НОВИНИ

18.06.2017р.

Ділова зустріч


     Нещодавно відбулась зустріч з інспектором відділу кадрів І.О.Петрук з швейної фабрики «Fapomed» в смт. Гоща Гощанського району. Ірина Олексіївна розповіла про підприємство, умови роботи, заробітну плату працівників та запросила на роботу практикантів та випускників училища. Учні з професії «Кравець»з цікавістю прослухали інформацію І.О.Петрук. Вона відповіла на запитання дівчат та залишила контактні дані для подальшої співпраці.


Викладач предметів швейної справи Дащук Л.М.


15.06.2017р.

Ззасідання обласної методичної секції


     14 червня на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області відбулося засідання обласної методичної секції методистів професійно-технічних навчальних закладів області на тему „Методичний супровід організації навчально-виховного процесу ПТНЗ в умовах запровадження компетентнісного підходу”. Представниками від нашого училища стали методисти Михальчук Н.В. та Бригоцька М.В..
     Учасникам секції було надано рекомендації щодо покращення організації методичної роботи у навчальних закладах з урахуванням сучасних тенденцій розвитку професійно-технічної освіти, а також матеріали для використання у роботі відповідно розглянутих питань.

Методичний кабінет


01.06.2017р.

Виставка–ярмарок робітних професій


     28 травня в м. Рівному у Парку Молоді з метою популяризації робітничих професій відбулась виставка – ярмарок робітних професій. Наш навчальний заклад гідно представив свої роботи. Майстрами та учнями училища були виготовлені кондитерські вироби, сільськогосподарські знаряддя, вишиті сукні, декоративні прикраси.
     Одночасно проводились майстер - класи: Розпис тканини технікою «Батік» майстер виробничого навчання з професії «Кравець» Гузь І. П. та «Виготовлення іграшки - підвіски» керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Кислюк О. П.


Методичний кабінет


21.05.2017р.

Ділова зустріч


     17 травня Заступник директора з навчально-виробничої роботи Кириченком В.П. постійно проводить заходи, направлені на співпрацю з навчальними закладами регіону.
     Так, 17 травня відбулася ділова зустріч представників Млинівського державного технолого-економічного коледжу з заступником директора з навчально-виробничої роботи Кириченком В.П Під час зустрічі заступниками навчальних закладів Кириченком В.П. та Петруком П.А були обговорені питання взаємодії між навчальними закладами у освітній діяльності, наукових заходах. А в керівників фізичного виховання Столяра А.В. та Солов′я Д.С. зародилася ідея проведення спільного спортивно свята – Кубка Дружби.
     Окрім того за результатом ділової зустрічі визначені подальші напрямки співпраці. Зокрема з випускниками училища за про професією «Кухар, кондитер»
     Від Млинівського державного технолого-економічного коледжу було презентовано профорієнтаційну роботу з випускниками училища.

Навчальна частина


20.05.2017р.

ТИЖДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ


     В училищі пройшов Тиждень цивільного захистуна тему ««Запобігати! Уникати! Діяти!»
     На відкриття тижня знань з цивільного захисту на тему «Запобігати! Уникати! Діяти!» були запрошені (залучалися) керівний, педагогічний склад, технічний та медичний персонал, а також учні ВПУ 24 м. Корець.
     Основною метою та завданнями тижня цивільного захисту були:
-практична перевірка здатності (готовності) учасників навчально-виховного процесу ВПУ 24 чітко та грамотно діяти щодо захисту свого здоров'я та життя в умовній надзвичайній ситуації, виконання дій за командою «Гази» під час пожежі у приміщенні, використання засобів індивідуального захисту;
-формування в учнів впевненості в ефективності заходів, які проводилися з цивільного захисту;
-формування та розвиток високих моральних якостей: відваги, витримки, спритності, ініціативності, відповідальності під час виконання завдань спортивних естафет з ЦЗ.
     Протягом тижня цивільного захисту з постійним складом та учнями було відпрацьовано:
- дії за сигналом «Гази!»;
- порядок користування засобами колективного та індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;
-дії у разі виникнення пожежі
-видача засобів індивідуального захисту;
- евакуаційні заходи;
- здача нормативів з цивільного захисту (крос 1 км, метання гранати на влучність та дальність) у межах співпраці з військовою частиною А2076 м. Новоград Волинський;
- відпрацювання практичних дій при гасінні пожежі у межах співпраці з пожежно-рятувальною частиною м. Корець.
     Таким чином, по ходу проведення тижня знань з цивільного захисту на тему «Запобігати! Уникати! Діяти!» педагогічний колектив ВПУ 24 м. Корець із поставленими завданнями впорався на відмінно. Всі учасники відповідально виконували поставлені перед ними завдання та свої функціональні обов'язки у складі формувань ЦЗ. Учні продемонстрували чітку зваженість та організованість і дисциплінованість, високу свідому активність і зацікавленість щодо участі у заходах з ЦЗ.
     Переможці були нагороджені похвальними грамотами.


Романик С.Р.


18.05.2017р.

Всесвітній день охорони праці


     З 26 квітня по 12 травняу нашому училищі проводились заходи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.
     Навчальні групи випустили малюнки «Охорона праці очима учнів». В конкурсі малюнків I місце зайняла група №7, II місце група №20, III місце група №23 і група №5
     Медичною сестрою Михайленко Валентиною Андріївною проведено заняття з учнями про «Надання першої медичної допомоги».
     Викладач охорони праці Сугерей Олександр Михайлович провів з учнями бесіду «Ставлення учнів до особистої безпеки пов′язаної з виробництвом»
     Вихователями гуртожитку ВПУ №24 м. Корець проведено бесіду-інструктаж з "Правил поведінки при користуванні електроприладами".
     Також в училищі відбулися змагання з легкоатлетичного кросу під девізом «Біг – це здоров′я». Учні училища прийняли активну участь в спортивному змаганні. Переможці були відзначенні грамотами та призами.


Шевчук В.І.


18.05.2017р.

Алкоголь та наркотики ворог здоров’я


     З метою пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді, в кінці квітні практичним психологом серед учнів проводилась бесіда на тему: «Алкоголь та наркотики ворог здоров’я» та їх вплив на молодий організм людини


Психологічна служба


12.05.2017р.

Ділова зустріч


     11 травня в нашому училищі відбулася зустріч з представниками Рівненського економіко-технологічного коледжу. Саме в даному навчальному закладі продовжили навчання наші три випускниці 2016 р. (гр №5 «Кравець»)
     Заступником директора з НВР Кириченком В.П. було обговорено подальшу тісну співпрацю між навчальними закладами в розрізі споріднених професій. Так наші випускники не лише професії «Кравець» можуть продовжувати навчання в РЕТК, а й «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». Адже, на базі Рівненського економіко-технологічного коледжу навчають за спеціалізацією«Обслуговування та ремонт електропобутової техніки».
     Також було обговорено навчальні програми та Державні стандарти професійно-технічної освіти

Навчальна частина


11.05.2017р.

І травень знову нагадає історію жахливих днів


     10 травня в читальному залі бібліотеки відбулася відкрита виховна година приурочена Дню пам’яті та примирення «І травень знову нагадає історію жахливих днів».
     Провели захід учні групи №7, які навчаються за професією “Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник” (класний керівник Кравчук Л.М., майстер в/н Українець Ж.В.).


Група № 7


10.05.2017р.

Навчальний семінар


     З 25 по 27 квітня на базах ВПУ-1 м. Рівне та Сарненського аграрного професійного ліцею в рамках проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону” відбувся навчальний семінар для майстрів в/н Рівненської та Волинської областей. Участь у навчальному семінарі приймав майстер виробничого навчання Дудинський М.П.
     Теорія та обговорення результатів дослідження ринку праці та удосконалення кваліфікації персоналу, матеріально-технічного забезпечення, маркетингу та інше було проведено на базі ВПУ-1 м. Рівне.
     Майстер клас для майстрів в/н було проведено в ДПТНЗ “Сарненський професійний аграрний ліцей”.

Навчальна частина


05.05.2017р.

«Миру бути!»


     4 травня в рамках заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в училищі провели урочисту лінійку «Миру бути!», відкриту виховну годину «І травень знову нагадає історію жахливих днів».
     Організовано книжкову виставку в бібліотеці «Ті дні у пам’яті народній».
     Для проведення цих заходів використали інформаційний матеріал Українського інституту національної пам’яті.


РУС


01.05.2017р.

Просимо не стояти осторонь і відгукнутися на чужу біду     В учениці І курсу ВПУ №24 м. Корець Галі Рудяк два тижні тому Галині підтвердили страшний діагноз - лімфома Ходжкіна. Дівчині почали курс лікування у Рівненській обласній дитячій лікарні у відділенні онкогематології. Хвороба спровокувала прояв такого захворювання як туберкульоз.
     У дівчини є шанс на одужання. Саме тому ми звертаємося до Вас, наші колеги, щоб кожен міг допомогти вірою, молитвою та фінансовою підтримкою. Це ще додаткові великі витрати. Галю виховує одинока мама- інвалід. Сім"я проживає у Корецькому районі з прибутком у сумі пенсії мами, та стипендії самої Галі. Ми віримо в небайдужість українців ... навіть сама не значна сума буде підтримкою для неї. Поступай з іншими так, як хотів би що б поступили з тобою.
     Карта Приват банку 5168 7573 1156 1593 - Рудяк Олена Михайлівна - мама Галі. № тел. мами: 068-241-72-53

Навчальна частина


28.04.2017р.

Акція «За чисте довкілля»


     Учні училища в передсвяткові весняні дні прибирали закріплені території міста та училища, упорядкували квітники, посіяли та висадили квіти, дерева, кущі.

РУС


27.04.2017р.

Внутрішній екзамен


     27 квітня в училищі відбулася поетапна атестація з ПДР в групі №12 за професією «Електромонтер, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)», яку проводив викладач Коробка В.С.


Методичний кабінет


27.04.2017р.

Навчальний вебінар


     Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області на 2017 рік 26 квітня 2017 року об 11 годині відбувся навчальний вебінар для членів обласної творчої групи викладачів фізики та математики „ІТ-компетентність як складова професійної педагогічної майстерності сучасного вчителя”.
     Під час вебінару учасники ознайомились з новими освітніми онлайн-ресурсами, розглянули можливості створення динамічних презентацій засобами Інтернет-сервісу Prezi, а також ознайомились з можливостями сервісу інтерактивного мобільного тестування Plickers.
     До участі у вебінарі запрошені члени обласної творчої групи (згідно наказу НМЦ ПТО у Рівненській області від 16.02.2017 №3)
     Участь в роботі приймали Галицька О.В., Вознюк М.В.- викладачі математики та фізики вищого професійного училища №24 м. Корець

Навчальна частина


27.04.2017р.

Пам’ятаємо ті дні!


     26 квітня у зв’язку з роковинами Чорнобильської катастрофи в училищі відбулася лінійка-реквієм «Дзвони Чорнобиля», в бібліотеці організовано виставку «Пам’ятай Чорнобиль!» та проведено тематичну виховну годину «Чорнобиль-казка калинова».

Заступник директора училища з навчально-виховної роботи Шумейко В. М.


26.04.2017р.

Випускні екзамени


     В середині квітня в училищі відбулася Державна кваліфікаційна атестація у групі № 17 "КРАВЕЦЬ" та групі № 24 "Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник". Випускники отримали дипломи з 4 розрядом відповідних професій.

Навчальна частина


31.03.2017р.

Захисти своє життя


     30 березня року в нашому училищі відбулася зустріч учнів першого курсу з представником Міжнародного благодійного фонду МІСІЯ В УКРАЇНУ, волонтером Лукашевою Тамарою Андріївною. Учням була викладена програма для підлітків та молоді з метою профілактики ризикованих типів поведінки.
     Цілі програми:
     - проінформувати учнів про негативні наслідки дошлюбних статевих стосунків та представити утримання як безпечний та здоровий спосіб поведінки;
     - забезпечити учнів інформацією, яка допоможе їм у формуванні вмінь та навичок протистояння тискам, що штовхають до ризикованої поведінки;
     - виховання у підлітків християнських норм моралі у ставленні до протилежної статі;
     - виховання поваги до єдиного моногамного шлюбу як установленого Богом інституту з метою захисту суспільства від небезпечних типів поведінки.
     Учні в захваті слухали лектора, заповнювали анкети. Мали змогу поставити "незручні" питання. Волонтер за допомогою наочного матеріалу доступно донесла до молоді болючі питання соціуму.


НВихР


28.03.2017р.

Герої не вмирають....


     27 березня став знову "Чорним днем" для українського війська та всієї України. В зоні АТО, поблизу Авдіївки Донецької області, в наслідок вибуху загинуло троє молодих українців. Серед них - житель міста Корець та випускник Вищого професійного училища № 24, 19-ти річний Сергій Мосійчук.
     В місті оголошено триденний траур. Всі жителі Кореччини сумують, плачуть разом з рідними та батьками Сергія.
     Колектив та учні ВПУ № 24 зустрічали воїна з усім містом, стоячи на колінах, віддаючи шану і честь загиблому.
     На похорон прибули представники всіх рівнів керівництва міста, району, області, навчальних та комунальних закладів. Ніхто не лишився осторонь трагедії.
     Училище всім складом (працівники, учні) прибули з квітами, щоб провести свого учня, товариша, сусіда, захисника, Героя України і, просто хорошу людину в "Останню путь".
     Герої не вмирають... Вони на завджи лишаться в наших серцях...


Дирекція


23.03.2017р.

Атестація


     22 березня в училищі відбулось засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників.
     Атестувались 14 педпрацівників. З них: 7 викладачів та 7 майстрів виробничого навчання.
     За результатами атестації з них 11 - атестуються Рівненською обласною атестаційною комісією.


Методичний кабінет


20.03.2017р.

Цікава екскурсія


     18 березня року учні училища випускних груп, разом з учнями навчальних закладів Рівненщини відвідали Київський університет Культури. Для учнівської молоді було проведено екскурсію навчальним закладом. Представники кожної з кафедр розповідали про можливості, переваги та перспективи навчання саме після здобуття освіти у профтехнічних закладах. Також на зустріч з гостями завітав ректор КУК Поплавський М.М., який радо та живо поспілкувався з молоддю.
     Учні поїздкою задоволені, деякі з них написали заяви на вступ до Вищого навчального закладу.

Дирекція, РУС


17.03.2017р.

Відкрите виробниче навчання


     16 березня було проведено відкрите виробниче навчання на тему: «Приготування млинцевого тіста та виробів з нього» в групі №19. Урок провела майстер в/н Царук Наталія Анатоліївна.
     Метою заняття було практично відпрацювати трудові прийоми приготування млинцевого тіста

Методичний кабінет


12.01.2017р.

Педагогічні читання


     Відбулися педагогічні читання на тему: «Формування професійних компетенцій у майбутніх спеціалістів засобами інтерактивного навчання».
     Зі своїми надбаннями поділилися викладачі та майстри виробничого навчання
     1. Павловський С.П.
     2. Романюк О. В.
     3. Ляшук Л. П.
     4. Бойчак В. Л.
    5. Вербицька Н. В.
     Майстер в/н Бараболя Оксана Анатоліївна ознайомила з матеріалами участі в семінарі для майстрів виробничого навчання за професією «Кухар» у рамках проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону»


Методист


28.12.2016р.

ВІТАННЯ


Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наш навчальний заклад процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!


     З Новим 2017 Роком привітали весь училищний та учнівський колективи активісти нашого ВПУ. Святковий концерт з Дідом Морозом і Снігуркою відбувся 28 грудня. Цікаві конкурси, подарунки, новорічні пісні та танці - все це дарували казкові герої, які з'являлися на сцені.


Навчальна частина


21.12.2016р.

До уваги викладачів, майстрів виробничого навчання, всього педагогічного колективу!


     До бібліотеки училища надійшли журнали «Профтехосвіта», на сторінках якого всі бажаючі можуть знайти для себе важливу та цікаву інформацію.
     А саме:
- ПТНЗ: проблеми та перспективи;
- методична робота в ПТНЗ;
- модернізація професійної підготовки кваліфікованих робітників;
- корпоративні виробничі технології в підготовці кваліфікованих робітників;
- національно-патріотичне виховання молоді;
- залучення учнівської молоді ПТНЗ до творчої діяльності: проблеми та перспективи;
- творчий підхід майстра в/н до проведення уроків;
- забезпечення психологічного комфорту учнівської молоді;
- перспективні методи і напрями зварювання;
- технології комп'ютерної обробки інформації;
- бінарний урок «Іноземна мова за професійним спрямуванням» по спеціальності «Швейне виробництво»;
- кулінарна обробка цибулевих овочів по спеціальності «Кухар»;
- розробка уроку з курсу «Основи електротехніки»;
- урок з виробничого навчання по професії «Кравець».
     Бібліотека з радістю чекає своїх читачів!


Бібліотекар


14.12.2016р.

Відкрите виробниче навчання


     13 грудня відбулося відкрите виробниче навчання в групі № 20 за професією «Кухар, кондитер» на тему: «Приготування дріжджованого тіста безопарним способом. Асортимент виробів»


Методист


13.12.2016р.

Благодійні акції до Нового року


     В межах проведення ІІ етапу обласної акції "Не будь байдужим!" та благодійної акції до Дня Святого Миколая учні нашого училища зібрали допомогу жителям, військовослужбовцям та дітям Луганщини на суму 3990 грн.
     Ми вітаємо жителів Сходу України з наступаючими святами. Бажають мирного неба над головою, радості життя, достатку та здоров'я.РУС


08.12.2016р.

Тиждень права


     7 грудня В рамках проведення тижня права 7 грудня в бібліотеці нашого училища представники служби з надання безкоштовної провової допомоги (Кречмаровська О.О.)провели для учнів лекцію на тему "Права людини".
     Також учням було розмовсюджено інформаційні бюлетні з правовою інформацією


НВихЧ


07.12.2016р.

Підвищення кваліфікації


     З 1 грудня по 20 грудня на базі нашого училища проходять курси підвищення кваліфікації педпрацівників Львівським навчально-наукового центром професійної освіти Національного педагогічного університету ім.М.П.ДрагомановаМетодист


05.12.2016р.

Вебінар фахівців електроенергетичних дисциплін


     5 грудня Відбувся інструктивно-методичний вебінар для фахівців електроенергетичних дисциплін на тему: „Комплексний підхід педагогічних працівників до організації освітнього процесу – необхідна складова в системі підготовки конкурентоспроможного кваліфікованого робітника”.Методист


02.12.2016р.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом


     До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом практичним психологом серед учнів було проведено лекцію на тему: «Що таке СНІД. Як вберегтись», а також було продемонстровано відеофільм на тему: «СНІД ближче, ніж ти вважаєш»


Практичний психолог


28.11.2016р.

МОЯ КРАЇНА - УКРАЇНА


     Протягом 16-25 листопада в училищі відбувся тиждень патріотичного виховання "Моя країна - Україна":
- учні училища підготували виставку тематичних стінгазет;
- в навчальних групах відулися бесіди з учнями;
- група №21 провела відкриту виховну годину на тему "Країна знає – світ визнає!";
- Лінійка-реквієм «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти» до Дня Гідності та свободи
- протягом листопада учні та працівники училища підключилися до Всеукраїнських благодійних акцій "Не будь байдужим" та до Дня св. Миколая

Шумейко В.М.


27.11.2016р.

Країна знає – світ визнає!


     24 листопада відбулася відкрита виховна година "Країна знає – світ визнає!" приурочена до річниці голодомору та політичних репресій. Провели виховний захід учні 21 групи "Кухар, кондитер" (класний керівник Романюк О.В., майстер в\н Вознюк В.В.)


Романюк О.В. та Вознюк В.В.


27.11.2016р.

Триває виписка газет та журналів


     Шановні працівники училища! Триває виписка журналів та газет.
     У Безрук А.А. Ви можете отримати більш детальну інформацію про наступні газети:Вісник Кореччини, Вільне слово, Вісті Рівненщини та про багато інших газет та журналів.

Навчальна частина


26.11.2016р.

