НОВИНИ 2017-2018 н.р

29.12.2017

Святкування Нового року.

    Традиційно у ці передсвяткові дні по всій Україні проводяться відкриття новорічної красуні-ялинки.
    Не стоїть осторонь і Вище професійне училище № 24. Цьогоріч ряд новорічних заходів відкрила вихователь гуртожитку Ільїна Н. П., яка провела святкове дійство з учнями, проживаючими в гуртожитку.

    З привітальним словом до працівників та учнів училища зі сцени актової зали звернувся директор Дмитрієв М. І., який побажав присутнім здоров'я, благополуччя, миру та злагоди. На святковому концерті, який підготувала Кислюк О.П., лунали пісні та колядки, а Святий Миколай зі своїми казковими персонажами подарував хороший настрій та приємні враження.

     Ряд новорічних свят закінчився дитячим ранком для нашої малечі, на якому діти в своїх новорічних костюмах біля красуні-ялинки розкривали свої таланти.
    Тож нехай ці найсвітліші зимові свята подарують нам та нашим родинам щастя, добро й радість, здоров'я та наснагу, нові звершення та віру в краще майбутнє.


Навчально-виховна частина, РУС


22.12.2017

Відкритий урок з математики

    21 грудня 2017року відбувся відкритий урок з предмету: «Математика» на тему «Найпростіші тригонометричні рівняння sin t= a, cost=а».
     Урок провела викладач Кравчук Людмила Миколаївна з учнями першого курсу групи №23 за професією «Кухар, кондитер».
     Урок був проведений в динамічному режимі, з активною взаємодією учнів та викладача, застосовуючи ігровий, пошуковий методи навчання та презентація підготовлена учнем.
    Присутні відзначили професійне спрямування даного уроку.


Навчальна частина


21.12.2017

"Славетні українці"

    21грудня 2017 року відбувся відкритий виховний захід "Славетні українці" де учні групи №9 за професією"Кухар, кондитер" ознайомили з видатними особистостями, які звеличували український народ.
    Розповідь про них супроводжувалась презентацією було пояснено, що прослявляти Україну можна не лише своїм талантом, розумом але й самовідданою працею, своєю відважністю, готовністю на самопожертву.


Кл. керівник гр.№9


19.12.2017

ЗНО-2018

     На базі Рівненського ОІППО Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти було проведено інструктивно-методичну нараду для викладачів української мови та літератури. Адже у 2018 році учні ПТНЗ будуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.
     В методичній нараді брала участь викладачів української мови та літератури Стасюк О.Р.. Було розглянуто формат та особливості процедур ЗНО-2018, підготовка до ЗНО-2018, пробне тестування.

Навчальна частина


18.12.2017

Курултай кримськотатарського народу

     15 грудня в читальному залі бібліотеки Вищого професійного училища відбулося засідання круглого столу на тему: «Курултай кримськотатарського народу: витоки і скликання національного з'їзду», приурочений 100-річчю першого Курултаю кримськотатарського народу.
     В ході засідання були розглянуті питання прийняття Конституції Кримської Народної Республіки, затвердження символіки та Депортації кримських татар.


Бібліотекар Безрук А. А.


15.12.2017

Андріївські вечорниці

    Україна з давніх – давен має свої обряди і традиції. Кожен, хто не черствіє душею, береже своє минуле, свою українську спадщину свята і обряди, прийшли на Андріївські вечорниці 13 грудня.
Вечорниці відбулися в гуртожитку. В ролі господині - вихователь Савчук Л.П.
    Активну участь брали такі учні: Федорчук Ольга – 15гр., Сікорацька Світлана – 20 гр., Герасимчук Олена – 20 гр., Загиней Іванна – 21 гр., Чернієнко Олександра – 23 гр., Гуреєва Людмила – 23 гр., Андріюк Оксана – 23 гр., Михайлюк Галина – 23 гр., Якимчук Олексій – 1 гр., Свинарський Іван – 15 гр., Ковальчук Валентина – 22 гр.


Навчально - виховна частина


14.12.2017

Не будь байдужим!!! Крик допомоги!!!

    Сиротюк Олександр Юрійович
    Народився 23 квітня 2002 року в с. Велика Клецька Корецького району, Рівненської області.
    В перших числах грудня встановили діагноз – гострий монацитарний лейкоз (рак крові).
    Необхідна пересадка спинного мозку. Також потрібні кошти на плазму крові, так як батьки не можуть бути донорами.
    На даний час Олександр знаходиться у Києві в реанімації. Стан тяжкий, ходити не може, ліки, які вводять хворому не поліпшують фізичного стану.
    Операцію з пересадки мають робити за кордоном. Необхідна велика сума коштів на лікування.
    Номер картки приват банку 5168 7556 3384 6775
    Отримувач – Сиротюк Іван Юрійович – рідний брат хворого.
Детальнішу інформацію можна дізнатися за № телефону +30977218709

Навчальна частина


12.12.2017

Всеукраїнський вебінар

    12 грудня 2017 р. пройшов Всеукраїнський вебінар "Роль книги героїко-патріотичного спрямування у вихованні майбутнього громадянина-патріота України" для методистів з бібліотечних фондів обласних департаментів освіти і науки, фахівців інститутів післядипломної освіти, методистів науково-методичних центрів, бібліотекарів.
Від нашого навчального закладу часть у вебінарі прийняв бібліотекар Безрук А.А.

