Герої не вмирають... Вони на завджи лишаться в наших серцях...


Дирекція


23.03.2017р.

Атестація


     22 березня в училищі відбулось засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників.
     Атестувались 14 педпрацівників. З них: 7 викладачів та 7 майстрів виробничого навчання.
     За результатами атестації з них 11 - атестуються Рівненською обласною атестаційною комісією.


Методичний кабінет


20.03.2017р.

Цікава екскурсія


     18 березня року учні училища випускних груп, разом з учнями навчальних закладів Рівненщини відвідали Київський університет Культури. Для учнівської молоді було проведено екскурсію навчальним закладом. Представники кожної з кафедр розповідали про можливості, переваги та перспективи навчання саме після здобуття освіти у профтехнічних закладах. Також на зустріч з гостями завітав ректор КУК Поплавський М.М., який радо та живо поспілкувався з молоддю.
     Учні поїздкою задоволені, деякі з них написали заяви на вступ до Вищого навчального закладу.

Дирекція, РУС


17.03.2017р.

Відкрите виробниче навчання


     16 березня було проведено відкрите виробниче навчання на тему: «Приготування млинцевого тіста та виробів з нього» в групі №19. Урок провела майстер в/н Царук Наталія Анатоліївна.
     Метою заняття було практично відпрацювати трудові прийоми приготування млинцевого тіста

Методичний кабінет


12.01.2017р.

Педагогічні читання


     Відбулися педагогічні читання на тему: «Формування професійних компетенцій у майбутніх спеціалістів засобами інтерактивного навчання».
     Зі своїми надбаннями поділилися викладачі та майстри виробничого навчання
     1. Павловський С.П.
     2. Романюк О. В.
     3. Ляшук Л. П.
     4. Бойчак В. Л.
    5. Вербицька Н. В.
     Майстер в/н Бараболя Оксана Анатоліївна ознайомила з матеріалами участі в семінарі для майстрів виробничого навчання за професією «Кухар» у рамках проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону»


Методист


28.12.2016р.

ВІТАННЯ


Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наш навчальний заклад процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!


     З Новим 2017 Роком привітали весь училищний та учнівський колективи активісти нашого ВПУ. Святковий концерт з Дідом Морозом і Снігуркою відбувся 28 грудня. Цікаві конкурси, подарунки, новорічні пісні та танці - все це дарували казкові герої, які з'являлися на сцені.


Навчальна частина


21.12.2016р.

До уваги викладачів, майстрів виробничого навчання, всього педагогічного колективу!


     До бібліотеки училища надійшли журнали «Профтехосвіта», на сторінках якого всі бажаючі можуть знайти для себе важливу та цікаву інформацію.
     А саме:
- ПТНЗ: проблеми та перспективи;
- методична робота в ПТНЗ;
- модернізація професійної підготовки кваліфікованих робітників;
- корпоративні виробничі технології в підготовці кваліфікованих робітників;
- національно-патріотичне виховання молоді;
- залучення учнівської молоді ПТНЗ до творчої діяльності: проблеми та перспективи;
- творчий підхід майстра в/н до проведення уроків;
- забезпечення психологічного комфорту учнівської молоді;
- перспективні методи і напрями зварювання;
- технології комп'ютерної обробки інформації;
- бінарний урок «Іноземна мова за професійним спрямуванням» по спеціальності «Швейне виробництво»;
- кулінарна обробка цибулевих овочів по спеціальності «Кухар»;
- розробка уроку з курсу «Основи електротехніки»;
- урок з виробничого навчання по професії «Кравець».
     Бібліотека з радістю чекає своїх читачів!


Бібліотекар


14.12.2016р.

Відкрите виробниче навчання


     13 грудня відбулося відкрите виробниче навчання в групі № 20 за професією «Кухар, кондитер» на тему: «Приготування дріжджованого тіста безопарним способом. Асортимент виробів»


Методист


13.12.2016р.

Благодійні акції до Нового року


     В межах проведення ІІ етапу обласної акції "Не будь байдужим!" та благодійної акції до Дня Святого Миколая учні нашого училища зібрали допомогу жителям, військовослужбовцям та дітям Луганщини на суму 3990 грн.
     Ми вітаємо жителів Сходу України з наступаючими святами. Бажають мирного неба над головою, радості життя, достатку та здоров'я.



РУС


08.12.2016р.

Тиждень права


     7 грудня В рамках проведення тижня права 7 грудня в бібліотеці нашого училища представники служби з надання безкоштовної провової допомоги (Кречмаровська О.О.)провели для учнів лекцію на тему "Права людини".
     Також учням було розмовсюджено інформаційні бюлетні з правовою інформацією


НВихЧ


07.12.2016р.

Підвищення кваліфікації


     З 1 грудня по 20 грудня на базі нашого училища проходять курси підвищення кваліфікації педпрацівників Львівським навчально-наукового центром професійної освіти Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова



Методист


05.12.2016р.

Вебінар фахівців електроенергетичних дисциплін


     5 грудня Відбувся інструктивно-методичний вебінар для фахівців електроенергетичних дисциплін на тему: „Комплексний підхід педагогічних працівників до організації освітнього процесу – необхідна складова в системі підготовки конкурентоспроможного кваліфікованого робітника”.



Методист


02.12.2016р.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом


     До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом практичним психологом серед учнів було проведено лекцію на тему: «Що таке СНІД. Як вберегтись», а також було продемонстровано відеофільм на тему: «СНІД ближче, ніж ти вважаєш»


Практичний психолог


28.11.2016р.

МОЯ КРАЇНА - УКРАЇНА


     Протягом 16-25 листопада в училищі відбувся тиждень патріотичного виховання "Моя країна - Україна":
- учні училища підготували виставку тематичних стінгазет;
- в навчальних групах відулися бесіди з учнями;
- група №21 провела відкриту виховну годину на тему "Країна знає – світ визнає!";
- Лінійка-реквієм «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти» до Дня Гідності та свободи
- протягом листопада учні та працівники училища підключилися до Всеукраїнських благодійних акцій "Не будь байдужим" та до Дня св. Миколая

Шумейко В.М.


27.11.2016р.

Країна знає – світ визнає!


     24 листопада відбулася відкрита виховна година "Країна знає – світ визнає!" приурочена до річниці голодомору та політичних репресій. Провели виховний захід учні 21 групи "Кухар, кондитер" (класний керівник Романюк О.В., майстер в\н Вознюк В.В.)


Романюк О.В. та Вознюк В.В.


27.11.2016р.

Триває виписка газет та журналів


     Шановні працівники училища! Триває виписка журналів та газет.
     У Безрук А.А. Ви можете отримати більш детальну інформацію про наступні газети:Вісник Кореччини, Вільне слово, Вісті Рівненщини та про багато інших газет та журналів.

Навчальна частина


26.11.2016р.

Міжнародні конкурси


     З метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її інтелектуального потенціалу та здібностей, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу на початку грудня проходять ІІ етапи Міжнародних конкурсів: мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та конкурс з української мови імені Петра Яцика.
     В І-му етапі (серед учнів ВПУ-24) взяло участь більше 50 учнів. Переможцями стали у мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка Кирильчук Юлія учениця 20гр, а в конкурсі з української мови імені Петра Яцика Баранчук Оксана учениця 20 гр.
     Викладач української мови Коробка О.В. вже здійснює підготовку наших переможців до наступного етапу, який буде проходити в м.Рівному

Навчальна частина


24.11.2016р.

Семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області


     На базі бібліотеки Рівненського професійного ліцею 23 листопада відбувся семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області за темою «Бібліотекар – фахівець: креативність, компетентність, інноваційність. Практична медіа грамотність бібліотекаря».
     Імідж бібліотекаря є потужною складовою іміджу установи в цілому. Іміджовим барометром бібліотеки є її зв’язок з ЗМІ. Бібліотекарі - це грамотні вчені люди, бути бібліотекарем було, є і завжди буде престижно. Бібліотеки завжди будуть «аптекою душі», «храмом мудрості».



Бібліотекар


23.11.2016р.

День Гідності та Свободи


     21 листопада уся Україна відзначала День Гідності та Свободи. В ці дні ми віддаємо шану патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
     З нагоди цього дня в Вищому професійному училищі № 24 були проведені наступні заходи:
- урочиста лінійка до Дня Гідності, Свободи та річниці Євромайдану «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти» – НВЧ, РУС;
- тематична година по групах за темою «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе навіки» - класні керівники навчальних груп;
- конкурс плакатів до Дня Гідності та Свободи – навчальні групи;
- перегляд документального відеофільму «Революція Гідності» - бібліотекар училища.
     Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, хай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
     Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

НВЧ, РУС, Бібліотекар


21.11.2016р.

День працівника сільського господарства


     18 листопада напередодні Дня працівників сільського господарства за участю директора училища Дмитрієва М.І., керівника учбового господарства Силіна В.С., працівників учбового господарства та майстрів виробничого навчання відбулася розширена робоча нарада. Силін В.С. прозвітував про проведену посівну компанію.
     Було також розглянуто всі проблеми та позитиви, які були присутні в 2016р в роботі навчального господарства.
     Що стосується нового сезону, то подальший розвиток ситуації на ринку України буде залежати від багатьох факторів: економічної ситуації, надійності української гривні, світової ситуації на аграрному ринку, експортного попиту.
     Навчальна частина сердечно вітає працівників училища з професійним святом — Днем працівника сільського господарства! Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя українського народу. Вітаючи Вас, хочемо щиро побажати Вам здоров’я, щастя та наснаги в розбудові вітчизняного аграрного сектора.
     P.S. Саме училищний коровай, виготовлений з училищного врожаю та спечений майстром виробничого навчання Силіною Р.А., виборов перше місце на святі Хліба у Польщі



Навчальна частина


18.11.2016р.

Нарада керівників євроклубів ПТНЗ


     17 листопада у конференц-залі Вищого професійного училища № 1 м. Рівне відбулася інструктивно-методична нарада з керівниками євроклубів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Проектна діяльність євроклубів у 2016 – 2017 навчальному році». У нараді взяли участь керівники всіх євроклубів, що діють у професійно-технічних навчальних закладах області.
     Методист НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Марія Петрівна Наконечна проінформувала присутніх про можливості розвитку активної та цілеспрямованої молоді шляхом участі у проектах, конкурсах, молодіжних обмінах та дискусійних клубах від Преставництва Європейського Союзу в Україні та інших організацій. Керівники євроклубів розповіли про роботу євроклубів у своєму навчальному закладі та плани роботи на новий навчальний рік. Вони також презентували свої ідеї стосовно проектної діяльності євроклубів у 2016 – 2017 навчальному році. В цілому нарада виявилася інформативною та корисною для всіх учасників.


Бібліотекар


16.11.2016р.

Вебінар викладачів хімії та біології


     Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області на 2016 рік 15 листопада відбувся тематичний вебінар для викладачів хімії та біології на тему: „Методика формування практичної компетентності на уроках природничих дисциплін”. До вебінару долучились усі ПТНЗ області, які здійснюють загальноосвітню підготовку.
     Методист НМЦ ПТО Мосійчук Л.М. презентувала учасникам вебінару основні аспекти реалізації компетентнісного підходу в освітньому процесі, вимоги до компетентнісно-орієнтованого сучасного уроку, практичні поради педагогам а також наголосила на чинниках, якими зумовлена актуальність упровадження компетентнісного підходу в освітню практику. Учасники вебінару ознайомились з характеристикою основних (ключових) компетентностей згідно з проектом концепції „Нова українська школа” Міністерства освіти і науки України.
     По завершенню вебінару було проведено інструктивно-методичну он-лайн нараду з питань планування роботи обласної методичної секції викладачів хімії та біології на 2017 рік, організації роботи творчих груп з розробки компетентнісно-орієнтованих завдань до уроків природничих дисциплін.
     Усі учасники отримали навчально-методичні матеріали з питань тематики вебінару.



Навчальна частина


12.11.2016р.

Батьківські збори


     11 листопада в училищі відбулись батьківські збори за порядком денним:
     1. Ознайомлення батьків зі змістом та методикою навчально-виховного процесу в училищі.
     2. Психолого-педагогічна освіта батьків про особливості підліткового та юнацького віку, умови успішної взаємодії з дітьми.
     3. Залучення батьків до спільної з дітьми діяльності.
     4. Спільне вирішення організаційних питань
     5. Вибір батьківського комітету


Шумейко В.М.


11.11.2016р.

Тренінг «Торгівля людьми – сучасне рабство»


     10 листопада в гуртожитку вихователі Савчук Л.П., Фещук В.І. провели тренінг з учнями «Торгівля людьми – сучасне рабство»
     Учням надали інформацію яка загрожує здоров’ю і навіть життю, про торгівлю людьми, сексуальну експлуатацію та про те, як цього уникнути. Отож, перш ніж спокуситись на привабливу пропозицію про працевлаштування за кордон, потрібно звернутись до компетентних органів та отримати всю необхідну інформацію. У кожному регіоні України працюють підрозділи боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми. В м.Рівне працює центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», яка провела з вихователями обласні навчання на тему: «Торгівля людьми»


Шумейко В.М.


07.11.2016р.

Змагання


     На початку листопада в училищі відбулися змагання з настільного тенісу та шахів серед юнаків і дівчат. Серед юнаків 1-е місце посів учень 18 групи Михальчук Микола, 2-е місце учень 14 групи Плотнік Дмитро, 3-є місце учень 18 групи Потайчук Михайло.
    Серед дівчат з настільного тенісу 1-е місце здобула учениця 21 групи Орліч Тетяна, 2-е місце Чучкевич Тетяна з 20 групи та 3-є місце зайняла учениця 21 групи Терентюк Катерина.
     У змаганнях з шахів переможцем став учень 14 групи Зозулевич Віктор.
     Переможців та учасників змагань було відзначено грамотами та призами.


Ляшук Л.П.


02.11.2016р.

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників


     Саме в цей день ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни
     До цих вікопомних подій у Вищому професійному училищі № 24 класними керівниками була проведена виховна година «Внесок українського народу у перемогу над фашистськими загарбниками».
     У читальному залі бібліотеки училища була розміщена книжкова виставка «Ті дні у пам'яті народній», на якій знаходились архівні матеріали і згадки свідків, фото та листи, документи.
     Українці ніколи не забудуть про страшну сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.


Бібліотекар


01.11.2016р.

Футбол


     В остані тижні жовтня на базі ВПУ-24 м. Корець відбулися змагання з міні футболу серед юнаків училища. Участь прийняли учні таких груп: 1,2,3,4,6,7,10,11,12,14,15,16,18,19,20,21,22,23 та 24. Незважаючи на прохолодну погоду учасники змагань прийняли активну участь, демонструючи свої вміння, техніку гри та велике бажання бути кращими.
     Отож переможцями змагань стали:
     1 місце група №18
     2 місце групи №23 та №22
     3 місце групи №24 та №1.
     Також по кількості забитих голів було відзначено таких гравців: з команди групи №23 Плисюка Д. та Іллюка О.з групи № 24.
     Переможців змагань та кращих гравців було нагороджено грамотами та призами.


