НОВИНИ 2019-2020 н.р

25.02.2020

Авторська школа кондитерського мистецтва

         21-22 лютого 2020 року майстри в/н Наталія Вербицька, Віта Вознюк, Раїса Силіна та викладач спецпредметів Тетяна Бурса прийняли активну участь в другому занятті авторської школи кондитерського мистецтва короля десертів Руслана Вичерова та власниці мережі кондитерських м. Рівне Мар’яни Зелінської на базі НПЦ Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі. Було представлено приготування, формування та оформлення сучасних десертів – торт «Шоколадне безумство», чизкейк «Малина-фісташка», тарт «Ягідний», тістечко «Мигдаль-Каламансі», тарталетка «Тірамісу».
         Учасники отримали сертифікати про участь, масу позитивних емоцій, ейфорію смаків від сучасного кондитерського мистецтва, яке основане на натуральній сировині та новітніх технологіях.


Викладач спецпредметів
Тетяна Бурса


21.02.2020

«Герої не вмирають!»

         Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги та силу духу тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності.
        Працівники та учні Вищого професійного училища № 24 долучилися до всесвітньої акції вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті», започаткованої з ініціативи відомої співачки, журналістки, телеведучої, волонтера, президента мистецької агенції «Територія А» Анжеліки Рудницької.
         Діти запалили свічі у формі янгола у пам’ять про тих, хто віддав за нас своє життя. Опісля, всі учасники акції розвісили на дерева паперові ангели, які виготовили власноруч.
         В цей день з нагоди цієї важливої історичної події учні нашого училища взяли участь у героїко-патріотичній годині «Герої не вмирають!», яку було проведено в ЦРБ. Разом з бібліотекарями учні відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані, переглянули документальний фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», згадали Героїв Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих.


Навчально-виховна частина
РУС
Бібліотека


20.02.2020

«Охорона праці очима дітей»

         В Корецькому навчальному закладі ВПУ №24 проведено І етап Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей».

         Конкурсним журі визначено перші три місця, які приймуть участь в ІІ – му етапі конкурсу який буде проведено в Управлінні Держпраці в Рівненській обл.

         Переможців І етапу нагороджено дипломами та цінними подарунками.


Інженер з ОП


20.02.2020

Будьмо достойними їх пам’яті!

         До дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 19 лютого в навчальному закладі відбувся урок мужності «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки».
        В читальному залі бібліотеки розміщена тематична виставка «За Віру! За Правду! За Україну!»
        Герої не вмирають!


Виховна частина, РУС


19.02.2020

         Екологічна ініціатива працівників та учнів ВПУ №24 м. Корець. Прибрано пагорб, що поблизу річки Корчик, який розташований на шляху до навчального закладу.

Виховна частина, РУС


19.02.2020

         Учні нашого закладу активно готуються до акції «Ангели пам’яті», яка відбудеться 20 лютого о 13,30 в місті Корець на центральній площі.


Виховна частина, РУС


18.02.2020

ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗЕМЛЯКІВ

         З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля меморіального комплексу «Україно! Ми вірні сини твої!», присвяченого пам’яті загиблих воїнів Кореччини при виконанні військового обов’язку у Республіці Афганістан, працівники та учні нашого навчального закладу спільною молитвою, хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять наших загиблих земляків.


Виховна частина


18.02.2020

         18 лютого відбувся вебінар для викладачів історії закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми „Сучасний урок історії. Позиція педагога та учня в сучасному освітньому просторі”. Участь у заході прийняв наш викладач з історії України Іванчук В.І.


Навчальна частина


17.02.2020

Шановні колеги!

         Керівництво Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України здійснює опитування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з питань розвиненості у них правової культури. Анкета доступна за посиланням: https://forms.gle/2WBwKPMBUeVNczk2A/
        Анкетування проводиться анонімно.

Навчальна чатина


12.02.2020

         Керівництво центру єдиноборства "УДАР" нагородило вчителя фізичного виховання ВПУ-24м. Корець Стахнюк Наталію як кращого тренера з карате 2019 року.

Спорткомітет


11.02.2020

         28.01. 2020 року у закладі освіти відбулося методичне об'єднання керівників фізичного виховання закладів професійної освіти Рівненської області та семінар з волейболу в якому прийняли участь викладачі фізичного виховання ВПУ-24 м. Корець Степанюк М.А. та Стахнюк Н.Ю.
         На методобєднані обговорювали хід проведення спартикіади ЗПТО Рівненщини у 2019-2020 навчальному році.
         На навчальному семінарі з волейболу обговорювали:
1. Офіційні правила волейболу. Зміни та доповнення. 2. Практичне застосування офіційних правил з волейболу.
3. Тактика гри у волейболі та її практичне застосування.
         По закінченню семінару усі учасники отримали сертифікати про проходження навчального семінару.


Спорткомітет


10.02.2020

Майстер клас

         06.02.2020 року відбувся майстер клас на тему «Приготування та подача м'яса та овочів приготовлених на грилі» провела майстер виробничого навчання Вознюк В.В. та асистент учень групи № 21 Семенюк Артур. Були запрошені майбутні абітурієнти і разом проведена профорієнтаційна робота з Баранчук Мариною, Оводюк Тетяною, Канєвською Вікторією.


Навчальна частина


07.02.2020

Зустріч з учасником бойових дій АТО/ООС

         Відбулася зустріч з учасником бойових дій АТО/ООС 2017-2020 років, випускником училища 2009 року Пришвою Миколою


Навчальна частина


07.02.2020

Презентація велоклубу ВЕЛОШОК

         7 лютого в училищі відбулася презентація велоклубу ВЕЛОШОК.
         Керівник клубу розповідав нашим учням про переваги здорового способу життя, користь занять спортом, зокрема, велоспорту. Учні отримали запрошення для участі в зимовому етапі кубку ВЕЛОШОК 2020.


Спорткомітет


31.01.2020

Смачний екзамен

         31 січня 2020 року учні випускних груп № 15 та 16 з професії «Кухар, кондитер» проходили державну кваліфікаційну атестацію, за підсумками якої всі 20 випускників отримали кваліфікацію: 3 розряд «Кондитера» та 4, 5 розряд «Кухаря».
         19 випускників, отримавши робітничу професію вже працевлаштовані в різних регіонах України.


Навчальна частина


28.01.2020

         24-25 січня 2020 року розпочала роботу авторська школа кондитерського мистецтва Руслана Вичерова та власниці мережі кондитерських «Мар’яна Морквяна» м. Рівне Мар’яни Зелінської.
        Майстри в/н Вербицька Н.В., Силіна Р.А., Вознюк В.В. та викладач спецдисциплін Бурса Т.Ю прийняли активну участь на першому занятті школи.
        «Сабле Бретон», «Апельсиновий бісквіт», «Шоколадний женуаз», «Штройзель», «Клафутті» та багато інших смаколиків – новинок кондитерського мистецтва.
        Всі учасники отримали сертифікати та масу позитивних емоцій.


Н.В.Вербицька
Майстер в/н


24.01.2020

Рятувальники Кореччини провели практичне тренування

         23 січня рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області за участю провідного інспектора Корецького районного сектору провели практичне відпрацювання документів оперативного реагування та тренування з проведенням евакуації учнів та персоналу у Вищому професійному училищі №24 м.Корець.