Навчальна частина


09.12.2017

Всеукраїнський тиждень права

    На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.09.2017 р. № 1320 «Про затвердження Плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» та Обласного плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права в училищі з 4 по 8 грудня проведено Всеукраїнський тиждень права.
    Зокрема, такі заходи:
1. перегляд науково-популярного фільму «Конвенція про права дитини»
2. урок у навчальних группах «Права людини»
3. конкурс на кращий малюнок на тему «Права дитини в малюнках»
4. літературний твір, на тему «Права очима дітей»
5. години спілкування, бесіди на правову тематику
6. юридична гра «Юридичний футбол»
7. розгадування кросвордів, ребусів, на правову тематику
8. тренінг «Підлітки мають знати свої права»


Викладач Кириченко А.В.


08.12.2017

    07 грудня на базі Рівненського ОІППО Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти було проведено інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
     В методичній нараді брав участь заступник директора з НР Силін Р.В. Було розглянуто короткі підсумки ЗНО-2017, формат та особливості процедур ЗНО-2018, опис функціоналу веб-сервісу «Кабінет керівника закладу освіти», підготовка до ЗНО-2018, пробне тестування.

Навчальноа частина


08.12.2017

    З 5 по 7 грудня 2017 Пройшов навчальний семінар для методистів ПТНЗ області на виконання заходу проекту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону. Участь в ньому прийняла наш методист Бригоцька Майя Василівна.
В програмі семінару було розглянуто актуальні зміни в законодавстві та методології розвитку професійно-технічної освіти в Україні, практичні заняття: "Інтерактивна педагогічна рада", "Академія стратегування професійно-технічнічній освіті ", "Визначення плану дій для кожного учасника по удосконаленню навчальних програм та матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів" та інше. Учасники семінару відзначили високий рівень підготовки проведення та були вдячні організаторам.


Методист


08.12.2017

Обласне методичне засідання

    07 грудня 2017 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області проведено заняття обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання сільськогосподарських професій на тему „Дистанційне навчання – технологія роботи учня з інформацією”.
Участь в секції від нашого училища приймав майстер в/н Сугерей Олександр Михайлович.

Навчальна частина


06.12.2017

Відкритий урок з галузевої економіки

    5 грудня 2017року відбувся відкритий урок з предмету: «Основи галузевої економіки та підприємництва» на тему «Реклама та її види». На уроці діти дізналися про основні поняття та види реклами, закріпили набуті знання на практиці, прорекламувавши свої фірми та їх товар, використовуючи різні форми реклами.
    Урок провела викладач Данилюк Наталія В’ячеславівна в групі №20 за професією «Кухар, кондитер» ІІІ курсу.


Методист


01.12.2017

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

    В усьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а зараз вже і ХХI століття, загрожує існуванню людства.
    Сьогодні в актовій залі нашого училища до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведено виховний захід з учнями з переглядом відеофільмів: «СНІД», «Тест на СІНД»


Навчально-виховна частина, РУС


29.11.2017

Вебінар фахівців електроенергетичних дисциплін

    28 листопада 2017 відбувся вебінар в рамках засідання методичної секції фахівців електроенергетичного профілю на тему „Впровадження інтерактивних методів навчання – шлях до вдосконалення уроків професійної підготовки”, участь взяли педпрацівники даного напрямку.
    Під час вебінару досвідом своєї роботи ділилися Кречмаровський Анатолій Васильович та Дідик Віталій Анатолійович.
     Якість підготовки кваліфікованого робітника починається з питання розвитку матеріальної бази. За допомогою он-лайн презентації учасників вебінару ознайомили із матеріально-технічною базою майстерні та комплексно -методичним забезпеченням із професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» нашого училища. Майстер виробничого навчання Дідик Віталій Анатолійович поділився досвідом роботи по монтажу точкових світильників на поверхні з гіпсокартону.


Методист


27.11.2017

    У зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933р.р. в Україні у нашому училищі організовано тематичну виставку в бібліотеці «Ці трагічні тридцять чорні…», проведено з учнями навчальних груп бесіди про голодомор 1932 – 1933р.р. – який був геноцидом українського народу, організованим комуністичною владою з метою його підкорення.
    25 листопада працівники та учні долучилися до жалобного заходу, який проводився біля пам’ятного знака жертвам голодомору 1932 – 1933р.р. та вшанували пам'ять жертв геноциду Українського народу – 1932 -1933р.р., голодоморів 1921 – 1922р.р., 1946 – 1947 років, прийняли участь у Загальноукраїнській акції «Засвіти свічку».

Навчально - виховна частина


23.11.2017

«Піст від диявола»

    23 листопада групою №17 було проведено відкриту виховну годину до дня пам’яті жертв голодомору на тему «Піст від диявола».
    З вступним словом виступила майстер в/н О.М.Денисюк. Учні розповідали про жахливі події 32-33 років, показали фільм «Свічка пам’яті». В залі з хвилюванням слухали спогади очевидців лихоліть голодомору.