Ляшук Л.П.


30.10.2016р.

Обласна методична секція


     27 жовтня Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області на 2016 рік, 27 жовтня 2016 року на базі НМЦ ПТО у Рівненській області відбулося заняття обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання сільськогосподарських професій на тему: „Особистісно-розвивальні технології навчання у професійно-технічних навчальних закладах”.
     У роботі секції брав участь наш викладач Павловський С.П.
     Учасники секції обмінялися досвідом з питань моделювання та формування структури уроків за інноваційними технологіями, серед яких „кооперативне навчання”, „особистісно-зорієнтоване навчання”, „розвивальне навчання”, „інтерактивне навчання”, „проектна технологія” та ін.
     За круглим столом були обговорені проблемні питання пов’язані з упровадженням ДС ПТО з професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” код 8331 (наказ МОНУ від 30.09.16 № 1189) у навчально-виробничий процес. З метою підвищення мотивації педагогів до використання методу проектів проведено тренінг „Технологія проектного навчання і його сутність”.
     У ході засідання методичної секції шляхом анкетування були визначені актуальні питання, проблеми щодо організації та проведення навчальних занять з метою визначення пріоритетних напрямків методичної роботи.
     По завершенню роботи секції учасники отримали методичні та презентаційні матеріали.


Навчальна частина


25.10.2016р.

Кращий учнівський гуртожиток


     25 жовтняв нашому училищі відбувся ІІ етап обласного огляду-конкурсу на кращий учнівський гуртожиток ПТНЗ області.


Рада гуртожитку


19.10.2016р.

Інформує атестаційна комісія


     19 жовтня відбулось засідання атестаційної комісії, на якій розглянули заяви і затвердили списки педагогічних працівників на атестацію. В цьому навчальному атестуються 14 педпрацівників, з них 10 – підлягають обласній атестації.

Методичний кабінет


15.10.2016р.

Маємо нового голову професійної спілки працівників училища


     10 жовтня відбулися збори професійної спілки працівників ВПУ-24 у зв’язку з переобранням голови профспілки.
     Порядок денний складався з наступних питань:
     1. Звіт голови професійної спілки працівників ВПУ-24 м.Корець Романика Р.Ф.
     2. Вибори лічильної комісії.
     3.Вибори нової голови професійної спілки працівників училища.
     4. Вибори профспілкового комітету професійної спілки працівників училища.
     5. Вибори ревізійної комісії професійної спілки працівників училища.
     Зі звітом про роботу професійної спілки виступив її голова Романик Р.Ф., який вказав на основні результати роботи за останні роки та висловив свої сподівання, що робота нового активу професійної спілки буде успішною, продуктивною.
     Кандидатами на посаду нового голови професійної спілки було рекомендовано Сугерея О.М. (майстер виробничого навчання), Шкльоду С.Ф. (викладач), Вознюка М.В. (викладач), Коробку О.В. (викладач). Вознюк М.В. та Коробка О.В. зробили самовідведення своїх кандидатур
     Зі значною перевагою голосів головою профспілки вибрали Сугерея Олександра Михайловича.
     Також до складу профспілкового комітету обрано Бондар О.А., Коробку О.В., Ляшука О.М., Савчук Л.П., Силіна Р.В., Яремчук Л.О. До складу ревізійної комісії обрано Вербицьку Н.В., Вознюка М.В., Павловську А.А.
     Вітаємо Олександра Михайловича Сугерея з новою посадою та бажаємо новообраному голові та його активу сил, рішучості, натхнення, підтримки спілчан, нових ідей, ініціатив та успіху у досягненні мети.

Навчальна частина


13.10.2016р.

Культурний розвиток для учнів в м. Корець


     12 жовтня в РБК м. Корець завітала трупа Рівненського академічного українського музично-драматичного театру з комедійною виставою «Дикун». Кращі учні нашого училища також мали змогу відвідати виставу. Квитки презентувала учнівська спілка за активну участь в житті училища.

РУС


08.10.2016р.

Свято осені


     6 жовтня членами ради учнівського самоврядування та керівниками навчальних груп у ВПУ №24 м. Корець було організовано традиційну щорічну осінню виставку.
     Ізюминкою створення композицій стало те, що їх учні виготовляли не лише з осінніх квітів, плодів та овочів, а й з природніх матеріалів. Кращі композиції були відмічені та відзначені дипломами і цінними подарунками.
     Композиції, котрі виготовляли учні навчальних груп, які відзначені як кращі:
     3-тє місце – гр №19, гр №15
     2-ге місце – гр № 20, гр №23
     1-ше місце – гр № 17


Кислюк О.П.


08.10.2016р.

Зоряні обрії учнівських талантів


     На початку жовтня в училищі відбулося свято, де учні мали можливість демонструвати свої таланти «Зоряні обрії учнівських талантів».
     На святковій сцені виступали старшокурсники та відкривали свої творчі здібності першокурсники. Приємно, що з року в рік підростає талановите покоління, яке має бажання співати, танцювати, розповідати гуморески, декламувати вірші.
     Є талановита молодь в нашій Україні.


Кислюк О.П.


07.10.2016р.

Огляд-конкурс «Поліські пересмішники»


     6 жовтня в м. Рівне в актовій залі Вищого професійного училища № 1 відбувся огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники».
     У конкурсі взяли участь 34 юні гумористи із 14 районів області. У огляді-конкурсі прийняло участь і наше Вище професійне училище № 24. З честю його представила учениця групи № 5 Скарбарчук Катерина, яка виконала гумореску Остапа Вишні «Що таке є свиня» та поетеси міста Корець Марії Денисюк «Від діда Охріма».
     На святі гумору панувало море сміху та позитиву.


Бібліотекар


29.09.2016р.

Трагедія Бабиного Яру


     29 вересня виповнюється 75 років, як у Бабиному Яру розпочалися масові розстріли. Україна і світ в ці дні вшановують жертв злочину, що забрав понад 100 тисяч життів.
     Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні та соціальні групи, які окупанти вважали ворогами, або ж «просто зайвими».
     Бабин Яр став символом Голокосту в Україні та братською могилою.
     До 75-річчя трагедії Бабиного Яру у Вищому професійному училищі № 24 в читальному залі бібліотеки училища відбулась тематична година «Правда про Бабин Яр». Учні мали змогу ознайомитись з архівними документами, довідками, розповіддю очевидців, історичними фактами тощо. До уваги викладачів та учнів в бібліотеці розміщена книжкова виставка «Бабин Яр – трагедія народу України».
     Класними керівниками було проведено тематичну годину «Бабин Яр пам'ятає».

Бібліотекар


28.09.2016р.