Навчальна частина


23.01.2020

З Днем Соборності, Україно!

         День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західної Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. Йому передувало підписання 22 січня 1918 року Четвертого універсалу Центральної Ради, який Українську Народну Республіку проголосив суверенною і незалежною державою.
         22 січня у читальному залі бібліотеки Вищого професійного училища № 24 була проведена виховна година «День Соборності України. Історія свята». Присутні учні дізнались про історичні події тих років, становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність.


Безрук А. А.
Бібліотекар


23.01.2020

Вебінари по ЗНО

         20, 21, 22 січня 2020р. відбулися вебінари з історії України, української мови та фізики «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», в яких взяли участь викладачі - предметники нашого училища.

Навчальна частина


20.01.2020

Педагогічна рада

         16 січня 2020 року відбулося засідання педагогічної ради.
        На ньому були розглянуті наступні питання:
1. Про підсумки навчально-виховної роботи за І півріччя 2019-2020 н.р. та завдання на ІІ семестр 2019-2020 н.р.
2. Аналіз психолого - педагогічного стану учнів нового набору на основі анкетування та вхідного діагностування.
3. Про підсумки проведення директорських контрольних робіт. Моніторинг навчальних досягнень за І семестр 2019-2020 н.р. Особливості ЗНО в 2020 році.
4. Про підготовку профорієнтаційної роботи ІП колективу училища. Підготовка до проведення Дня відкритих дверей.
        За результатами засідання педагогічної ради роботу педагогічного колективу оцінено задовільно та прийняті рішення стосовно обговорених питань.

Методкабінет


17.01.2020

Педагогічний марафон

         15 січня 2020 року відбувся педагогічний марафон.
        Училище працює над загальною методичною темою, що стосується застосування сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі. Інновація освітнього процесу - це вимога сьогодення. Саме тому тема цьогорічного педагогічного марафону «Інноваційні технології, як засіб підвищення якості освітнього процесу».
        Активну участь прийняли такі педпрацівники: Коробка Василь, Вітрик Антоніна, Цимбаліст Світлана, Бурса Тетяна, Галицька Ольга, Зінькевич Олександр, Ковальчук Лариса, Надія Ільїна. Виступаючі поділилися власним педагогічним досвідом.


Методкабінет


02.01.2020

         22 грудня 2019 року на базі ВПУ №24 м.Корець відбувся відкритий Чемпіонат Рівненської області з кіокушинкайкан карате у розділі "куміте" у якому прийняла участь наша учениця групи №5 Біла Юлія та здобула ІІ місце.
        Вітаємо її із перемогою.

Навчальна частина


24.12.2019

         Голова учнівського самоврядування ВПУ №24 м. Корець Оксана Андріюк та учениця Аліна Люльчик в Корецькому інклюзивно-ресурсному центрі для дітей з особливими освітніми потребами були ведучими святкового дійства "Йде Святий Миколай!" та допомагали діткам виготовляти новорічні прикраси.

РУС


23.12.2019

         20 грудня майстром виробничого навчання групи №3 Вітрик А.В. проведено відкрите виробниче заняття на тему «Кладка стовпів 1,5 х 1,5 цеглини для з’єднання огороджувальних конструкцій паркану».

Голова методкомісії


23.12.2019

         19 грудня викладачем спецдисциплін Коробкою В.С. було проведено відкрите заняття в групі №10 на тему «Державні знаки та їх характеристика».

Голова методкомісії


20.12.2019

Святкуємо разом.

         З метою відродження традицій і звичаїв українського народу проведено Андріївські вечорниці та свято Миколая.

Виховна частина, РУС


19.12.2019

Відкритий урок

         18 грудня відбувся відкритий урок з інформатики, в групі №4 на тему «Буклет. Призначення. Принципи композиції. Види буклетів та способи складання.», який провела викладач Ковальчук Л.І.

Голова методкомісії


17.12.2019

Освітню діяльність училища РОЗШИРЕНО

         05 грудня 2019 року наказом Міністерства освіти і науки України № 1003 Вище професійне училище №24 м.Корець Рівненської обл. розширило впровадження освітньої діяльності за професією «Кухар».
        Тепер навчальний заклад зможе впроваджувати всі види професійної підготовки, а саме: первинна професійна підготовка, технічне навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації на базі практичного центру професії.

Навчальна частина


05.12.2019

Спартакіада

         28.11.2019 року ВПУ № 24 м. Корець розпочало боротьбу у обласній спартакіаді серед здобувачів освіти ЗПТО.
         Спартакіада розпочалася з настільного тенісу та шахів. У змаганнях брала участь рекордна кількість спортсменів. У напруженій боротьбі, яка точилася з настільного тенісу, команда ВПУ №24 дівчата (Тригуб Яна та Іванова Зоя) вибороли друге призове місце. Команда хлопців, (Ковальчук Сергій та Кузьмін Ігор) з однією поразкою посіли п’яте загальнокомандне місце.

Спорткомітет


04.12.2019

«ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК»

         Наше училище долучилося до Всесвітнього дня доброти та благодійної Всеукраїнської акції «ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК», в рамках яких відбулася творча зустріч «Барви життя» із місцевим жителем Максимом Сас, переможцем Всеукраїнських обласних та районних пісенних фестивалів-конкурсів. Зокрема, голова РУС училища Оксана Андріюк зачитала авторський вірш Максима.
        Зустріч – благодійна, кошти збирались для молодого чоловіка з с. Головниці, батька двох маленьких донечок, Сергія Ольшанського, який потребує термінової операції.

Оксана Андріюк
Голова Ради учнівського самоврядування


04.12.2019

Чемпіонка України провела розминку для новокорецьких школярів

         Черговий тур обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» пройшов у Новокорецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
        Про це йдеться на korets.rayon.in.ua.
        Цього разу у ньому дебютувала колишня учениця школи , а нині наш викладач фізичної культури Наталія Юріївна Стахнюк, чемпіонка України та призерка чемпіонату Європи із кіокушинкайкан карате.
         Традиційно, захід розпочався з визначення переможців конкурсу малюнків на спортивну тематику, який пройшов в навчальному закладі напередодні з нагоди «Розминки від чемпіона». Нагородження авторів найкращих малюнків продовжилось розповіддю Наталії про шлях у спорт, захоплення карате, участь у різноманітних змаганнях. Діти мали нагоду поспілкуватися з чемпіонкою, поставити питання щодо особливостей тренувань, системою ступенів та значення кольорів поясів у карате, про плани на майбутнє, її хобі.
        «Заняття карате розвивають фізичну силу й вольову складову характеру. Карате дисциплінує та навчає долати труднощі. Тобто, ці заняття дають те, що однозначно допоможе кожному з вас у житті», – наголосила спортсменка.
        Задовольнивши цікавість школярів, каратистка провела традиційну розминку з учнями. Діти з очевидним задоволенням і старанністю намагались повторювати за нею усі вправи та активно долучились до майстер-класу з кіокушинкайкану.
        Завершилась зустріч фотосесією з гостею та її нагородами. Окрім того, автографів їй довелося роздавати теж чимало.         Нагадаємо, що на Рівненщині діти мають можливість зустрітися з відомими спортсменами у своїх рідних шкільних стінах завдяки зусиллям «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Рівненське обласне відділення НОК України та сприяння Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

Навчальна частина


04.12.2019

"МИ - НАЙКРАЩІ!"