Керівники гр. №17


21.11.2017

Благодійна акція Для бійців АТО

    З метою підтримки чергової ініціативи волонтерського руху щодо сприяння допомоги бійцям у зоні АТО та виготовлення сухих пайків, колектив та учні училища приєдналися до благодійної акції району по збору продукції, яка відбувалася 10-18 листопада цього року. Було зібрано такі продукти харчування:
     Крупи – пшоно, вівсянка, рис, гречка, вермішель; овочі – капуста, червоний буряк, картопля, морква, цибуля, часник; сухі гриби, ягоди, сухофрукти, мед; консервації і т.п.
    Продукція була передана в Гощанський район для формування сухих пайків.

Дирекція / РУС


21.11.2017

21 листопада
День Гідності та Свободи!

    З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та захисників України у протистоянні російській агресії, зокрема увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників російсько-українського збройного конфлікту і з нагоди Дня Гідності і Свободи в нашому училищі відбулися ряд виховних заходів. А саме:
    - В бібліотеці училища організовано виставку «Події, що змінили Україну»
    - Проведено лінійку-реквієм «Україна гідна свободи»
    - Цикл уроків мужності «Героям – слава!», «Герої не вмирають!»
    - Відкриту виховну година «Своїх синів пам’ятає Україна»


Навчально - виховна частина


20.11.2017

Визначено переможців із настільного тенісу та шахів...

    З 01 жовтня по 20 листопада у Вищому професійному училищі №24 м.Корець були проведені змагання з настільного тенісу та шахів. Змагання пройшли на високому рівні, учні училища прийняли активну участь.
Переможцями змагань з настільного тенісу серед юнаків стали: І місце отримав Заїка Дмитро, учень гр. №18, ІІ місце Орлов Назар, учень гр. №1 та ІІІ місце отримав Потіха Дмитро учень гр. №2.
    У змаганнях з настільного тенісу серед дівчат: І місце посіла учениця 22 групи – Карпюк Жанна, ІІ місце – Кирилюк Олена, учениця гр. №23 та ІІІ місце отримали учениці 9 групи – Редька Юлія та Дукс Олена.
    Серед учасників змагань з шахів, кращими стали: Зозулевич Віктор учень гр.№14, Дячук Роман, учень гр.№2 та Кирявець Дмитро, учень гр. №22. Переможці були нагороджені грамотами та призами.


Кафедра фізичної культури


20.11.2017

Урочистості з нагоди Дня сільського господарства

    17 листопада у Вищому професійному училищі №24 відбувалися урочистості, присвячені Дню сільського господарства. На свято були запрошені керівники міста та району, місцеві аграрії. Головою району було розділено коровай з врожайного зерна. Подарунком для всіх було виконання пісень училищного хорового колективу та запрошення духового оркестру, який дарував чудові музичні номери.


Навчально - виховна частина


16.11.2017

Міжнародний день студента

    16 листопада в нашому училищі відбувся вітальний концерт, присвячений Міжнародному дню студента. Учні навчальних груп представили вітальні творчі номери. Членами РУС було підготовлено та продемонстровано відео фільм «Наше життя в училищі», де кожен мав можливість побачити себе і різних сферах навчального процесу.


РУС


16.11.2017

Вітаємо!

Секція

    У День працівників сільського господарства України ми вітаємо усіх, хто трудиться на землі.
    Вашy працю цінують і в кожній родині, і на рівні цілої держави. Завдяки Вашій роботі розвивається економіка нашої країни.
    У професійне свято хочеться побажати ситого життя та доброго врожаю, щастя в сім’ї і успіхів у роботі.

Навчальна частина


15.11.2017

    14 листопада в училищі відбулись батьківські збори за порядком денним:
    1. Ознайомлення батьків зі змістом та методикою навчально-виховного процесу в училищі.
    2. Спільна з батьками робота над вихованням дітей
    3. Бесіди батьків з майстрами та класними керівниками
    4. Обрання батьківського комітету

НВЧ


13.11.2017

Відео-презентація

    Незабаром має відбутися вебінар викладачів та майстрів електротехнічних дисциплін. Кречмаровський А.В. та Дідик В.А. підготували відео-презентацію кабінету та майстерні училища, де здійснюється підготовка учнів з професії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування» та методичний посібник на тему: Монтаж точкових світильників на поверхні з гіпсокартону.
    За даним посиланням можна переглянути відео-презентацію https://youtu.be/DTVNKqaTkH0

Навчальна частина


13.11.2017

Нові покупки

    Училище придбало три нові комп’ютери, які будуть використовуватись в навчальних цілях.

Навчальна частина


09.11.2017р.

Засідання педагогічної ради

     9 листопада 2017 року відбулося засідання педагогічної ради
     На ньому були розглянуті наступні питання:
     1. Організація належного стану проходження учнями виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах. Доп. Романик Р.Ф.
     2. Аналіз психолого - педагогічного стану учнів нового набору на основі анкетування та вхідного діагностування. Інф. Булан П.В.
     3. Про підготовку до атестації педагогічних працівників училища в 2017-2018 навчальному році. Інф. Бригоцька М.В.
     4. Про учнів – випускників, які претендують на отримання дипломів з відзнакою. Інф. Кириченко В.П.
     5. Про дотримання санітарно-гігієнічних норм на території училища. Інф. Сайчук А.О.


Методист


09.11.2017р.