Професійне свято з Іваном Ганзерою


     28 вересня в нашому вищому професійному училищі № 24 відбулося свято, приурочене до Дня працівника освіти. На свято завітала міський голова Людмила Миколаївна Дмитрук. Вона привітала всіх працівників училища з професійним святом, побажала наснаги в роботі, творчих злетів. Зокрема, за багаторічну сумлінну працю відзначила таких працівників: Васильчука Валерія Васильовича, Коробку Олену Віталіївну, Столяра Анатолія Всеволодовича, Іванчука Василя Івановича, Силіна Володимира Сергійович
     Справжнім гарним подарунком для трудового та учнівського колективу став сольний концерт переможця телевізійного проекту «Голос країни» 2011 року Івана Ганзери. Іван співає українські пісні, які мають патріотичний зміст, про вдачу та характер українського народу, про наш загально національний біль та незламний дух.
     Співак виступає з творчими концертами по всій Україні з благодійними концертами. Він зі своєю командою часто відвідують і воїнів у зоні АТО, передаючи їм кошти, які збирають на мирній території. Учні та працівники ВПУ №24 також долучилися до доброї справи співака, поділилися частинкою свого серця із воїнами АТО, віддавши гривню на їх підтримку.


Кислюк О.П.


25.09.2016р.

Знаменні та пам'ятні дати вересня


     Перший місяць осені наповнений різоманітними датами та подіями, які не обминають жодного українця.
     У другу неділю вересня ми відзначали Міжнародний день пам'яті жертв фашизму, день пам'яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні.
     22 вересня – День партизанської слави. В цей день українці з почуттям глибокої вдячності вшановували наших славних земляків – народних месників часів Великої Вітчизняної, людей сильних духом і з чистою совістю, хто чинив активну непокору ненависним загарбникам, хто не замислюючись, клав на вівтар Перемоги свої молоді роки і життя.
     До цих вікопомних подій у Вищому професійному училищі №24 було проведено ряд заходів. Так, класні керівники по групах провели тематичні години: «Внесок українського народу у боротьбу проти фашизму», «Партизанський рух в Україні». В читальному залі бібліотеки училища відбулась лекція «Актуалізація загрози фашизму XXI століття», виховна година «Значення партизанського руху для звільнення України». Розміщена книжкова виставка «Ніколи знову!»
     Ми низько вклоняємося та висловлюємо сердечну вдячність нашим дорогим ветеранам за ратну звитягу, за внесок у досягнення перемоги над фашизмом.

Бібліотекар


22.09.2016р.

Вечір знайомств


     Уже стало доброю традицією в гуртожитку приймати в нашу сім’ю першокурсників святом «Будьмо знайомі». Нам іще більше приємно і радісно, що відзначаємо його у вільній, незалежній Україні. 21 вересня старшокурсники спільно із першокурсниками проводили вечір творчості, талантів.
     Нехай для нас цей день буде святом знань, творчості, молодості, добра, свідомості того, що станете продовжувати справи ваших батьків, дідів.


Рада Гуртожитку. Вихователь Савчук Л. П.


20.09.2016р.

Завершено поселення учнів в гуртожиток


     Першокурсників ознайомлено з правилами внутрішнього розпорядку, з положенням про учнівський гуртожиток. Проведено всі інструктажі. 13.09 відбулася зустріч дирекції з першокурсниками.

НВихЧ


17.09.2016р.

Літературне збагачення учнів училища


     16 вересня року учні першого курсу, групи № 5 за професією «Кравець» разом з керівником крупи Л. М. Дащук відвідали презентацію книги Бориса Йосиповича Пономаренка «Полиновий смак волі».
     Історія про любов, про вроджений природою обов’язок тисячі простих українців поважати себе і любити… на своїх рідних землях великої України, на Черкащині і Волині, а саме м. Корець, сіл Корець, Козак. Під час презентації виступав Юрій Ясенчук, син головного героя – воїна УПА Василя Ясенчука (Леоніда Буткевича). Окрасою презентації став аматорський колектив «Ясени», у виконанні якого звучали пісні про Україну, зокрема про УПА.
     Також, в цей день учні познайомилися з архітектурними пам’ятками м. Корець. Відвідали Свято троїцький жіночий монастир м. Корець.


Класний керівник Дащук Л.М.


17.09.2016р.

Відновлено правовий лекторій


     У зв’язку із відновленням лекторію правових знань учням нашого училища протягом року проводитимуться лекції відповідної тематики.
     Перша бесіда відбулася 15 вересня з учнями першого курсу групи №1 на тему «Кримінальна, адміністративна та цивільно-правова відповідальність». Лекцію проводила головний спеціаліст Корецького бюро правової допомоги (відділ Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги) Кречмаровська Оксана Олександрівна.


НВихЧ


12.09.2016р.

ЮНІОР БІЗНЕС-2016


     «З приємністю повідомляємо про початок діяльності в рамках українсько-польського проекту «Ініціативна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання» МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ “ЮНІОР БІЗНЕСУ-2016” для учнів шкіл IІ-III ступеню та учнів професійних навчальних закладів Львівської, Волинської та Рівненської областей.» Саме такими словами розпочала свій виступ методист училища Бригоцька М.В. перед учнями училища на лінійці.
     Вона детально розповіла про даний конкурс, мета якого полягає у розробці і презентації найцікавішої ідеї для підприємницької діяльності, придуманої, описаної і заявленої молодими людьми, які братимуть участь. Заявлені молоддю проекти повинні бути інноваційного характеру, а сфера діяльності максимально відповідати потребам молоді або місцевої спільноти.
     Мета конкурсу «ЮНІОР БІЗНЕСУ» формування підприємницьких якостей серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також учнів професійних навчальних закладів Львівської, Волинської та Рівненської областей.
     Учасниками Конкурсу можуть бути групи (команди) з 3-х учнів 8-10 класів загальноосвітніх шкіл та учнів професійних навчальних закладів I-II курсів зазначених областей. Команду очолює учитель-опікун/тренер, на якого покладено методичну та організаційну підтримку конкурсних команд. Опікун не є членом конкурсної команди.
     Вся інформація про Конкурс опублікована на інтернет-сторінці http:// www.zurnc.org Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках Програми “Польська допомога задля розвитку 2016”.
    

Навчальна частина


10.09.2016р.

ЗНО 2017


     На виконання листа Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 07.09.2016 № 01-16/995 «Про поширення актуальної інформації щодо умов, формату та проведення ЗНО 2017 та державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, процедур експертизи та моніторингу якості освіти» повідомляємо, що з метою оперативного поширення інформації щодо умов, формату та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році, державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, заходів щодо експертизи якості освіти, моніторингу якості освіти на освітньому порталі «Освіта Рівненщини» створено форуми, на яких висвітлюватиметься вся актуальна інформація з даних питань.
     Розширену інформацію подаємо у додатку до листа.
Додаток Скачать_Додаток

Навчальна частина


02.09.2016р.

День знань відбувся у ВПУ №24 м. Корець


     В перший день осені наша Україна відзначає День знань. Стіни Вищого професійного училища №24 м. Корець поповнилися першокурсниками, які будуть навчатися у нових дев’яти навчальних групах. Урочисту лінійку. Присвячену Дню знань, традиційно відкривав директор училища Дмитрієв М. І.
     Для привітання та побажання вдалого навчального 2016-2017 навчального року учням і працівникам училища було запрошено заступника голови міської ради Сухого Олександра Антоновича та настоятеля Свято-Воскресенського храму отця Івана. Також привітав колег та учнів з початком нового навчального року ветеран праці, вчитель-методист Іванчук Василь Іванович.
     Директор училища від імені трудового колективу висловив подяку за багаторічну працю та вагомий внесок в розвиток училища ветерану праці Полюховичу Леоніду Миколайовичу, який з 1 вересня відправився на заслужений пенсійний відпочинок.
     Після урочистої лінійки в навчальних класах для учнів було проведено Перший урок на тему: «Від проголошення незалежності до нової України» Новий навчальний 2016-2017 рік розпочато. Бажаємо успіхів і вдалого його завершення всім учням та працівникам нашої держави.