        3 грудня 2019 р. у Міжнародний день людей з обмеженими можливостями учні нашого училища прийняли участь у святковому заході "МИ - НАЙКРАЩІ!" для учнів Корецького інклюзивно-ресурсного центру.

Оксана Андріюк
Голова Ради учнівського самоврядування


03.12.2019

"Що ти знаєш про СНІД?"

         Днями в училищі члени учнівського самоврядування провели фотофлешмоб, присвячений Дню боротьби зі СНІДом "Що ти знаєш про СНІД?"
        Активісти роздавали символічні червоні стрічки та пропонували учням і працівникам училища зробити фото з тематичними карточками для поширення інформації про хворобу серед колег та знайомих через соціальні мережі.

РУС


03.12.2019

         Дзюбук Олександр, учень ВПУ №24 м. Корець, який є вихованцем Корецької дитячо-юнацької спортивної школи, приймав участь у обласних змаганнях в м. Рівне, з класичного паверлівтенгу. Олександр став чемпіоном у своїй ваговій категорії і зайняв перше місце.

Спорткомітет


29.11.2019

WorldskillsUkraine

        Ось і завершився Регіональний відбір WorldskillsUkraine, до якого так старанно готувалася вся професійна Рівненщина.
        Учні нашого училища гідно представляли честь закладу з обраних компетенцій.
        Щиро вітаємо всіх учасників та бажаємо успіху в досягненні професійної майстерності!


27.11.2019

«Людської пам’яті мости…»

         26 листопада в бібліотеці училища майстром в/н Вітрик А.В. було проведено виховну годину до Дня пам’яті жертв голодомору 1932 -1933рр. на тему «Людської пам’яті мости…». Учні переглянули фільм, провели обговорення про бережливе ставлення до хліба та ціну людського життя.

Вітрик А.В.
Майстер в/н


25.11.2019

"Подаруй дитині радість"

         20 листопада учні училища долучилися до благодійної акції "Подаруй дитині радість".

Оксана Андріюк
Голова Ради учнівського самоврядування


22.11.2019

         Завершується монтаж притяжної та витяжної вентиляційної системи в навчально-практичному центрі за професією «Кухар»


22.11.2019

День Гідності і Свободи

         21 листопада 2019 року в училищі відзначили День Гідності і Свободи.
        Слава Україні!

Виховна частина


21.11.2019

Господарів землі вітаємо зі святом!

         Щороку у третю неділю листопада країна відзначає День працівників сільського господарства. Це світле свято всіх хліборобів, всіх працівників, які причетні до сільського господарства! А в нашому училищі навчаються за такими професіями, які безпосередньо пов’язані із українськими землеробами.
        19 листопада 2019 року на урочистому заході учні вітали працівників запальними гумористичними сценками, ансамбль хлопців та дівчат – українськими народними піснями. Переможці обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» виконали пісню «Козацька слава»! Спробували запашний коровай, а директор училища нагородив грамотами працівників, які на учбовому господарстві трудяться з року врік.

Виховна частина


20.11.2019

«Пароконвектомат у роботі: це просто»

        19 листопада 2019 року на базі навчально-практичного центру Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» відбувся майстер-клас «Пароконвектомат у роботі: це просто» в якому прийняли участь: майстер в/н Вербицька Н.В. та здобувачі освіти Іван Грабовський та Олександр Тимощук.

Вербицька Н.B.
Майстер в/н


18.11.2019

17 листопада весь світ святкував День студента

         В нашому училищі було проведено конкурс плакатів серед учнів навчальних груп, присвячених цьому дню.
        Відзначено всі групи, які прийняли участь, а саме: гр № 3, гр №19, гр №5, гр 11, гр №16, гр №17, гр №15, гр № 9, гр №20.
        Та, оскільки це був конкурс, мають бути і переможці.
        Отже, найкращими були:
Гр № 3 – 1 місце
Гр №19 та Гр №5 – 2 місце
Гр 11, гр №16, гр №17 – 3 місце

Оксана Андріюк
Голова Ради учнівського самоврядування


12.11.2019

«Квітни, мово наша рідна!»

         Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови.
         Кожна епоха дарує людству нові винаходи і відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.
         В читальному залі бібліотеки нашого училища пройшла літературна година “Квітни, мово наша рідна!», де учні групи № 5 розповіли присутнім про тяжку долю нашої співучої мови, шлях до здобуття державної. В залі лунали улюблені поезії про мову. А наостанок був продемонстрований фільм про історію літописання, виникнення писемності, про життя і діяльність Нестора Літописця та перших перекладачів книжок Кирила та Мефодія.
         Мова – душа кожної національності, її святиня, її найцінніший скарб. Любімо, поважаймо та вдосконалюймо нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Безрук А. А.
Бібліотекар


11.11.2019

День української писемності та мови

         9 листопада – День української писемності та мови, свято однієї з наймилозвучніших мов світу.
        Сьогодні вся учнівсько – вчительська громада об’єдналась, щоб долучитися до щорічної акції – Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності.

Коробка О.В.
Вчитель української мови


08.11.2019

Літературно-поетична композиція
«Бринить, співає мова, чарує, тішить і п'янить»

         7 листопада учні нашого училища завітали в Центральну районну бібліотеку на літературно-поетичну композицію «Бринить, співає мова, чарує, тішить і п'янить» до Дня української писемності та мови.
         Під час заходу студенти ознайомились з історією писемності та етапами її становлення, а також здійснили он - лайн подорож «До мови рідної ти серцем доторкнись». На завершення учасникам заходу було презентовано книжкову виставку «Життя духовного слова».
         Такі спільні заходи ЦРБ та бібліотеки ВПУ №24 стали доброю традицією в справі виховання підростаючого покоління.

Безрук А. А.
Бібліотекар


08.11.2019

Засідання педагогічної ради

         7 листопада 2019 року відбулося засідання педагогічної ради.
        На ньому були розглянуті наступні питання:
1. Про виконання регіонального замовлення за професіями загальнодержавного значення у 2019 році.
2. Інформація про працевлаштування учнів ВПУ №24 в 2019 році.
3. Організація та контроль за проходженням учнями виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах.
4. Стан виховної роботи в гуртожитку. Результати перевірки готовності гуртожитку.
5. Правила вступу до ВПУ №24.
6. Особливості ЗНО, зміни та графік проведення ЗНО-2020 року.
7. Про підготовку до атестації педпрацівників у березні 2020р.

Методкабінет


04.11.2019

Навчально-практичний центр

         Тривають роботи по встановленню закупленого обладнання та ремонту приміщень у навчально-практичному центрі.