День української писемності та мови

     Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови.
     Традиційно у цей день відбувається акція «Радіодиктант національної єдності», до якого цьогоріч долучилися учні нашого училища.
     У читальному залі бібліотеки навчального закладу була представлена тематична виставка « Я на сторожі… поставлю слово», де всі бажаючі мали змогу ознайомитись із творами класиків та сучасними авторами української літератури, різноманітними словниками, українським діловим мовленням та історією розвитку рідної мови.
     Класні керівники в навчальних групах провели тематичні години «Як парость витноградної лози, плекайте мову…»

Секція

Безрук А.А.


НВЧ


    День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила и Мефодія.
    9 листопада в училищі традиційно відбулася низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови. В читальній залі бібліотеки підготовлена книжкова виставка «Українська мова – мова барвінкова».
Викладач української мови Коробка О.В. провела 1-й етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика серед учнів училища. Переможницею стала учениця 20 гр «Кухар, кондитер» Баранчук Оксана. Саме вона буде представляти наше училище на ІІІ-му етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика в Рівному 9-го грудня.

Навчальна частина


    9 листопада відбувся в режимі он-лайн засідання членів обласної творчої групи викладачів математики та фізики, що працюють над темою „Проектування уроків математики, які базуються на компетентнісному та діяльнісному підходах”.
    Під час вебінару члени творчої групи розглянули матеріали з методики організації навчальної діяльності учнів, заснованої на компетентнісному та діяльнісному підходах, обговорили критерії узагальнення та систематизації наявних розробок з метою внесення коректив і пропозицій щодо підготовки електронного варіанту методичного посібника за результатами роботи творчої групи.

Навчальна частина


06.11.2017р.

    Нещодавно відбувся І-ий етап Міжнародного мовно -літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка серед учнів нашого училища.
    Перемогу здобула учениця 20 гр «Кухар, кондитер» Кирильчук Юлія Володимирівна. Саме вона буде представляти наше училище на ІІІ-му етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Рівному 2-го грудня.

Навчальна частина


02.11.2017р.

Семінар бібліотечних працівників ПТНЗ

     02 листопада 2017 року на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області за темою «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек професійно-технічних навчальних закладів області».
     З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Володимир Миколайович Климюк.
     Зі змінами у нормативно-правових актах щодо забезпечення учнів професійно-технічних навчальних закладів навчальною літературою ознайомила присутніх директор навчально-методичного центру професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Валентина Миколаївна Бондарчук. Про створення та використання електронних підручників у освітньому процесі професійно-технічних навчальних закладів розповіла головний бібліотекар Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Раїса Миколаївна Щербан.
     Під час проведення круглого столу та обміну думками учасники семінару висловили задоволення отриманою інформацією та спілкуванням.

Секція

Безрук А.А.

Безрук А.А.


Безрук А. А. Бібліотекар


02.11.2017р.

     02.11.2017 року була проведена державна підсумкова кваліфікаційна атестація в групі №17 за професією «Кравець» на кваліфікацію 5 розряду.
     Учні підготували вироби згідно розряду: курточки з утеплюючою підкладкою, кардигани, корсетні вироби та сорочки –вишиванки.

екзамен


О.М.Денисюк майстер в/н


01.11.2017р.

Увага! Оголошено відбір учасників на участь у Першому всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць

    З 27 по 29 листопада у Харкові відбудеться перший всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць.
    Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики, Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.
    Програмою форуму передбачено:
- презентація кращих практик молодіжної роботи в Україні (за результатами Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017);
- презентація європейського досвіду молодіжної роботи;
- презентація та обговорення Дорожньої карти реформування молодіжної політики в Україні;
- обговорення форм співпраці та мережування серед молодіжних працівників та працівниць;
- обговорення результатів реалізації та майбутнього бачення Програми “Молодіжний працівник”.
    До участі у семінарі запрошуються фахівці, які працюють з молоддю, а саме:
pмолодіжні працівники та працівниці організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форми власності;
випускники та випускниці Програми “Молодіжний працівник”;
фахівці та фахівчині, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях;
дослідники та дослідниці молодіжного середовища.
    Для участі у заході необхідно заповнити аплікаційну форму до 10 листопада 2017 року за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1aqtvRidDrLmRE_CvrRVVH64IEhiu7t9LnBwB1n0-ol4/edit
    Відібрані учасники та учасниці будуть повідомлені 14 листопада2017 року.

Навчальна частина


27.10.2017р.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –
Дня автомобіліста


     Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту.
               Шановні автомобілісти училища !
     Щиро вітаємо з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, інженерно-педагогічних працівників, учнів.
    Бажаємо Вам і Вашим родинам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах !
     А окремо хочемо згадати наших працівників які, починали свій трудовий шлях водієм – це Силін Володимир Сергійович, та які продовжують на протязі 40 років навчати цій нелегкий справі:

Воята Анатолія Васильовича Тишковця Івана Євтуховича Воята Василя Ростиславовича

Дулевича Валентина Івановича Миколайчука Ростислава Олексійовича Гринчука Івана Пантелеймоновича
     Серед керівництва училища також є водії–аси це Дмитрієв Микола Іванович, Кириченко Валерій Павлович, Романик Роман Федорович.
     Щиро бажаємо нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя і ніколи не ставайте учасниками дорожньо-транспортних пригод!