Навчально-виховна частина, РУС


31.09.2016р.

Педагогічна Рада


     31 серпнявідбулось засідання педагогічної ради, на який заслухали та обговорили доповідь «Підсумки навчально- виховної роботи за 2015-2016 н.р., та завдання на 2016-2017 н.р.» та вручили грамоти обласного управління освіти викладачу спецдисциплін Кралі В.М. та майстру в/н Дідику В.А.
     1. Про план роботи ВПУ №24 м.Корець на 2016-2017 н.р.
     Інф. Кириченко В.П.
     2. Про закріплення класних керівників та майстрів в/н за навчальними групами
     Інф. Шумейко В.М.
     3. Про організацію виховної роботи з учнями та підготовку гуртожитку до огляду-конкурсу.
     Інф. Шумейко В.М.
     4. Про закріплення педпрацівників за кабінетами, лабораторіями, майстернями
     Інф. Силін Р.В.
     5. Про методичні комісії та призначення голів МК.
     Інф. Бригоцька М.В.
     6. Про набір навчальних груп та тарифікацію викладачів на 2016-2017 н.р.
     Інф. Силін Р.В.


Методичний кабінет


29.08.2016р.

Засідання секції класних керівників


     29 серпня в училищі відбулось засідання секції класних керівників навчальних груп училища, де учасники обговорили питання реалізації національно-патріотичного виховання у ПТНЗ.
     Методист училища Бригоцька М.В. розповіла про особливості роботи педагогічного колективу навчального закладу на новий навчальний рік. Заступник директора з НВихР Шумейко В.М представила програму національно-патріотичного виховання та окреслила ряд завдань в роботі класного керівника щодо виконання основних напрямків діяльності.
     Досвідом роботи у створенні моделі ефективної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді поділилися Шкльода С.Ф., Іванчук В.І., Павловський С.П.

Навчальна частина


27.07.2016р.

ЖНИВА


     Жнива - найбільш напружений технологічний процес для хліборобів. Бо дуже важливо не лише виростити зернові, а й вчасно, без втрат зібрати їх і вивезти з поля. Адже відомо, що урожай в полі - це ще не хліб.
     Цьогорічна спека, здається, побила всі попередні рекорди. Тож, незважаючи на примхи погоди, жнива планувалося провести у найкоротші терміни. На збиранні озимої задіяні 2 комбайни, на яких трудяться Воят В.Р., Сугерей О.М.
     Щойно на полі зупиняється комбайн, до нього відразу ж під’їжджає автомобіль аби забрати зерно з бункера. З поля на тік зібране збіжжя перевозять водії Сухий Є.І., Воят А.В.
     Безперебійну роботу всіх агрегатів у полі забезпечує технічна ланка господарства: Харченко М.А., Войтович О.Р.
     На току всі процеси сплановані так, аби не було жодної затримки, тож зерно вчасно приймають і доставляють після обробки в комори. Процесом керують досвідчені Гордійчук М.М. та Шкльода С.Ф. Чистоту і порядок на току забезпечують учні навчальних груп №2 та №4 та майстри виробничого навчання Дудинський М.П та Дулевин В.І.
     Для всіх жниварів організоване гаряче харчування, яке здійснювала майстер виробничого навчання Силіна Р.А.

Силін В.С.


24.07.2016р.

З’їзд православної молоді


     З 19 по 22 липня православна молодь Кореччини вже вчетверте зібралася на щорічний з’їзд, котрий традиційно відбувся на базі Корецького вищого професійного училища №24. Цьогоріч учасниками форуму стали 90 молодих людей, яким до вподоби відпочивати приємно і з користю для душі. Упродовж усіх чотирьох днів із молоддю працювали 10 священиків Української православної церкви та 5 їх помічників.

Навчальна частина


Липень 2016р.

Коротко про головне


     Успішно були здані статистичні звіти
     Відбулася зустріч з роботодавцями регіону
     Розроблені інтегровані навчальні плани підготовки кваліфікованих робітників для всіх професій
     Було проведено ремонт водовідливів гуртожитку
     Здійснено ремонт училища на суму понад 250 тис. грн
     Відбувся перший етап вступної компанії. Було зараховано понад 100 учнів.

Навчальна частина


27.06.2016р.

ВИПУСКНИЙ 2016


     25 червня у ВПУ № 24 м. Корець відбувся випускний вечір. Цьогоріч отримали диплом кваліфікованого робітника учні семи навчальних груп (107 учнів) за такими спеціальностями: кухар–кондитер, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій категорії С, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, тракторист–машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту устаткування та с/г машин, водій автотранспортних засобів категорії С, кравець
     З вітальними словами до випускників звернувся представник районної адміністрації Кулик Володимир Учнів, які здобули дипломи з відзнкою відмітили похвальними грамотами. Дипломи їм вручав особисто директор училища та заступник директора з навчально-виробничої частини. Дипломи звичайного зразка вручали керівники груп.
     Учень Данішура Олексій за відмінні успіхи у навчанні та зразкову поведінку був нагороджений золотою медаллю.


Кислюк О.П.


23.06.2016р.

Випускні екзамени і поетапна атестація


     В останні тижні червня в училищі відбулися в групах випускні екзамени та поетапна атестація на робітничу професію
     Учні тримали іспит на професійну готовність виконувати роботу за фахом. Оцінку знанням молоді давали досвідчені викладачі училища, представники роботодавців. Незважаючи на ґрунтовну, якісну підготовку під час навчання, учням важко було приховати внутрішнє хвилювання. Але бажання продемонструвати членам комісії гідний рівень професійної підготовки сприяли учням у демонстрації екзаменаторам знань і навичок зі свого фаху.
     Варто відзначити, що наші вихованці упевнено дивляться у своє майбутнє.
     Бажаємо гідної оплати праці на своєму першому робочому місці та щасливої життєвої дороги Вам, випускники ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА №24

Методист


17.06.2016р.

Народний хор


     Тепло зустріли глядачі Народний хор Вищого професійного училища № 24 м.Корець 21 червня 2016 року в Будинку культури с.Горбаків Гощанського району, коли відбувся обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва "Поліський краю дорогий". Керівник хору Васильчук В. В. підготував зі своїми підопічними дві композиції під назвою "Хлопці - три запорожці" та "Наїхали козаченьки з бою".


Керівник гуртка


17.06.2016р.

Видатні події


     Травень та червень 2016 року рясніють знаменними й пам'ятними датами, визначними подіями в нашій країні.
     Все це в центрі уваги навчально-виховної частини ВПУ № 24.
     З метою виховання в учнів поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, формування пізнавальної, інтелектуальної, творчої активності учнів було проведено цикл заходів до Дня Європи. Це бесіди, тематичні години, ігри-подорожі країнами Європи.
     До відзначення 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця у бібліотеці училища була проведена читацька конференція «Роль Євгена Коновальця в історії України», класними керівниками - тематична година «Євген Коновалець і наша доба».
     Нещодавно навчальний заклад приєднався до благодійної патріотичної акції «Вишиванка дітям зони АТО», під час якої учні та працівники училища надіслали в подарунок вишиванки дітям - мешканцям українського сходу.
     У червні пройшли заходи, приурочені діяльності УПА «Поліська Січ» та основоположнику УПА Тарасу Бульбі-Боровцю. Це бесіда «Тарас Бульба – Боровець – поліський отаман», тематична година - «Отаман армії нескореної України».
     До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни у читальному залі бібліотеки діє книжкова виставка «Ті дні у пам'яті народній». На ній представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів. Зокрема, такі видання як альманахи «Пам'ять серця», збірник матеріалів Всеукраїнської наукової конференції «Друга світова війна і доля народів України», книги «Україна у полум'ї війни 1941-1945», «Герої визволення України», фотоальбоми «Вікопомний подвиг. Україна у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Миттєвості війни» та багато інших. Класними керівниками проведено виховну годину «Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!». В актовому залі відбулась лекція «Велич народного подвигу».
     Навчально- виховна частина училища завжди у курсі подій, що відбуваються в нашій країні та за її межами.