Міжнародні конкурси


     З метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її інтелектуального потенціалу та здібностей, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу на початку грудня проходять ІІ етапи Міжнародних конкурсів: мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та конкурс з української мови імені Петра Яцика.
     В І-му етапі (серед учнів ВПУ-24) взяло участь більше 50 учнів. Переможцями стали у мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка Кирильчук Юлія учениця 20гр, а в конкурсі з української мови імені Петра Яцика Баранчук Оксана учениця 20 гр.
     Викладач української мови Коробка О.В. вже здійснює підготовку наших переможців до наступного етапу, який буде проходити в м.Рівному

Навчальна частина


24.11.2016р.

Семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області


     На базі бібліотеки Рівненського професійного ліцею 23 листопада відбувся семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області за темою «Бібліотекар – фахівець: креативність, компетентність, інноваційність. Практична медіа грамотність бібліотекаря».
     Імідж бібліотекаря є потужною складовою іміджу установи в цілому. Іміджовим барометром бібліотеки є її зв’язок з ЗМІ. Бібліотекарі - це грамотні вчені люди, бути бібліотекарем було, є і завжди буде престижно. Бібліотеки завжди будуть «аптекою душі», «храмом мудрості».Бібліотекар


23.11.2016р.

День Гідності та Свободи


     21 листопада уся Україна відзначала День Гідності та Свободи. В ці дні ми віддаємо шану патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
     З нагоди цього дня в Вищому професійному училищі № 24 були проведені наступні заходи:
- урочиста лінійка до Дня Гідності, Свободи та річниці Євромайдану «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти» – НВЧ, РУС;
- тематична година по групах за темою «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе навіки» - класні керівники навчальних груп;
- конкурс плакатів до Дня Гідності та Свободи – навчальні групи;
- перегляд документального відеофільму «Революція Гідності» - бібліотекар училища.
     Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, хай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
     Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

НВЧ, РУС, Бібліотекар


21.11.2016р.

День працівника сільського господарства


     18 листопада напередодні Дня працівників сільського господарства за участю директора училища Дмитрієва М.І., керівника учбового господарства Силіна В.С., працівників учбового господарства та майстрів виробничого навчання відбулася розширена робоча нарада. Силін В.С. прозвітував про проведену посівну компанію.
     Було також розглянуто всі проблеми та позитиви, які були присутні в 2016р в роботі навчального господарства.
     Що стосується нового сезону, то подальший розвиток ситуації на ринку України буде залежати від багатьох факторів: економічної ситуації, надійності української гривні, світової ситуації на аграрному ринку, експортного попиту.
     Навчальна частина сердечно вітає працівників училища з професійним святом — Днем працівника сільського господарства! Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя українського народу. Вітаючи Вас, хочемо щиро побажати Вам здоров’я, щастя та наснаги в розбудові вітчизняного аграрного сектора.
     P.S. Саме училищний коровай, виготовлений з училищного врожаю та спечений майстром виробничого навчання Силіною Р.А., виборов перше місце на святі Хліба у ПольщіНавчальна частина


18.11.2016р.

Нарада керівників євроклубів ПТНЗ


     17 листопада у конференц-залі Вищого професійного училища № 1 м. Рівне відбулася інструктивно-методична нарада з керівниками євроклубів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Проектна діяльність євроклубів у 2016 – 2017 навчальному році». У нараді взяли участь керівники всіх євроклубів, що діють у професійно-технічних навчальних закладах області.
     Методист НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Марія Петрівна Наконечна проінформувала присутніх про можливості розвитку активної та цілеспрямованої молоді шляхом участі у проектах, конкурсах, молодіжних обмінах та дискусійних клубах від Преставництва Європейського Союзу в Україні та інших організацій. Керівники євроклубів розповіли про роботу євроклубів у своєму навчальному закладі та плани роботи на новий навчальний рік. Вони також презентували свої ідеї стосовно проектної діяльності євроклубів у 2016 – 2017 навчальному році. В цілому нарада виявилася інформативною та корисною для всіх учасників.


Бібліотекар


16.11.2016р.

Вебінар викладачів хімії та біології


     Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області на 2016 рік 15 листопада відбувся тематичний вебінар для викладачів хімії та біології на тему: „Методика формування практичної компетентності на уроках природничих дисциплін”. До вебінару долучились усі ПТНЗ області, які здійснюють загальноосвітню підготовку.
     Методист НМЦ ПТО Мосійчук Л.М. презентувала учасникам вебінару основні аспекти реалізації компетентнісного підходу в освітньому процесі, вимоги до компетентнісно-орієнтованого сучасного уроку, практичні поради педагогам а також наголосила на чинниках, якими зумовлена актуальність упровадження компетентнісного підходу в освітню практику. Учасники вебінару ознайомились з характеристикою основних (ключових) компетентностей згідно з проектом концепції „Нова українська школа” Міністерства освіти і науки України.
     По завершенню вебінару було проведено інструктивно-методичну он-лайн нараду з питань планування роботи обласної методичної секції викладачів хімії та біології на 2017 рік, організації роботи творчих груп з розробки компетентнісно-орієнтованих завдань до уроків природничих дисциплін.
     Усі учасники отримали навчально-методичні матеріали з питань тематики вебінару.Навчальна частина


12.11.2016р.

Батьківські збори


     11 листопада в училищі відбулись батьківські збори за порядком денним:
     1. Ознайомлення батьків зі змістом та методикою навчально-виховного процесу в училищі.
     2. Психолого-педагогічна освіта батьків про особливості підліткового та юнацького віку, умови успішної взаємодії з дітьми.
     3. Залучення батьків до спільної з дітьми діяльності.
     4. Спільне вирішення організаційних питань
     5. Вибір батьківського комітету


Шумейко В.М.


11.11.2016р.

Тренінг «Торгівля людьми – сучасне рабство»


     10 листопада в гуртожитку вихователі Савчук Л.П., Фещук В.І. провели тренінг з учнями «Торгівля людьми – сучасне рабство»
     Учням надали інформацію яка загрожує здоров’ю і навіть життю, про торгівлю людьми, сексуальну експлуатацію та про те, як цього уникнути. Отож, перш ніж спокуситись на привабливу пропозицію про працевлаштування за кордон, потрібно звернутись до компетентних органів та отримати всю необхідну інформацію. У кожному регіоні України працюють підрозділи боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми. В м.Рівне працює центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», яка провела з вихователями обласні навчання на тему: «Торгівля людьми»


Шумейко В.М.


07.11.2016р.

Змагання


     На початку листопада в училищі відбулися змагання з настільного тенісу та шахів серед юнаків і дівчат. Серед юнаків 1-е місце посів учень 18 групи Михальчук Микола, 2-е місце учень 14 групи Плотнік Дмитро, 3-є місце учень 18 групи Потайчук Михайло.
    Серед дівчат з настільного тенісу 1-е місце здобула учениця 21 групи Орліч Тетяна, 2-е місце Чучкевич Тетяна з 20 групи та 3-є місце зайняла учениця 21 групи Терентюк Катерина.
     У змаганнях з шахів переможцем став учень 14 групи Зозулевич Віктор.
     Переможців та учасників змагань було відзначено грамотами та призами.


Ляшук Л.П.


02.11.2016р.

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників


     Саме в цей день ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни
     До цих вікопомних подій у Вищому професійному училищі № 24 класними керівниками була проведена виховна година «Внесок українського народу у перемогу над фашистськими загарбниками».
     У читальному залі бібліотеки училища була розміщена книжкова виставка «Ті дні у пам'яті народній», на якій знаходились архівні матеріали і згадки свідків, фото та листи, документи.
     Українці ніколи не забудуть про страшну сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.


Бібліотекар


01.11.2016р.

Футбол


     В остані тижні жовтня на базі ВПУ-24 м. Корець відбулися змагання з міні футболу серед юнаків училища. Участь прийняли учні таких груп: 1,2,3,4,6,7,10,11,12,14,15,16,18,19,20,21,22,23 та 24. Незважаючи на прохолодну погоду учасники змагань прийняли активну участь, демонструючи свої вміння, техніку гри та велике бажання бути кращими.
     Отож переможцями змагань стали:
     1 місце група №18
     2 місце групи №23 та №22
     3 місце групи №24 та №1.
     Також по кількості забитих голів було відзначено таких гравців: з команди групи №23 Плисюка Д. та Іллюка О.з групи № 24.
     Переможців змагань та кращих гравців було нагороджено грамотами та призами.


Ляшук Л.П.


30.10.2016р.

Обласна методична секція


     27 жовтня Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області на 2016 рік, 27 жовтня 2016 року на базі НМЦ ПТО у Рівненській області відбулося заняття обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання сільськогосподарських професій на тему: „Особистісно-розвивальні технології навчання у професійно-технічних навчальних закладах”.
     У роботі секції брав участь наш викладач Павловський С.П.
     Учасники секції обмінялися досвідом з питань моделювання та формування структури уроків за інноваційними технологіями, серед яких „кооперативне навчання”, „особистісно-зорієнтоване навчання”, „розвивальне навчання”, „інтерактивне навчання”, „проектна технологія” та ін.
     За круглим столом були обговорені проблемні питання пов’язані з упровадженням ДС ПТО з професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” код 8331 (наказ МОНУ від 30.09.16 № 1189) у навчально-виробничий процес. З метою підвищення мотивації педагогів до використання методу проектів проведено тренінг „Технологія проектного навчання і його сутність”.
     У ході засідання методичної секції шляхом анкетування були визначені актуальні питання, проблеми щодо організації та проведення навчальних занять з метою визначення пріоритетних напрямків методичної роботи.
     По завершенню роботи секції учасники отримали методичні та презентаційні матеріали.


Навчальна частина


25.10.2016р.

Кращий учнівський гуртожиток


     25 жовтняв нашому училищі відбувся ІІ етап обласного огляду-конкурсу на кращий учнівський гуртожиток ПТНЗ області.


Рада гуртожитку


19.10.2016р.

Інформує атестаційна комісія


     19 жовтня відбулось засідання атестаційної комісії, на якій розглянули заяви і затвердили списки педагогічних працівників на атестацію. В цьому навчальному атестуються 14 педпрацівників, з них 10 – підлягають обласній атестації.

Методичний кабінет


15.10.2016р.

Маємо нового голову професійної спілки працівників училища


     10 жовтня відбулися збори професійної спілки працівників ВПУ-24 у зв’язку з переобранням голови профспілки.
     Порядок денний складався з наступних питань:
     1. Звіт голови професійної спілки працівників ВПУ-24 м.Корець Романика Р.Ф.
     2. Вибори лічильної комісії.
     3.Вибори нової голови професійної спілки працівників училища.
     4. Вибори профспілкового комітету професійної спілки працівників училища.
     5. Вибори ревізійної комісії професійної спілки працівників училища.
     Зі звітом про роботу професійної спілки виступив її голова Романик Р.Ф., який вказав на основні результати роботи за останні роки та висловив свої сподівання, що робота нового активу професійної спілки буде успішною, продуктивною.
     Кандидатами на посаду нового голови професійної спілки було рекомендовано Сугерея О.М. (майстер виробничого навчання), Шкльоду С.Ф. (викладач), Вознюка М.В. (викладач), Коробку О.В. (викладач). Вознюк М.В. та Коробка О.В. зробили самовідведення своїх кандидатур
     Зі значною перевагою голосів головою профспілки вибрали Сугерея Олександра Михайловича.
     Також до складу профспілкового комітету обрано Бондар О.А., Коробку О.В., Ляшука О.М., Савчук Л.П., Силіна Р.В., Яремчук Л.О. До складу ревізійної комісії обрано Вербицьку Н.В., Вознюка М.В., Павловську А.А.
     Вітаємо Олександра Михайловича Сугерея з новою посадою та бажаємо новообраному голові та його активу сил, рішучості, натхнення, підтримки спілчан, нових ідей, ініціатив та успіху у досягненні мети.

Навчальна частина


13.10.2016р.

Культурний розвиток для учнів в м. Корець


     12 жовтня в РБК м. Корець завітала трупа Рівненського академічного українського музично-драматичного театру з комедійною виставою «Дикун». Кращі учні нашого училища також мали змогу відвідати виставу. Квитки презентувала учнівська спілка за активну участь в житті училища.

РУС


08.10.2016р.

Свято осені


     6 жовтня членами ради учнівського самоврядування та керівниками навчальних груп у ВПУ №24 м. Корець було організовано традиційну щорічну осінню виставку.
     Ізюминкою створення композицій стало те, що їх учні виготовляли не лише з осінніх квітів, плодів та овочів, а й з природніх матеріалів. Кращі композиції були відмічені та відзначені дипломами і цінними подарунками.
     Композиції, котрі виготовляли учні навчальних груп, які відзначені як кращі:
     3-тє місце – гр №19, гр №15
     2-ге місце – гр № 20, гр №23
     1-ше місце – гр № 17


Кислюк О.П.


08.10.2016р.

Зоряні обрії учнівських талантів


     На початку жовтня в училищі відбулося свято, де учні мали можливість демонструвати свої таланти «Зоряні обрії учнівських талантів».
     На святковій сцені виступали старшокурсники та відкривали свої творчі здібності першокурсники. Приємно, що з року в рік підростає талановите покоління, яке має бажання співати, танцювати, розповідати гуморески, декламувати вірші.
     Є талановита молодь в нашій Україні.


Кислюк О.П.


07.10.2016р.

Огляд-конкурс «Поліські пересмішники»


     6 жовтня в м. Рівне в актовій залі Вищого професійного училища № 1 відбувся огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники».
     У конкурсі взяли участь 34 юні гумористи із 14 районів області. У огляді-конкурсі прийняло участь і наше Вище професійне училище № 24. З честю його представила учениця групи № 5 Скарбарчук Катерина, яка виконала гумореску Остапа Вишні «Що таке є свиня» та поетеси міста Корець Марії Денисюк «Від діда Охріма».
     На святі гумору панувало море сміху та позитиву.


Бібліотекар


29.09.2016р.

Трагедія Бабиного Яру


     29 вересня виповнюється 75 років, як у Бабиному Яру розпочалися масові розстріли. Україна і світ в ці дні вшановують жертв злочину, що забрав понад 100 тисяч життів.
     Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні та соціальні групи, які окупанти вважали ворогами, або ж «просто зайвими».
     Бабин Яр став символом Голокосту в Україні та братською могилою.
     До 75-річчя трагедії Бабиного Яру у Вищому професійному училищі № 24 в читальному залі бібліотеки училища відбулась тематична година «Правда про Бабин Яр». Учні мали змогу ознайомитись з архівними документами, довідками, розповіддю очевидців, історичними фактами тощо. До уваги викладачів та учнів в бібліотеці розміщена книжкова виставка «Бабин Яр – трагедія народу України».
     Класними керівниками було проведено тематичну годину «Бабин Яр пам'ятає».

Бібліотекар


28.09.2016р.

Професійне свято з Іваном Ганзерою


     28 вересня в нашому вищому професійному училищі № 24 відбулося свято, приурочене до Дня працівника освіти. На свято завітала міський голова Людмила Миколаївна Дмитрук. Вона привітала всіх працівників училища з професійним святом, побажала наснаги в роботі, творчих злетів. Зокрема, за багаторічну сумлінну працю відзначила таких працівників: Васильчука Валерія Васильовича, Коробку Олену Віталіївну, Столяра Анатолія Всеволодовича, Іванчука Василя Івановича, Силіна Володимира Сергійович
     Справжнім гарним подарунком для трудового та учнівського колективу став сольний концерт переможця телевізійного проекту «Голос країни» 2011 року Івана Ганзери. Іван співає українські пісні, які мають патріотичний зміст, про вдачу та характер українського народу, про наш загально національний біль та незламний дух.
     Співак виступає з творчими концертами по всій Україні з благодійними концертами. Він зі своєю командою часто відвідують і воїнів у зоні АТО, передаючи їм кошти, які збирають на мирній території. Учні та працівники ВПУ №24 також долучилися до доброї справи співака, поділилися частинкою свого серця із воїнами АТО, віддавши гривню на їх підтримку.


Кислюк О.П.


25.09.2016р.

Знаменні та пам'ятні дати вересня


     Перший місяць осені наповнений різоманітними датами та подіями, які не обминають жодного українця.
     У другу неділю вересня ми відзначали Міжнародний день пам'яті жертв фашизму, день пам'яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні.
     22 вересня – День партизанської слави. В цей день українці з почуттям глибокої вдячності вшановували наших славних земляків – народних месників часів Великої Вітчизняної, людей сильних духом і з чистою совістю, хто чинив активну непокору ненависним загарбникам, хто не замислюючись, клав на вівтар Перемоги свої молоді роки і життя.
     До цих вікопомних подій у Вищому професійному училищі №24 було проведено ряд заходів. Так, класні керівники по групах провели тематичні години: «Внесок українського народу у боротьбу проти фашизму», «Партизанський рух в Україні». В читальному залі бібліотеки училища відбулась лекція «Актуалізація загрози фашизму XXI століття», виховна година «Значення партизанського руху для звільнення України». Розміщена книжкова виставка «Ніколи знову!»
     Ми низько вклоняємося та висловлюємо сердечну вдячність нашим дорогим ветеранам за ратну звитягу, за внесок у досягнення перемоги над фашизмом.

Бібліотекар


22.09.2016р.

Вечір знайомств


     Уже стало доброю традицією в гуртожитку приймати в нашу сім’ю першокурсників святом «Будьмо знайомі». Нам іще більше приємно і радісно, що відзначаємо його у вільній, незалежній Україні. 21 вересня старшокурсники спільно із першокурсниками проводили вечір творчості, талантів.
     Нехай для нас цей день буде святом знань, творчості, молодості, добра, свідомості того, що станете продовжувати справи ваших батьків, дідів.


Рада Гуртожитку. Вихователь Савчук Л. П.


20.09.2016р.

Завершено поселення учнів в гуртожиток


     Першокурсників ознайомлено з правилами внутрішнього розпорядку, з положенням про учнівський гуртожиток. Проведено всі інструктажі. 13.09 відбулася зустріч дирекції з першокурсниками.

НВихЧ


17.09.2016р.

Літературне збагачення учнів училища


     16 вересня року учні першого курсу, групи № 5 за професією «Кравець» разом з керівником крупи Л. М. Дащук відвідали презентацію книги Бориса Йосиповича Пономаренка «Полиновий смак волі».
     Історія про любов, про вроджений природою обов’язок тисячі простих українців поважати себе і любити… на своїх рідних землях великої України, на Черкащині і Волині, а саме м. Корець, сіл Корець, Козак. Під час презентації виступав Юрій Ясенчук, син головного героя – воїна УПА Василя Ясенчука (Леоніда Буткевича). Окрасою презентації став аматорський колектив «Ясени», у виконанні якого звучали пісні про Україну, зокрема про УПА.
     Також, в цей день учні познайомилися з архітектурними пам’ятками м. Корець. Відвідали Свято троїцький жіночий монастир м. Корець.


Класний керівник Дащук Л.М.


17.09.2016р.

Відновлено правовий лекторій


     У зв’язку із відновленням лекторію правових знань учням нашого училища протягом року проводитимуться лекції відповідної тематики.
     Перша бесіда відбулася 15 вересня з учнями першого курсу групи №1 на тему «Кримінальна, адміністративна та цивільно-правова відповідальність». Лекцію проводила головний спеціаліст Корецького бюро правової допомоги (відділ Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги) Кречмаровська Оксана Олександрівна.


НВихЧ


12.09.2016р.

ЮНІОР БІЗНЕС-2016


     «З приємністю повідомляємо про початок діяльності в рамках українсько-польського проекту «Ініціативна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання» МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ “ЮНІОР БІЗНЕСУ-2016” для учнів шкіл IІ-III ступеню та учнів професійних навчальних закладів Львівської, Волинської та Рівненської областей.» Саме такими словами розпочала свій виступ методист училища Бригоцька М.В. перед учнями училища на лінійці.
     Вона детально розповіла про даний конкурс, мета якого полягає у розробці і презентації найцікавішої ідеї для підприємницької діяльності, придуманої, описаної і заявленої молодими людьми, які братимуть участь. Заявлені молоддю проекти повинні бути інноваційного характеру, а сфера діяльності максимально відповідати потребам молоді або місцевої спільноти.
     Мета конкурсу «ЮНІОР БІЗНЕСУ» формування підприємницьких якостей серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також учнів професійних навчальних закладів Львівської, Волинської та Рівненської областей.
     Учасниками Конкурсу можуть бути групи (команди) з 3-х учнів 8-10 класів загальноосвітніх шкіл та учнів професійних навчальних закладів I-II курсів зазначених областей. Команду очолює учитель-опікун/тренер, на якого покладено методичну та організаційну підтримку конкурсних команд. Опікун не є членом конкурсної команди.
     Вся інформація про Конкурс опублікована на інтернет-сторінці http:// www.zurnc.org Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках Програми “Польська допомога задля розвитку 2016”.
    