Колектив училища


27.10.2017р.

Заняття обласної методичної секції педагогічних працівників комп'ютерних дисциплін.

    26 жовтня 2017 року на базі навчально-методичного центру профтехосвіти у Рівненській області відбулися заняття обласної методичної секції педагогічних працівників комп'ютерних дисциплін на тему „Компетентнісний підхід при підготовці кваліфікованих робітників у профтехзакладі“.
    На секції було представлено досвід роботи Квасилівського професійного ліцею з провадження інформаційно – комунікативних технологій у навчальний процес та розробка і впровадження власних електронних засобів навчального призначення, як засіб підвищення ефективності навчального процесу та активізації навчальної діяльності учнів.
    Також було розглянуто компетентнісний підхід при підготовці кваліфікованих робітників у профтехзакладі та методика підготовки компетентнісно орієнтованих завдань.
    Участь в секції від нашого училища приймала викладач Ковальчук Лариса Іванівна.

Навчальна частина


25.10.2017р.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ

    24 жовтня 2017 року відбулося в режимі он-лайн засідання обласної методичної секції викладачів фізики професійно-технічних навчальних закладів за темою „Формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках фізики”.
     Під час вебінару учасниками секції були проаналізовані внесені зміни до навчальних програмах з фізики основної школи та розглянуті питання організації роботи з підготовки до викладання фізики за оновленими програмами старшої школи у 2018-2019 навчальному році.
     У вебінарі взяли участь наші викладачі фізики Вознюк М.В. та Галицька О.А.

Навчальна частина


23.10.2017р.

Вітаємо наших методистів з 50-річчям методичної служби України!

    Методисти – це наставники вчителів, які супроводжують кожного педагога на шляху його творчого впевненого поступу. Це люди, захоплені власною професією, люди, які мають невичерпну енергію, ініціативу, впевнені у своїх починаннях і діях, наполегливо крокують до здобутків шляхом наукових та освітніх інновацій, реалізуючи творчі проекти та задуми.
    Складовими успіху методичної служби сьогодні є високий професіоналізм, вірність покликанню, вміння оперативно реагувати на новації в освіті, педагогічний такт, працелюбність, відповідальність, принциповість.
    Бути методистом – це мистецтво, яке опановуєш постійно.
    Зичимо нашим училищним методистам Бригоцькій М.В. та Михальчук Н.В. міцного здоров’я, родинного добробуту, оптимізму, радості, щедрої долі.
    Бажаємо вам завжди відчувати повагу й підтримку колег, любов і тепло близьких вам людей. Нехай все зроблене вами з душею та натхненням повертається до вас сторицею.

Бригоцька М.В.

Михальчук Н.В.


Навчальна частина


20.10.2017р.

ЗАНЯТТЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ВОДІЇВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА СЛЮСАРІВ З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ


     19 жовтня 2017 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області проведено заняття обласної методичної секції викладачів та майстрів в/н, які здійснюють підготовку водіїв т/з та слюсарів з ремонту автомобілів на тему: „Педагогічний підхід до формування професійної мобільності кваліфікованого робітника”.
     На секції було розкрито зміст поняття „професійна мобільність”, озвучено критерії професійної мобільності, зазначено компоненти професійної мобільності та педагогічні умови підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності як частини професійної мобільності педагога.
     Від нашого училища приймав участь у секції викладач Павловський Сергій Петрович.

Навчальна частина


20.10.2017р.


     19 жовтня на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася нарада з працівниками, які визначені відповідальними за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у закладах професійно-технічної освіти та ВНЗ І-ІІ р.а.
     Участь у нараді брав заступник директора з НР Силін Р.В. Працівники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти розповіли про особливості проведення процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2018 році.

НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА


19.10.2017р.

Інформує атестаційна комісія


     19 жовтня відбулось засідання атестаційної комісії, на якій розглянули заяви і затвердили списки педагогічних працівників на атестацію. В цьому навчальному році атестуються 19 педпрацівників, з них 14 – підлягають обласній атестації.

Методичний кабінет


18.10.2017р.

Kонкурс есе «Я – європеєць»


     З вересня 2017 року по березень 2018 року Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Міністерством культури України та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» проводиться V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць». Умови конкурсу

НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА


17.10.2017р.

Вшанування...


     З метою вшанування подвигу вояків УПА, утвердження патріотизму та національної гідності в бібліотеці училища проведено тематичну виховну годину «Нескорений командир» (про головнокомандувача УПА Романа Шухевича) та організовано тематичну виставку літератури «Історія УПА».

Навчально-виховна частина


13.10.2017р.

Відповідь нескореного народу


     З 9 по 13 жовтня в училищі проходив тиждень патріотичного виховання під гаслом «Відповідь нескореного народу», приурочений Дню Захисника України.

     Урок мужності «Відповідь нескореного народу».

     Відкрита виховна година «Ми є, були, і будем…».
     Учні групи №5 під керівництвом майстра в/н І.П. Гузь провели виховну годину на тему «Ми є, були, і будем ми…».
    Сьогодення наповнене різноманітними подіями, тому учні підготували розмову – роздум про Україну, про її духовне та політичне життя, про її визначні події та роки, про місце і роль України в світі.