Навчальна частина


30.10.2019

Відбулось засідання методичного об’єднання бібліотечних працівників

         29 жовтня 2019 року у Клеванському професійному ліцеї Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області було проведено засідання методичного об’єднання бібліотечних працівників закладів професійної (професійно-технічної освіти) області за темою «Роль і місце бібліотеки в інформаційно-освітньому середовищі закладу освіти».
         Голова методичного об’єднання, методист НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Катерина Сіверс, розповіла про проблеми щодо стратегії руху бібліотек у сучасному інформаційному середовищі та їх місця й ролі в структурі сучасного закладу професійної освіти.
         Учасники засідання переглянули презентацію «Створення єдиного інформаційного освітнього простору як запоруки ефективності використання інформаційних технологій у закладі освіти», в якій було розкрито мету, завдання, зміст та етапи створення інформаційно-освітнього середовища.

Безрук А. А.
Бібліотекар


29.10.2019

День вигнання нацистських окупантів із України

         28 жовтня Україна вшановувала 75-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України.
         Так, в пам’ять про героїв Другої світової війни в читальному залі бібліотеки Вищого професійного училища № 24 було організовано книжково-ілюстративну виставку, присвячену героїзму наших захисників і визволителів. Документи, представлені в експозиції, розкривають історичну правду про переможні й трагічні дні, про військові операції, результатом яких стало визволення України.
         В навчальних групах класними керівниками проведено виховні години: «Жива пам’ять війни», «Тих днів не стерти з пам’яті людської», Нам не забути днів війни…»

Безрук А. А.
Бібліотекар


25.10.2019

Вебінар з фізики

         22 жовтня 2019 року відбулося заняття он-лайн школи сучасного педагога для викладачів фізики закладів професійної освіти області на тему «Віртуальні лабораторії як засіб STEM-навчання».
        Участь у вебінарі прийняла від нашого училища виrладач з фізики Галицька О.В.

Навчальна частина


21.10.2019

Інформує атестаційна комісія

        18 жовтня відбулось засідання атестаційної комісії, на якому розглянули заяви і затвердили списки педагогічних працівників на атестацію. Виробили рекомендації для окремих категорій педпрацівників, які атестуються.
        В цьому навчальному році атестуються 14 педпрацівників.

Методичний


17.10.2019

"Нумо хлопці"

        В училищі відбулося свято "Нумо хлопці " присвячене Дню Козацтва та Дню захисника України. Проявили відвагу, кмітливість, силу, витривалість групи №№ 2, 4, 6, 14, 22.
Перемогу здобули: І місце - 6 група, ІІ місце -
2 група, ІІІ місце - 22 група.

Т.Ю.Біла
Класний керівник


16.10.2019

Настільний теніс

        10 жовтня у ВПУ-24 м. Корець проводилися змагання з настільного тенісу серед учнів училища. Переможці та призери були нагороджені грамотами і здобули право захищати честь Корецького училища на обласній спартакіаді серед учнів ПТНЗ у Рівненській обл.

Спорткомітет


09.10.2019

Протидія булінгу

        Під час тижня, присвяченому протидії булінгу, учні прослухали лекції на дану тематику, розібралися в його прикметних ознаках, адже дане явище стало надзвичайно поширеним в нашому середовищі, воно наздоганяє нас в буденному житті та в соціальних мережах. Під час лекцій діти працювали над оформленням стенду.
        Разом учні обговорювали причини виникнення повсякденного цькування,за словами дітей: «Жертвами зазвичай стають емоційно вразливі люди, вони невпевнені в собі. Вони, неначе кричать на весь світ, що їх можна ображати і вони не будуть цьому протистояти».
        Учні прийшли до висновку: «У першу чергу, щоб протистояти цькуванню, потрібно ростити впевнених у собі особистостей».
        Протягом вересня учні першого курсу пройшли адаптаційні тренінги, під час яких вони мали змогу краще ознайомитися у своїх групах з однокурсниками. Під час тренінгів учні грали в різноманітні ігри, де демонстрували вміння представляти себе в соціумі. По закінченню тренінгів діти написали собі побажання в майбутнє, яке вони закривали у скриньки, а по закінченню навчання прочитають свої дописи під час останньої виховної години.

Я.А.Коробка
Практичний психолог


04.10.2019

День працівників освіти

        Сьогодні, 4 жовтня, в нашому училищі відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. Своїх колег привітав директор училища Дмитрієв Микола Іванович, а також міський голова Дмитрук Людмила Миколаївна привітала усіх зі святом і відзначила подяками та подарунками Вітрик А. В., Степанюка М. А., Зінькевич О.М., Денисюк О. М.
        Учні вітали своїх наставників піснями та веселими сценками.

Голова РУС
Андріюк Оксана


04.10.2019

         До уваги викладачів загальноосвітніх предметів!
         В бібліотеку училища надійшли нові підручники з загальноосвітніх предметів для 11 класу.

Безрук А. А.
Бібліотекар


03.10.2019

         03 жовтня 2019 р. в Рівненському академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості із нагоди Дня працівників освіти, де було запрошено і нашу делегацію із училища.

Дирекція


02.10.2019

«Трагедія Бабиного Яру»

        30 вересня у приміщенні бібліотеки ВПУ №24 м.Корець учнями навчальної групи №4 було проведено виховну годину «Трагедія Бабиного Яру».
        Учні групи разом із майстром виробничого навчання Зінкевичем М.О та класним керівником Степанюком М.А підготували змістовну розповідь про трагедію, яка виходить за межі людського сприйняття… 100 тисяч знищених доль. Бабин Яр став символом Голокосту політики нацистів, а також символом політики замовчування у повоєнні, радянські часи.
        «Пам’ятати завжди про історичне минуле , щоб ніколи не робити жахливих помилок у сьогоденні та майбутньому», - закликали роздуми учнів та наставників.

Голова методичної комісії
Шкльода С.Ф.


25.09.2019

День партизанської слави

         З нагоди державного свята, Дня партизанської слави, учні Вищого професійного училища № 24 поклали квіти до підніжжя пам'ятника невідомому солдату у міському парку нашого міста.
         В читальному залі бібліотеки училища організовано тематичну виставку про партизансько-підпільний рух на Україні у часи Другої світової війни 1939-1945 років і вагомий внесок партизан у визволення України та здобуття Перемоги.

33

Безрук А. А.
Бібліотекар


25.09.2019

Вебінар

         24 вересня відбувся інструктивний вебінар для викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми „Нові освітні орієнтири та засоби підвищення професійної майстерності педагога в організації освітнього процесу з української мови та літератури”.

Навчальна частина


24.09.2019

«КРОКУЄМО ДО УСПІХУ»

         24 вересня відбулось онлайн-засідання обласної методичної секції педагогів напряму «Громадське харчування» з теми «КРОКУЄМО ДО УСПІХУ».

Навчальна частина


23.09.2019

Настановча нарада фізичного виховання закладів ПТНЗ Рівненської області

         17 вересня 2019 року на базі Здолбунівського ВПУ залізничого транспорту відбулася настановча нарада фізичного виховання закладів ПТНЗ Рівненської області в якому прийнала участь викладач фізичного виховання ВПУ-24 м. Корець Стахнюк Н.Ю.
         На нараді розглянули такі питання: проходження медично огляду учнями ПТНЗ та допуск учнів до уроків фізичного виховання, календарний план змагань спартакіади серед учнів ПТНЗ Рівненської області у 2019-2020 н.р. та підведення підсумків за минулий 2018-2019 н.р., де наше училище зайняло 8 залікове місце.