Навчальна частина


10.09.2016р.

ЗНО 2017


     На виконання листа Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 07.09.2016 № 01-16/995 «Про поширення актуальної інформації щодо умов, формату та проведення ЗНО 2017 та державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, процедур експертизи та моніторингу якості освіти» повідомляємо, що з метою оперативного поширення інформації щодо умов, формату та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році, державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, заходів щодо експертизи якості освіти, моніторингу якості освіти на освітньому порталі «Освіта Рівненщини» створено форуми, на яких висвітлюватиметься вся актуальна інформація з даних питань.
     Розширену інформацію подаємо у додатку до листа.
Додаток Скачать_Додаток

Навчальна частина


02.09.2016р.

День знань відбувся у ВПУ №24 м. Корець


     В перший день осені наша Україна відзначає День знань. Стіни Вищого професійного училища №24 м. Корець поповнилися першокурсниками, які будуть навчатися у нових дев’яти навчальних групах. Урочисту лінійку. Присвячену Дню знань, традиційно відкривав директор училища Дмитрієв М. І.
     Для привітання та побажання вдалого навчального 2016-2017 навчального року учням і працівникам училища було запрошено заступника голови міської ради Сухого Олександра Антоновича та настоятеля Свято-Воскресенського храму отця Івана. Також привітав колег та учнів з початком нового навчального року ветеран праці, вчитель-методист Іванчук Василь Іванович.
     Директор училища від імені трудового колективу висловив подяку за багаторічну працю та вагомий внесок в розвиток училища ветерану праці Полюховичу Леоніду Миколайовичу, який з 1 вересня відправився на заслужений пенсійний відпочинок.
     Після урочистої лінійки в навчальних класах для учнів було проведено Перший урок на тему: «Від проголошення незалежності до нової України» Новий навчальний 2016-2017 рік розпочато. Бажаємо успіхів і вдалого його завершення всім учням та працівникам нашої держави.


Навчально-виховна частина, РУС


31.09.2016р.

Педагогічна Рада


     31 серпнявідбулось засідання педагогічної ради, на який заслухали та обговорили доповідь «Підсумки навчально- виховної роботи за 2015-2016 н.р., та завдання на 2016-2017 н.р.» та вручили грамоти обласного управління освіти викладачу спецдисциплін Кралі В.М. та майстру в/н Дідику В.А.
     1. Про план роботи ВПУ №24 м.Корець на 2016-2017 н.р.
     Інф. Кириченко В.П.
     2. Про закріплення класних керівників та майстрів в/н за навчальними групами
     Інф. Шумейко В.М.
     3. Про організацію виховної роботи з учнями та підготовку гуртожитку до огляду-конкурсу.
     Інф. Шумейко В.М.
     4. Про закріплення педпрацівників за кабінетами, лабораторіями, майстернями
     Інф. Силін Р.В.
     5. Про методичні комісії та призначення голів МК.
     Інф. Бригоцька М.В.
     6. Про набір навчальних груп та тарифікацію викладачів на 2016-2017 н.р.
     Інф. Силін Р.В.


Методичний кабінет


29.08.2016р.

Засідання секції класних керівників


     29 серпня в училищі відбулось засідання секції класних керівників навчальних груп училища, де учасники обговорили питання реалізації національно-патріотичного виховання у ПТНЗ.
     Методист училища Бригоцька М.В. розповіла про особливості роботи педагогічного колективу навчального закладу на новий навчальний рік. Заступник директора з НВихР Шумейко В.М представила програму національно-патріотичного виховання та окреслила ряд завдань в роботі класного керівника щодо виконання основних напрямків діяльності.
     Досвідом роботи у створенні моделі ефективної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді поділилися Шкльода С.Ф., Іванчук В.І., Павловський С.П.

Навчальна частина


27.07.2016р.

ЖНИВА


     Жнива - найбільш напружений технологічний процес для хліборобів. Бо дуже важливо не лише виростити зернові, а й вчасно, без втрат зібрати їх і вивезти з поля. Адже відомо, що урожай в полі - це ще не хліб.
     Цьогорічна спека, здається, побила всі попередні рекорди. Тож, незважаючи на примхи погоди, жнива планувалося провести у найкоротші терміни. На збиранні озимої задіяні 2 комбайни, на яких трудяться Воят В.Р., Сугерей О.М.
     Щойно на полі зупиняється комбайн, до нього відразу ж під’їжджає автомобіль аби забрати зерно з бункера. З поля на тік зібране збіжжя перевозять водії Сухий Є.І., Воят А.В.
     Безперебійну роботу всіх агрегатів у полі забезпечує технічна ланка господарства: Харченко М.А., Войтович О.Р.
     На току всі процеси сплановані так, аби не було жодної затримки, тож зерно вчасно приймають і доставляють після обробки в комори. Процесом керують досвідчені Гордійчук М.М. та Шкльода С.Ф. Чистоту і порядок на току забезпечують учні навчальних груп №2 та №4 та майстри виробничого навчання Дудинський М.П та Дулевин В.І.
     Для всіх жниварів організоване гаряче харчування, яке здійснювала майстер виробничого навчання Силіна Р.А.

Силін В.С.


24.07.2016р.

З’їзд православної молоді


     З 19 по 22 липня православна молодь Кореччини вже вчетверте зібралася на щорічний з’їзд, котрий традиційно відбувся на базі Корецького вищого професійного училища №24. Цьогоріч учасниками форуму стали 90 молодих людей, яким до вподоби відпочивати приємно і з користю для душі. Упродовж усіх чотирьох днів із молоддю працювали 10 священиків Української православної церкви та 5 їх помічників.

Навчальна частина


Липень 2016р.

Коротко про головне


     Успішно були здані статистичні звіти
     Відбулася зустріч з роботодавцями регіону
     Розроблені інтегровані навчальні плани підготовки кваліфікованих робітників для всіх професій
     Було проведено ремонт водовідливів гуртожитку
     Здійснено ремонт училища на суму понад 250 тис. грн
     Відбувся перший етап вступної компанії. Було зараховано понад 100 учнів.

Навчальна частина


27.06.2016р.

ВИПУСКНИЙ 2016


     25 червня у ВПУ № 24 м. Корець відбувся випускний вечір. Цьогоріч отримали диплом кваліфікованого робітника учні семи навчальних груп (107 учнів) за такими спеціальностями: кухар–кондитер, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій категорії С, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, тракторист–машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту устаткування та с/г машин, водій автотранспортних засобів категорії С, кравець
     З вітальними словами до випускників звернувся представник районної адміністрації Кулик Володимир Учнів, які здобули дипломи з відзнкою відмітили похвальними грамотами. Дипломи їм вручав особисто директор училища та заступник директора з навчально-виробничої частини. Дипломи звичайного зразка вручали керівники груп.
     Учень Данішура Олексій за відмінні успіхи у навчанні та зразкову поведінку був нагороджений золотою медаллю.


Кислюк О.П.


23.06.2016р.

Випускні екзамени і поетапна атестація


     В останні тижні червня в училищі відбулися в групах випускні екзамени та поетапна атестація на робітничу професію
     Учні тримали іспит на професійну готовність виконувати роботу за фахом. Оцінку знанням молоді давали досвідчені викладачі училища, представники роботодавців. Незважаючи на ґрунтовну, якісну підготовку під час навчання, учням важко було приховати внутрішнє хвилювання. Але бажання продемонструвати членам комісії гідний рівень професійної підготовки сприяли учням у демонстрації екзаменаторам знань і навичок зі свого фаху.
     Варто відзначити, що наші вихованці упевнено дивляться у своє майбутнє.
     Бажаємо гідної оплати праці на своєму першому робочому місці та щасливої життєвої дороги Вам, випускники ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА №24

Методист


17.06.2016р.

Народний хор


     Тепло зустріли глядачі Народний хор Вищого професійного училища № 24 м.Корець 21 червня 2016 року в Будинку культури с.Горбаків Гощанського району, коли відбувся обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва "Поліський краю дорогий". Керівник хору Васильчук В. В. підготував зі своїми підопічними дві композиції під назвою "Хлопці - три запорожці" та "Наїхали козаченьки з бою".


Керівник гуртка


17.06.2016р.

Видатні події


     Травень та червень 2016 року рясніють знаменними й пам'ятними датами, визначними подіями в нашій країні.
     Все це в центрі уваги навчально-виховної частини ВПУ № 24.
     З метою виховання в учнів поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, формування пізнавальної, інтелектуальної, творчої активності учнів було проведено цикл заходів до Дня Європи. Це бесіди, тематичні години, ігри-подорожі країнами Європи.
     До відзначення 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця у бібліотеці училища була проведена читацька конференція «Роль Євгена Коновальця в історії України», класними керівниками - тематична година «Євген Коновалець і наша доба».
     Нещодавно навчальний заклад приєднався до благодійної патріотичної акції «Вишиванка дітям зони АТО», під час якої учні та працівники училища надіслали в подарунок вишиванки дітям - мешканцям українського сходу.
     У червні пройшли заходи, приурочені діяльності УПА «Поліська Січ» та основоположнику УПА Тарасу Бульбі-Боровцю. Це бесіда «Тарас Бульба – Боровець – поліський отаман», тематична година - «Отаман армії нескореної України».
     До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни у читальному залі бібліотеки діє книжкова виставка «Ті дні у пам'яті народній». На ній представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів. Зокрема, такі видання як альманахи «Пам'ять серця», збірник матеріалів Всеукраїнської наукової конференції «Друга світова війна і доля народів України», книги «Україна у полум'ї війни 1941-1945», «Герої визволення України», фотоальбоми «Вікопомний подвиг. Україна у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Миттєвості війни» та багато інших. Класними керівниками проведено виховну годину «Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!». В актовому залі відбулась лекція «Велич народного подвигу».
     Навчально- виховна частина училища завжди у курсі подій, що відбуваються в нашій країні та за її межами.

Бібліотекар, Навчально-виховна частина, РУС


17.06.2016р.

Семінар бібліотекарів ПТНЗ


     16 червня на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки проводився семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів області за темою «Розвиток бібліотеки — інвестиція у інтелектуальний потенціал навчального закладу».
     Учасників семінару привітав директор Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Володимир Миколайович Климюк.
     На семінарі піднімались питання інформатизації та реформування системи роботи бібліотек ПТНЗ, підвищення їх ролі в навчально-виховному процесі, створення умов, які сприяють творчому пошуку вчителів і розвитку здібностей учнів в освітньому інформаційному просторі.
     Йшлася мова про те наскільки важливо сьогодні не стільки володіти інформацією, скільки самостійно набувати та створювати нові знання, та продукти, використовуючи всю різноманітність інформаційних ресурсів.
     На даному етапі уся діяльність бібліотек повинна бути спрямована на досягнення таких цілей:
     - розвиток особистості учня та його адаптацію у світовому інформаційному просторі;
     - формування інформаційної культури учнів та педагогічних працівників, забезпечення їх інформаційних потреб;
     - інтенсифікація навчання і виховання за рахунок використання ІКТ;
     - удосконалення науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу.
     У роботі семінару взяли участь методист Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Сіверс К.А., заступник директора Рівненської обласної бібліотеки для молоді Патрикей С.А., завідуюча відділом Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Слісаренко Л.С., головний бібліотекар Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Щербан Р.М., провідний бібліограф Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Костильова Л.А.


Бібліотекар


15.06.2016р.

Відбулося засідання педагогічної ради


     На засіданні були розглянуті наступні питання:
     1. Про організацію і навчання учнів в період виробничої практики та робота ІПК по працевлаштуванню Доп. Романик Р.Ф.
     2. Вступна компанія 2016р. до ВПУ 24м.Корець Інф. Силін Р.В.
     3. Про результати закінчення 2015-2016 н.р. та перспективи тарифікації ІПК на 2016-2017 н.р. Інф. Кириченко В.П.
     За результатами роботи ІПК в 2015-2016 н.р. діяльність педколективу оцінена «задовільно»

Методист


09.06.2016р.

Спільні дії


     Відбулись навчання в училищі рятувальників разом зі службами екстреного реагування відпрацювали спільні дії з ліквідації надзвичайної ситуації
     Так, за легендою тренувань, внаслідок вибуху газобалонного обладнання сталася руйнація конструкцій першого поверху будівлі гуртожитку ВПУ №24, що в м. Корець на вулиці Незалежності, 39. Під завалами опинилося 2 студентів, ще 8 осіб отримали травми різного ступеню та не можуть самостійно пересуватися.
     Окрім того, після вибуху в будівлі гуртожитку виникла пожежа. Адміністрація об’єкту, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, організувала евакуацію мешканців гуртожитку. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання оперативно ліквідували умовну пожежу, після чого відшукали під завалами потерпілих та передали їх лікарям швидкої медичної допомоги.
     Всіх травмованих було успішно врятовано. Вся операція зайняла не більше 30 хвилин.
     В загальному у навчаннях взяли участь майже 20 працівників екстрених служб району та було задіяно 8 одиниць пожежно-рятувальної, спеціальної, інженерної та допоміжної техніки.

Методист


26.05.2016р.

ЗВІТ ДИРЕКТОРА УЧИЛИЩА.

     26 травня відбувся звіт директора про роботу трудового колективу за 2015-2016 навчальний рік.
         На протязі року дирекція та педагогічний колектив ВПУ-24 працювали над удосконаленням навчально-виховного процесу, підвищенням педагогічної майстерності, як ефективного засобу вдосконалення підготовки кваліфікованих робітників.
         В звіті підведений аналіз роботи всіх структур навчального закладу. Це теоретична підготовка професійно-практична, методична робота, виховна, фінансово - господарська діяльність. Також діяльність училища з міжнародними благодійними фондами та організаціями з метою покращення матеріальної бази училища. Микола Іванович підкреслив велику роль національно - патріотичного виховання. В обговоренні звіту прийняли активну участь викладачі, майстри виробничого навчання та технічні працівники. Колектив високо оцінив роботу директора як керівника навчального закладу.
Навчальна частина

07.05.2016р.

Обласний семінар-практикум для керівників гуртків художньої самодіяльності


     25 травня наше училище приймало гостей з усієї області з метою обміну досвіду керівників гуртків художньої самодіяльності. Керівник гуртка ВПУ № 24 Васильчук В.В. ділився практичними навичками роботи з хоровим колективом. Особливостями та труднощами роботи з мішаним колективом. Адже, значна частина колективу складає учнівська молодь, яка змінюється кожні два-три роки. Також, з вітальним словом виступив Климюк Володимир Миколайович директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області, Дмитрієв Микола Іванович директор Вищого професійного училища №24 м.Корець.
     Розкривалися такі робочі теми: «Методика формування цінностей громадянина і патріота засобами українського мистецтва» - Климюк Володимир Миколайович; «Народна пісня — духовне обличчя нації» - Сидорчук Любов Миколаївна, методист навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області; «Про участь у Всеукраїнських фестивалях» - з досвіду роботи Лампеки Віталія Михайловича, керівника зразкового ансамблю української пісні «Калинонька» ДНЗ. Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі.
     Васильчук В.В. провів майстер клас. Презентація народного художнього колективу. По завершенню відбулося ознайомлення з навчальним закладом, обговорення за круглим столом та підведення підсумків семінару-практикуму.


Шумейко В.М


19.05.2016р.

День вишиванки для кожного українця!


     На передодні Всесвітнього дня вишиванки Вище професійне училище № 24 м. Корець долучилося до Всеукраїнської благодійної акції «Вишиванка дітям зони АТО».
     Учнями та працівниками навчального закладу було зібрано дитячі і дорослі вишиванки, які будуть доставлені дітям зони АТО. Адже, свято має відчути кожна людина України.

Вишиванка об'єднує, оберігає,зігріває, нагадує.
Вишиванка - це символ здоров'я і краси, щасливої долі і родинної пам'яті, любові та єдності!

Друзі, де б ви не були 19 травня, одягніть вишиванку!
Приєднайтеся до всеукраїнської акції!


НВихЧ, РУС


11.05.2016р.

Ці пам’ятні дні…


     9 травня – вся Україна відзначає День Перемоги у Другій Світовій Війні 1939-1945 років… Весь світ згадує ті страшні події.
     Традиційно, в цей день поминаються загиблі на полі брані, завдяки кому зараз наша держава має незалежність. Цьогоріч ця знаменна дата переплелася ще й із найбільшим святом християнського світу – Великоднем. Для всіх – це особливий час.
     У нашому училищі, також відзначали День пам’яті та примирення і День Перемоги у Другій Світовій Війні 1939-1945 років.
     9 травня біля пам’ятної стели воїнам, що на місцевому цвинтарі, зібралися представники місцевої та районної рад, працівники різних організацій, підприємці, учні шкіл. На пам’ятну зустріч прибули ветерани війни, яких щороку стає менше. Працівники та учні ВПУ № 24 також долучилися до пам’ятного заходу. Діти та дорослі подарували ветеранам квіти. Після вітального слова керівників міста та панахиди всі учасники заходу мали змогу покласти букети квітів до стели загиблим.
     Також в училищі відбулася урочиста лінійка. В бібліотеці організовано тематичну виставку «Ті дні у пам’яті народній». Бібліотекаром проведено тематичну виховну годину «Жіночі історії Другої Світової Війни». Разом з тим, члени РУС підготували Маки Пам’яті. Організували плакат, з вітальними та подячними словами, які мали змогу написати як учні, так і викладачі, майстри в/н та інші… Щирі слова від молоді адресувалися нашим дідам та прадідам – ветеранам далекої Другої Світової…


Секретар РУС Кривоблоцький Іван


07.05.2016р.

"Аби мама на білому світі жила"" Ще в колисці немовля
Слово “мама”вимовля.
Найдорожче в світі слово
Так звучить у рідній мові:
Мати,
Матінка,
Матуся,
Мама,
Мамочка,
Мамуся! –
Називаю тебе я,
Рідна ненечко моя !"


     Відбувся відкритий виховний захід, який провела класний керівник групи №9 . Тарасович Віта Віталіївна .
     Святкування Дня матері відбувається у другу неділю травня. Вже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «спасибі» за її кохання, підтримку і самовідданість.
     Мама! Матінка! Матуся! Ненька! Чи є на світі слова прекрасніші й ніжніші? Чи є на світі щось ласкавіше, ніж материнські руки, найвірніше і найчутливіше за материнське серце, яке ніколи не залишається байдужим. І скільки б нам не було років – завжди потрібна мати, її любов, її ласка.
     Мета заходу: Ознайомити студентів з історією виникнення свята. Розширити і поглибити знання студентів про значення матері в житті людини. Показати велич жінки-матері, її роль в житті кожного з нас. Розвивати творчі, акторські, декламаційні, вокальні здібності, уміння правильно та вільно поводити себе на сцені. Виховувати любов і пошану до матерів, естетичні почуття. Збагачувати духовний світ учнів.


Тарасович В.В.


30.04.2016р.

Заходи з основ безпеки життєдіяльності


     Згідно річного плану заходів з профілактики травматизму не виробного характеру в училищі проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. З 25 по 29 квітня Проведені бесіди на тему: «Правила та норми поведінки працівників та учнів на залізничному, річковому, автомобільному, повітряному, громадському транспортах»


Інженер з охорони праці


27.04.2016р.