     Фестиваль патріотичної пісні «Поліська Січ». І-й етап обласного фестивалю-конкурсу «Поліська Січ».
     Напередодні Дня захисника України в нашому училищі відбулося свято, присвячене цьому знаменному дню. Та воно носило характер не лише вітального концерту, а й характер фестивалю української патріотичної пісні Поліська Січ.
    Учні всіх навчальних груп мали змогу демонструвати талант співу, передачі через пісню повноти та багатства української душі патріота. Кращі учні вже готуються до щорічного обласного фестивалю-конкурсу Поліська Січ, який відбудеться невдовзі в Рівному.


     Спортивні змагання, естафета «Козацькому роду нема переводу».
     11 жовтня в спортивному залі училища відбувся спортивно-розважальний турнір «Козацькому роду нема переводу». Участь в змаганнях приймали не лише юнаки, а й дівчата училища, де демонстрували свої вміння, силу, мужність та креативність.
    Командам турніру організатори підготували десять випробувань, які вони вміло та вправно долали, не зважаючи на труднощі та перешкоди.
    Перемогу здобула команда «Отамани» групи № 23 та команда «Форсаж» групи №9, які набрали однакову кількість балів. Команда «Червоні перці» групи №21 – посіла друге почесне місце.
    Команди були нагороджені дипломами та солодкими призами.
    Учасники команд та глядачі в залі отримали масу задоволень та вражень.

Спортивна кафедра Ляшук Л.П.Навчально-виховна частина


12.10.2017р.

Державні екзамени по професіях «Тракторист- машиніст с/г виробництва категорії «А1, А2, В1, В2»»


     12 жовтня 2017 р. відбулися Державні кваліфікаційні іспити по професіях «Тракторист- машиніст с/г виробництва категорії «А1, А2, В1, В2»», в навчальній групі №6 та Госпрозрахунковій навчальній групі №27 для отримання посвідчення «Tракторист – машиніст с/г виробництва».
    Теоретичний іспит проводився в навчальних кабінетах №21, 16. Практичний на навчальному полігоні (трактор МТЗ-80, Т-150 К, Дон -1500).
    Іспити проводили інспектори з Головного управління Держпродспожив служби місто Рівне.
     Активну участь у проведенні приймали дирекція, викладачі та майстри в/н училища (Коробка В.С., Павловський С.П., Вознюк М.В., Воят В.Р., Дудинський М.П.).

М.В.Вознюк, викладач


11.10.2017р.

Обласний конкурс «Поліські пересмішники»


     10 жовтня 2017 року в актовій залі Вищого професійного училища № 1 м. Рівне відбувся обласний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники».
     Учасниками цього конкурсу стали і учні нашого училища, Круцько Яна гр. №20 та Андріюк Оксана гр. №23, які прочитали гумореску Павла Глазового «Мова і язик».

Безрук А. А. Бібліотекар


03.10.2017р.

Мій край – моя гордість


     На початку жовтня 2017 року учнівською радою самоврядування нашого училища організовано виставку плакатів на тему «Мій край – моя гордість». Учні навчальних груп мали змогу висвітлити знаменні місця, події, людей, та інше, чим ми можемо гордитися за своє історичне місто Корець.
     Кращі роботи відзначені дипломами та цінними призами.РУС


02.10.2017р.

Всеукраїнський вебінар для відповідальних осіб ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ.


     Департамент професійної освіти Міністерства освіти і науки України спільно із Державним підприємством «Інфоресурс» 29 вересня 2017 року провів Всеукраїнський вебінар для відповідальних осіб ПРОФЕСІЙНО – ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ з питань внесення до ЄДЕБО інформації щодо зарахування учнів на навчання «Кваліфікованого робітника».
    Було розглянуто всі питання, які виникають у процесі зарахування учнів на навчання до професійних закладів, а також презентація щодо зарахування учнів до ПТНЗ. Від нашого училища прийняв участь у вебінарі заступник по НР Силін Р.В.

Навчальна частина


29.09.2017р.

«День профтехосвіти – це наше професійне свято»


День працівника освіти

Майбутнє училище. Яким тобі бути?
Ввібравши все цінне, віками набуте,
Воно стане місцем крилатої мрії,
Де зріють професії, міцніють надії,
Де кожен найменший ваш успіх помітний,
Як вогник бажання в очицях привітних!
Навчальне, практичне приладдя - найкраще у світі, -
Все буде прекрасне в майбутній профтехосвіті!
День працівника освіти
      Напередодні Дня працівників освіти та Дня працівників профтехосвіти 28 вересня 2017 року у нашому училищі учнями та керівниками гуртків було організовано і проведено святковий вітальний концерт. На урочистий захід завітала секретар міської ради Ясковець Олена Василівна з вітальними словами для колективу та відзначила грамотами і грошовою винагородою декількох працівників закладу за внесок у розвиток училища та міста.

Директор училища привітав усіх своїх колег. Від імені трудового колективу, за підсумками минулого навчального 2016-2017 року грамотами відзначив викладачів та майстрів виробничого навчання. Також зачитав офіційне вітання колективу від Голови верховної ради Андрія Парубія.
      Приємно бачити як розвивається наш навчальний заклад, знати, що працю профтехосвітян цінують не лише на міському, обласному, а й на державному рівнях.