Спорткомітет


23.09.2019

«В гостях у Осені»

         В нашому училищі діє тематична інсталяція «В гостях у Осені». Працівники та учні училища протягом тижня робили яскраві фотографії.

НВР


18.09.2019

Всеукраїнський Олімпійський тиждень

         З 10 по 18 вересня 2019 року Вищому професійному училищі №24 проходив Всеукраїнський Олімпійський тиждень.
         Тижневик розпочався 10 вересня з Олімпійського уроку для груп першого курсу який провела викладач Стахнюк Наталя Юріївна та Степанюк Микола Анатолійович. Учням було надзвичайно цікаво ознайомитися з корисною інформацією завдяки використанню інноваційних технологій та мультимедійної дошки.
        Наступний день розпочався з флешмобу ранкової ритмічної зарядки на подвір’ї ВПУ №24 для всіх бажаючих учнів училища. У ранкові гімнастиці брали участь викладачі та учні, які проживають у гуртожитку. Діти отримали заряд енергії та бадьорості на весь день.
         12 вересня на спортивному майданчику під керівництвом вчителів фізкультури Степанюк М.А. та Стахнюк Н.Ю. відбулися змагання « Веселі старти» для груп першого курсу: № 1, №11,№ 3, №15, №16. Змагання пройшли з метою виховати любов до фізкультури та спорту, розвивати фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров’я, виховувати почуття дружби, колективізму. Команди змагалися у різних цікавих естафетах. Всі команди показали справжню спритність , командну єдність та спортивну підготовку.
        Перемогу здобули учні групи №11 за професією «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів», ІІ місце поділили між собою групи № 1 «Тракторист - машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів» та група №3 «Муляр, штукатур, лицювальник - плиточник» , ІІІ місце здобула збірна «Кухарів, кондитерів» групи №15 та №16.Учасники були нагороджені грамотами та призами. Нагородження забезпечила учнівська профспілка.
         18 вересня у спортивному залі відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів училища. Протягом змагань учні виборювали призові місця, проявили волю перемоги. Кращих гравців було відзначено та нагороджено почесними грамотами та призами. Призери змагань будуть захищати честь нашого училища в обласній спартакіаді ПТНЗ.

Спорткомітет


17.09.2019

Шановні колеги!

         Видавництво «Патерик» пропонує літературу видавництв України для навчального процесу.
Прайс-лист на навчальну літературу
Прайс-лист на технічну охорону праці
        Для замовлення необхідного видання із каталогів, відсилається лист на електронну пошту pateric@ukr.net, або за номерами телефонів 067-503-86-05, 050-153-49-19.

Безрук А. А.
Бібліотекар


12.09.2019

Тематична година «Нема поета без народу»

         З нагоди відзначення 250-річчя від дня народження українського письменника, драматурга, основоположника сучасної української літератури І. Котляревського в читальному залі бібліотеки училища була проведена тематична година «Нема поета без народу».
        Учні навчального закладу переглянули відеофільм «Іван Котляревський», який познайомив присутніх із життєвим та творчим шляхом великого письменника, допоміг глибше пізнати особистість та творчість митця.

Безрук А. А.
Бібліотекар


11.09.2019

Вебінар

        10 вересня 2019 року відбувся інструктивно-методичний вебінар для викладачів математики та фізики закладів професійної (професійно-технічної) освіти "Рекомендації щодо організації освітнього процесу з математики та фізики 2019-2020 навчальному році".
        Прийняли участь у вебінарі викладач математики Шкльода С.Ф. та викладач фізики Галицька О.В.

Навчальна частина


10.09.2019

Презентація літературного портрету

         9 вересня 2019 року учні Вищого професійного училища № 24 взяли участь у презентації літературного портрету «Велич і трагізм яскравої долі», (до 125-річчя від дня народження Олександра Довженка), яка відбулася в Корецькій центральній районній бібліотеці.
        Присутні ознайомились із літературною, художньою та кінематографічною спадщиною видатного українського кінорежисера і письменника О. Довженка, переглянули фільм про його життєвий і творчий шлях.

Безрук А. А.
Бібліотекар


06.09.2019

        У навчально-практичному центрі за професією кухар проводяться опоряджувальні та будівельні роботи, а саме: штукатурні роботи, лицювання плиткою, прокладання електрокабелів.

Старший майстер


02.09.2019

День знань

         Святковою лінійкою розпочався 2019-2020 навчальний рік у Вищому професійному училищі №24 м. Корець.
        З щирими словами привітання до всіх присутніх звернувся директор училища М.І Дмитрієв.
        Від імені першокурсників Біла Юлія вручила керівнику закладу символ достатку і життя – коровай.
        Переможцю в регіональному турі Всеукаїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» серед учнів НВЗ ПТО було вручено грамоту Кашперу Павлу головним державним інспектором праці Управління Держпраці О.М.Біловолом.
        Щиро бажаємо всім Вам міцного здоров’я, щастя, любові, упевненості у собі, у своїх силах та Божого благословення на весь навчальний рік!

НВЧ, РУС, Бібліотекар А.А.Безрук


19.08.2019

        В училищі проводяться електромонтажні роботи для підключення обладнання навчально практичного центру з професії «Кухар».

Старший майстер


16.08.2019

        Отримано обладнання для навчально практичного центру з професії «Кухар».

Старший майстер


14.08.2019

        У ВПУ №24 м.Корець проводяться будівельні роботи по створенню навчально практичного центру з професії «Кухар».

Старший майстер


26.07.2019

Зустріч з абітурієнтами

         25 липня 2019 року у ВПУ №24 м.Корець відбулась зустріч приймальної комісії з абітурієнтами.
         За підсумками співбесіди та конкурсу свідоцтв про здобуття загальної середньої освіти зараховано з 02 вересня 2019 року на навчання 132 чол., що складає 63% від регіонального замовлення.
         Найбільша кількість абітурієнтів бажає навчатись на професії:
- «Тракторист машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» - 27 учні;
- «Муляр, штукатур, лицювальник – плиточник» - 23 учні;
- «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів (категорія «С1») » - 20 учні;
- «Кухар, кондитер» - 42 учні.
         Набір триває. Наступна співбесіда – 23.08.2019р.

Приймальна комісія


02.07.2019

ВСТУПНА КОМПАНІЯ 2019


Навчальна частина


28.06.2019

Випускний 2019

         27 червня у ВПУ № 24 м. Корець відбувся випускний вечір. Цьогоріч отримали диплом кваліфікованого робітника 114 учнів за такими спеціальностями: кухар–кондитер, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій категорії С, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, тракторист–машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту устаткування та с/г машин, водій автотранспортних засобів категорії С, кравець.
         Випускників училища привітали перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, голова райдержадміністрації Черній Сергій Олександрович, голова районної ради Хоменчук Ігор Федорович та Корецький міський голова Дмитрук Людмила Миколаївна.
Під час привітань головами райдержадміністрації та районної ради було вручено відзнаку «За заслуги перед Кореччиною» директору училища Миколі Івановичу Дмитрієву.
        Веселі та щасливі випускники отримали омріяні документи про закінчення навчання у Вищому професійному училищі №24.
        Свято випускного вечора було наповнене атмосферою тепла людських стосунків та позитивних емоцій.