День Цивільного захисту


     Проведення Дня цивільного захисту населення в Корецькому ВПУ №24 стало вже традицією. Вся підготовча робота до цього заходу проводиться згідно перспективного плану підготовки та проведення Дня цивільного захисту та заходів , його організацію і проведення тижня знань і основ безпеки життя діяльності учнів, затверджених начальником ЦЗ ВПУ №24, Дмитрієвим М.І. та начальником штабу ЦЗ Кириченком В.П.
     В розроблених і здійснених заходах до Дня ЦЗ внесена тема 30-річчя катастрофи на Чорнобильській АС та веденню війни на Донбасі.
     Основна мета ЦЗ – це захист населення від небезпечних наслідків аварії і катастроф, від стихійного лиха, сильнодіючих отруйних речовин, зброї. Протягом навчального року, згідно планів, проведено заходи ЦЗ бесіди, планові уроки по охороні життя та здоров’я учнів, інструктажі, тижні знань з основ безпеки життєдіяльності населення. Класним керівникам, майстрам в/н, учням проведена роз’яснювальна робота, спрямована на те, щоб запобігти нещасним випадкам.
     27 квітня у ВПУ №24 м. Корець відбувся День ЦЗ населення. Захід розпочався з урочистої лінійки біля навчального корпусу. До учасників урочистої лінійки з вступним словом звернувся директор училища Дмитрієв М. І. Викладач предмету «Захист Вітчизни» Полюхович Л. М. доповів, що ЦЗ України – це система загальнодержавних оборонних заходів, які проводяться в мирний і військовий час. В мирний час запобігти нещасним випадкам. «Небезпеки вдома і на вулиці, при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Що треба знати про вибухонебезпечні предмети»,«Не доторкайся до вибухових предметів – це небезпечно для життя!»
     Після проведення урочистої частини лінійки розпочалися практичні заняття:
- одягання засобів індивідуального захисту – протигазів;
- користування несправним протигазом;
- одягання протигазу на потерпілого;
- перенесення потерпілого.

     Медична сестра провела практичні заняття, надання першої медичної допомоги при раптовому припиненні серцевої діяльності і дихання, штучне дихання і непрямий масаж серця.
     На проведенні Дня ЦЗ був присутній майстер в/н НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської обл. Ясенчук В.П.
     По закінченню заходу по сигналу «Увага всім!» організований вихід учнів і працівників училища в Протирадіаційне укриття .


Л. Полюхович викладач предмету Захист Вітчизни


26.04.2016р.

Чорнобиль – біль наш довічний


     …Лунає дзвін. Тривогою та болем наповнені серця. Болем за нашу землю, яку зрошують смертоносні дощі, за отруєні хімічними відходами ріки, за небо з озоновими дірами, за вирубані ліси. Тривогою – за майбутнє життя.
     26 квітня минуло 30 років від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах.
     Вся Україна в ці дні з глибокою шаною схиляє голови перед славними героями Чорнобиля, цвіту нашого народу, що в розквіті духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас, - життя.
     Не стоїть осторонь і Вище професійне училище № 24. Так, в навчальному закладі пройшло ряд заходів по відзначенню 30-ліття від дня Чорнобильської трагедії та дня охорони праці. В читальному залі бібліотеки Безрук А.А. разом із провідним бібліотекарем ЦРБ Кулінською В.М. провели вечір-пам'ять «Чорнобиль – біль наш довічний». Учні мали змогу переглянути фрагменти документальних фільмів про Чорнобиль, скористатись книжковою виставкою « Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин? Як тяжко, як тужно моєму народу болить…», пройнятись творами про трагедію. Класні керівники по групах провели виховну годину «Чорнобиль – полинова казка». А ряд заходів завершила урочиста лінійка до Дня Чорнобильської трагедії.
     О, Боже Великий, наш Боже, наш Боже!
    Дай впевненість на радість, умнож наші сили,
    Аби підняли ми обпалені крила,
    Щоб швидше минувся час лиха й випроби,
     Щоб змився дощами пекельний Чорнобиль…


Безрук А.А


25.04.2016р.

Групова бесіда


     З 25 квітня практичний психолог проводив групову бесіду із майстрами в/н навчання на тему: «Стрес на робочому місці та його наслідки»


Практичний психолог


31.03.2016р.

Молодь обирає здоров’я


     Березень місяць 2016 року в училищі пройшов під гаслом «Молодь обирає здоров’я». Протягом цього періоду з учнями проводилися різноманітні заходи, учні організовували акції.
     Кожна навчальна група підготовила тематичні стінгазети. Практичний психолог проводив тренінг «Молодь обирає здоров’я» з учнями різних навчальних груп. З метою морально – духовного, культурно-етичного виховання запрошувалися працівники різноманітних організацій для проведення бесід. Зокрема, соціальні служби, кримінальна поліція, православний священник. В актовій залі училища демонструвалися документальні фільми, які пропагують здоровий спосіб життя та демонструють жахливі наслідки шкідливих звичок.
     Відбулася щорічна учнівська акція «Обміняй цигарку на цукерку!».


НВЧ, РУС


26.03.2016р.

Молодь обирає здоров’я


НВЧ, РУС


25.03.2016р.

АТЕСТАЦІЯ


     24 березня в училищі відбулось засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників. Атестувались 10 педпрацівників, з них: 7 викладачів та 3 майстра виробничого навчання.
     За результатами атестації 2 викладачам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», 4- кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії», 4 – встановлено 10 та 11 тарифний розряд.


Методичний кабінет


21.03.2016р.

Маємо переможця!!!!


     Конкурс «Виграй приз завдяки своїй кмітливості!» від 21 лютого має переможця. Як виявилося ним став постійний наш «читач-колега» – вчитель іноземної мови Корецької загальноосвітньої школи I-IIIст. №1 Бондар О.Ф. Тож набір канцелярських товарів від навчальної частини має свого власника. Вітаємо! Навчальна частина і на далі планує проводити конкурси «Виграй приз завдяки своїй кмітливості!». Слідкуйте за нашими новинами

Навчальна частина


16.03.2016р.

«Великий піст – час духовного очищення та роздумів»


     14 березня з учнями гуртожитку вихователем Савчук Л. П. та членами Ради гуртожитку проведено бесіду «Великий піст – час духовного очищення та роздумів».
     Великий піст – найкращий час, щоб усвідомити поверхневий характер нашого ставлення до людей, речей, роботи, навчання. Кожна людина, ступивши на шлях великого посту, має можливість духовно збагатити себе Божими чеснотами добра, любові, милосердя. Здобути у своєму серці мир і відчути велику радість, дочекавшись великого свята Христового Воскресіння. Хто проводить піст з молитвою знаходить примирення зі своєю совістю, Богом і ближніми. В народі говорять, що людина, котра строго дотримується посту, матиме щасливе подружнє життя.


Савчук Л.П.


15.03.2016р.

Профілактичні заходи – це завжди актуально!


     Питання профілактики правопорушень і злочинності серед учнівського середовища завжди є актуальним для інженерно-педагогічного колективу нашого навчального закладу. Заслуговує на увагу досвід спільної роботи районного центру соціальних служб дітей і молоді, кримінальної поліції в роботі з неповнолітніми.
     15 березня відбулася зустріч учнів за участю ст. інспектора Корецького відділення поліції Костопільського відділу поліції ГУНП у Рівненській області капітана поліції Чернія А.Ю. та працівника РУССДМ Пальчевської О.В. Проведено профілактичну бесіду з учнями, які стоять на обліку в кримінальній поліції. Учні мали змогу переглянути та обговорити фільм «Діти за гратами»


Заступник директора з НВихР


11.03.2016р.

Відкритий урок


     11 березня було проведено відкритий урок з предмету фізична культура на тему «Удосконалення технікі передачі та ловіння м’яча різними способами».
     Урок провів викладач Степанюк Микола Анатолійович у групі №7 по професії «Муляр, штукатур, лицювальник – плиточник»
     Головною метою уроку було: удосконалення техніки ведення м’яча правою та лівою рукою. Повторити техніку виконання різновидів передач і ловіння м’яча в русі. Закріпити вивченні елементи баскетболу ігровою комбінацією. Сприяти розвитку фізичних якостей (спритність).


Керівник фізичного виховання


10.03.2016р.

«Шевченко – Український прометей»Схаменіться! Будьте люди,
Бо лихо вам буде.
Розкують незабаром
Заковані люде,
Настане суд, заговорять
І Дніпро, і гори.


     Відбувся відкритий виховний захід, який провела класний керівник групи №8 Степанюк Ірина Михайлівна.
     Учні групи зробили екскурсію у зал-музей, у якому перша експозиція називалася Біографічна, друга- Шевченко поет-патріот, наступна – Художня, і завершенням виховного заходу було відео –Шевченко- пророк Майдану.
     Тож живімо Шевченковими заповітами – й ми збудуємо Україну. З Тарасом Шевченком і «Кобзарем» Україна і її народ – непереможні! Пошли нам, Боже, Шевченкового духу, його твердості, мудрості, віри в майбутнє нашої України.


Степанюк І.М.


06.03.2016р.

«Кров'ю вишита свобода»


     Нещодавно в центральній районній бібліотеці м.Корця відбулась літературно-музична композиція «Кров'ю вишита свобода», яку представляли учні Вищого професійного училища №24.
     На захід були запрошені представники районної державної адміністрації, міської та районної Ради, місцева поетеса – Денисюк Марія Степанівна, матері загиблих в АТО героїв корчан: Гаврилюка Анатолія Петровича – Раїса Олексіївна, Ляшука Тараса Івановича – Тетяна Василівна.
     Присутні переглянули фільм про героїв Небесної сотні. Відбулася презентація книги-пам'яті «Революція Гідності. Війна», яку було вручено родинам загиблих героїв. Звучали вірші та пісні про героїв, які віддали своє життя за Україну.
     Почуте й побачене на заході не залишило нікого байдужим до чужого болю.


Бібліотекар


05.03.2016р.

ВІТАННЯ


Зі святом, милі наші жінки!!!
Усе від жінки народилось в світі
І плин життя, й пекучий біль журби
Від жінки зростають діти,
Й найкраще свято ранньої весни
Від жінки мусило колись зачатись
Усе навкруг живуще, я і ти
Бо біля витоків життя стояла мати
Стоїть й стояти буде на віки


     На передодні Жіночого Дня 8 Березня, учні училища підготували святкове вітання для всіх жінок закладу: учениць, працівників та гостей, які відвідують наше училище. Своїми талантами наближали відчуття свята учні групи № 15 Данішура Олексій, гр. № 21 Дідик Анжела, гр. 20 Сікорацька Світлана, гр. № 18 Кривоблоцький Іван. Свято вели: Шлінчак Назар та Гордійчук Роман, гр. № 11. З музичним привітом виступив юний музикант Юрій Михальчук, виконуючи композиції на саксофоні.

Голова навчальної комісії РУС, Шлінчак Назар


01.03.2016р.

«Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає»


     Леся Українка! Це звучить узагальнююче, як ім'я, в якому злилися мільйони українок і українців. Письменниця кінця XIX – початку XX століття здобула від народу величні і славні імена - Дочка Прометея і Співачка досвітніх.
     25 лютого минуло 145 років від дня народження Лесі Українки, видатної поетеси, геніального драматурга, талановитого прозаїка, перекладача, блискучого ліричного практика, невтомного збирача і дбайливого цінителя фолькльорних скарбів.
     У Вищому професійному училищі № 24 з нагоди річниці ювілею генія української літератури Лесі Українки у читальному залі бібліотеки була проведена літературно-музична композиція «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!». Під час проведення заходу учні ознайомилися із життєвим та творчим шляхом поетеси, історією родини Косачів, декламували поезію письменниці.
     Разом з тим, учні училища зі своїми наставниками відвідали Новоград-Волинський літературно-меморіальний музей Л. Українки. Перебуваючи у кімнатах музею, учні мали змогу відчути атмосферу життя родини Косачів: документи, картини, фотографії, книги, меблі того часу. Побачили унікальні меморіальні речі письменниці: український костюм, пенал, іграшку і т. інше.
     Екскурсія в музей була цікавою та захоплюючою. Учні отримали неабияке враження та задоволення від поїздки.


Бібліотекар, РУС, Кислюк О.П.


27.02.2016р.

Рідна мова, життя духовного основа


     Багато учнів та працівників училища зібрала актова зала на виховний захід «Рідна мова, життя духовного основа».
     Метою заходу є привити любов до рідної мови, зберегти, як добре зерно, черпати, як воду з криниці, та дорожити нею, як державною перлиною.
     Виховний захід підготували учні групи №23 за професією «Кухар, кондитер» та її керівники: класний керівник Краля В.М., майстер в/н Грема В.М.


Методист


27.02.2016р.

День відкритих дверей


     Яка глибока думка закладена в словосполученні «вибір професії». Скільки викликає воно емоцій та сподівань і водночас, скільки породжує проблем! Це не просто вдало чи невдало прийняте в юності рішення. Це щаслива або розбита доля, активне, творче, радісне життя чи байдуже, пасивне існування.      Щороку двері нашого училища відкриваються для сотень нових учнів. Щоб юні школярі обрали вірну професію для своєї душі, керівництво та учні нашого училища проводить традиційний захід «День відкритих дверей», який присвячений ознайомленню з професіями, які надає наш заклад.
     25 лютого для гостей училища було проведено екскурсію по території. Учні навчальних груп підготували стінгазети на тему «Моя професія найкраща», презентували свої спеціальності, які освоюють та творчі вітання. Для детальнішого ознайомлення з життям училища було виготовлено інформаційні буклети та календарики. Батьки та учні, які завітали до на свято також мали змогу написати заяви про вступ до нашого навчального закладу.      Наші двері завжди відкриті для охочих здобути робітничу професію!


Секретар РУС Кривоблоцький Іван


21.02.2016р.

Виграй приз завдяки своїй кмітливості!


     На численні Ваші прохання відновити конкурс «Виграй приз завдяки своїй кмітливості», навчальна частина пропонує Вашій увазі кросворд «Канцелярські речі».
     Канцелярські речі - невід'ємна частина будь-якого офісу, так як без документування і діловодства не обійдеться жодна установа. На того, хто перший відгадає кросворд, чекає подарунок – набір канцелярських речей.
     Кросворд складений учнями професії «Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника» при вивченні предмету «Офісна техніка»
     Тож не втрачаємо часу. Правильні відповіді на roma_admin@ukr.net надсилаємо і неймовірний приз отримуємо.
     Кросворд_Канцелярські речі Скачать_Кросворд_Канцелярські речі

Навчальна частина


19.02.2016р.

Небесна Сотня – то в серцях вогонь


     У ці дні ми відзначаємо річницю трагічних подій на майдані Незалежності, коли під час революції Гідності з 18 по 20 лютого було поранено більш як тисячу людей, загинуло 100 протестувальників. Сьогодні ми називаємо їх Небесною сотнею.
     У Вищому професійному училищі № 24 викладачами був проведений інформаційно-тематичний урок «Небесна Сотня – то в серцях вогонь» , приурочений Дню Героїв Небесної Сотні
     В читальному залі бібліотеки училища представлена виставка, на якій розміщенні фотоматеріали, збірки патріотичної поезії, листи солдатам та дослідницько-наукові роботи учнів, «Виборюючи незалежність».


Бібліотекар


17.02.2016р.

Огляд-конкурс драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна»


     З метою виявлення талановитих дітей засобами театрального мистецтва Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ у Рівненській області вкотре проводить обласний заочний огляд-конкурс драматичних колективів «Талановита Україна».
     У Вищому професійному училищі № 24 відбувся відеозапис виступу учнівського колективу з уривками п'єси Г. Квітки-Основ'яненко «Сватання на Гончарівці». Учні продемонстрували артистизм та любов до українського слова. Юні артисти з великою любов'ю передали поетизацію взаємин закоханих, поезію обрядовості, драматичну ситуацію в творі.
     Ролі виконували: Данішура О. 15 група, Конончук Х. 15 група, Дзюбишин М. 11 група, Рондер М. 21 група


Безрук А. А. бібліотекар


16.02.2016р.

Пам'ять про минуле закарбована у сьогодення…


     15 лютого року до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан в нашому закладі керівниками навчальних груп було проведено тематичні інформаційні години. Зокрема, викладач предмету «Захист Вітчизни» Полюхович Л. М. в актовій залі провів тематичну виховну годину за даною тематикою. Викладач згадав також про нашого випускника Миколу Мамая, який служив та загинув у Афганістані. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Також провели паралель між «прихованою» війною 80-х років та тією, що відбувається в наш час під завуальованою назвою АТО. Що російський агресор втручається у політику держав-сусідів ціною життів молодих, ні в чому не винних воїнів.
     В читальному залі бібліотеки училища розміщена тематична виставка, приурочена пам’ятній даті.


Голова навчальної комісії РУС Шлінчак Назар


16.02.2016р.

«Хто як не ти?»


     11-13 лютого лютого в училищі відбулася Благодійна акція під гаслом «Хто як не ти?». В рамках соціального проекту «Допоможемо нашим солдатам» учні-волонтери регулярно організовують різноманітні акції.
     До нашого училища звернувся за допомогою солдат, який прибув на ротацію додому. Тимнюк Анатолій Володимирович, житель Корця, служив у 128-й Мукачевській механізованій бригаді. До нього звернулися за допомогою побратими із Зони бойових дій. Ось він, не втрачаючи дорогоцінного часу, звернувся до нашого навчального закладу за допомогою. Учні та працівники училища зреагували миттєво. Адже, часу до відправлення авто з потрібними речами було обмаль.
     Лише за дві доби було зібрано продукти харчування: консервацію, с\г продукцію та кошти для придбання бензопили.


РУС, Гордійчук Роман – голова комісії соціального захисту


15.02.2016р.

Любов – багатогранна квітка


     Вся молодь з нетерпінням очікує свята, яке прийшло до нас з Європи. Воно не релігійне й не державне, утім, існує вже певний час, і за останні роки стало звичним для українців.
     Це — день святого Валентина, день закоханих! До України це свято прийшло порівняно недавно, але вже набуло великої популярності. І не дивно, бо кохання — це одне з найважливіших почуттів у нашому житті, дехто, навіть, вважає його подарунком від Бога. Та цього річ, училищна молодь вирішила представити Свято Любові трішки в іншому ракурсі. Активісти ради учнівського самоврядування нашого ВПУ прагнули розповісти про Любов, як всеосяжне явище, в якому закладена вся глибока суть існування людини. І без якого ніхто не житиме. І розповіли про Любов, як багатогранну квітку.
     «Любов важлива не як одне з наших почуттів, а як перенесення всього нашого життєвого інтересу із себе в інше, як перестановка самого центра нашого особистого життя. Це властиво всякої любові». Отже, що ж таке любов? Про це розповідала училищна молодь у творчому концерті «Любов – багатогранна квітка» на передодні свята, 11 лютого 2016 року.
     Розповідали не про історію виникнення свята «День закоханих», а про любов, як всеосяжне явище ведучі: учень групи № 11 Гордійчук Роман та учениця групи № 20 Корнійчук Ірина. Творчими виступами гостей вітали: учениці групи № 5 Юськов Катерина, Радкевич Оксана, Шомко Діана та учениця групи № 20 – Круцько Яна; група № 21 Дідик Анжела; учні групи № 15 – сестри Соловей Інна та Ірина.
     Своїм співом зачарував усіх красунь різних поколінь Данішура Олексій. Енергійний рок-н-рол подарували дівчата, групи № 20 Сікорацька Світлана, Чучкевич Тетяна, Блонська Діана, Герасимчук Олеся. Гості в залі були приємно вражені, що учні – організатори віднеслись до такого «легковажного», молодіжного свята серйозно та по філософськи. По дорослому.


НВихЧ, Кислюк О.П.


04.02.2016р.

Народні депутати повернули фінансування професійно-технічних училищ за рахунок державного бюджету


     Народні депутати України проголосували за зміни до державного бюджету на 2016 рік, якими повертають державне фінансування професійно-технічних училищ. За законопроект №3830-2 за основу і в цілому віддали свої голоси 305 парламентарів за необхідних 226.
     Законопроектом пропонується виключити запроваджений з 1 січня 2016 року статтею 27 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» механізм передачі в установленому порядку видатків на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах на фінансування з місцевих бюджетів.

Навчальна частина


04.02.2016р.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ


     Для тих учнів – випускників шкіл, хто вже думає про своє майбутнє, але ще не визначився з вибором професії Вище професійне училище № 24 м. Корець проводить День відкритих дверей 25 лютого 2016 року о 12.00 год
     Для гостей закладу буде проведено екскурсію по території. Бажаючі зможуть почути коротку розповідь про історію закладу. В актовій залі подивитися святковий концерт-презентацію професій:
- Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту устаткування та с/г машини, водій автотранспортних засобів категорії «С»
- Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С»
- Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник
- Кравець
- Кухар, кондитер
- Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С»

     Запрошуються всі бажаючі

Дирекція училища


02.02.2016р.