Бібліотекар, Навчально-виховна частина, РУС


17.06.2016р.

Семінар бібліотекарів ПТНЗ


     16 червня на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки проводився семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області за темою «Розвиток бібліотеки — інвестиція у інтелектуальний потенціал навчального закладу».
     Учасників семінару привітав директор Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Володимир Миколайович Климюк.
     На семінарі піднімались питання інформатизації та реформування системи роботи бібліотек ПТНЗ, підвищення їх ролі в навчально-виховному процесі, створення умов, які сприяють творчому пошуку вчителів і розвитку здібностей учнів в освітньому інформаційному просторі.
     Йшлася мова про те наскільки важливо сьогодні не стільки володіти інформацією, скільки самостійно набувати та створювати нові знання, та продукти, використовуючи всю різноманітність інформаційних ресурсів.
     На даному етапі уся діяльність бібліотек повинна бути спрямована на досягнення таких цілей:
     - розвиток особистості учня та його адаптацію у світовому інформаційному просторі;
     - формування інформаційної культури учнів та педагогічних працівників, забезпечення їх інформаційних потреб;
     - інтенсифікація навчання і виховання за рахунок використання ІКТ;
     - удосконалення науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу.
     У роботі семінару взяли участь методист Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Сіверс К.А., заступник директора Рівненської обласної бібліотеки для молоді Патрикей С.А., завідуюча відділом Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Слісаренко Л.С., головний бібліотекар Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Щербан Р.М., провідний бібліограф Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Костильова Л.А.


Бібліотекар


15.06.2016р.

Відбулося засідання педагогічної ради


     На засіданні були розглянуті наступні питання:
     1. Про організацію і навчання учнів в період виробничої практики та робота ІПК по працевлаштуванню Доп. Романик Р.Ф.
     2. Вступна компанія 2016р. до ВПУ 24м.Корець Інф. Силін Р.В.
     3. Про результати закінчення 2015-2016 н.р. та перспективи тарифікації ІПК на 2016-2017 н.р. Інф. Кириченко В.П.
     За результатами роботи ІПК в 2015-2016 н.р. діяльність педколективу оцінена «задовільно»

Методист


09.06.2016р.

Спільні дії


     Відбулись навчання в училищі рятувальників разом зі службами екстреного реагування відпрацювали спільні дії з ліквідації надзвичайної ситуації
     Так, за легендою тренувань, внаслідок вибуху газобалонного обладнання сталася руйнація конструкцій першого поверху будівлі гуртожитку ВПУ №24, що в м. Корець на вулиці Незалежності, 39. Під завалами опинилося 2 студентів, ще 8 осіб отримали травми різного ступеню та не можуть самостійно пересуватися.
     Окрім того, після вибуху в будівлі гуртожитку виникла пожежа. Адміністрація об’єкту, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, організувала евакуацію мешканців гуртожитку. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання оперативно ліквідували умовну пожежу, після чого відшукали під завалами потерпілих та передали їх лікарям швидкої медичної допомоги.
     Всіх травмованих було успішно врятовано. Вся операція зайняла не більше 30 хвилин.
     В загальному у навчаннях взяли участь майже 20 працівників екстрених служб району та було задіяно 8 одиниць пожежно-рятувальної, спеціальної, інженерної та допоміжної техніки.

Методист


26.05.2016р.

ЗВІТ ДИРЕКТОРА УЧИЛИЩА.

     26 травня відбувся звіт директора про роботу трудового колективу за 2015-2016 навчальний рік.
         На протязі року дирекція та педагогічний колектив ВПУ-24 працювали над удосконаленням навчально-виховного процесу, підвищенням педагогічної майстерності, як ефективного засобу вдосконалення підготовки кваліфікованих робітників.
         В звіті підведений аналіз роботи всіх структур навчального закладу. Це теоретична підготовка професійно-практична, методична робота, виховна, фінансово - господарська діяльність. Також діяльність училища з міжнародними благодійними фондами та організаціями з метою покращення матеріальної бази училища. Микола Іванович підкреслив велику роль національно - патріотичного виховання. В обговоренні звіту прийняли активну участь викладачі, майстри виробничого навчання та технічні працівники. Колектив високо оцінив роботу директора як керівника навчального закладу.
Навчальна частина

07.05.2016р.

Обласний семінар-практикум для керівників гуртків художньої самодіяльності


     25 травня наше училище приймало гостей з усієї області з метою обміну досвіду керівників гуртків художньої самодіяльності. Керівник гуртка ВПУ № 24 Васильчук В.В. ділився практичними навичками роботи з хоровим колективом. Особливостями та труднощами роботи з мішаним колективом. Адже, значна частина колективу складає учнівська молодь, яка змінюється кожні два-три роки. Також, з вітальним словом виступив Климюк Володимир Миколайович директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області, Дмитрієв Микола Іванович директор Вищого професійного училища №24 м.Корець.
     Розкривалися такі робочі теми: «Методика формування цінностей громадянина і патріота засобами українського мистецтва» - Климюк Володимир Миколайович; «Народна пісня — духовне обличчя нації» - Сидорчук Любов Миколаївна, методист навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області; «Про участь у Всеукраїнських фестивалях» - з досвіду роботи Лампеки Віталія Михайловича, керівника зразкового ансамблю української пісні «Калинонька» ДНЗ. Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі.
     Васильчук В.В. провів майстер клас. Презентація народного художнього колективу. По завершенню відбулося ознайомлення з навчальним закладом, обговорення за круглим столом та підведення підсумків семінару-практикуму.


Шумейко В.М


19.05.2016р.

День вишиванки для кожного українця!


     На передодні Всесвітнього дня вишиванки Вище професійне училище № 24 м. Корець долучилося до Всеукраїнської благодійної акції «Вишиванка дітям зони АТО».
     Учнями та працівниками навчального закладу було зібрано дитячі і дорослі вишиванки, які будуть доставлені дітям зони АТО. Адже, свято має відчути кожна людина України.

Вишиванка об'єднує, оберігає,зігріває, нагадує.
Вишиванка - це символ здоров'я і краси, щасливої долі і родинної пам'яті, любові та єдності!

Друзі, де б ви не були 19 травня, одягніть вишиванку!
Приєднайтеся до всеукраїнської акції!


НВихЧ, РУС


11.05.2016р.