НВЧ


26.06.2019

День Конституції України

         З нагоди відзначення Дня Конституції України у Вищому професійному училищі №24 було проведено ряд заходів: тематична година «Ми маємо право…», урок-лекція «Конституція Пилипа Орлика – перша конституція світу», організовано книжкову виставку «Чи знаєте ви Конституцію України?».

Бібліотекар


25.06.2019

Педагогічна рада

         25 червня відбулось засідання педагогічної ради за порядком денним:
1. Про результати закінчення 2018-2019 н.р. та завдання на 2019-2020 н.р. Доп. Кириченко В.П.
2. Про замовлення дипломів з відзнакою. Інф. Кириченко В.П.
3. Вступна компанія 2019-2020 н.р. до ВПУ №24 Інф. Силін Р.В.
4. Підготовка гуртожитку до 2019-2020 н.р. Інф. Шумейко В.М.
5. Попередній розподіл педнавантаження на наступний навчальний рік. Інф. Силін Р.В.

Методичний кабінет


11.06.2019

Всесвітній день охорони праці

         До Всесвітнього дня охорони праці 10 червня 2019 року з учнями групи №8 був проведений відкритий урок-диспут "Безпечне та здорове майбутнє праці".

Інженер з охорони праці


27.05.2019

Виставка-ярмарка робітничих професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2019р.

         26 травня 2019 року в Рівному відбулося традиційне свято майтрів народної творчості - Музейні гостини.
         В рамках даного заходу відбулася щорічна виставка-ярмарка робітничих професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
         Вище професійне училище №24 м. Корець також гідно представляли працівники закладу.

Витовщик О.П.


27.05.2019

Звіт директора за 2018-2019 навчальний рік.

         22 травня 2019 відповідно до Положення про професійно-технічний навчальний заклад, Статуту училища щорічно директор училища Дмитрієв Микола Іванович звітує перед трудовим колективом закладу про виконану роботу за 2018-2019 навчальний рік.
         Зміст звіту включав кількість учнів, які отримали професійну підготовку і тих, які були відраховані з певних причин; успішність учнів та пропуски занять.
         Микола Іванович охопив усі підрозділи навчального закладу, а саме: навчально-методичну діяльність (майстер класи, відкриті уроки, конкурси фахової майстерності, участь у обласних методичних секціях, олімпіадах тощо, атестація та підвищення кваліфікації педпрацівників); навчально-виробничу діяльність ( виробнича практика, дипломні роботи, виготовлення товарів, надання послуг населенню); виховну роботу (спортивно-масові заходи, гуртки художньої самодіяльності, відкриті виховні та позакласні заходи, екскурсії, різноманітні акції, функціонування учнівського гуртожитку, робота бібліотеки); фінансово-господарську та виробничу діяльність; відділ з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки усіх учасників освітнього процесу.
         Увагу було звернено на створення навчально практичного центру з професії «кухар» на базі кухарської майстерні училища.
         Акцентував на виконанні ремонтних роботах у навчальних корпусах та на території, забезпечення майстерень і лабораторій відповідним інструментом та інвентарем, обладнання навчальних кабінетів комп’ютерною технікою.

Методичний


24.05.2019

Депортація кримськотатарського народу

         18 травня в Україні та світі згадували жертв депортації кримськотатарського народу з Криму в 1944 році.
         З метою вшанування пам’яті жертв депортації у ВПУ №24 було проведено ряд заходів: лекція «Депортація кримських татар», тематична година «Довга дорога на Схід», перегляд фільму «1944».
         Віримо, що наша Україна була і залишиться вільною, незалежною і демократичною країною, в якій будуть у мирі і злагоді проживати усі національності у своїх рідних домівках.

Безрук А.А.Бібліотекар


24.05.2019

         До Всесвітнього дня охорони праці проведено заняття з учнями училища «Про надання першої медичної допомоги при отриманні різних травм».

         Вихователями проведено бесіду інструктаж «Правила та норми поведінки при проживанні в гуртожитку».

ВПУ №24 м.Корець


22.05.2019

День Європи в Україні

         Кожного року у травні місяці відзначається День Європи в Україні. Не залишаються осторонь цього величного свята й учні ВПУ №24.
         Так, в училищі було проведено усний журнал «Ми – діти твоєї Європи»,відбувся перегляд відеофільму «День Європи – 2019», в читальному залі бібліотеки діє книжкова виставка «Історія Європейських держав».

Безрук А.А.Бібліотекар


16.05.2019

         Флешмоб закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини до Дня вишиванки "З Україною в серці"

ВПУ №24 м.Корець


16.05.2019

Спортивні змагання

         15 травня в училищі відбулися спортивні змагання, приурочені до Всесвітнього дня охорони праці, в яких прийняли участь учні груп №20, 19, 17 та 8.
         Змагання розпочалися турніром з настільного тенісу, де учні змогли позмагатися у техніці та спритності.
         Продовжились змагання із ЗФП (загальної фізичної підготовки), а саме підніманням тулуба в сід за 1 хв.
         Завершились змагання марафонською пробіжкою відстанню 5 км.
         Учасники та призери змагань були нагороджені грамотами та отримали масу задоволення.

Спорткомітет14.05.2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

         Проведено тиждень безпеки дорожнього руху у ВПУ №24 м. Корець.
1. Провели конкурс плакатів на тему «Як я виконую правила дорожнього руху»
2. Провели тематичні години на тему «Виконання правил дорожнього руху – запорука збереження здоров’я та життя»
3. Демонстрували відеофільми з профілактики ДТП
4. Провели тестування на знання правил дорожнього руху

ВПУ №24 м.Корець


08.05.2019

День пам'яті та примирення в честь жертв Другої світової війти

         В Україні та в усьому світі 8 травня відзначають День пам'яті та примирення в честь жертв Другої світової війти.
         З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів та жертв війни з нагоди Дня Перемоги, Дня пам’яті та примирення у Вищому професійному училищі № 24 пройшли заходи:
- урок-пам'ять «Пам'ять вічно жива»;
- виховна година «Мужність і відвага крізь роки»;
- тематична година «День пам'яті та надії»;
- перегляд документального фільму «Війна: український рахунок»
         У читальному залі бібліотеки розміщена книжкова виставка «Ті дні у пам'яті народній».


02.05.2019

Підготовка до Великодня

         Члени учнівського самоврядування училища долучилися до прикрашання центральної вулиці Корця з нагоди Великодніх свят.
         Учні змайстрували плетені кошелі, наповнили їх сіном, виготовили і розмалювали зайців та пасхальні яйця. Все це встановили на відведеній ділянці. Декорації гармонійно вписалися в загальну інсталяцію центру міста.

Керівник гуртка
Витовщик О.П.


25.04.2019


25.04.2019

«Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс»

         24 квітня в читальному залі бібліотеки ВПУ №24 була проведена тематична година «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс», приурочена 33-тій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Присутні вшанували тих, хто віддав своє життя, захищаючи нашу голубу планету від страшного атомного лиха. Учасники заходу переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Заповідна зона».