День пам’яті Героїв Крут


     З нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут в училищі було проведено ряд заходів.
     29.01. в актовій залі проведено тематичний захід з переглядом документального фільму «Крути – молода кров».
     01.02. в бібліотеці проведено круглий стіл, приурочений Дню пам’яті Героїв Крут та організовано тематичну виставку.
     Керівники груп провели виховні години в навчальних групах.

Кислюк О.П.


01.02.2016р.

ЗНО-2016


     Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме з 1 лютого до 4 березня
     У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.
     Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:
• Українська мова і література
• Історія України
• Математика
• Біологія
• Географія
• Фізика
• Хімія
• Англійська мова
• Іспанська мова
• Німецька мова
• Російська мова
• Французька мова


     Корисні посилання
(УЦОЯО)

(ЛРЦОО)

Навчальна частина


26.01.2016р.

Державна кваліфікаційна атестація


     25 січня Пройшла державна кваліфікаційна атестація по професії «Кухар» 5 розряду та «Кондитер» 3 розряду в групах 20а та 19а. Всі 27 учнів показали хороші і відмінні знання з теорії та практики, яким було присвоєно відповідні кваліфікаційні розряди.
Бажаємо гідної оплати праці на своєму першому робочому місці та щасливої життєвої дороги Вам, випускники ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА № 24!

Майстер в/н Вербицька Н.В.


22.01.2016р.

Суверенна моя Україна


Україно, соборна державо,
Солнценосна колиско моя,
Ще не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях!
Живи і міцній, Українська державо!


     22 січня наша країна відзначила День Соборності України. Саме у цей день 1919 року возз'єдналися Західно-Українська Народна Республіка і Українська Народна Республіка. На державному рівні це свято почали відзначати з 1999-го року. Утім, враховуючи події, які відбуваються в Україні, цей день набув особливого значення для українців і зараз.
     Відзначили важливий для всіх українців День Соборності і у Вищому професійному училищі №24. Класні керівники в навчальних групах провели єдиний урок Соборності «Єднання заради Незалежності». В читальному залі бібліотеки училища була проведена тематична година «Суверенна моя Україна», де учні мали змогу поринути у ті вікопомні історичні події, які сформували підгрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження нацональної ідеї.


Бібліотекар


16.01.2016р.

Педагогічна Рада


     15 січня відбулось засідання педагогічної ради, На якому підвели підсумки навчально-виховної роботи за І півріччя 2015 – 2016 н.р. та затвердили завдання на ІІ півріччя 2015 – 2016 навчальний рік.


Методичний кабінет


14.01.2016р.

Навчання працівників


     З 11 по 13 січня в училищі відбулося навчання працівників з питань охорони праці згідно плану:
- Законодавство України. Основні Положення Закону «Про охорону праці» (Сугерей О. М. викладач охорони праці)
- Електробезпека (Кречмаровський А. В. викладач електротехніки)
- Порядок розслідування нещасних випадків. Страхування від нещасних випадків (Кропивницька А.М. керівник страхової групи ТАС в Корецькому районі)
- Гігієна праці і виробнича санітарія. Медичні огляди. (Гопка А. М. сімейний лікар)
- Надання першої медичної допомоги потерпілим при нещасних випадках (Іванюк С. В. лікар-травматолог)
- Пожежна безпека (головний інспектор МНС Кондратюк А. В.)
- Порядок проведення інструктажів з охорони праці в ПТНЗ (Шевчук В. І. інженер з охорони праці)
- Вибухобезпека та вибухозахист (Полюхович Л. М. викладач Захисту Вітчизни)
   13 січня відбулася перевірка знань з охорони праці працівників училища.
(ВІДЕОЗВІТ)

Інженер з охорони праці Шевчук В. І.


05.01.2016р.

Педагогічні читання


     Педагогічні читання - одна із традицій та невід’ємна частина методичної роботи нашого училища.
     Цьогорічна тема: «Використання в навчальному процесі інноваційних технологій навчання»      Доповідачі творчо підійшли до організації своїх виступів на такі теми:
- Вітрик А.В: «Актуальність інтеграції теоретичного і виробничого навчання в ПТО»
- Гулечко М.Б: «Ретроспективний аналіз використання технічних засобів у вивченні іноземних мов»
- Кириченко А.В: «Використання комп’ютерних засобів навчання на уроці «Правознавство»
- Ляшук О.П: «Досвід впровадження виробничих інновацій у навчально-виробничий процес майстра в/н»
- Павлушенко В.В:«Забезпечення взаємозв’язку теоретичного навчання та практики з професії «слюсар з ремонту автомобілів»
- Сидорук Ю.П: «Особистий показ майстром практичних прийомів, як основний метод практичних навиків»
- Степанюк І.М: «Формування міжпредметних зв’язків на уроках хімії»
- Степанюк М.А: «Фізична культура як здоровий спосіб життя молоді»
- Тарасович В.В: «Застосування методу проектів на уроках англійської мови».

Методичний кабінет


30.12.2015р.

ВІТАННЯ


Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наш навчальний заклад процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!


     З Новим 2016 Роком привітали весь училищний та учнівський колективи активісти ради учнівського самоврядування нашого ВПУ. Святковий концерт з Дідом Морозом і Снігуркою відбувся 29 грудня. Цікаві конкурси, подарунки, новорічні пісні та танці - все це дарували казкові герої, які з'являлися на сцені.


Виховна частина


19.12.2015р.

ВОЛЕЙБОЛ


     Згідно календаря змагань серед учнівської молоді ПТНЗ в останніх числах грудня у місті Ріному були проведені змагання з волейболу серед юнаків та дівчат. Команда Корецького ВПУ-24 приняла участь у змаганнях.
     В склад команди юнаків увійшли учні групи №10 Должанський Юрій , Баглай Олександр, Климчук Дмитро, учні 18 групи Гуляйгородський Назарій, Михальчук Микола, Герасимчук Олександр, 14 групи Бончук Михайло , Куцмус Микола
     Кращими гравцями можна відзначити капітана команди Должанського Юрія та учня 1-го курсу 14 групи Бончука Михайла.
     Наша команда дівчат показала хороші результати, гарну гру та посіла 5–те місце серед 18- ти команд Ріненської області. В склад команди війшли учениці групи №21 – Орліч Тетяна , Тернтюк Катерина, групи №20 – Корнійчук Іра та Корнійчук Інна, групи №8 –Мельник Тетяна, групи №23 – Мартинюк Іванна , учениці групи №9 –Прокопчук Катерина, Ніколайчук Ірина та Сайчук Вікторія .
     За підсумками змагань кращими гравцями команди стали капітан команди Орліч Тетяна та Мельник Тетяна.
     Побажаємо нашим спортсменав в подальшому гарної гри та високих місць.


Викладач Ляшук Л.П.


16.12.2015р.

Всеукраїнський день права


     В перших числах грудня в училищі відбулися ряд захоходів присвячених до Всеукраїнського дня права. Викладач правознавства Кириченко А.В. провів відкриту лекцію на тему Право на працю в Україні. Епіграф лекції: Тільки праця надає право насолоджуватися життям. (М.О. Добролюбов)
     Метою проведення Всеукраїнського дня права було:
- дати уявлення про юридичний зміст права на працю;
- відносини, що регулюються нормами трудового права;
- розвивати вміння пояснювати й застосовувати положення Конституції України;
- наводити приклади відносин, що регулюються нормами трудового права;
- складати за зразком резюме для працевлаштування;
- пояснювати, що таке підприємницька діяльність та наводити приклади її основних організаційно-правових форм;
- формувати свідому позицію щодо важливості права людини на працю.
     Також відбулися І та ІІ етапи училищної олімпіади з правознавства. Виконання завдань поділялось на дві частини: перший та другий етапи. Завдання першого етапу складали теоретичні завдання, тестові завдання, задачі, практичне завдання. Завдання другого етапу складали знання законів України та творче завдання.
     Всі учасники предметної олімпіади з правознавства показали відповідний результат своїх напрацювань протягом всього періоду свого навчання. І дійсно були показані відповідні результати, які можна порівнювати та ставити певні завдання перед собою для досягнення, ще кращих. В олімпіаді взяли участь 20 учнів, різних курсів та спеціальностей нашого училища.
     Учні групи № 20 Баранчук Оксана, Чучкевич Тетяна, Кирильчук Юлія, учениця групи № 19 Ісаєнко Олена, учень групи № 18 Кривоблоцький Іван показали найвищий результат виконавши всі теоретичні та практичні завдання.
     Після завершення олімпіади, за результатами тижня права 5 найбільш обізнаних в галузі правознавства учнів, які прагнуть до нових знань та виховують себе в дусі патріотизму і являють собою зразковість, були нагороджені грамотами та відзначені як найкращі учні Вищого Професійного Училища № 24 м. Корець в галузі правових знань.


Викладач правознавства Кириченко А.В.


15.12.2015р.

Вечорниці


     В училищі відбулися Андріївськи вечорниці


Виховна частина


12.12.2015р.

Відкриті уроки


     В перших числах грудня в училищі відбулося ряд відкритих уроків:
     з хімії в групі №23 за професією «Кухар, кондитер» на тему: «Органічні речовини, як основа сучасних матеріалів, пластмаси» провела викладач Степанюк Ірина Михайлівна
     з фізики в групі №14 за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на тему: «Розв’язування задач на залежність кінематичних величин під час різних видів механічного руху» провела викладач Силіна Наталія Вікторівна
     з англійської мови в групі №19 за професією «Кухар, кондитер» на тему: «Різдво та Новий рік в Англії» провела викладач Тарасович Віта Віталіївна
     Відео з даних уроків Ви можете побачити у нашій ВІДЕОГАЛЕРЕЇ (Галерея-Відео-Відеосторінка)


Методичний кабінет


10.12.2015р.

Відкритий урок


     9 грудня Відбувся відкритий урок в групі №10 за професією «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії»С», «С1»» на тему: «Регулювання клапанного механізму автомобіля», провів майстер в/н Павлушенко Віталій Вікторович.


Методист


08.12.2015р.

Ділова зустріч


     7 грудня училище прийняло в черговий раз гостей з Голландії – представників благодійної організації Oekroe. Як повідомлялося раніше був розроблений кошторис заміни вікон навчального корпусу №2, який вступив в експлуатацію в 1972 році. Під час попередніх зустрічей обговорювалися деталі спільного проекту, а цього разу представники Oekroe профінансували частину проекту.


Навчальна частина


08.12.2015р.

«Доброту якщо посієш, збереш гарний урожай»


     7 грудня з учнями училища бібліотекарем була проведена бесіда «Доброту якщо посієш, збереш гарний урожай».
     Під час проведення заходу було розкрито моральний зміст доброти. Присутні мали змогу усвідомити, що добро потрібне кожній людині. На конкретних ситуаціях учні розуміли моральні якості доброти. Розвивали вміння коригувати свої дії відповідно до ситуації. Бесіда сприяла формуванню етичних взаємовідносин з довкіллям, розвивала духовно-моральне мислення, естетичний смак. Захід в учнів викликав бажання творити добро, давати моральну оцінку людським порокам.


Бібліотекар


05.12.2015р.

Міжнародний день боротьби зі СНІДом.


     З 1 по 4 грудня в училищі проходили масові заходи до Міжнароднього дня боротьби зі СНІДом.
     Представники громадської організації центру «Надія» м. Рівне продемонстрували фільми про шкідливість куріння та профілактику ВІЛ/СНІДу.
     Працівники Корецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели інформаційно-консультативну роботу щодо попередження захварювання на СНІД.
     Класні керівники на виховних годинах у своїх групах ознайомили учнів з елементарними знаннями про СНІД, основними шляхами зараження хворобою та профілактикою цієї хвороби.


Виховна частина


04.12.2015р.

«Я-українець! Я-патріот!» Підсумок декади та привітання чоловіків.


     3 грудня , на передодні Дня Збройних Сил України, в училищі відбулося свято патріотизму. Учні підготовили святковий концерт, метою якого було привітати чоловіків, подякувати всім тим, хто допомагає країні бути незалежною державою - патріотам.
     Протягом двох тижнів в училищі відбувалися ряд виховних заходів: учні малювали плакати на тему «Миру в Україні бути!», створювали своїми руками різноманітні обереги, приймаючи участь в акції «Підтримай героя – зроби йому оберіг», «Збери кришечку!», відбувалися виховні години, зустрічі з волонтерами, демонстрували фільми відповідної тематики. Акції завершено. Готові вироби та кришечки передано волонтерам для подальшої передачі воїнам. Кожен учень та викладач, майстер в/н зробили свій внесок у справу важливу для покращення нашого майбутнього.
     Святковий концерт став завершальним заходом в патріотичній декаді. На святі співали: ансамбль хлопців та ансамбль дівчат, Ганна Приндюк (гр №19), Світлана Сікорацька (гр №20), Оксана Радкевич, Діана Шомко (гр №5), Влад Кіріков (гр№21), Катерина Прокопчук (гр№9); подарували танець дівчата (гр №20), хлопці (гр 19) та (№23); читали вірші: Дзюбишин Михайло (гр№12) та Данішура Олексій (гр№15); чудову сценку ставили учениці групи № 21 Мирослава Рондер та Ірина Мельник. Також активісти РУС підготували літературний флеш-моб, який було продемонстровано на концерті. Свято вели Шлінчак Назар (гр№11) та Лисюк Інна (гр№5).
     На цьому робота учнів не завершується. Ми і надалі старатимемося бути активними українцями – бути патріотами своєї держави, свого міста, своєї професії…


РУС


04.12.2015р.

Миру в Україні бути!


     Плакати на тему "Миру в Україні бути!" були представлені в рамках декади "Я-українець! Я- патріот!".
     Найкращі роботи висвітлено на сайті.


РУС


01.12.2015р.

Відкритий урок


     30 листопада було проведено відкритий урок з предмету іноземна (англійська) мова на тему «Англомовні країни. Лондон».
     Урок проведений викладачем Гулечко Мариною Богданівною в групі №16 по професії «Кухар, кондитер».
     Головною метою уроку булоудосконалювати діалогічне та монологічне мовлення, розвивати навички читання, письма, розповіді та слухання, розвивати світогляд учнів та виховувати свідоме ставлення до важливості вивчення іноземної мови.
     Для оснащення заняття було використано: ноутбук, телевізор, дошка, словники, копії текстів для читання, текстів для аудіювання, картки із завданнями.


Навчальна частина


01.12.2015р.

ОГОЛОШЕННЯ


     Шановні працівники училища! Нагадуємо Вам, що триває виписка журналів та газет. У Безрук А.А. Ви можете отримати більш детальну інформацію про наступні газети: Вісник Кореччини, Вісті Рівненщини, Вільне слово та про багато інших газет та журналів.

Навчальна частина


28.11.2015р.

Акція «Підтримай героя – зроби йому оберіг!» в нашому училищі набирає обертів


     Протягом останніх днів до неї дружно долучилися учні навчальних груп №20, №21, та №23. Хлопці та дівчата із великим задоволенням взялися створювати найрізноманітніші обереги, браслети, міні-листівочки з побажаннями, медальйони, значки та ін. До кінця акції лишилося не багато часу. Будемо чекати підтримки для воїнів і від інших учнів.


РУС


26.11.2015р.

Відбулося заняття обласної методичної секції викладачів хімії та біології


     25 листопада» на базі навчально-методичного центру профтехосвіти у Рівненській області відбулося заняття обласної методичної секції викладачів хімії та біології на тему: „Удосконалення професійної майстерності викладачів шляхом впровадження сучасних педагогічних технологій”. Приймала участь у роботі методичної секції викладач ВПУ-24 Степанюк І.М. Учасники розпочали роботи з інтерактивної вправи „Знайомство”, яку провела методист НМЦ ПТО Середа Р.В.
     Методист НМЦ ПТО Мосійчук Л.М. виступила з оглядом сучасних освітніх технологій, дала порівняльний аналіз та охарактеризувала основні аспекти використання у навчальному процесі інноваційних педагогічних технологій.
     У ході роботи секції було проведено вернісаж педагогічних ідей „Творчі сходинки педагогів”. Власним досвідом роботи з використання інформаційно-комунікаційних технологій під час проведення уроків біології поділилась з колегами викладач ДПТНЗ „Березнівське вище професійне училище” Семенович Ольга Адамівна. Викладач вищого професійного училища № 29 смт Володимирець Болдишева Алла Мефодіївна виступила перед присутніми з доповіддю „Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках біології”, у якій висвітлила педагогічні прийоми та свої напрацювання з даної теми. Творчі ідеї та свої здобутки з використання елементів інтерактивного навчання на уроках хімії представила учасникам секції Боровик Надія Семенівна, викладач вищого професійного училища № 29 смт Володимирець.
     З доповіддю „Застосовуємо педагогічні інновації: технологія веб-квест” виступила методист НМЦ ПТО Невірковець Л.Ф., яка презентувала суть та структуру педагогічного веб-квесту, розкрила можливості використання цієї технології, проаналізувала основні переваги та можливі труднощі. По завершенню учасники секції пройшли навчальний тренінг, під час його викорнували практичне завдання по створенню базової структури майбутнього веб-квесту з хімії чи біології.
     Методист Семенюк П.П. довів до присутніх інформацію щодо висвітлення діяльності профтехзакладів, методичних напрацювань педпрацівників, перспективного педагогічного досвіду на сайті навчально-методичного центру та ресурсах мережі Інтернет.

Навчальна частина


26.11.2015р.

«Ці трагічні тридцять… чорні»


     28 листопада весь український народ вшановував пам'ять жертв страхітливого голодомору. Голодомор 1932-1933-х років назавжди увійшов в нашу історію як велика трагедія, наслідки якої затьмарили своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття.
     У нашому училищі в ці скорботні листопадові дні було проведено ряд заходів, приурочених пам'яті тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть.
     Класні керівники в групах провели виховну годину «Голодомор 1932-1933 років» .
     В бібліотеці училища був проведений урок-реквієм «Прости нас, пам'яте, прости!» В читальному залі була розміщена тематична виставка «Ці трагічні тридцять… чорні» , де учні мали змогу ознайомитись із драматичними і «закритими» сторінками історії українського народу – голодові 1932-1933 рр.
     Разом з провідним бібліотекарем Кулінською В. М. та бібліотекарем Безрук А. А. в ЦРБ був проведений урок-пам'ять «Розп'яті роки всевишньої печалі».
     Хай же наша пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення та подальшої розбудови квітучої держави, розвитку демократії, вільного життя кожної людини.


Бібліотекар


21.11.2015р.

Відбулося заняття обласної методичної секції викладачів фізики


     19 листопада на базі навчально-методичного центру профтехосвіти у Рівненській області відбулося заняття обласної методичної секції викладачів хімії та біології на тему: „Застосування педагогічних технологій при викладанні фізики у професійно-технічних навчальних закладах”. Приймав участь у роботі методичної секції викладач ВПУ-24 Вознюк М.В.
     Методист НМЦ ПТО Невірковець Лариса Федорівна ознайомила учасників секції із застосування освітніх технологій при викладанні фізики у професійно-технічних навчальних закладах та провела з викладачами педагогічний тренінг „Створення алгоритмів діяльності педагога та учнів”.
     У ході тренінгу викладачі мали змогу ознайомитись із застосуванням педагогічних інновацій, – зокрема, технологією веб-квест, яка розкрила нові можливості вибору особистісно-розвивальних педагогічних технологій, що визначається поставленими цілями, які мають відображати ключові компетентності майбутніх кваліфікованих робітників.
     Мосійчук Л.М., методист НМЦ ПТО, виступила перед учасниками секції з інформацією „Про участь педагогів ПТНЗ області у конкурсі методичних розробок „Навчально-методичне забезпечення предметів професійної підготовки з використанням ІКТ” та представили методичні рекомендації „Розробка авторських навчальних програм. Методичні рекомендації”.
     Методист Семенюк П.П. висвітлив питання „Інформаційно-освітнє середовище, як ефективна складова професійного розвитку. Презентація матеріалів сайту НМЦ ПТО”.
     У ході роботи секції розглянули питання підготовки та проведення ЗНО з фізики у 2016 році.
     На завершення заняття методист НМЦ ПТО Середа Р.В. провела психологічний міні-тренінг „Як уникнути професійного вигорання педагога ”.