Ці пам’ятні дні…


     9 травня – вся Україна відзначає День Перемоги у Другій Світовій Війні 1939-1945 років… Весь світ згадує ті страшні події.
     Традиційно, в цей день поминаються загиблі на полі брані, завдяки кому зараз наша держава має незалежність. Цьогоріч ця знаменна дата переплелася ще й із найбільшим святом християнського світу – Великоднем. Для всіх – це особливий час.
     У нашому училищі, також відзначали День пам’яті та примирення і День Перемоги у Другій Світовій Війні 1939-1945 років.
     9 травня біля пам’ятної стели воїнам, що на місцевому цвинтарі, зібралися представники місцевої та районної рад, працівники різних організацій, підприємці, учні шкіл. На пам’ятну зустріч прибули ветерани війни, яких щороку стає менше. Працівники та учні ВПУ № 24 також долучилися до пам’ятного заходу. Діти та дорослі подарували ветеранам квіти. Після вітального слова керівників міста та панахиди всі учасники заходу мали змогу покласти букети квітів до стели загиблим.
     Також в училищі відбулася урочиста лінійка. В бібліотеці організовано тематичну виставку «Ті дні у пам’яті народній». Бібліотекаром проведено тематичну виховну годину «Жіночі історії Другої Світової Війни». Разом з тим, члени РУС підготували Маки Пам’яті. Організували плакат, з вітальними та подячними словами, які мали змогу написати як учні, так і викладачі, майстри в/н та інші… Щирі слова від молоді адресувалися нашим дідам та прадідам – ветеранам далекої Другої Світової…


Секретар РУС Кривоблоцький Іван


07.05.2016р.

"Аби мама на білому світі жила"



" Ще в колисці немовля
Слово “мама”вимовля.
Найдорожче в світі слово
Так звучить у рідній мові:
Мати,
Матінка,
Матуся,
Мама,
Мамочка,
Мамуся! –
Називаю тебе я,
Рідна ненечко моя !"


     Відбувся відкритий виховний захід, який провела класний керівник групи №9 . Тарасович Віта Віталіївна .
     Святкування Дня матері відбувається у другу неділю травня. Вже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «спасибі» за її кохання, підтримку і самовідданість.
     Мама! Матінка! Матуся! Ненька! Чи є на світі слова прекрасніші й ніжніші? Чи є на світі щось ласкавіше, ніж материнські руки, найвірніше і найчутливіше за материнське серце, яке ніколи не залишається байдужим. І скільки б нам не було років – завжди потрібна мати, її любов, її ласка.
     Мета заходу: Ознайомити студентів з історією виникнення свята. Розширити і поглибити знання студентів про значення матері в житті людини. Показати велич жінки-матері, її роль в житті кожного з нас. Розвивати творчі, акторські, декламаційні, вокальні здібності, уміння правильно та вільно поводити себе на сцені. Виховувати любов і пошану до матерів, естетичні почуття. Збагачувати духовний світ учнів.


Тарасович В.В.


30.04.2016р.

Заходи з основ безпеки життєдіяльності


     Згідно річного плану заходів з профілактики травматизму не виробного характеру в училищі проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. З 25 по 29 квітня Проведені бесіди на тему: «Правила та норми поведінки працівників та учнів на залізничному, річковому, автомобільному, повітряному, громадському транспортах»


Інженер з охорони праці


27.04.2016р.

День Цивільного захисту


     Проведення Дня цивільного захисту населення в Корецькому ВПУ №24 стало вже традицією. Вся підготовча робота до цього заходу проводиться згідно перспективного плану підготовки та проведення Дня цивільного захисту та заходів , його організацію і проведення тижня знань і основ безпеки життя діяльності учнів, затверджених начальником ЦЗ ВПУ №24, Дмитрієвим М.І. та начальником штабу ЦЗ Кириченком В.П.
     В розроблених і здійснених заходах до Дня ЦЗ внесена тема 30-річчя катастрофи на Чорнобильській АС та веденню війни на Донбасі.
     Основна мета ЦЗ – це захист населення від небезпечних наслідків аварії і катастроф, від стихійного лиха, сильнодіючих отруйних речовин, зброї. Протягом навчального року, згідно планів, проведено заходи ЦЗ бесіди, планові уроки по охороні життя та здоров’я учнів, інструктажі, тижні знань з основ безпеки життєдіяльності населення. Класним керівникам, майстрам в/н, учням проведена роз’яснювальна робота, спрямована на те, щоб запобігти нещасним випадкам.
     27 квітня у ВПУ №24 м. Корець відбувся День ЦЗ населення. Захід розпочався з урочистої лінійки біля навчального корпусу. До учасників урочистої лінійки з вступним словом звернувся директор училища Дмитрієв М. І. Викладач предмету «Захист Вітчизни» Полюхович Л. М. доповів, що ЦЗ України – це система загальнодержавних оборонних заходів, які проводяться в мирний і військовий час. В мирний час запобігти нещасним випадкам. «Небезпеки вдома і на вулиці, при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Що треба знати про вибухонебезпечні предмети»,«Не доторкайся до вибухових предметів – це небезпечно для життя!»
     Після проведення урочистої частини лінійки розпочалися практичні заняття:
- одягання засобів індивідуального захисту – протигазів;
- користування несправним протигазом;
- одягання протигазу на потерпілого;
- перенесення потерпілого.

     Медична сестра провела практичні заняття, надання першої медичної допомоги при раптовому припиненні серцевої діяльності і дихання, штучне дихання і непрямий масаж серця.
     На проведенні Дня ЦЗ був присутній майстер в/н НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської обл. Ясенчук В.П.
     По закінченню заходу по сигналу «Увага всім!» організований вихід учнів і працівників училища в Протирадіаційне укриття .


Л. Полюхович викладач предмету Захист Вітчизни


26.04.2016р.

Чорнобиль – біль наш довічний


     …Лунає дзвін. Тривогою та болем наповнені серця. Болем за нашу землю, яку зрошують смертоносні дощі, за отруєні хімічними відходами ріки, за небо з озоновими дірами, за вирубані ліси. Тривогою – за майбутнє життя.
     26 квітня минуло 30 років від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах.
     Вся Україна в ці дні з глибокою шаною схиляє голови перед славними героями Чорнобиля, цвіту нашого народу, що в розквіті духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас, - життя.
     Не стоїть осторонь і Вище професійне училище № 24. Так, в навчальному закладі пройшло ряд заходів по відзначенню 30-ліття від дня Чорнобильської трагедії та дня охорони праці. В читальному залі бібліотеки Безрук А.А. разом із провідним бібліотекарем ЦРБ Кулінською В.М. провели вечір-пам'ять «Чорнобиль – біль наш довічний». Учні мали змогу переглянути фрагменти документальних фільмів про Чорнобиль, скористатись книжковою виставкою « Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин? Як тяжко, як тужно моєму народу болить…», пройнятись творами про трагедію. Класні керівники по групах провели виховну годину «Чорнобиль – полинова казка». А ряд заходів завершила урочиста лінійка до Дня Чорнобильської трагедії.
     О, Боже Великий, наш Боже, наш Боже!
    Дай впевненість на радість, умнож наші сили,
    Аби підняли ми обпалені крила,
    Щоб швидше минувся час лиха й випроби,
     Щоб змився дощами пекельний Чорнобиль…


Безрук А.А


25.04.2016р.

Групова бесіда


     З 25 квітня практичний психолог проводив групову бесіду із майстрами в/н навчання на тему: «Стрес на робочому місці та його наслідки»


Практичний психолог


31.03.2016р.

Молодь обирає здоров’я


     Березень місяць 2016 року в училищі пройшов під гаслом «Молодь обирає здоров’я». Протягом цього періоду з учнями проводилися різноманітні заходи, учні організовували акції.
     Кожна навчальна група підготовила тематичні стінгазети. Практичний психолог проводив тренінг «Молодь обирає здоров’я» з учнями різних навчальних груп. З метою морально – духовного, культурно-етичного виховання запрошувалися працівники різноманітних організацій для проведення бесід. Зокрема, соціальні служби, кримінальна поліція, православний священник. В актовій залі училища демонструвалися документальні фільми, які пропагують здоровий спосіб життя та демонструють жахливі наслідки шкідливих звичок.
     Відбулася щорічна учнівська акція «Обміняй цигарку на цукерку!».