Безрук А. А. Бібліотекар


22.04.2019

«Міс профтехосвітяночка - 2019»

         17 квітня у Рівному відбувся традиційний конкурс краси «Міс профтехосвітяночка - 2019». Чарівні і талановиті учасниці з 19-ти професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини з’їхались аби позмагатись за титул першості.
         Вище професійне училище №24 м. Корець представляла учениця групи №8 за професією «Кухар. Кондитер» Вероніка Гусак. Тендітна білявка своєю щирою посмішкою та чаруючим вогником в очах змогла здобути прихильність членів журі. Окрім природної краси та шарму продемонструвала свій талант, проявила свої акторські здібності та харизму. Вероніка повернулася з Рівного до рідного навчального закладу з короною та почесним титулом «Перша віце-міс» і, звичайно, з цінними подарунками.
         А підготувили до обласного конкурсу дівчину майстер в/н Мисюра Ольга Іванівна, класний керівник Тарасович Віта Віталіївна, керівники гуртків Витовщик Орина Павлівна та Васильчук Валерій Васильович.
         Дирекція училища та учнівський колектив вітають красуню з перемогою, бажають натхнення на наступні звершення.

Витовщик О.П.


18.04.2019

Правова допомога для учнів

         18 квітня у Вищому професійному училищі №24 м.Корець відбувся семінар для учнів з участю головного спеціаліста Корецького бюро правової допомоги Кречмаровської Оксани Олександрівни на тему: «Трудовий договір: порядок укладання, зміни і припинення».

Шумейко В.М., заступник з ВР


17.04.2019

Екскурсія

         Відповідно до Плану заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності у ВПУ №24 майстрами виробничого навчання Дідиком В.А. та Войтовичем О.Р. з учнями груп №14 та 12 проведено екскурсію в Корецьку пожежно-рятувальну частину.

Інженер з охорони праці


16.04.2019

         Учні 23 групи, нашого училища долучилися до міжнародного сміттєвого челенджу #зробичисто#.
         Молодь прибрала ділянку, яка розташована поруч річки, по дорозі до училища.
         Наступними долучаться до челенджу учні групи 14.

РУС


11.04.2019

Зустріч з роботодавцем

         09 квітня 2019 Акціонарне товариство виробничо – комерційної фірми «ЛЕСЯ» м. Новоград-Волинський запросили дирекцію училища для обговорення питань про співпрацю, а саме: працевлаштування учнів, проходження виробничої практики та навчання по дуальній системі з професії «Кравець».

Навчальна частина


11.04.2019

Міжнародна зустріч

         8 і 9 квітня м. Корець з дружнім візитом відвідала делегація з міста Валч Валецького повіту Західно-Поморського воєводства Республіки Польща на чолі з бурмістром Мачеєм Жебровскі.
         Крім того, що делегація відвідала Корецькі визначні місця, ще зустрілася із членами Дитячої дорадчої ради при міському голові, куди входять також учні училища. На цій зустрічі делегація презентувала своє рідне місто.
         На завершення міський голова Людмила Дмитрук і бурмістр м. Валч Мачей Жебровскі підписали угоду про дружбу і співробітництво міст. У рамках зустрічі було обговорено та накреслено шляхи культурного обміну між громадами.

Витовщик О.П.


08.04.2019

«Міс училища – 2019»

         5 квітня в нашому училищі відбувся І етап обласного конкурсу «Міс профтехосвітяночка – 2019».
         Почесний титул «Міс училища – 2019» виборола учениця групи №8 Гусак Вероніка.
Віце-міс -2019 стала Андріюк Оксана, учениця групи №23
Міс Посмішка – Ковальчук Діана, група № 20
Міс Ніжність – Порочкіна Тетяна, група №19
Міс Талант – Медведюк Ганна, група №21
Міс Глядацьких симпатій глядачі обрали Гусак Вероніку.

         Всі учасниці отримали подарунки, які для них організували члени учнівської спілки та спонсори: Корецька Міська рада, редакція районної газети «Вісник Кореччини» та пп Волохов Микола Вікторович.
Дирекція училища вітає всіх учасниць конкурсу.

Голова учнівської спілки
Витовщик О. П.


05.04.2019

День відкритих дверей

         02.04.2019 у Вищому професійному училищі №24 м. Корець відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ та творчий звіт гуртків художньої самодіяльності. В нашому закладі для школярів була відкрита виставка учнівських виробів, що виготовлялися під час виробничого навчання та під час занять гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

        Гості училища дізналися про професії, які тут здобувають, а також відбувся концерт, на якому вони мали змогу познайомитися з талантами училища, а саме: з народним аматорським хором Вищого професійного училища №24 м. Корець, ансамблем народної пісні «Кружало», вокальним ансамблем дівчат, керівником яких є Васильчук Валерій Васильович, з головою учнівського самоврядування Андріюк Оксаною.

         Опісля концерту для абітурієнтів були проведені майстрами виробничого навчання майстер-класи, де учнів зацікавили знаннями з різних професій. Майстер-класи провели: Гузь Ірина Петрівна, Силіна Раїса Андріївна, Бараболя Оксана Анатоліївна, Цимбаліст Світлана Миколаївна, Зінкевич Олександр Миколайович.

Дирекція


22.03.2019

Призери армспорту

         21.03.2019 року на базі ДПТНЗ м.Рівне відбулася спартакіада серед закладів ПТНЗ з армспорту в якій прийняла участь команда ВПУ №24 м. Корець. Наші учні завоювали два призових місця: ІІ місце у ваговій категорії 80 кг. – Косянчук Сергій(група №6) та ІІІ місце у ваговій категорії 50 кг. – Люльчик Аліна (група №23).
         Також хочемо відзначити всіх учасників команди: Перець Андрій (група №1), Українець Едуард (група №22), Джус Тетяна (група №19), Онищук Наталія (група №20).
         Дирекція училища висловлює подяку призерам та учасникам змагань.

Спорткомітет


21.03.2019

Вебінар

         21 березня 2019 р. відбувся вебінар з рекомендацій щодо проведення обласного веб-квесту «Кондитер-юніор 2019» серед учнів, які здобувають професію «Кондитер» 3 розряду.
         Вебінар проводила Рожкова Олена Євгеніївна – методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській обл.

Навчальна частина


20.03.2019

«Кращий по професії»

         19.03.2019р. відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів Корецького ВПУ №24 «Кращий по професії» з професії «Кухар IV розряду».
         В конкурсі приймали участь учні груп: №9 Бражчук Аліна (майстер в/н Бараболя О.А.), №15 Грабовський Іван (майстер в/н Цимбаліст С.М.), №16 Романчук Світлана (майстер в/н Силіна Р.А.).
         Всі учасники конкурсу показали високий рівень знань та майстерності приготування страв: «Філе фаршироване куряче» і «Яблука смажені в тісті».

В.М.Краля голова методкомісії


18.03.2019

Атестація педагогічних працівників

         14 березня 2019 в училищі відбулось засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників. Атестувались 19 педпрацівників.
         Атестаційна комісія вирішила порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації про атестацію 16 педагогічних працівників на підтвердження та присвоєння звань та категорій.