     Дай Вам, Боже, днів щасливих,
     Дай добра, здоров’я, сили.
     Дай любові, згоди, втіхи,
     Змоги дай – життю радіти.
     І ділитись словом щирим,
    Теплим, радісним, правдивим.
     А сьогодні на це свято
     Щастя зичим Вам багато.
     Хай вас Бог благословляє
    Многих літ Вам побажає.
О.П.Кислюк


27.09.2017р.

Трагедія Бабиного Яру


     Бабин Яр — одне з найвідоміших пам'ятних місць, пов'язаних із людською трагедією. Це було місце масових страт і поховань, яке стало величезною братською могилою. Тут, починаючи з 29 вересня 1941 р. і до жовтня 1943 р., гітлерівські окупаційні власті знищили понад 100 тис. осіб.
    27 вересня в читальному залі бібліотеки Вищого професійного училища №24 був переглянутий документальний фільм «Трагедія Бабиного Яру», в якому були представлені спогади очевидців, праведників, в'язнів концтаборів, також хронометражні кадри тих жахливих подій.
    Коли ми живемо в стані війни, пам'ять про Бабин Яр особливо актуальна. Уроки жахливої київської трагедії 40-х років ХХ сторіччя - це нагадування всьому світові про те, яка небезпечна війна, як необхідно цінувати мир.


Безрук А. А. Біблотекар


25.09.2017р.

Співпраця з навчальним закладом


     22 вересня відбулася робоча зустріч завуча з НР Силіна Романа Володимировича та викладачів училища із директором Дубенської філії вищого навчального закладу «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Музикою Володимиром Павловичем.
    У ході зустрічі сторонни обговорили можливості співпраці та формування основи для створення навчально – виховного комплексу на базі ВПУ №24 м.Корець.

Навчальна частина


25.09.2017р.

До уваги випускників!


     Повідомляємо, що всю необхідну інформацію з питань організації та проведення у 2017-2018 навчальному році на Рівненщині зовнішнього незалежного оцінювання, експертизи якості освіти, моніторингу якості освіти працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО будуть оперативно розміщувати на порталі «Освіта Рівненщини у розділі «Загальний форум» http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/, зокрема у темі «ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2018 році: ДПА у формі ЗНО у ЗНЗ, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а.

Навчальна частина


21.09.2017р.

Вебінар для членів обласної творчої групи викладачів фізики та математики


     20 вересня 2017 року о 10 годині відбувся навчальний вебінар для членів обласної творчої групи викладачів фізики та математики „ІТ-компетентність як складова професійної педагогічної майстерності сучасного вчителя”.
     Під час вебінару учасники ознайомилися з новими освітніми онлайн-ресурсами, розглянули способи організації навчальних матеріалів у сервісі Blendspace. а також ознайомилися з можливостями використання сервісу LearningApps для створення інтерактивних навчальних додатків.
     Участь у вебінарі прийняли наші викладачі Вознюк М.В. та Галицька О.В., викладачі математики та фізики вищого професійного училища №24 м. Корець.

Навчальна частина


19.09.2017р.

Конкурс «50 слів»


     Всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток» оголошує 41 міжнародний конкурс «50 слів», який триватиме з 20 вересня по 20 жовтня 2017 року.
     На сайті quest.in.ua за адресою: http://quest.in.ua/uk-50sliv.osin2017, а також на блозі vmk-garmonia.biogspot.com розміщені умови участі в різнотемному інтелектуальному міжнародному конкурсі «50 слів», а 20 вересня там будуть вивішені запитання першого та другого турів цього конкурсу.

Навчальна частина


18.09.2017р.

Конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»


     «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан» за підтримки Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» оголошують з 15 вересня 2017 року по 15 березня 2018 року про проведення Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».
     До участі в конкурсі, що проводитиметься з нагоди святкування Дня матері, запрошуються учні професійно-технічні навчальні заклади. Переможцям буде вручено нагороди й подарунки.
     Умови оформлення конкурсних робіт додаються. Умови конкурсу

Навчальна частина


15.09.2017р.

Спортивне свято з нагоди Дня Фізкультури і спорту.


     12 вересня на спортивному майданчику пройшло спортивне свято з нагоди Дня фізкультури і спорту.
    В програмі змагань були: легкоатлетичний крос і ЗФП (юнаки – підтягування на перекладені, дівчата - піднімання тклуба за 1 хв.). В змаганнях приймали участь всі навчальні групи.
Переможцями в змаганнях із ЗФП стали:
ДІВЧАТА:
І. Аношина Аліна – гр. №21
ІІ. Люльчик Аліна – гр. №23
ІІІ. Андріюк Оксана – гр. №23
     ЮНАКИ:
     І. Шкіренко Євген – гр. №10
     ІІ. Ревко Андрій – гр. №7
     ІІІ. Шупиковський Андрій – гр. №10
     ІІІ. Фомін Віталій – гр.№18
     А з легкоатлетичного кросу переможцями стали:
І курс ДІВЧАТА (500 м.)
І. Андріюк Оксана – гр. №23
ІІ. Ковальковська Вікторія – гр. №9
ІІІ. Люльчик Аліна – гр. №23
ЮНАКИ (1000 м.)
І. Косянчук Сергій - гр. №6
ІІ. Пришва Радіон – гр. №12
ІІІ. Ягода Віталій – гр. №9

     ІІ – ІІІ курс
ДІВЧАТА (500 м.)
І. Герасимчук Леся - гр. №20
ІІ. Корж Ірина – гр. №16
ІІІ. Кирильчук Юлія - гр. №20
ЮНАКИ (1000 м.)
І. Максимчук Микола – гр. №18
ІІ. Должанський Максим - гр. №18
ІІІ. Самольов Василь - гр. №3
ІІІ. Бончук Михайло - гр. №14


Всі переможці і призери були нагороджені дипломами і грамотами дирекцією на лінійці.
Оргкомітет


11.09.2017р.