НВЧ, РУС


26.03.2016р.

Молодь обирає здоров’я


НВЧ, РУС


25.03.2016р.

АТЕСТАЦІЯ


     24 березня в училищі відбулось засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників. Атестувались 10 педпрацівників, з них: 7 викладачів та 3 майстра виробничого навчання.
     За результатами атестації 2 викладачам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», 4- кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії», 4 – встановлено 10 та 11 тарифний розряд.


Методичний кабінет


21.03.2016р.

Маємо переможця!!!!


     Конкурс «Виграй приз завдяки своїй кмітливості!» від 21 лютого має переможця. Як виявилося ним став постійний наш «читач-колега» – вчитель іноземної мови Корецької загальноосвітньої школи I-IIIст. №1 Бондар О.Ф. Тож набір канцелярських товарів від навчальної частини має свого власника. Вітаємо! Навчальна частина і на далі планує проводити конкурси «Виграй приз завдяки своїй кмітливості!». Слідкуйте за нашими новинами

Навчальна частина


16.03.2016р.

«Великий піст – час духовного очищення та роздумів»


     14 березня з учнями гуртожитку вихователем Савчук Л. П. та членами Ради гуртожитку проведено бесіду «Великий піст – час духовного очищення та роздумів».
     Великий піст – найкращий час, щоб усвідомити поверхневий характер нашого ставлення до людей, речей, роботи, навчання. Кожна людина, ступивши на шлях великого посту, має можливість духовно збагатити себе Божими чеснотами добра, любові, милосердя. Здобути у своєму серці мир і відчути велику радість, дочекавшись великого свята Христового Воскресіння. Хто проводить піст з молитвою знаходить примирення зі своєю совістю, Богом і ближніми. В народі говорять, що людина, котра строго дотримується посту, матиме щасливе подружнє життя.


Савчук Л.П.


15.03.2016р.

Профілактичні заходи – це завжди актуально!


     Питання профілактики правопорушень і злочинності серед учнівського середовища завжди є актуальним для інженерно-педагогічного колективу нашого навчального закладу. Заслуговує на увагу досвід спільної роботи районного центру соціальних служб дітей і молоді, кримінальної поліції в роботі з неповнолітніми.
     15 березня відбулася зустріч учнів за участю ст. інспектора Корецького відділення поліції Костопільського відділу поліції ГУНП у Рівненській області капітана поліції Чернія А.Ю. та працівника РУССДМ Пальчевської О.В. Проведено профілактичну бесіду з учнями, які стоять на обліку в кримінальній поліції. Учні мали змогу переглянути та обговорити фільм «Діти за гратами»


Заступник директора з НВихР


11.03.2016р.

Відкритий урок


     11 березня було проведено відкритий урок з предмету фізична культура на тему «Удосконалення технікі передачі та ловіння м’яча різними способами».
     Урок провів викладач Степанюк Микола Анатолійович у групі №7 по професії «Муляр, штукатур, лицювальник – плиточник»
     Головною метою уроку було: удосконалення техніки ведення м’яча правою та лівою рукою. Повторити техніку виконання різновидів передач і ловіння м’яча в русі. Закріпити вивченні елементи баскетболу ігровою комбінацією. Сприяти розвитку фізичних якостей (спритність).


Керівник фізичного виховання


10.03.2016р.

«Шевченко – Український прометей»



Схаменіться! Будьте люди,
Бо лихо вам буде.
Розкують незабаром
Заковані люде,
Настане суд, заговорять
І Дніпро, і гори.


     Відбувся відкритий виховний захід, який провела класний керівник групи №8 Степанюк Ірина Михайлівна.
     Учні групи зробили екскурсію у зал-музей, у якому перша експозиція називалася Біографічна, друга- Шевченко поет-патріот, наступна – Художня, і завершенням виховного заходу було відео –Шевченко- пророк Майдану.
     Тож живімо Шевченковими заповітами – й ми збудуємо Україну. З Тарасом Шевченком і «Кобзарем» Україна і її народ – непереможні! Пошли нам, Боже, Шевченкового духу, його твердості, мудрості, віри в майбутнє нашої України.


Степанюк І.М.


06.03.2016р.

«Кров'ю вишита свобода»


     Нещодавно в центральній районній бібліотеці м.Корця відбулась літературно-музична композиція «Кров'ю вишита свобода», яку представляли учні Вищого професійного училища №24.
     На захід були запрошені представники районної державної адміністрації, міської та районної Ради, місцева поетеса – Денисюк Марія Степанівна, матері загиблих в АТО героїв корчан: Гаврилюка Анатолія Петровича – Раїса Олексіївна, Ляшука Тараса Івановича – Тетяна Василівна.
     Присутні переглянули фільм про героїв Небесної сотні. Відбулася презентація книги-пам'яті «Революція Гідності. Війна», яку було вручено родинам загиблих героїв. Звучали вірші та пісні про героїв, які віддали своє життя за Україну.
     Почуте й побачене на заході не залишило нікого байдужим до чужого болю.


Бібліотекар


05.03.2016р.

ВІТАННЯ


Зі святом, милі наші жінки!!!
Усе від жінки народилось в світі
І плин життя, й пекучий біль журби
Від жінки зростають діти,
Й найкраще свято ранньої весни
Від жінки мусило колись зачатись
Усе навкруг живуще, я і ти
Бо біля витоків життя стояла мати
Стоїть й стояти буде на віки


     На передодні Жіночого Дня 8 Березня, учні училища підготували святкове вітання для всіх жінок закладу: учениць, працівників та гостей, які відвідують наше училище. Своїми талантами наближали відчуття свята учні групи № 15 Данішура Олексій, гр. № 21 Дідик Анжела, гр. 20 Сікорацька Світлана, гр. № 18 Кривоблоцький Іван. Свято вели: Шлінчак Назар та Гордійчук Роман, гр. № 11. З музичним привітом виступив юний музикант Юрій Михальчук, виконуючи композиції на саксофоні.

Голова навчальної комісії РУС, Шлінчак Назар


01.03.2016р.

«Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає»


     Леся Українка! Це звучить узагальнююче, як ім'я, в якому злилися мільйони українок і українців. Письменниця кінця XIX – початку XX століття здобула від народу величні і славні імена - Дочка Прометея і Співачка досвітніх.
     25 лютого минуло 145 років від дня народження Лесі Українки, видатної поетеси, геніального драматурга, талановитого прозаїка, перекладача, блискучого ліричного практика, невтомного збирача і дбайливого цінителя фолькльорних скарбів.
     У Вищому професійному училищі № 24 з нагоди річниці ювілею генія української літератури Лесі Українки у читальному залі бібліотеки була проведена літературно-музична композиція «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!». Під час проведення заходу учні ознайомилися із життєвим та творчим шляхом поетеси, історією родини Косачів, декламували поезію письменниці.
     Разом з тим, учні училища зі своїми наставниками відвідали Новоград-Волинський літературно-меморіальний музей Л. Українки. Перебуваючи у кімнатах музею, учні мали змогу відчути атмосферу життя родини Косачів: документи, картини, фотографії, книги, меблі того часу. Побачили унікальні меморіальні речі письменниці: український костюм, пенал, іграшку і т. інше.
     Екскурсія в музей була цікавою та захоплюючою. Учні отримали неабияке враження та задоволення від поїздки.