Навчальна частина


20.11.2015р.

Пам’ятний день


     Урочиста лінійка, приурочена річниці Дня Гідності і Свободи відбулася в училищі 20 листопада Учні підготували пам’ятні слова, вірші та пісні, присвячені «Небесній Сотні», постраждалим на майдані та тим подіям, що відбували два роки тому.


Бібліотекар, РУС


18.11.2015р.

Засідання методичної комісії колективу!


     18 листопада відбулося засідання методичної комісії класних керівників, майстрів по таких питаннях:
1. Формування правової свідомості учнів, потреби дотримання ними норм моралі, попередження злочинів і злочинності – важлива ділянка роботи керівних груп.
2. Виховання в учнів відповідальності за збереження природи, покращення екологічного стану.
3. Погодження заходів, щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання.

Голова метод комісії Шкльода С. Ф.


17.11.2015р.

Виховуємо здоровий дух молоді!


     В рамках декади національно патріотичного виховання «Я – українець! Я - патріот!» члени учнівського самоврядування готують флеш моб з назвою «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього (М. Рильський)». Також, протягом декади, після уроків в актовій залі училища учні мають змогу переглянути ряд документальних та художніх фільмів національно-патріотичного виховання, які розвивають ціннісне ставлення до держави, до оточуючого суспільства, закладають в серці бажання бути вірним своїй сім’ї, родині, нації, народу.


НВЧ, РУС, бібліотекар


16.11.2015р.

«Акція!»


     В училищі розпочалася акція «Підтримай героя – зроби йому оберіг!». Учні групи № 5 стали активними її учасниками. Саме ці дівчата відгукнулися найшвидше і взялися за виготовлення оберегів. Вони власними руками створювали жовто-блакитні браслети зі стрічок та інших матеріалів. Надіємося, що 5-та група стане прикладом для наслідування для учнів інших навчальних груп.


РУС


15.11.2015р.13.11.2015р.

Турнір знавців професій


     12 листопада в смт Гоща відбувся ярмарок професій та освітніх програм для молоді. Де учасників ознайомили з інформаційно-довідковими матеріалами, виставкою виробів слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та презентацію освітніх програм для учнів 9-11 класів, молоді.
     Наші майстри Гузь І.П. та Ляшук О.П. консультували молодь та запрошували на навчання до нашого училища.


Гузь І.П., Ляшук О.М.


13.11.2015р.

Випуск стінгазет


     13 листопада в училищі завершився «Тиждень правил дорожнього руху щодо запобігання дорожньо - транспортних пригод» випуском стінгазет в групах на тему: «Правила безпечної поведінки учасників дорожнього руху на дорозі»


Методичний кабінет


12.11.2015р.

Бесіда – інструктаж


     12 листопада старшим майстром Романиком Р.Ф та інженером з охорони праці Шевчуком В.І. була проведена бесіда – інструктаж з майстрами в/н на тему: «Дорожньо-транспортний травматизм при порушенні правил дорожнього руху»
     Також майстри в/н проводили інструктаж з учнями про порядок поведінки під час ввімкнення сигналів світлофора, а також дотримання вимог дорожніх знаків, дорожньої розмітки.


Методичний кабінет


11.11.2015р.

Пройшла вікторина


     11 листопада Пройшла вікторина на тему: «Безпека руху транспортних засобів і пішоходів на дорозі»
     Учасники: учні груп №1,№10,№11 за спеціальностями «Водії автотранспортних засобів категорії «С»».
     Найкращих результатів досягли такі учні:
     І місце Карповець Віталій Михайлович (група №10)
     ІІ місце Семенюк Михайло Вікторович (група №1)
     ІІІ місце Герасимчук Дмитро Олександрович (група №11)


Навчальна частина


11.11.2015р.

До уваги класних керівників, майстрів в/н, всього педагогічного колективу!


     До бібліотеки училища надійшов журнал «Профтехосвіта» , на сторінках якого всі бажаючі можуть знайти для себе важливу та цікаву інформацію. Це педагогічний досвід щодо впровадження у навчання робітничих професій інформаційно-комунікаційних технологій та нестардатних форм навчання, творчі доробки викладачів України, позакласні заходи, робота з учнями, розповіді про семінари з підвищення кваліфікації педагогів та конкурси професійної майстерності, розробки уроків та занять з виробничого навчання і т.д.
     В журналі «Профтехосвіта» майстри в/н з професій «Кухар, кондитер», «Кравець», а також викладачі історії, української літератури, інформатики мають змогу знайти для себе корисний матеріал.
     Бібліотека з радістю чекає своїх читачів!

Бібліотекар


10.11.2015р.

Виховні години


     10 листопада класні керівники Шкльода І.А. гр. №15, Павловський С.П. гр.№2, Коробка В.С. гр.№1, Шкльода С.Ф. гр. №18 провели виховні години на теми: "Правила і норми поведінки під час, руху пішоходів", ,"Посадка, висадка, поведінка пасажирів в транспортних засобах" "Безпека дорожнього руху"


Методичний кабінет


09.11.2015р.

«Я на сторожі… поставлю слово»


     З 5 по 9 листопада в читальному залі бібліотеки училища до Дня української писемності та мови та Дня преподобного Нестора Літописця діяла книжкова виставка «Я на сторожі… поставлю слово».
     День української писемності та мови був встановлений указом Президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - автора «Повісті временних літ», послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.


Бібліотекар


09.11.2015р.

Цікава зустріч


     З 9 по 13 листопада в училищі проходить «Тиждень правил дорожнього руху щодо запобігання дорожньо - транспортних пригод»
     В понеділок 9 листопада відбулась зустріч з представником органів ДАЇ з учнями училища. Учні почули про безпеку дорожнього руху, правила поведінки пішоходів на дорозі. Ознайомилися з статистикою ДТП за 2015 рік, з деякими положеннями нової поліції стосовно правил дорожнього руху, отримали відповіді на свої запитання


Методичний кабінет


06.11.2015р.

Міні футболу


     З 20 по 30 жовтня в училищі пройшли змагання з міні футболу. Учасниками змагань були юнаки I-III курсів. Переможцями гри стала група №18, також хочеться відзначити групу №23 за 2 місце та групи №14 та №24 за 3 місце у змаганнях.
     Переможців було нагороджено грамотами та призами.

Навчальна частина


06.11.2015р.

Відбулися змагання з настільного тенісу та шахів


     1 листопада відбулися змагання з настільного тенісу та шахів. Учні приняли активну участь у змаганнях, де призерами серед юнаків стали учні 10 групи Долгушин Дмитро - 1 місце, Климчук Дмитро – 2 місце та 3 місце отримав учень 12 групи Вишневський Андрій. Серед дівчат з настільного тенісу переможцями стали 1 місце - Орліч Тетяна та 2 місце Терентюк Катерина учениці 21 групи , 3 місце посіла учениця 20 групи Блонська Діана.
     Переможців було нагороджено грамотами та призами.

Навчальна частина


30.10.2015р.

Семінар бібліотечних працівників ПТНЗ


     29 жовтня на базі навчального віділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся семінар бібліотечних працівників ПТНЗ області за темою «Національно-патріотичне виховання учнів у ПТНЗ» (реалізація положень і завдань «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», прийнятої на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України 26. 03. 2015 року і затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України №641 від 16. 06. 2015 року).
     Учасниками заходу стали 22 бібліотечні працівники з 19-ти закладів професійно-технічної освіти області.
     Засідання методичної секції проводилось з метою визначення пріоритетних завдань бібліотек професійно-технічних навчальних закладів у системі національно-патріотичного виховання учнівської молоді та основних напрямів діяльності; створення умов для удосконалення фахової майстерності бібліотекарів; застосування інноваційних технологій у роботі з учнівською молоддю ПТНЗ.
     Керівник секції Сіверс К. А. - методист навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області, у своєму виступі наголосила на ролі бібліотеки в національно-патріотичному вихованні учнівської молоді, важливості розвитку національної свідомості, духовної культури, окреслила пріоритетні напрями в роботі бібліотек відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання, а також підготувала презентацію «Національно-патріотичне виховання учнів: чи потрібно осучаснювати вічні істини».
     Презентацію освітніх послуг Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та бібліотечно-інформаційного ресурсу щодо впровадження новітніх технологій» провела бібліотекар Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Лисенко А. І.
     Цікавими ідеями про розвиток національної свідомості та духовної культури учнів поділилась бібліотекар Соснівського професійного ліцею Надія Себа.
     Насамкінець роботи секції бібліотекарі поділилися своїм досвідом та враженнями про навчальну базу Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Бібліотекар


28.10.2015р.

«Те, що ніколи не забувається…»


     28 жовтня ми відзначаємо пам'ятну дату. День, коли 71 рік тому було звільнено Україну від німецько-фашистських загарбників.
     Цій події в читальному залі бібліотеки ВПУ № 24 була приурочена виховна година «Те, що ніколи не забувається…». На заході учні мали змогу поглибити свої знання про події Другої Світової війни на Україні.
     В залі предсталена тематична виставка, на якій можна ознайомитись із Книгою Скорботи рівненської області, прочитати про підпільників, які діяли в м. Рівне та його околицях. Представлені художні та документальні твори, нариси та документи про злочин німецько-фашистських загарбників на території України в роки Другої Світової війни.

Бібліотекар


22.10.2015р.

«На вістрі серця і пера!»


     22 жовтня цього року виповнилось 80 років від дня народження Бориса Олійника – самобутнього майстра слова, поета могутнього громадянського звучання, відомого публіциста, громадського діяча, народного депутата України.
     На тематичному вечорі «На вістрі серця і пера!», приуроченому видатному поетові, учні розширили знання про життєвий та творчий шлях Б. Олійника, познайомились із творами, в яких звучать теми екології, Чорнобиля, питання мови, духовності народу.
     Б. Олійник стоїть в одному ряду з такими видатними українськими поетами та письменниками як: М. Рильський, В. Симоненко, Л. Костенко.
     На заході учні перечитували книги з його чарівними віршами. Увійшовши в цей поетичний світ, кожен учень відкрив для себе нові його неповторні і дорогі риси. Бо така вже незглибима природа справжнього мистецтва, що живиться турботами народу, людства, доби, що твориться в ім'я високих ідеалів не на один день, а «на високі, заживні літа».

Бібліотекар


20.10.2015р.

Відвідали Корецький районний історичний музей


«Наш рідний край».
Щоб довелося мандрувати —
Піти по рідній всій землі:
У кожне місто завітати,
У кожнім побувать селі,—
То навіть би за сотню років
Цього б не встигли ми зробить:
Простори в нас такі широкі,
А міст і сіл — що не злічить!

М. Познанська


     19 жовтя учні групи № 8 з класним керівником Степанюк І.М. відвідали Корецький районний історичний музей. Метою екскурсії було розширити знання учнів про рідний край;сформувати ціннісні орієнтації в напрямках «Я і Україна» та «Природа і ми»; розвивати інтерес до історії батьківщини; виховувати почуття гідності та гордості за свою країну та рідний край.
     Брухлій Н.О. провела оглядову екскурсію. У музеї діє 5 залів: • етнографічна зала «Інтер'єр українського побуту»;
• історична зала;
• зал, де розміщені експонати, присвячені участі краю у ВВв;
• 2 виставкові зали.

     Найціннішими (унікальними) колекціями Корецького районного історичного музею є: посуд Корецької фарфоро-фаянсової мануфактури кінця XVIII — 1-ї третини XIXстоліть; колекції археології, гончарних виробів XIX—ХХ століть.
     Виставкові проекти корецьких музейників: виставки майстрів народної творчості та самодіяльних і професійних художників. Також створено постійно діючу виставку«Створення і розбудова незалежної держави».
     Радію тому,що учні дізналися багато нового та корисного з історії рідного краю.


Степанюк І.М


15.10.2015р.

Віднині і чоловіки мають свій вихідний день!


     Свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.
     У зв’язку з цим в нашому училищі планується проведення ряду заходів патріотичної тематики. Зокрема, 13 жовтня, на передодні самого свята, на великій перерві відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню захисника України.
     Всіх чоловіків привітав директор училища. Вітальне слово і згадку про загиблих учасників УПА також промовив викладач Захисту Вітчизни Полюхович Л. М.
     Мужніх наших чоловіків – захисників привітали піснею «Пролітали журавлі» вокальний ансамбль учениць.
     Ведучі подякували за мужність та вірність державі батькам, які служать в АТО, діти яких є нашими учнями.


Виховна частина


09.10.2015р.

Щорічний огляд гуртожитку


     9 жовтня відбувся обласний огляд – конкурс гуртожитків ПТНЗ. За 2015 рік придбано 100 нових матраців, 65 покривал. Зроблений ремонт фасаду приміщення гуртожитку, ремонт на всіх поверхах, ремонт вестибюля та кімнати відпочинку. Придбали пластикові інформаційні стенди. В кімнатах для приймання їжі покладено плитку біля розеток. Кімнату народознавства поповнено експозиційними матеріалами.


Виховна частина


01.10.2015р.

День працівника освіти


     1 жовтня зі сцени училища лунали слова – привітання, слова – подяки за велику працю – працю Педагога. Лунали вітальні пісні та вірші.
     Учні розкрили суть свого розуміння слова ВЧИТЕЛЬ. Словом ВЧИТЕЛЬ, з великої букви може називатися будь яка людина, будь якої професії, яка займає будь яку посаду. Адже, кожному в житті приходилося хоч би один раз бути не лише учнем, а й вчителем. Давати настанову, пораду, рекомендацію тому, хто поруч потребує цього.
     Учням було дуже приємно вітати весь педагогічний колектив із професійним святом! Людям нелегкої, але такої почесної і важливої професії, складали величальні слова подяки і просили у Всевишнього для них щасливої долі.
     З вітальним словом виступив директор училища Дмитрієв Микола Іванович. Він подякував всім працівникам з наполегливу працю та окремих відзначив почесними грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління. В свою чергу Вознюк Микола Васильович та Вербицька Наталія Василівна від імені всього колективу подякували Господу Боу та директору училища за можливість працювати і вкладати свою душу в тих, хто завтра стане нашим майбутнім.
     Ваше слово - мудрість України
     Пісня ваша – доля трударя.
     Кетягом червоної калини
     Вам за це вклоняється земля!

     Саме цими словами закінчився вітальний концерт для наших працівників…


Виховна частина


23.09.2015р.

Ми гордимося тобою!

     Здається, що нещодавно він сидів за партою на парах у нашому училищі, вивчав комп'ютерні дисципліни. А вже стільки подій відбулося не лише в нашій країні, а й в житті нашого випускника Свінціцького Володимира.
     Служив у лавах Збройних сил України в Криму. Після закінчення служби залишився за контрактом нести службу далі в м.Ялта. Анексія Криму. Не зміг зрадити присязі, тому і відмовив пропозиції перейти на бік держави-агресора. Тяжке повернення на Україну з Криму. Часу на переосмислення що відбувається не було. З перших місяців війни Володя був уже в зоні АТО….. Коротка відпустка. Одруження. Знову тяжкі будні АТО. Народження донечки. Декілька днів відпуски і знову Лисичанськ, Закотне, Первомайськ, Попасна…..

     Йому лише 23, але вже сьогодні він є справжнім героєм. Його мужність і патріотизм викликають захват і почуття гордості за нашого випускника.
     Бажаємо тобі, Володимире, міцного здоров’я, успіхів та мирного неба!
     PS. За пильність, вмілі та рішучі дії під час виконання службово-бойових завдань Володя був неодноразово нагороджений різними нагородами
     http://ngu.gov.ua/ua/news/pylnist-zaporuka-uspishnogo-vykonannya-zavdan-v-zoni-ato


Навчальна частина


17.09.2015р.

Внесок українського народу у боротьбу проти фашизму


     З 1962 року у другу неділю вересня у світі традиційно відзначається Міжнародний день пам'яті жертв фашизму, день пам'яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні.
     16 вересня в читальному залі бібліотеки ВПУ №24 була проведена лекція «Внесок українського народу у боротьбу проти фашизму», де учні мали змогу ознайомитись із даними про втрати України в Другій світовій війні, про внесок українського народу у боротьбу проти фашизму та про актуалізацію загрози фашизму у XXI столітті.
     Внесок України у перемогу ліг на плечі народу тягарем неймовірно важких втрат, які він зазнав на фронтах війни: з них понад 7 млн. мобілізованих з України близько 3,5 млн. наших земляків полягли в боях, померли від ран або пропали безвісти в лавах Червоної армії. Кожен другий з тих, хто лишився живим, став на все життя інвалідом. Український народ зробив надзвичайно великий внесок у досягнення перемоги над фашизмом і заплатив за їх чи не найвищу ціну в Європі.

Бібліотекар


15.09.2015р.

Розпочалися осінньо-польові роботи


Любов, працелюбність, людяність.
Поки ми будемо триматися цього
батьківського кореня,
доти праця буде нам давати
не тільки хліб, а й утіху.

Михайло Стельмах


     Від чого залежить урожай? Насамперед від тієї землі, на якій сіють і від її господарів. Це і зобов’язує вчасно зорати поле, аби завдячило воно високими врожаями. 14 вересня в училищі розпочалися осінньо-польові роботи. Так Воят В.Р., та Ляшук О.М., Сугерей О.М. розпочали оранку на училищних полях
     Тож побажаємо їм легкої борозни


Навчальна частина


12.09.2015р.

Осінні дари


     Щорічно культурно виховний рік в училищі розпочинається з традиційного свята - Свята Осені. От і цьогоріч це не стало виключенням. 24 вересня 2015 року у стінах ВПУ №24 було гамірно та весело. Всі готувалися до цього чарівного свята. Хтось створював незвичні казкові композиції з осінніх квітів, плодів та овочів, а хтось обдумував творчі виступи на сцені. Адже, учні хотіли потішити Осінь своїми талантами у творчому вечорі «Осінь шукає таланти».
     Члени журі спочатку переглянули учнівські витвори, що розмістились на виставкових столах, відмітили найбільш оригінальні та цікаві, змістовні роботи.
     Згодом розпочався святковий творчий концерт, де виступи було розділено на такі номінації як:
- «Осінні танцювальні мотиви»;
- «Мелодійна пісня осені»;
- «Чарівна поезія Осені».

     Свято завершилося. Результати конкурсу композицій та відзначення кращих творчих виступів будуть оголошені на урочистій лінійці дирекцією училища.


Виховна частина


11.09.2015р.

Підвищення кваліфікації


     В перших числах вересня ряд наших інженерно-педагогічних працівників проходили курси підвищення кваліфікації. Так зокрема викладач Кравчук Л.М. була на настановній сесії в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (РОІППО).
     Працівники Романик Р.Ф., Силін В.С., Романенко О.Г. проходили навчання та перевірку знань на знання вимог організації безпечної праці у Державному підприємстві «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці»

Навчальна частина


01.09.2015р.

1 вересня – день Знань


     Всі навчальні заклади сьогодні відзначають день Знань. Початок нового 2015-2016 навчального року.
     Скільки б не було в нашому житті першовереснів, кожен з них по своєму неповторний, цікавий, хвилюючий. Свято це – особисте і державне. Свято всіх поколінь нашого народу.
     Наше училище також урочистою лінійкою, а згодом Першим Уроком зібрало та привітало своїх учнів, викладачів, майстрів. Директор оголосив про відкриття лінійки, привітав учнів з початком навчального року. Учениці групи № 5 виконали патріотичну пісню та танець з українською символікою. Першокурсниці зачитали вірші про єдність та розквіт неньки нашої України.
     Традиційно право першого Дзвоника надали третьокурснику та першокурсниці, який своїм дзвоном знаменував новий подих навчання, новий поворот в незвідане у житті кожного…
     Одразу після закриття лінійки, керівники навчальних груп зі своїми підопічними відправилися по кабінетам для проведення першого уроку. Тему кожен викладач підбирав для себе сам, але об’єднувала всіх одна тематика – Патріотичне виховання учнів, ціннісне ставлення до українського народу, історична довідка державотворення, сучасне волонтерство та інформація про воїнів – земляків АТО.
     Також завітав у гості волонтер Корецького району Тарас Дулюк, який вже більше року організовує різноманітні волонтерські акції, матеріальну та фінансову допомогу для воїнів АТО та жителів Сходу України. Він розповів про свою діяльність, про пріоритети та небезпеки цієї діяльності. Про ті травмовані душі, які траплялися йому останнім часом на життєвому шляху.
     Кожен працівник ВПУ ставить для себе найціннішу мету – виховати в наших стінах Громадян України, справжніх патріотів своєї держави. Закласти в серця вихованців любов та шанобливе ставлення до традицій нашого народу, до української символіки, прокласти стежинку до будування майбутнього України.