Дні польської культури в Корці


     9-10 вересня 2017 року у Корці відбувалися Дні польської культури. В місті проходило ряд заходів культурно-просвітницького, спортивного і розважального напрямків. Зокрема, на фестивалі фольклорних виступів, де відбувалася дегустація Польської національної кухні, учні Корецького Вищого професійного училища №24, за професією «Кухар-кондитер» мали змогу пройти одноденну виробничу практику і прийняли участь в приготуванні дегустаційних страв (грохувка, бігос, вареники) польськими кухарами.
Навчально-виховна частина


08.09.2017р.

Поселення в гуртожиток

     Закінчилося поселення в учнівський гуртожиток. Заселено майже 200 учнів.
     7 вересня 2017 відбулися організаційні збори жителів гуртожитку, на яких керівництвом закладу було ознайомлено учнів з правилами внутрішнього розпорядку, відбулося знайомство з першокурсниками.


Навчально-виховна частина


07.09.2017р.

Освітня платформа «Критичне мислення»


     Освітня платформа «Критичне мислення» проводить серії тренінгів для професійного розвитку педагогічних працівників професійно – технічних навчальних закладів з інноваційних методик навчання: інтерактивної технології й технологій розвитку критичного мислення учнів.
     На тренінгах впродовж 2017-2018 навчального року, які будуть проводитися в регіонах педагоги познайомляться з особливостями навчання критичному мисленню, структурою і методикою уроку з розвитку критичного мислення, з типами, видами і методикою застосування запитань як інструментом розвитку критичного мислення, методами критичного опрацювання інформації навчальних текстів та сформують у себе необхідні уміння і навички.
     Для участі у тренінгах необхідно зареєструватись на платформі «Критичне мислення» за посиланням https:goo.gl/BLn467.

Навчальна частина


01.09.2017р.

Свято Першого дзвоника


День знань

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Це день – Перше вересня. І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна до учнів нашого училища.
     Цього року, вкотре, наша училищна сім'я поповнилась першокурсниками. І ми стали ще більш великою родиною. Саме в цей прекрасний день народжуються нові надії та справджуються мрії.
День знань
      З Днем знань щиро та сердечно прийшли привітати всіх присутніх Олена Остапчук, секретар виконавчого комітету Корецької міської ради та отець Іван, настоятель Свято-Воскресенського храму. Прозвучали побажання успіхів, жаги до знань, миру та злагоди, невпиного руху вперед.
      На лінійці, приуроченій Дню знань, звучали виступи першокурсників, теплі побажання батьків та пісні про Україну.

     Це свято – ніби вранішня зоря,
    Яка вогнем засяє променистим,
    Бо знань зерном живе уся Земля!
    Тож в добру путь! Із вірою в майбутнє!
Безрук А. А. Бібліотекар


30.08.2017р.

Засідання методичної комісії загальноосвітніх предметів гуманітарного напрямку .


     30 вересня 2017 року в кабінеті іноземної мови ВПУ №24 відбулося засідання методичної комісії загальноосвітніх предметів гуманітарного напрямку.
    Викладачі ознайомилися із змінами у програмах для загальноосвітніх навчальних закладів профільного рівня 10-11 класів. Були затведжені робочі програми та плани на 2017-2018 н.р. Також проведено планування відкритих уроків та виховних заходів у 2017-2018 новчальному році.

Голова методичної комісії Н.В.Чекальська


21.08.2017р.

ВПУ-24 готове до нового навчального року


     З метою забезпечення організованого початку нового 2017-2018 навчального року в училищі було здійснено ряд заходів:
     - до 8 серпня надано відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки обласної державної адміністрації закладу інформаційно-презентаційні матеріали щодо підготовки нашого навчального закладу до нового навчального року (ВІДЕО-ФІЛЬМ)
     Даний відео-фільм підготувала методист училища Бригоцька М.В.
     - 18 та 19 серпня училище інспектували фахівець територіального управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та спеціалісти Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, які підтвердили акт готовності училища до початку нового навчального року.

Навчальна частина


10.08.2017р.

Розроблено нові навчальні плани


     Із метою оновлення змісту професійної освіти Міністерством освіти і науки організована робота педагогічних колективів професійно-технічних навчальних закладів, навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) України з розробки проектів Державних стандартів професійно-технічної освіти з конкретних професій на основі компетентнісного підходу.
     Заступником директора з навчально-виробничої роботи Кириченком В.П. були розроблені нові навчальні плани з усіх робітничих професій відповідно до запитів регіональних ринків праці та роботодавців.
     У вересні всі першокурсники будуть навчатися за новими навчальними планами.

Навчальна частинаАрхів новин 2016-2017 н.р.