Методичний кабінет


18.03.2019

Майстер-клас

         12 березня 2019 р. майстер виробничого навчання групи №23 з професії «Кухар, кондитер» Грема В.М. провела майстер-клас на тему «Оформлення фірмового пирога з елементами українських традицій». Асистентом майстра була учениця групи Андріюк Оксана.

Навчальна частина


15.03.2019

Екологічна акція "Подаруй місту підсніжники"

         Рада учнівського самоврядування училища активно співпрацює з дорадчою радою при міському голові м. Корця.
         14 березня в місті проходила акція «Подаруй місту підсніжник», до якої долучилися наші учні та висадили весняні квіти на центральних клумбах міста.

Голова РУС
Андріюк Оксана


15.03.2019

Конкурс дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей – 2019”

         В управлінні держпраці назвали переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей – 2019”. У третій віковій групі – автори робіт віком від 15 до 18 років ІІІ місце здобув учень групи №2 Павло Кашпер – «Безпека праці в твоїх руках».
                 
Вітаємо Павла!

Навчальна частина


12.03.2019

Шевченківські читання

         12 березня в читальному залі бібліотеки відбулися Шевченківські читання з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Учні ІІІ курсу під час заходу зачитували вірші: «Тополя», «Думка», «Заповіт», «Сон», «І мертвим, і живим, і ненародженим…», поему «Катерина» та інше.

Безрук А. А.
Бібліотекар


12.03.2019

Обласна методична секція

        6 березня 2019 року відбулося засідання обласної методичної секції викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за темою STЕM-навчання як інноваційний підхід до розвитку математичної освіти.
        Від нашого училища прийняла участь в секції викладач математики Кравчук Л.М.

Навчальна частина


12.03.2019

Cтажування майстрів виробничого навчання

        У період з 25.02 по 01.03.2019 в навчально-практичному центрі на базі ДНЗ «Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» відбулося стажування майстрів виробничого навчання Рівненської області за професією “Кондитер”.
        У період стажування були відпрацьовані навики по приготуванню: десерту “Павлова”, французького безе, сучасних тістечок, покритих дзеркальною глазур’ю, чізкейків, мусових тортів з різними наповнювачами. Від нашого училища стажування проходила майстер виробничого навчання Силіна Р.А.
        За результатами стажування слухачам було видано довідку визначеного зразка.

Навчальна частина


12.03.2019

Засідання педагогічної ради

         11 березня відбулось засідання педагогічної ради за порядком денним:
         1. Умови та вимоги до проходження чергової атестації педпрацівниками
         2. Звіти педпрацівників, що атестуються в 2018-2019році
         Заслухавши та обговоривши питання педради
         Вирішили:
1. Вважати, що підготовка атестації педагогічних працівників у 2018/2019 н.р. проходить на належному рівні, відповідно до плану роботи атестаційної комісії.
2. Продовжити вивчати досвід вчителів, які атестуються.
3. Творчі звіти педпрацівників прийняти до уваги, врахувавши зауваження і рекомендації, використовувати в подальшій роботі педколективу.

Методкабінет


11.03.2019

«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

         Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок « Кобзаря» Тараса Шевченка. Твори, написані Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать наші душі. «Заповіт» великого Кобзаря став заповітом для нас – зберегти мову народу, його звичаї, його пісні і пронести через віки у майбуття. У сучасному світі переосмислюється потреба в Тарасові Шевченку – національному Пророкові, Кобзареві, поетові, художникові, людині.
         Для мене було великою честю брати участь у щорічному обласному конкурсі читців – декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській», адже цього ріку у конкурсі взяли участь 74 учасники із 14 районів області, 21 об’єднаної територіальної громади, міст Рівного, Дубно, Вараша, Острога. Слово Кобзаря звучало зі сцени, а глядачі слухали , затамувавши подих. Переповнює почуття гордості, коли слухаєш яскраві виступи юних декламаторів та юних поетів. Відчула, що ми – талановиті, самобутні, дружелюбні молоді люди, які з великою любов’ю будуть творити нову історію, гордо будемо іти вперед, дивитися у Єропейське майбутнє. Бо світить нам крізь віки пророцтво Тарасове: «Не вмирає душа наша, не вмирає воля!»

Андріюк Оксана


11.03.2019

Свято жінки - свято весни.

         7 березня в актовій залі училища відбувся святковий вітальний концерт, присвячений Міжнародному дню жінок. Учні мали можливість привітати своїх наставників щирими словами та піснями. Директор училища звернувся з вітальним, теплим словом до своїх колег та учнів - жінок. Побажав натхнення, весняного сонечка на душі та світлої радості на серці!

РУС, НВР


06.03.2019

Армспорт

         З 28 лютого по 5 березня у Вищому професійному училищі №24 м. Корець відбулися спортивні змагання з армспорту, серед юнаків та дівчат, у різних вагових категоріях . По підсумках змагань серед дівчат , у категорії 55-60кг.
I місце – Онищук Н.- 20 група
II місце – Медведюк А.- 21 група
III місце – Ятлук Д.-20 група
         У категорії 70-75 кг
I місце – Джус Т. -19 група
II місце – Вознюк В.- 19 група
III місце – Грема М. -19 група.
         Серед юнаків у категорії 55кг.
I місце – Собко О. - 4група
II місце – Гулич І.- 14 група
III місце – Полунець І.- 4 група
         У категорії 60 кг
I місце – Українець Е. - 22 група
II місце – Погрішаєв І.- 22 група
III місце – Сергеєв Д. - 23група
         У категорії 65- 70 кг
I місце – Перець А.- 1 група
II місце – Гутель В.- 20 група
III місце – Кізяк Д. - 4група
         У категорії 75 - 80 кг
I місце – Косянчук С.- 6 група
II місце – Ступницький В.- 6 група
III місце – Конюков О.- 6 група
         Учасники та переможці змагань з армспорту були нагороджені почесними грамотами.

Спорткомітет


04.03.2019

         Надійний спосіб зміцнення здоров’я та збільшення довголіття людини – це спорт. Спорт також є запорукою розумового та духовного розвитку. Саме тому молодий колектив викладачів фізичної культури нашого училища наполегливо працює над тим, щоб спортивне життя наших вихованців було цікавим і багатогранним, насиченим різноманітними успіхами і перемогами.
        Щоб максимально підвищити функціональні можливості наших спортсменів, для чоловічої та жіночої команди було пошито зручні спортивні форми. У виборі матеріалів, емблем, пошитті спортивного одягу допомагала майстриня кравецької справи Ірина Петрівна Гузь. Тепер наші команди мають змогу гідно захищати спортивну честь нашого училища.

Навчальна частина


01.03.2019

         1 березня в групі №14 за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С»» відбулися батьківські збори.

Класний керівник Н.В.Чекальська


20.02.2019

         20 лютого 2019 р. викладачі ВПУ №24 м.Корець відвідали школи Новоград-Волинського р-ну, провели профорієнтацію та запросили учнів до училища на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який відбудеться 28 березня 2019 р.