Виховна частина

31.08.2015р.

Відбулися засідання методичних комісій

     В переддень початку нового навального року відбулися засідання методичних комісій нашого училища. Педагоги обговорили та скорегували план роботи на новий період, накреслили шляхи роботи членів методичних комісій по реалізації єдиної загально училищної методичної теми «Застосування інноваційних технологій у навчальному процесі училища», ознайомились із змінами в навчально-програмовій документації, внесли корективи в навчальну документацію та погодили навчальні плани.
     Заступники директора училища та методист училища Бригоцька М.В. провели індивідуальне консультування щодо змін в плануванні навчальних курсів відповідно до вимог сьогодення.

Голова методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін Іванчук В.І.


31.08.2015р.

Відбулося засідання педагогічної ради

     31 серпня 2015 року відбулось засідання педагогічної ради за порядком денним:
     1. Вибори секретаря педагогічної ради на 2015 – 2016 н.р. (Дмитрієв.М.І.)
    2. Підсумки роботи інженерно – педагогічного колективу училища за 2015 – 2016 н.р. (доп. Дмитрієв.М.І.)
     3. Розгляд і обговорення плану роботи ВПУ №24 на 2015 – 2016 н.р. (інф. Кириченко В.П.)
     4. Виконання плану набору учнів на 2015 – 2016 н.р. (інф. Кириченко В.П., Силін Р.В.)
     5. Готовність гуртожитку до проживання учнів. Закріплення за групами керівників, вивчення особових справ учнів. (інф. Шумейко)
     6. Затвердити педнавантаження на 2015 – 2016 н.р. (інф. Силін Р.В.)
     7. Про закріплення кабінетів, лабораторій і майстерень. (інф. Кириченко В.П.)

Методичний кабінет


20.08.2015р.

Вступна кампанія триває


     Надворі літо, учні загальноосвітніх шкіл на канікулах. Проте випускники 9-х та 11-х класів вирішують питання подальшого навчання і багато з них зробили свій вибір на користь нашого училища. Наша приймальна комісіїя допомагає молоді у виборі майбутньої професії.
     Після вступних співбесід, які проходили 20 липня та 20 серпня, план прийому молоді на навчання вже виконано на 95 відсотків. Першокурсників чекають відремонтовані навчальні кабінети, майстерні, кімнати гуртожитку.
    ВПУ-24 завжди навчає сучасній робітничій професії, виховує конкурентноспроможного робітника, здатного творчо мислити, чітко орієнтуватися в реаліях і перспективах життя, готує до праці в ринкових умовах. Молода людина, яка пройшла таку підготовку, вже адаптована до трудової діяльності в нових умовах господарювання, має певну життєву позицію. Здобуття робітничої професії відкриває перед молоддю шлях у самостійне життя.
     То ж завжди запрошуємо випускників на навчання у наш навчальний заклад.

Навчальна частина


12.08.2015р.

Жнива 2015


     Завершилося збирання ранніх зернових – час, коли доводиться працювати від зорі до зорі, незважаючи на спеку й спрагу. Жнива – це справдження мрій і сподівань на те, що буде хліб – буде й до хліба. Позаду гарячі дні й теплі ночі, сповнені солодким запахом стиглої пшениці та гуркотом комбайнів.
     Під час збиральної кампанії було скошено із озимих культур пшеницю, ячмінь, овес.
     Перші дні серпня – останні жнивні дні для хліборобів училища . Цьогорічний урожай пшениці повністю зібрано й доставлено в складські приміщення ВПУ-24. Гарно попрацювала на училищному току 6 група під керівництвом Сугерея О.М.
     Пшенична нива була щедрою для хліборобів. Трудівники поля (Воят В.Р., Ляшук О.М., Сухий Є.І., Воят А.В.) загалом намолотили 80 тонн пшениці. У середньому з одного гектара намолочено майже по 38 центнери пшениці. Цей показник урожайності пшениці є найвищим за останні 15 років в училищі.
     Із вагомими трудовими здобутками працівників привітав директор училища Дмитрієв М.І..
     – У цей непростий, кризовий період для нашої держави ми, хлібороби, виконуємо свій обов’язок – збираємо вирощений урожай. Це наш внесок у завтрашній день. Успішне завершення збору пшениці у стислий період стало можливим завдяки злагодженій, дружній роботі та об’єднанню зусиль усіх працівників училища на спільний результат. Щиро дякую усім вам за плідну роботу, сумлінне ставлення до своїх обов’язків та розуміння важливості нашої хліборобської справи!
     А попереду не менш відповідальна пора – осіння посівна. Отже, побажаємо трудівникам на майбутнє важкого колоса і легкої борозни!


Навчальна частина


23.07.2015р.

Канікули, які вони є?


     Літо закінчилося… Та теплі спогади про друзів, відпочинок тіла і душі, духовні розмови гріють серце та підносять дух до вищих сходинок нашого самопізнання.
     Не дарма Корець називають «містом семи церков», де на пагорбах древньої річки Корчика розташувалися не лише православні храми, а й жіночий монастир. Кореччину ще називають найбільшим духовним осередком Західної України.
    Наше училище вже втретє цього річ прийняло на чотири дні в свої стіни православну молодь. Втретє Корецьке благочиня прокладає духовні стежинки до юних сердець нашого майбутнього – нашої молоді. Звісно, над духовними плодами церква трудиться постійно. У Церкви Христової нема ні канікул, ні відпусток, ні лікарняних днів. Але поєднати активний відпочинок, духовний та молитовний розвиток, знайомство та спілкування з багатьма однодумцями - це справа не буденна. Саме влітку гарний час для втілення таких духовних проектів.
     От молодь і мала змогу в актовій залі училища слухати духовні лекції, ставити священикам запитання, що їх тривожать та отримувати змістовні відповіді. На спортивних майданчиках займалися спортивними іграми та творчими конкурсами. В їдальні підкріплялися смачними сніданками, обідами та вечерями. В Шевченківській кімнаті соборно молилися ранішні та вечірні молитви.
     Цікаво зазначити, що серед молоді, що завітала на форум багато було і наших учнів. Приємно було директору спостерігати, що є в нас хлопці та дівчата, які тягнуться не лише до навчання, до здобуття робітничих професій, а й до духовної сторони свого життя, є молодь, яка прагне росту душі.
     Організатори та духовенство району висловило подяку всім працівникам училища, які поставилися з турботою та піклуванням до нашого молодого покоління і сприяли проведенню молодіжного православного форуму 2015. Спаси вас Господи!


Кислюк О.П.


15.07. 2015р.

Жнива 2015

     Незабаром працівники училища розпочнуть збирання ранніх зернових культур. Саме тому відбулась виїзна нарада директора училища Дмитрієва М.І. з керуючим навчальним господарством Силіном В.С. Було оглянуто посіви озимої пшениці, посіви ярого ячменю Також був розглянутий училищний робочий план по збиранню ранніх зернових культур. Комірник училища Гордійчук М.М. провела «дні відкритих дверей» зерноскладів, які вже готові для приймання зерна урожаю 2015 року.


Навчальна частина

01.07.2015р.

Випускні екзамени і поетапна атестація

     В останні тижні червня в училищі відбулися в групах випускні екзамени та поетапна атестація на робітничу професію
         Учні тримали іспит на професійну готовність виконувати роботу за фахом. Оцінку знанням молоді давали досвідчені викладачі училища, представники роботодавців. Незважаючи на ґрунтовну, якісну підготовку під час навчання, учням важко було приховати внутрішнє хвилювання. Але бажання продемонструвати членам комісії гідний рівень професійної підготовки сприяли учням у демонстрації екзаменаторам знань і навичок зі свого фаху.
         Варто відзначити, що наші вихованці упевнено дивляться у своє майбутнє.
         Бажаємо гідної оплати праці на своєму першому робочому місці та щасливої життєвої дороги Вам, випускники ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА № 24!
Навчальна частина

29.06. 2015р.

Нарада директорів


     26 червня на базі нашого училища відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів під керівництвом заступника начальника управління - начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти П.М. Коржевського, на якій обговорювалися питання закінчення 2014-2015 навчального року, особливості вступної компанії 2015, початок нового навчального року, виконання державного замовлення на професійну підготовку робітничих кадрів у 2016 році та інше.
     Також учасникам наради наші педагоги продемонстрували майстер класи:
1. Вознюк Віта Володимирівна , майстер в/н за професією «Кондитер»
Тема: «Оформлення торту «Святкового», з використанням новітніх технологій»
2. Вознюк Микола Васильович , викладач предмету «Будова та експлуатація автомобілів»
Тема: «Будова та технічне обслуговування автомобільних свинцево-кислотних АКБ»
3.Дащук Любов Миколаївна,викладач швейної справи Гузь Ірина Петрівна, майстер в/н
Тема: «Технологія оздоблення швейних виробів холодним батіком».
4. Коробка Василь Сергійович, викладач предмету «Правила дорожнього руху»
Тема: «Розгляд типових дорожньо – транспортних ситуацій з використанням технічних засобів навчання».
5. Коробка Олена Віталіївна, викладач української мови, літератури.
Тема: «Творчий шлях Ліни Костенко».
6. Сугерей Олександр Михайлович, майстер в/н
Тема: «Проведення ТО і ремонту робочих органів ґрунтообробних машин з використанням електронного програмно –педагогічного засобу».
7. Шкльода Світлана Федорівна, викладач економіки
Тема: «Узагальнюючий урок за темою «Підприємницька діяльність» з використанням сучасних інформаційних технологій».
     В ході наради відбулася зустріч за участю директора училища Дмитрієва М.І, заступника начальника управління - начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти П.М. Коржевського та директором благодійного фонду «OEKROE» Якобом Вільгельмом де Мойа . Було обговорено плани реалізації спільного ремонту навчального корпусу №2 (раніше в новинах ми писали про створений кошторис ремонтних робіт)
     Учасникам наради також була проведена екскурсія нашим старовинним Корцем.


Навчальна частина

19.06.2015р.

Коротко про головне

     Відбулася робоча нарада при директору щодо виконання протокольних доручень управління освіти і науки Рівненської ОДА від 07.05.15
         Відбулася робоча нарада з майстрами і класними керівниками випускних груп щодо заповнення документів про освіту та виконання інших документів МОН
         Відбувся училищний суботник з благоустрою, озеленення та прибирання території
         Навчальною частиною розроблено та обговорено з централізованою бухгалтерією №2 зведену таблицю навчального часу з підготовки кваліфікованих робітників у ВПУ-24 на 2015-2016 навчальний рік
Навчальна частина

16.06.2015р.

Допомагати потрібно весь час…

     З метою подальшої допомоги землякам району, які проходять військову службу у 51 артилерійській бригаді Збройних Сил України колектив ВПУ № 24 зібрав і передав кошти в розмірі 3910 гр на придбання далекомірів та біноклів.
Трудовий колектив

09.06.2015р.

Ремонтні роботи тривають….

     Протягом травня-червня було зроблено: ремонт 520 метрів кв. даху головного корпусу, кімнати для відпочинку учнів гуртожитку, етнографічний музей, парадний вхід гуртожитку, лицювально-оздоблювальні роботи навчальних корпусів на суму понад 32 тис. грн., розроблено спільно з нідерландським фондом OEKROE кошторис для спільного ремонту навчального корпусу №2
Технік з експлуатації приміщень

09.06.2015р.

Обласна методична секція керівників фізичного виховання

     3-4 червня на базі Вищого професійного училища №25 смт Демидівка було проведено засідання методичної секція керівників фізичного виховання ПТНЗ Рівненської області. У роботі методичної секції брав участь Столяр А.В. У ході засідання методичної секції підведено підсумки методичної роботи керівників фізичного виховання ПТНЗ області. У роботі обласної секції взяв участь голова методичної секції Олексійчук О.А.
         Учасники секції ознайомились з матеріально-технічною базою Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка; з екскурсією побували в Державному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької битви», взяли участь у спортивних змаганях.
Керівник фізичного виховання

28.05.2015р.

Тренінг з економіки

     Громадська організація «Волинський ресурсний центр» на партнерських засадах отримали право на грант Європейського союзу.
         Проект передбачає збалансування ринку праці, зменшення безробіття та покращення системи підготовки кадрів робітничих професій професійно-технічними закладами Рівненської та Волинської областей (субрегіон Волинь).
         Із метою виконання заходів програми з 26 по 27 травня у програмі Тренінги з методики навчання підприємництву для викладачів економіки професійних шкіл проекту «Покращення системи підготовки кадрів економіки Волинського субрегіону» приймала участь викладач економіки нашого училища Шкльода С.Ф. Навчання відбувалося у державному навчальному закладі «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі».
         Ось наступний перелік питань, які розглядалися під час тренінгу:
         Методика проведення занять з розвитку підприємництва (набір інструментів необхідних для успішного проведення занять з розвитку підприємництва);
         Хто такий підприємець? (Чим підприємець відрізняється від найманого працівника? Чи кожна людина може стати підприємцем? Приклади успішних підприємців в нашому регіоні);
         Коли створювати власну справу? (В якому віці варто починати? Які умови необхідні для створення власної справи? Який досвід потрібно мати?);
         Де взяти ідею? (Способи пошуку ідей для бізнесу; Як оцінити життєздатність ідеї? Методи тестування бізнес-ідей);
         Фінанси (Як вирахувати необхідні ресурси? Найпростіші методи обрахування витрат; Найпростіші методи прогнозування прибутків);
         Де взяти гроші? (Де можна отримати інвестиції для розвитку справи? Чи варто брати кредит? Чи варто брати гроші у родичів та друзів?).

         Учасників програми було забезпечено навчальними матеріалами, харчуванням та проживанням (за потребою).
Навчальна частина

25.05.2015р.

ПРАЦІВНИКИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ПТНЗ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГОВИХ ЗАНЯТТЯХ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ РАДИ ЄВРОПИ „ЗМІЦНЕННЯ ТА ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ В УКРАЇНІ“

     22 травня в рамках реалізації проекту Ради Європи „Зміцнення та захист прав дітей в Україні“ на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг для працівників психологічних служб області із питань попередження насильства стосовно дітей
         Заняття провели тренери Ради Європи з питань опитування дітей, які стали жертвами або свідками насильства, Людмила Кулік, - фахівець з соціальної роботи Житомирського обласного центру ресоціалізації наркозалежної молоді „Твоя перемога“, та Тетяна Мельник, - юрисконсульт Центру підтримки громадських ініціатив „Чайка“.
         Від професійно-технічних навчальних закладів у роботі взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги з десяти навчальних закладів.
         В ході роботи учасники ознайомились з європейськими методиками опитування дітей, які стали жертвою або свідком насильства, отримали методичні матеріали.
         По завершенню навчання всі учасники тренінгу отримали сертифікати.
Навчальна частина

23.05.2015р.

ПРОВЕДЕНО II ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ІЗ ПРОФЕСІЇ „ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ КАТЕГОРІЇ „С”

     21 травня на базі Радивилівського професійного ліцею пройшов II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії „Водій автотранспортних засобів категорії „С”. У конкурсі взяли участь учні випускних груп із дев’яти професійно-технічних навчальних закладів, які отримують первинну професійну підготовку з названої професії.
         Завдання, які виконували конкурсанти, полягали у перевірці професійно-теоретичних знань зі спеціальних предметів („Охорона праці та навколишнього середовища”, „Будова й експлуатація вантажного автомобіля”, „Правила дорожнього руху”, „Основи безпеки дорожнього руху та перша медична допомога”, „Професійна етика та культура водіння”) та навиків і вмінь швидкісного водіння та маневрування на автомобілях марки САЗ-3507, а також перевірки технічного стану автомобіля марки КамАЗ-5320.
         Журі конкурсу відзначило добру теоретичну та практичну підготовку учнів.
         Момотюк Юрій Анатолійович (Радивилівський професійний ліцей) як переможець конкурсу представлятиме Рівненську область на III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії „Водій автотранспортних засобів категорії „С”, який проходитиме на базі Ніжинського професійного аграрного ліцею, м. Ніжин Чернігівської області.
Навчальна частина

23.05.2015р.

ЗАНЯТТЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ З ПІДГОТОВКУ ВОДІЇВ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА СЛЮСАРІВ З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ

     21 травня на базі Радивилівського професійного ліцею відбулось заняття обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання, які здійснюють підготовку водіїв автотранспортних засобів та слюсарів з ремонту автомобілів на тему „Мотивація у діяльності педагога та передумови підвищення рівня актив-ності в її реалізації”.
         Методист НМЦ ПТО у Рівненській області Пелипчук М.П. у своєму виступі про мотивацію у діяльності педагога відмітив індивідуальні системи актуальних потреб і відповідних мотивів педагогів та учнів, очікування педагогів від учнів, предмету, що викладають, і стосунків з колегами, очікування учнів від педагогів.
         У ході обговорення теми заняття учасники секції обмінялися досвідом з організації самостійної роботи учнів, як серцевини навчальної діяльності.
         Учасники секції обговорили зміст Державного стандарту ПТО з професії „Слюсар з ремонту автомобілів” затвердженого у 2014 році, а також розглянули пропозиції щодо методики формування завдань для проведення II етапів Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професій „Слюсар з ремонту автомобілів”, „Водій автотранспортних засобів категорії „С”.
         Проведено заняття круглого столу на тему „Реалізація диференційованого навчання в умовах комбінованого уроку”. У ході обговорення теми заняття учасники секції обмінялися досвідом з питань розвитку творчої уяви учнів в умовах комбінованого уроку. Проведено дослідження індивідуальних особливостей творчої уяви учасників заняття.
         Пелипчук М.П. ознайомив присутніх із новими нормативними документами (проект наказу Міністерства освіти і науки України „Про затвердження змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 30 травня 2006 року № 419”), мультимедійними ресурсами (3D Інструктор (mod. Весна в 3D Інструкторі 2.2.7, віртуальний автомеханік легкових автомобілів 2015, віртуальний автомеханік вантажних автомобілів 2015) та системою дистанційного навчання Moodle.
         По завершенню занять обласної методичної секції та круглого столу були прийняті рекомендації щодо врахування актуальних потреб і відповідних мотивів педагогів та учнів, розвитку творчої уяви учнів під час проведення навчальних занять, формування регіональної компоненти у робочих навчальних програмах із професій „Слюсар з ремонту автомобілів” із врахуванням змісту Державного стандарту ПТО з названої професії затвердженого у 2014 році та визначені пріоритетні напрямки методичної роботи щодо подолання проблемних питань пов’язаних з реалізацією навчально-виробничого процесу за результатами анкетування.
Навчальна частина

22.05.2015р.

ЗВІТ ДИРЕКТОРА УЧИЛИЩА.

     21 травня відбувся звіт директора про роботу трудового колективу за 2014-2015 навчальний рік.
         На протязі року дирекція та педагогічний колектив ВПУ-24 працювали над удосконаленням навчально-виховного процесу, підвищенням педагогічної майстерності, як ефективного засобу вдосконалення підготовки кваліфікованих робітників.
         В звіті підведений аналіз роботи всіх структур навчального закладу. Це теоретична підготовка професійно-практична, методична робота, виховна, фінансово - господарська діяльність. Також діяльність училища з міжнародними благодійними фондами та організаціями з метою покращення матеріальної бази училища. Микола Іванович підкреслив велику роль національно - патріотичного виховання. В обговоренні звіту прийняли активну участь викладачі, майстри виробничого навчання та технічні працівники. Колектив високо оцінив роботу директора як керівника навчального закладу.
Методист

19.05.2015р.

ВІДБУВСЯ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ЗА ПРОФЕСІЄЮ „СЛЮСАР З РЕМОНТУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ”

     14 травня на базі Вищого професійного училища № 24 м. Корець пройшов II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії „Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”.
         У конкурсі взяли участь учні випускних груп професійно-технічних навчальних закладів, які отримують первинну професійну підготовку з професії „Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”.
         Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного та практичних завдань, складність яких обсяг і норми часу визначались відповідно до Умов II етапу конкурсу.
         Журі конкурсу відзначило добру теоретичну та практичну підготовку учнів.
         На підставі висновків журі переможцями конкурсу визнано:
         Кидая Миколу Івановича (Клеванський професійний ліцей) – I місце;
         Михайловського Дмитра Миколайовича (Вище професійне училище № 24 м. Корець) – II місце;
         Михаревича Юрія Вікторовича (Державний професійно-технічний навчальний заклад „Сарненський професійний аграрний ліцей”) – III місце.
         Переможців за І, ІІ, ІІІ місце нагороджено дипломами I, II, III ступеня управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та призами. Решта – отримали дипломи учасників конкурсу.
         Кидай Микола Іванович (Клеванський професійний ліцей) представлятиме Рівненську область на III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії „Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”, який проходитиме на базі Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів Закарпатської області.
Навчальна частина

19.05.2015р.

ЗАНЯТТЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПРОФЕСІЙ

     14 травня на базі Вищого професійного училища № 24 м. Корець відбулось заняття круглого столу викладачів та майстрів виробничого навчання сільськогосподарських професій на тему: „Використання навчальних проблемно-інтуїтивних ситуацій під час проведення теоретичних занять та виробничого навчання: „за” і „проти”.
         Учасники круглого столу мали змогу познайомитися з новими викладачами та майстрами виробничого навчання сільськогосподарських професій, вказати на проблемні питання пов’язані з реалізацією навчально-виробничого процесу шляхом проведення анкетування.
         Пелипчук М.П., методист НМЦ ПТО у Рівненській області своїм виступом про використання навчальних проблемно-інтуїтивних ситуацій під час проведення теоретичних занять та виробничого навчання заклав підґрунтя для дискусії „Використання навчальних проблемно-інтуїтивних ситуацій під час проведення теоретичних занять та виробничого навчання: „за” і „проти”. У ході обговорення теми заняття учасники обмінялися досвідом з використання навчальних проблемно-інтуїтивних ситуацій у своїй педагогічній діяльності.
         Учасники круглого столу проаналізували та обговорили результати II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, проведеного у 2014 році, а також розглянули пропозиції щодо формування завдань для проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із названої професії на перспективу.
         У ході заняття круглого столу були прийняті рекомендації щодо використання навчальних проблемно-інтуїтивних ситуацій під час проведення теоретичних занять та виробничого навчання у ПТНЗ області та визначені пріоритетні напрямки методичної роботи щодо подолання проблемних питань пов’язаних з реалізацією навчально-виробничого процесу за результатами анкетування.
Навчальна частина

19.05.2015р.

Навчальне господарство інформує:


         1. було придбано оприскувач польовий для обробки посівів
         2. було придбано диско плуг для обробітку землі на навчальному господарстві та проходження виробничого навчання на тему «Обробіток грунту»
         3. продано 70 т. зернових (пшениця, ячмінь)
         4. посіяно 3 га гречки, 17 га ячменю, 20 га овесу, 3 га вікоовсяної суміші, 107 га сої
         5. оброблено 50 ст училищного саду та підсіяно конюшину
         6. здійснено підживлення зернових та оброблено фунгіцидами від хвороб


Навчальне господарство


18.05.2015р.

Позбавлені Батьківщини

     18 травня в читальному залі бібліотеки училища був проведений урок пам’яті «Позбавлені Батьківщини», присвячений 71-й річниці депортації кримських татар та представників інших народів з території Криму.
         На заході були розглянуті питання про депортацію кримських татар, відправлення кримськотатарських юнаків на роботи до таборів, втечі з місць заслання спецпоселенців, анексія Криму Російською Федерацією та проблема боротьби кримських татар за свої права.
         З часу проголошення незалежності Україна взяла на себе повну відповідальність за долю всіх своїх громадян, включно з тими, що повертаються на її територію з місць депортації. 20 березня 2014 року Верховна Рада України прийняла Постанову про гарантії прав кримськотатарського народу, якою визнала кримських татар корінним народом України та гарантувала їхнє право на самовизначення в складі України.
Бібліотекар

18.05.2015р.

Європа – наш спільний дім

     Щорічно в третю суботу травня ми святкуємо День Європи в Україні.День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
         У ВПУ №24 було проведено ряд заходів присвячених Дню Європи, а саме: книжкова виставка «Європа та виклик часу», тематична година проведена класними керівниками «Місце України в Європі» та диспут «Європа – наш спільний дім». На заходах було обговорено проблеми екологічної культури, безробіття молодих людей, проблеми розвитку та використання атомної енергетики тощо.
         День Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.
Бібліотекар

17.05.2015р.

Підсумки Фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я»


     З метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді в ВПУ №24 проведено місячник здорового способу життя .
     На ІІ етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» пропонуємо відеозапис літературно-музичної композиції команди «Форсаж», кращі плакати групи № 21 та групи № 5 і фотографії про здоровий спосіб життя


РУС


08.05.2015р.

Урочиста лінійка до Дня пам’яті та примирення, до Дня Перемоги


Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої


     Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, 8-9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, 70 –ту річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
     Саме сьогодні 8 травня на урочисту лінійку, присвячену Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги, зібралися учні, викладачі, майстри в/н, весь педагогічний колектив. Подвір’я навчального закладу майоріло червоними маками та символікою, звучали вірші про війну, лунали пісні про Перемогу. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували тих, кого в нас відібрала така далека Друга світова… та війна, яка зараз триває на сході нашої країни.
     Нам всім болить те, що розривають на шматки нашу землю, і ми віримо, що, відстоїмо цілісність нашої держави, її волю, її пісню, золоті жита і мир. Нам є що захищати, нам є що берегти!
     Хай живе Україна!
     Слава Україні – Героям слава!


Бібліотекар


08.05.2015р.

Всеукраїнський фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

          В училищі відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Учні навчальних груп презентували літературно-музичні творчі композиції. В трійку найкращих увійшли такі команди:
«Перспектива» (гр. № 20) – 3 місце
«Ураган» (гр. 23) – 2 місце
«Форсаж» (гр. № 5) - 1 почесне місце зайняла команда
Всі команди-учасниці були відзначені дипломами та цінними подарунками.

РУС

07.05.2015р.

«1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»


     Для урочистих заходів 8 – 9 травня учні училища готуються ретельно та заздалегідь. Зібравшись разом, члени учнівського самоврядування виготовили символічні «Маки пам’яті». Учні патріотично налаштовані, зробили свій внесок у відзначення знаменної дати.


РУС


06.05.2015р.

Тренінг


     Практичним психолог спільно із учнями-тренерами Воят Марією та Дідик Анжелою було проведено тренінг на тему: «Торгівля людьми, як себе вберегти» серед учнів 21 групи.
     Атакож було продемонстровано відеофільм: «Станція призначення життя»


Психологічна служба


06.05. 2015р.

День Цивільного захисту


     27 квітня в ВПУ №24 м.Корець був проведений день Цивільного захисту.
     Міроприємство розпочалося з урочистої лінійки біля учбового корпусу училища.
     З вступним словом виступив директор училища Дмитрієв М.І. (про завдання Цивільного захисту порядок і послідовність проведення «Дня ЦЗ»).
     Викладач предмету «Захист Вітчизни» Полюхович Л.М. доповів, що Цивільний захист України це система загальнодержавних оборонних міроприємств, які проводяться в мирний і військовий час. Мета її – (в мирний час) проведення невідкладних аварійно-установчих робіт в місцях стихійних лих і катастроф. У військовий час – від зброї масового ураження і звичайної зброї.
     Після проведення урочистої лінійки розпочалися практичні заняття: одягання протигаза та ватно-марлевих пов′язок на потерпілого.
     Медична сестра училища провела практичні заняття з медико-санітарної підготовки.
1. Непрямий масаж серця.
2. Перша медична допомога при раптовій зупинці серцевої діяльності і дихання (медичне дихання і прямий масаж серця).
     На проведенні дня ЦЗ був присутній начальник Корецького районного сектору ДППЧ-4 ГУДСНС України в Рівненській області підполковник Боксанчук В.О. з метою підвищення рівня готовності і недопущення нещасних випадків, провів роз’яснювальну роботу спрямовану на те, щоб запобігти нещасним випадкам: «Небезпеки вдома й на вулиці, при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Що треба знати про вибухонебезпечні предмети», «Не доторкайся до вибухових предметів – це небезпечно для життя!», перевірка дій особового складу по сигналу ЦЗ «Увага всім!» організований вихід учнів і працівників училища в протирадіаційне укриття.
     По закінченню були підведенні підсумки Дня ЦЗ.
     Активну участь у проведенні Дня ЦЗ відзначилися учні шостої групи класний керівник Вознюк М.В., майстер виробничого навчання Воят В.Р.


Служба з охорони праці, Полюхович Л.М.

06.05. 2015р.

Друга світова війна: український вимір


     Таку назву мала учнівська конференція, що відбулася 28 квітня 2015 р. в читальній залі бібліотеки ВПУ-24 м. Корець в рамках заходів на відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Вступним словом її відкрив викладач історії навчального закладу Іванчук В.І., нагадавши присутнім, що Друга світова війна - найкривавіший конфлікт глобального характеру за всю історію людської цивілізації в ході якого загинуло 50 – 85 мільйонів людей, а прямі людські втрати України в цій війні становлять 8-10 млн. осіб. З огляду на ці жертви цілком слушною видається Резолюція Генеральної Асамблеї ООН від 27 листопада 2004 р. яка проголосила 8 і 9 травня Днями пам’яті та примирення, як данину пам’яті всіх жертв Другої світової війни. Указ президента України Петра Порошенка від 24 березня 2015 р. встановлює День пам’яті та примирення, що відзначатиметься в нашій державі щорічно 8 травня, демонструє європейський підхід – передусім вшанування усіх жертв війни для недопущення подібних трагедій у майбутньому. Це актуально ще й огляду на воєнний конфлікт, який нині триває на Сході України.
     Цікаві змістовні повідомлення підготували учні закладу, члени історико-краєзнавчого клубу «Антей» Олексій Данішура (група №15), Валентина Фесенко (група №15), чоловік якої, в недавньому минулому випускник училища, нині виконує свій воїнський обов’язок в зоні АТО, Ганна Шекель (група №20), Олена Кайданович (група №16).
     Юні історики нагадали присутнім, що війна для українців розпочалася з 1 вересня 1939 року, і останню крапку з ній поставив українець генерал Кирило Дерев’янко 2 вересня 1945 року, що представники нашого народу брали участь у бойових діях на всіх воєнних театрах в складі армій багатьох країн світу. Розповіли про трагічні події 1941-1942 рр., нацистську окупацію України та злочини вчинені обоиа тоталітарними режимами проти нашого народу, особливості розгортання Руху Опору окупантам та його напрямки, про кровопролитні бої пов’язані з визволенням України від нацизму в 1943-1944 рр. та вклад мешканців Рівненщини в Перемогу над нацизмом.


клуб «Антей», Іванчук В.І

05.05.2015р.

Профорієнтаційна робота

     В останній день квітня група працівників училища проводила профорієнтаційну роботу в школах Славутського району Хмельницької обл. Так зокрема Ляшук Л.П., Дулюк О.С., Степанюк М.А. та Гузь І.П. побували в НВК сіл Мухарів, Ставичани, Берездів. Вони розповідали про робітничі професії, яких навчають в нашому училищі, про те як проходить позаурочна робота та відповіли на запитання, які цікавили майбутніх випускників.
         15 учнів виявили бажання продовжити навчання саме в нашому навчальному закладі і написали заяви для вступу. завдала безліч непоправних людських втрат.
         Особливу подяку хочеться висловити Ляшуку Сергію Івановичу, який залюбки погодився провести своїм транспортом «профорієнтаційну екскурсію» в Славутському районі.рип’яті і все, що з ними пов’язане, не має терміну давності.
         Нещодавно відбулася робоча нарада директорів шкіл Корецького району. На ній був присутній викладач Романик С.Р. Він довів до відома інформацію про умови вступу та професії, за якими буде проводитись навчання в новому навчальному році.!
Навчальна частина

05.05.2015р.

«Ой не ріж косу, бо хорошая»

          Ллються коси, як ранкові роси,
В ланцюгах сріблястих золотих.
Що є краще за дівочі коси
Ще й квітучі маки, вплетені у них?!

         Український народ з давніх-давен створював свої звичаї, свої вірування і свої переконання! Дивуєшся тій красі і любові.
         «Ой не ріж косу, бо хорошая» так називається відкритий виховний захід, який провела викладач, класний керівник групи №19, Маркевич Світлана Миколаївна.
         У сценарії свята вдалося поєднати українські звичаї та оспівування морально-етичної краси дівочої коси у поезії, піснях та легендах.
         Учні групи зробили екскурсію у минуле. Розповіли про народні традиції шанування, прикрашання та догляду волосся дівчинки, дівчини та жінки. У ході свята були відтворені обряди «Перших пострижин», «Перше заплітання коси» та весільний обряд «Розплітання коси».
         За участі хлопців проведено конкурс «Заплітання коси» та за участі дівчат конкурс «Найдовша коса».
         Змінилося наше життя, змінилося і наше ставлення до народних традицій. Сьогодні ми тішимося залишками тих звичаїв. Але хочеться вірити, що прасимволом роду українського заповнять наші душі чимось кимись призабутими.
         Віриться, що глядачі часу не змарнували і таки чимало користі взяли для себе.
         То ж чистих всім рос!
         Вродливих дітей та онуків, як червоних маків у дівочих косах!
Маркевич С.М.

29.04.2015р.

Чорнобиль – скорбота пам'яті людської

     28 квітня в читальному залі бібліотеки училища відбулась тематична виховна година «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської».
         Ось уже вкотре, ми повертаємось до тієї квітневої ночі, коли ядерна трагедія радіаційним враженням накрила сотні населених пунктів і завдала безліч непоправних людських втрат.
         29 років відділяє нас від Чорнобильської катастрофи – найбільшої та найжахливішої за всю історію людства техногенної аварії. Вікопомні події, що сталися чверть століття тому на берегах Прип’яті і все, що з ними пов’язане, не має терміну давності.
         Низький уклін та щира вдячність усім, чиє життя пов’язане з Чорнобилем. Повага до вас – безмежна! Пам'ять про вас – безсмертна!
Бібліотекар

27.04.2015р.

ВІДБУЛОСЯ ЗАНЯТТЯ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМП’ЮТЕРНИХ ДИСЦИПЛІН

     23 квітня на базі Рівненського професійного ліцею відбулося заняття методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних дисциплін на тему „Використання інтерактивних технологій та дистанційних методів навчання при підготовці кваліфікованих робітників у профтехзакладі“.. У роботі секції приймала участь викладач інформаційних технологій Михальчук Н.В.
         Заступник директора закладу Холодько Л.С. ознайомила учасників методичної секції із історією, напрямами підготовки кваліфікованих працівників у ліцеї, роботою, щодо комп’ютеризації закладу, його забезпечення можливостями мережі Інтернет, використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виробничому процесі; провела екскурсію по навчальному закладі.
         В ході презентації методист НМЦ ПТО Семенюк П.П. звернув увагу на актуальність, перспективи та проблеми щодо використання інтерактивних методів навчання у профтехзакладі.
         Методист Рівненського професійного ліцею Руда О.Б. під час семінару-практикуму ознайомила присутніх із структурою та методикою проведення інтерактивного уроку; учасники секції побували у ролі учнів на інтерактивному занятті, представленому Оленою Богданівною, де мали можливість спільно освоювати навчальний матеріал, з використанням методу „Ажурна пилка“, дискутувати, висловлювали свою думку
         В ході тренінгового заняття педпрацівники комп’ютерних дисциплін профтехзакладів області вчились створювати власний дистанційний курс у системі дистанційного навчання Moodle, наповнювали сторінки текстовою, графічною та відеоінформацією, а також отримали домашнє завдання для подальшої роботи над курсом.
         Були розглянуті питання поточної діяльності педагогічних працівників - учасників методичної секції.
Навчальна частина

27.04.2015р.

ВІДБУЛОСЯ ЗАНЯТТЯ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ

     21 квітня на базі Клеванського професійного ліцею відбулося засідання обласної методичної секції викладачів фізики ПТНЗ Рівненської обл. Педагоги активно працювали над темою "Застосування особистісно-розвивальних педагогічних технологій на уроках фізики у ПТНЗ як основа підвищення рівня підготовки кваліфікованих робітників". У роботі секції приймав участь голова методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін, викладач вищої категорії Вознюк М.В
         Методист навчально-методичного-центру Невірковець Лариса Федорівна провела з викладачами психолого-педагогічний міні-тренінг „Формування навичок ефективної взаємодії викладачів математики та учнів ПТНЗ, як основи підвищення рівня підготовки кваліфікованих робітників”.
         В ході засідання були розглянуті такі питання та проведені заходи:
         - Психолого-педагогічний міні-тренінг «Формування навичок ефективної взаємодії викладачів фізики та учнів ПТНЗ як основа підвищення рівня підготовки кваліфікованих робітників» (Невірковець Л.Ф., методист НМЦ ПТО);
         - Доповідь "Методи інтеграції природничо-математичних дисциплін у профтехзакладах" (Мосійчук Л.М., методист НМЦ ПТО);
         - Бінарний урок «Гармонічні коливання» (Кривошеєва І.Д., викладач фізики, Петровська Н.В., викладач математики Клеванського професійного ліцею) та його обговорення;
         - Доповідь "Інтеграція навчального процесу на уроках фізики як чинник розвитку пізнавальної активності учнів" (Середа Л.Г., викладач фізики та астрономії Клеванського професійного ліцею);
         - виступ "Рекомендації щодо підготовки та проведення ДПА з фізики" (Невірковець Л.Ф., методист НМЦ ПТО);
         - Підсумки роботи секції. Проведення анкетування (Невірковець Л.Ф., Мосійчук Л.М., методисти НМЦ ПТО).
         Також обговорювалися креативні підходи у технологіях навчання, розглядалися новітні підходи у методах інтеграції природничо-математичних предметів.
Навчальна частина

27.04. 2015р.

Акція «Зробимо Україну чистою!»

     До проведення «Дня довкілля» та Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою - 2015» залучені учні та працівники училища. Було прибрано територію та прилеглі до закладу вулиці, берег р. Корчик. Учні групи №12 (майстер Васильчук І. П.) упорядкували 0,3 га території міського парку. Висаджено дерева та кущі, упорядковані квітники, сміттєзвалища.


РУС

27.04.2015р.

«Молодь обирає здоров’я»

          З початком місячника «Молодь обирає здоров’я» стіни училища замайоріли стінгазетами на тему здорового способу життя. Учні навчальних груп створювали газети різнопланового жанру на тему здоров’я екології та ін. під загально – національним молодіжно-спортивним гаслом «Ми – за здоровий спосіб життя!»

РУС

27.04. 2015р.

«Молодь обирає здоров’я»

     В рамках місячника «Молодь обирає здоров’я» протягом даного тижня учням училища демонструвалися документальні фільми з метою популяризації здорового способу життя та згубного впливу шкідливих звичок на організм молодої людини.
     Учні переглянули такі фільми як: «Чорно біле кіно», «Куріння: секрети маніпуляції», «Алкоголь: секрети маніпуляції».
     Після перегляду учні мали змогу обговорити побачене та зробити висновки.


РУС

27.04. 2015р.

У рамках місячника «Молодь обирає здоров’я»

     В актовій залі училища була проведена зустріч учнів з начальником служби у справах дітей Сухляк С. П. та начальником відділу КВІ Заводовським В. В. Тема бесіди звучала так: «Проблеми насильства, жорстокості та різних негативних явищ в учнівському середовищі».
     Учням розповіли про виникнення злочинів в підлітковому середовищі саме через дію наркотичних речовин, алкоголю, куріння і т. ін.


НВР, РУС

23.04.2015р.

«НЕ будь байдужим, допоможи дитині!»

          Колектив ради учнівського самоврядування просить учнів вищого професійного училища № 24 долучитися до благодійної акції «Не будь байдужим, допоможи дитині!».